24 szep 23, 05:25:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 950 951 [952] 953 954 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474578 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14265 Dátum: 12 júl 26, 11:06:42 »

Egy kicsit sokallom...ha ez nem egyértelmü.És a 3 v1 ,Nade láttad Bee-t valamit is csinálni a mostani mangában?
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14266 Dátum: 12 júl 26, 11:13:30 »

Lehet, hogy Bee készül valamire, várjuk ki a végét.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14267 Dátum: 12 júl 26, 11:34:55 »

Bármilyen meglepetés érhet minket engem nem nagyon lepne már meg semmi annyi minden lepett már meg a Narutoban Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14268 Dátum: 12 júl 26, 12:07:29 »

Nade láttad Bee-t valamit is csinálni a mostani mangában?

Igen. Kakashi 2x támadott. Először, hogy a Kamuival tisztán becélozza GM-t megkérte Beet, hogy emelje fel. Ugye addig nagyon nem harcolhat, amíg feél kézzel tartja Kakashit, mert nem poén ha elcsúszik a kamui.
Miután ez besült, szintén Kakashi megkérte, hogy dobja oda Tobihoz, hogy meg tudja csinálni a kunai-mutatványt.

Ennél többet nem is tehetne, mivel a többiek ott harcolnak Tobi mellett. Nem hasnálnak a 8farkú nagykiterjedésű támadásai. Ráadásul ideje sem volt, mivel végig Kakashival foglalkozott ebben az amúgy sem túl hosszú időintervallumban, amit lefedett a manga.

Mondhatjuk úgy, hogy a 8farkú adta a gólpasszt, és kakashi próbált kapura rúgni.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 12:08:58 írta Zer0 » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14269 Dátum: 12 júl 26, 13:06:27 »

Az valóban igaz ,hogy nem Bee nem használhat nagy erejű támadásokat a társai miatt.Viszont szerintem jobban jártak volna ,ha Bee lövöldözne távolról ,nem tudom azzal mit kezdene Tobi.

"A nagy sebesség vezséyles is lehet" persze csak nem a Narutoban erre egyszer láttunk példát ,mikor Kakashi először élesben használta a raikirit ( Kakashi gaiden) ezt a problémát a sharingannal orvosolta ,viszont a kérdés az ,hogy a raikagénak iylen problémája mért nincs?Az is nevetséges volt ,mikor Naruto új formájával beragadt a szikla közé és ezért nem tudott Kisame után menni -.-

A lényeg az ,hogy 3an vannak és nem tudnak egy támadást bevinni ,mikor azért Naruto nem az a lassú csávó ,Tobinak is illene lassan kifáradni meg azért Kakashi sem egy hülye gyerek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14270 Dátum: 12 júl 26, 13:50:07 »

jó fejezet volt.De mondjuk tényleg elég irritáló tobi babi. Az is furcsa ha yondi oda vert neki a rasengannal, keze leszakadt és elmenekült.DE harcolhatott is volna. FIgyeljétek meg nem tudják meg akadájozni a juubi éledését.Mire oda érnek  hogy meg csapják, addigra  már nem érnek vele semmit se.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #14271 Dátum: 12 júl 26, 14:21:57 »

mogrun: a szellem technika nem ösztönös, mert ha így lenne soha senki nem érhetne hozzá, és Minato sem tudta volna legyőzni. És mivel az itteni ellenfelek nincsenek a 4.szintjén csak majdnem nem bírják meglepni gyorsasággal. Szerintem valahogy még is sikerül amjd kicselezniük aztán akkor kapnak a képükbe egy shinra tenseit, vagy a feléledő juubi leüti őket.  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Morause
Vendég
« Válasz #14272 Dátum: 12 júl 26, 14:30:52 »

Úgy tűnik ez a szellem mód nem erőlteti meg nagyon. És egész jól váltogatja. Kár, hogy Kakashiék nem tudnak az időkorlátról. Talán tudnának 5percig folyamatosan támadni. Az is kérdés, hogy 5 perc szellemség után mennyi ideig marad minimum érinthető.
Tudod az időkorlátról való ismeretük sem számítana sokat, mert ahhoz hogy ezt a jutsut csapdába tudják ejteni ahhoz fel kell készülni előre úgy ahogy Konan tette.
Csak jelzem hogy Konan azért tudta megfogni Tobit mivel tudta hogyha elteleportál akkor megszilárdul és mivel Tobi akkor éppen a levegőben zuhant körülötte semmi szilárd sem volt így még csak el sem tudott bújni úgy ahogy itt Narutoékkal is csinálja.
Tehát lényegében ugyanerre kéne kényszeríteniük Tobit hogy 5 percig folyamatosan zuhan úgy hogy nincsenek körülötte röpködő szikla tömbök amibe néha eltud bújni majd máshonnét felbukkani, és az alatt az idő alatt több ezer robbanó jegyzettel vagy vmi más extrém támadó technikával folyamatosan sorozni! Nem mondom hogy lehetetlen, de jelen körülmények között ezt elég nehéz kivitelezni!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 14:33:25 írta Morause » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14273 Dátum: 12 júl 26, 14:47:36 »

Azt is meglehetne csinálni hogy Naruto csinál egy mega nagy über rasengant és azt tartja tobinál amíg meg nem szilárdul.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14274 Dátum: 12 júl 26, 14:50:47 »

samat ezt ugye nem gondoltad komolyan?  Neeem

Én arra lennék kíváncsi hogy mi van Danzou kisérőjével azzal az Aburame sráccal aki ismerte a titkos technikát Nevet
Nem tudom hogy egyedül vagyok-e vele, de nekem nagyon tetszett mikor az egész testét beborították azok a bogarak és így aki hozzá ér az is kap belőllük Nyelvesít Meg biztos tud még mást is szóval nem lehet gyenge. De azóta mióta Kabuto vissza hozta Edo Tensei-l én még nem láttam harcolni.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14275 Dátum: 12 júl 26, 14:54:33 »

Ha már így megemlítettétek Konant, felmerült bennem miért nem hozta vissza őt Kabutó? A 10igazi akatsuki tagból 2él, 5-öt visszahozott, Hidan halhatatlan és a föld alatt vergődik , Kisame pedig meghalt a szigeten nemsokkal a háború kezdete előtt, ezek rendben vannak, de Konantól miért nem szerzett dns-t?
Naplózva

KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #14276 Dátum: 12 júl 26, 15:06:28 »

Mert gondolom nem volt olyan erős hogy megérje vissza hozni és Tobi árulónak tekinti Konant.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14277 Dátum: 12 júl 26, 15:27:24 »

Neki van a világon egyedül papír jutsuja és Tobinak is fel kellett használnia az Izanagit, hogy legyőzhesse. Jóval erősebb, mint egy Dan vagy Asuma.
Az meg nem számítana, hogy utálja Tobit, mert Kabutó irányítaná az edoval. Ennyi erővel Peint se kellett volna visszahoznia.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14278 Dátum: 12 júl 26, 15:41:51 »

Nem tudom idő rendben hogy van hirtelen ,de lehet akkor még konan élt mikor kabuto gyűjtötte aDNSeket és egyáltalán nem biztos ,az sem hogy később is megtudta Konna halálát.
Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #14279 Dátum: 12 júl 26, 15:45:26 »

Ha már így megemlítettétek Konant, felmerült bennem miért nem hozta vissza őt Kabutó? A 10igazi akatsuki tagból 2él, 5-öt visszahozott, Hidan halhatatlan és a föld alatt vergődik , Kisame pedig meghalt a szigeten nemsokkal a háború kezdete előtt, ezek rendben vannak, de Konantól miért nem szerzett dns-t?

Szerintem azért, mert Kabuto akkor már Tobival "volt egy csapatban", a bunkerben várt rá, majd indultak háborúzni (előtte még kiruccant Narutohoz és Yamatohoz). Nem igazán volt ideje Konan-hez elmenni. Szerintem legalább is ezért nem ment oda. Ha bár Manda 2-vel (vagy hogy hívják a kígyót) megkereshette volna a hulláját (megtalálták a szigetet is), de ahogy elmondta Tobinak, mikor az Edo Tensei-t magyarázta, már így is elég "bábuja" van. ( http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17 )
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 15:46:17 írta zweistein » Naplózva
Oldalak: 1 ... 950 951 [952] 953 954 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!