24 szep 22, 19:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 940 941 [942] 943 944 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473655 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14115 Dátum: 12 júl 24, 16:12:23 »

Van egy olyan topic, hogy Ki is lehet Tobi? és ez a rikudou-s dolog itt is felmerült nemrég... de hát nem sok esély van rá.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14116 Dátum: 12 júl 24, 16:30:00 »

Minden tiszteletem a öreg motorosoké, de egy bibi van a Ridokussal kapcsolatban. Neki eleve is rineganja volt. Mosolyog A másik Izuna lehet, ha már volt hasarimából szerzett sejt, akkor lehetett esetlegesen szinte nem öregedő testet létrehozni. Igazából hibridet, azért nem kellet egyik testből a másikba vándorolni. Illetve akár maga a Tobi is lehet madara egyik fa klónja aki csekéj mértékben rendelkezik mindkettő képességével (bár érzem én is hogy ez olyan sci-fi).
Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14117 Dátum: 12 júl 24, 16:38:42 »

igen volt neki eredetileg is, és odaadta Nagatonak...
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14118 Dátum: 12 júl 24, 17:03:30 »

Én azt nem érte,m hogy mogy adta nagatónak. tisztán láthatjuk hogy Nagató  Előhívja amikor barátait akarja megmenteni. És olyan mintha ő maga sem tudná hogy mi a szemei.
Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14119 Dátum: 12 júl 24, 17:19:29 »

Én azt nem érte,m hogy mogy adta nagatónak. tisztán láthatjuk hogy Nagató  Előhívja amikor barátait akarja megmenteni. És olyan mintha ő maga sem tudná hogy mi a szemei.

talán úgy kell ezt felfogni, mintha kapnál egy fasza gitárt, de te nem tudsz rajta játszani rajta, amíg meg nem tanulsz, Itachi is átadta az ereje egy részét Sasukénak, és neki is gyakorolnia kellett ennek az erőnek a használatát
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 17:21:44 írta 8nervus6 » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14120 Dátum: 12 júl 24, 17:26:20 »

De szemeket csak fizikálisan lehet átadni, tehát ki kellett szednie a kis Nagato szemét és beleraknia Madaráét, ami csak később ébredt fel? Ez nekem is zavaros.
Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14121 Dátum: 12 júl 24, 17:39:58 »

De szemeket csak fizikálisan lehet átadni, tehát ki kellett szednie a kis Nagato szemét és beleraknia Madaráét, ami csak később ébredt fel? Ez nekem is zavaros.

én valahogy így képzelem, Tobi gyűjti az Uchiha szemeket ezt tudjuk..
1. meghal Madara, Tobi kiszedi a szemét, és elrakja a gyűjteményben
2. Tobi kiveszi a saját Rineganját, és beleteszi Nagatoba,az egyik szemgödrébe  betesz egy sharinganos szemet (mondjuk Madaráét)
3. meghal Nagato, és Tobi visszaveszi a szemét

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 17:41:35 írta 8nervus6 » Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14122 Dátum: 12 júl 24, 18:20:38 »

Na de azt ugye tudjuk hogy azok a semek amik madarának van az már nem a pirosan világító ucsiféle. Ha nem ő már túl lépen reninganra.
Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14123 Dátum: 12 júl 24, 18:34:56 »

Na de azt ugye tudjuk hogy azok a semek amik madarának van az már nem a pirosan világító ucsiféle. Ha nem ő már túl lépen reninganra.

ez így van,  írtam, hogy Tobi sharingamos szeme nem feltétlenül Madaráé
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14124 Dátum: 12 júl 24, 18:48:38 »

De szemeket csak fizikálisan lehet átadni, tehát ki kellett szednie a kis Nagato szemét és beleraknia Madaráét, ami csak később ébredt fel? Ez nekem is zavaros.

én valahogy így képzelem, Tobi gyűjti az Uchiha szemeket ezt tudjuk..
1. meghal Madara, Tobi kiszedi a szemét, és elrakja a gyűjteményben
2. Tobi kiveszi a saját Rineganját, és beleteszi Nagatoba,az egyik szemgödrébe  betesz egy sharinganos szemet (mondjuk Madaráét)
3. meghal Nagato, és Tobi visszaveszi a szemét


1.Tobi nem fejlesztette ki a rinnegant, ez biztos
2.Nagato hogy nem vette észre, hogy rinnegant ültettek a szemébe?
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14125 Dátum: 12 júl 24, 18:54:08 »

Madara átadhatta úgyis a szemeket mint Itachi adta az amaterasut Sasukenak egyfajta energiaátvitellel.

Egyébként Obito mellett (és egyben esélyesebbnek) én is Izunat gondolom, és nem hiszem hogy a kor nagy gond lenne (Kakuzu is megoldotta, meg orochimaru, sőt Sasori is tehát nem ő lenne az első egy hallhatatlan/kortalan jutsuval)

Ez megmagyarázná azt is hogy mért tudannyit az MSről hisz neki is az volt és egyben magyarázat rá esetleg hogy most mért nincs az (hisz az övét kivették) az EMSről pedig azért tudna olyan sokat hisz a testvérének az volt.

Egyébként szerintem a végére Tobi erősebb lesz mint Madara, hiszen inkább őt érzem főgonosznak márpedig annak kell a legtáposabb ellenségnek lennie.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #14126 Dátum: 12 júl 24, 18:57:36 »

De szemeket csak fizikálisan lehet átadni, tehát ki kellett szednie a kis Nagato szemét és beleraknia Madaráét, ami csak később ébredt fel? Ez nekem is zavaros.

Én arra szavazok, hogy ezt képletesen kell érteni: Nagato örökölte azokat az erős képességeket, amivel igen korán felébreszthette  a rinnegant. Az egyik szülője Uzumaki volt, de ettől még lehetettet a másik Uchiha is. Az a gond, hogy Tobin kívül is rengeteg a fehér folt a történetben. Jó lenne már, ha Madara odaérne a rókához, akkor majd Naruto szóra bírja, de addig csak sötétben tapogatózunk.
Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14127 Dátum: 12 júl 24, 19:02:28 »

De szemeket csak fizikálisan lehet átadni, tehát ki kellett szednie a kis Nagato szemét és beleraknia Madaráét, ami csak később ébredt fel? Ez nekem is zavaros.

én valahogy így képzelem, Tobi gyűjti az Uchiha szemeket ezt tudjuk..
1. meghal Madara, Tobi kiszedi a szemét, és elrakja a gyűjteményben
2. Tobi kiveszi a saját Rineganját, és beleteszi Nagatoba,az egyik szemgödrébe  betesz egy sharinganos szemet (mondjuk Madaráét)
3. meghal Nagato, és Tobi visszaveszi a szemét


1.Tobi nem fejlesztette ki a rinnegant, ez biztos
2.Nagato hogy nem vette észre, hogy rinnegant ültettek a szemébe?

1. Tobi amikor elmegy Nagato szemeiért, azt mondja visszaveszi, ami az övé
2. hát biztos van egy-két genjutsu, ami ezt megoldja... vagy lehet Nagato igazi apja Tobi, és egy másik család nevelte fel, mert a mangában emlékszem egy sima shinobi öli meg Nagato szüleit... ugye Nagato félig biztosan Uzumaki, és a rinnegant valószínüleg a másik ágról örökli, azért egy ilyen ősök közül valamelyik tudjon már egy kicsit harcolni...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 19:06:36 írta 8nervus6 » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14128 Dátum: 12 júl 24, 19:12:44 »

Ez lehet hogy meredek és nagy marhaság, ha az mondjátok meg, de ugye Rikodu tudott teremteni az izanagi segítségével mivan ha Tobi is az Izanagit használta, és ő teremtette a szemeit, vagy magának Nagatonak a génjeit alakította át.
 
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #14129 Dátum: 12 júl 24, 19:14:13 »

Ez lehet hogy meredek és nagy marhaság, de üssük le Chakrát, együk meg ássuk el, és hányjuk is le, mert ha ide betéved lesz találgatás ki merre hány napig Nevet
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 940 941 [942] 943 944 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!