24 szep 22, 13:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 934 935 [936] 937 938 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472915 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14025 Dátum: 12 júl 20, 13:52:06 »

R Vs Yuubi egyszerű nyert mer csak...értelmetlen vele foglakozni.
Madara Vs Hashimara tudjuk nyer az 1. pont. A kérdés inkább az, hogy ki ölte meg madarát.
Tobi...hát szerintem ez sem kérdéses de majd meglátjuk.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14026 Dátum: 12 júl 20, 17:13:36 »

Igen, értelmetlen lenne Rikodou vs. Yuubi-val foglalkozni, ha csak egy legenda, egy szóbeszéd lenne. Csak hogy nem az, mivel a 9 bijuu összegyúrásával újjáéledne ez a 10 farkú, így tudni kéne, hogy anno az öreg hogyan is győzte le Nyelvesít És a jelenlegi álláspontban úgy látszik, hogy bár a teljes erejéhez képest gyengébben, de visszatér, hála Tobinak Nevet

Madara pedig belehalhatott a sebeibe, vagy annyira legyengűlt, hogy már nem volt képes harcolni, így megkérte Tobit hogy ölje meg, s aztán Nagato által élessze újjá teljes erejében, vagy haldoklott és megkérte Tobit hogy ölje meg, s aztán Nagato által élessze újjá teljes erejében, vagy... más nem jut eszembe ikszdé
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #14027 Dátum: 12 júl 20, 17:25:30 »

Valaki írta, hogy Madara ismerte Nagatot. Ezt honnan tudjuk? Mert akkor e felett átsiklottam.
Azt, hogy Madara ismerte Nagatot innen tudjuk:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/4

Hát ebbben a fejezetben alig volt valami érdekes. Megtudtuk, hogy a Juubi minden chakra kezdete, ő az őse midennek és hogy mégkeménnyebb volt mint gondoltuk/gondoltam Nevet
Jó volt, azt látni, hogy Tobi legyezője nem csak dísznek van.

Mást is meg tudtunk( én legalábbis eddig nem tudtam) Tobi ismeri gai-t és kakashit is, illetve azt is megtudtuk hogy mivel ejtheti csapdába narutot amiből a movie is készül szóval volt pár dolog amit megtudtunk...
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14028 Dátum: 12 júl 20, 17:42:35 »

Én se tudtam ezeket, csak annyira nem voltak érdekesek számomra, hogy megemlítsem ezeket.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 17:44:11 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #14029 Dátum: 12 júl 20, 18:53:59 »

Én se tudtam ezeket, csak annyira nem voltak érdekesek számomra, hogy megemlítsem ezeket.



Szerintem mind a kettő fontos... elvégre kicsit közelebb kerültünk tobi kilétéhez is mert sejthetjük hogy gai és kakashi val is kapcsolatban volt bár ez másik topictéma gome.
A másik a genjutsu amit említettem abból meg sejthető hogy miért történik az ami a következő moveban. szerintem ezek is fontosak, bár néző pont kérdése.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14030 Dátum: 12 júl 20, 19:31:45 »

Azért ne vonjunk le ebből túlzott következtetést hiszen nem tudjuk milyen volt az ismeretségi szint. Tobi nyugodtan hivatkozhatott erre is, hiszen Zetsuval folyamatosan kémkedhetett utánuk. Így nyugodtan beszélhet ilyen formán mintha ismerné őket. Ráadásul a korábbi időben Tobi Minatoval harcolt, amikor már Kakashi jounin szintű shinobi volt és megkapta Obitotól a sharingant. Már ez eleve fel kellett, hogy hívja a figyelmét Kakashira és ezáltal a közvetlen konkurenciájára. tehát az ismeretség innen is származhat és nem az, hogy közvetlenül ismernék egymást.
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #14031 Dátum: 12 júl 20, 20:08:20 »

Tobi régi maszkja (amikor még Minatoval küzdött) olyan mintha ANBU tag lett volna,innen is ismerheti Kakashit hisz ő is volt ANBU,Gai-t meg szimplán ismeri a faluból.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14032 Dátum: 12 júl 20, 20:37:23 »

Asszem narutó nem tud bijuu bombát, bijuu rasengant tud, ami hasonlít hozzá és bijuu rasenshurikent...

Amúgy Naruto tud bijuudamát (ha rosszul írtam, bocs). Valamelyik részben ezzel verte vissza 4 vagy 5 másik bijuu támadását.

róka módban, amire 5percig volt képes, most már nem képes használni

Akkor most mégis tud? Nyelvesít
Ilyen alapon rendes RasenShurikent sem tud, mert ahhoz is kell vagy a Sage mode, vagy a róka ruha mód. Az 5 perc arról szólt, hogy maximum annyi ideig voltak képesek akkor fenntartani a rókatranszformációt. Amíg van elég chakrájuk,  valószínűleg újra bele tudnának menni abba a módba. Szerintem csak azért nem használják, mert ez a forma előnyösebb, és mert nem akarják újabb félsikerekre pazarolni az erejüket.
nem fogalmaztam jól, úgy értettem, h most már nem tud több bijuu bombát használni, mert még nincs eléggé szinkronban a rókával
szerintem pár perc pihitől nem tud újra átváltani rá, de aztán ki tudja; lehet, hogy még azt is kombinálja majd pl egy rasenshurikennel
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14033 Dátum: 12 júl 20, 21:04:52 »

Én nem hiszem, hogy a bijuu bombát már nagyon lehetne így variálni, bár az utóbbi időben Narutonak sikerült bebizonyítania, hogy mennyire is ért ehhez Nevet (rasengan bolygó és társai).
Naruto és Kakashiék is igencsak ki vannak merülve, nem hinném, hogy most pikk-pakk összedobnák mégegyszer egy ilyen Kilencfarkú-formát. Főleg, hogy eddig is csak 5 percre sikerült.

Amúgy jó kis fejezet volt, nem bánom, hogy Sasukéékat hagyjuk egy kicsit pihizni, Orochimaru amúgy sem a szívem csücske éppen...
Tetszett, ahogy Naruto és a Kyuubi helyetcseréltek (animében kicsit fura lesz Naruto, a  Kyuubi mély érdes hangjával Mosolyog ), meg Bee beszólása is igen nagy volt Mosolyog
Ahogy Tobi egy laza mozdulattal kivédte azt a lámpás mód-rasengant nem volt semmi, jó kis legyező az, nem hiába volt Madaráé Nevet.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14034 Dátum: 12 júl 20, 21:18:52 »

Hát ez most lehetne gai nagy pillanata. Ha érzelmileg kicsit jobban elő lett volna készítve, akkor most kinyithatná/vagy kinyithatja a 8. kaput és kirúghatja tobit a világból. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14035 Dátum: 12 júl 20, 21:31:56 »

Nem kizárt, hogy majd erre kerül a sor, de én nem szeretném ha meghalna, olyan idióta, de nagyon szerethető karaktere van, meg Lee is összeomlana, akit szintén nagyon kedvelek, de ha mégis meg kell halnia legalább ne legyen hiábavaló  Szomorú.

*Ezt csak úgy megjegyzésképpen: egyszer már asszem leírtam valahova, de leírom ide is: A tízfarkú, még mindig Juubi, nem pedig Juuby meg Yuubi (amit amúgy még tök máshogy is kell ejteni) meg még nem tudom miket írtok, bocsi csak ez engem úgy zavar  kacsint.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14036 Dátum: 12 júl 20, 23:09:36 »

Nem kizárt, hogy majd erre kerül a sor, de én nem szeretném ha meghalna, olyan idióta, de nagyon szerethető karaktere van, meg Lee is összeomlana, akit szintén nagyon kedvelek, de ha mégis meg kell halnia legalább ne legyen hiábavaló  Szomorú.

*Ezt csak úgy megjegyzésképpen: egyszer már asszem leírtam valahova, de leírom ide is: A tízfarkú, még mindig Juubi, nem pedig Juuby meg Yuubi (amit amúgy még tök máshogy is kell ejteni) meg még nem tudom miket írtok, bocsi csak ez engem úgy zavar  kacsint.
Ne legyen hiábavaló, de azért lehetőleg ne ő győzze le Tobit vagy a Juubit, az kissé nevetséges lenne egy mellékszereplőtől.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14037 Dátum: 12 júl 20, 23:17:05 »

ikszdé Miért? Szerintem vicces lenne. Legalább nem vmi nagy sablon, hogy na naruto mindenkit kinyír.
Meg amúgy is mióta van ez a nyolc kapu én midig éreztem, hogy egyszer ki fogják nyitni. Értelem szerűen vagy lee vagy gai. De akkor már inkább gai mutassa meg amíg még fiatal. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #14038 Dátum: 12 júl 21, 00:15:39 »

Nekem is nagyon tetszett ez a fejezet. Gai-tól szívesen látnám ahogy minden erejét beveti. Én is haláleset szagát érzem, de kétlem, hogy Gai lesz a bukott. Mindenesetre nagy harcra számítok az elkövetkezendő fejezetekben, de tényleg ne csak Naruto vigye a prímet, az úgy eléggé érdektelenné tenné számomra az egészet.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14039 Dátum: 12 júl 21, 06:16:20 »

Tobi régi maszkja (amikor még Minatoval küzdött) olyan mintha ANBU tag lett volna,innen is ismerheti Kakashit hisz ő is volt ANBU,Gai-t meg szimplán ismeri a faluból.

na figyu a maszk nem kakashinak szól, hanem az olvasóknak, annak mi értelme van, hogy egy noname figura kis palika legyen már tobi, aki együtt verte a makkost kakashival jiraya könyveire anbuedzés után. Tóbiásnak ismert figurának kell lennie.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 934 935 [936] 937 938 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!