24 szep 22, 13:10:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472827 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13935 Dátum: 12 júl 18, 07:31:03 »

Elég csúnya a juubi,(Láttam róla 1 jó képet)...Amint láttátok sötétebb képeken,tíz farka van értelemszerűen,és egy nagy küklopsz szeme az aránytalan fején.Meg mintha "tüskékből" lenne a haja,és fekete.

Amúgy hogy fogja Tobi visszahozni a Juubit?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 07:31:34 írta dreamfolow » Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13936 Dátum: 12 júl 18, 08:49:04 »

te nem láttad a mangát? az utolsót?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #13937 Dátum: 12 júl 18, 09:56:16 »

A múltkori mangában az volt a legjobb mikor Orochimaru azt mondta, hogy " A fiatal tested, Sasuke-kun." Nevet
Már előre hallom ahogy az animébe mondani fogja ikszdé
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13938 Dátum: 12 júl 18, 10:02:01 »

sorry..utolsó előtti mangát...ha olvasod a mangát akkor tudnod kéne...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13939 Dátum: 12 júl 18, 11:55:23 »

Mondjuk én azt nem értem, ha 3 évente cserélnie kell a testét akkor minek neki Sasuke teste. Úgy is csak három évig használhatná aztán dobhatná a szemétbe. Ezért kár strapálnia magát. Mondjuk azt sem tudjuk, hogy miért is kell lecserélnie három év után a testeit.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13940 Dátum: 12 júl 18, 12:00:59 »

Szerintem a testek megöröklődnek neki. Így utána már ha le is cserélni, megmaradna a sharingan. Hiszen már rég nem a saját testében van, mégis fel tudja húzni az orochimau alakot. Ugyan így sztem feltudná a sasuke alakot is. Mondjuk azt én sem értem, hogy minek ilyen gyakran testet cserélni. Nyilván a pecsét miatt, de ha annak hatása nem múlt el az előző testcserénél, akkor ennél se fog sztem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
agitoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13941 Dátum: 12 júl 18, 12:08:09 »

Lehet hogy ennek is köze van a dologhoz de mintha a sima naruto egyyik részében mondana olyasmit Kabuto, hogy a testek nem birják orochimaru erejét és azért tud csak egy testben maximum 3 évig maradni mert egyszerűen túlerőlteti azokat. Lehet hogy az uchiha test az vagy kiváltkép Sasuke teste amiben a teljes erejét ki tudná használ, de ez csak a saját gondolatmenet.
bocs ha esetleg marhaságnak hangzik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 12:09:03 írta agitoo » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13942 Dátum: 12 júl 18, 12:08:36 »

Nem KELL 3 évente, de minimum annyi időnek el kell telnie két csere között.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
agitoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13943 Dátum: 12 júl 18, 12:10:16 »

és igy az előző hsz-em mehet is szépen a kukába Nevet
de végülis igy van ahogy mondod.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13944 Dátum: 12 júl 18, 12:23:45 »

Ahhoz képest sikerült mégegy hszt írni, hogy ezt közöld ^^

On:
Kontera: Igen lesz, elvileg csütörtökön jönne, de sztem már ma 15-órára fent lesz. Mosolyog Ráadásul színes oldallal indul. Nem tudom milyen gyakran van "Kedvenc karakter" szavazás, de ha olyan lenne a szines oldal, nagyon örülnék, tuti benne lenne kabuto, meg itachi.

Egyébként Orochimaru céljai közt van minden ninjutsu megszerzése, amihez a sharingan azért eléggé nagy segítséget ad. És ha a sharingan nem csak beültetett, hanem eredeti testben van, akkor mellékhatásoktól sem szenvedne.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13945 Dátum: 12 júl 18, 12:24:50 »

Hát nem kell, nem kell, csak 3 év után orochimaru úgy  néz ki, mint a mosott sz@r, ha nem cserél testet. ikszdé Nem kellene neki, csak muszáj, mert a test azon túl már nem bírja. Bár agitoo észjárásával kihúzhatjuk ezt az időt, nem 3 hanem mittomén 20 évre, de akkor is.
Orochimaru örökké akar élni, sasuke teste pedig öregszik, még ha teljesen el is tudja viselni oro-t, egy idő után akkor is elöregszik a teste, és ha orcsomarcsi nem tudja tartósítani az erejét, akkor viszlát uchiha erő, meg sharingan.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13946 Dátum: 12 júl 18, 12:27:51 »

Igen, de az egy teszkógazdaságos test volt már csak Nevet És csak azért cserélte le, mert tönkrementek a kezei a Shiki Fuujin miatt, és nem tudta kivárni Szöcskéét. . Sasuke teste valszeg elöregedésig bírná, ami azért nem 3 év.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #13947 Dátum: 12 júl 18, 13:34:04 »

Edo Tensei-jel megoldhatná az egészet, mint most Madara, ha ismeri a feloldást.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13948 Dátum: 12 júl 18, 13:38:26 »

Ez is érdekes. Elvileg a senju az erősebb test + több csakra, mégsem láttam még Uchihát kifogyni a csakrából.
Továbbá az is érdekes, hogy a kisebb, jelentéktelenebb klánok egyben vannak ( pl. Aburame ), míg a híres, neves senjuról semmit nem tudni, csak hogy Tsunade leszámazott.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13949 Dátum: 12 júl 18, 13:46:28 »

Idézet
Ez is érdekes. Elvileg a senju az erősebb test + több csakra, mégsem láttam még Uchihát kifogyni a csakrából.

Hol olvastad, hogy senjuknak több a chakrájuk? Én ilyenre nem emlékszem pont az, hogy a sharingan használatához kell sok chakra és kakashinak ezért is fogy ki hamar mert nincs neki uchiha testje. Senju DNS max. csak megnöveli a chakrát, de tudtommal senjuknak nem több a chakrájuk. Egyedül hashiramának volt olyan különleges chakrája, hogy reagáltak rá a bijuuk és ennyi volt. Valamint Madaránál is kivolt jelentve, hogy ő született a leghatalmasabb,legerősebb chakrával amit valaha láttak. Sasukenál szintén ez van neki meg kyuubi mondta, hogy azok a szemek olyanok mint madaráé, ráadásul még karin is kiemelte, hogy sasukenak milyen rideg és erőteljes a chakrája. Senjuk azok max. csak jobban tudják kontrollálni a chakrájukat (lásd hashirama,tsunade akik képesek voltak magukat is meggyógyítani)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!