24 szep 22, 14:12:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 927 928 [929] 930 931 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472957 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13920 Dátum: 12 júl 17, 07:51:31 »

én azokkal értek egyet akik szerint marcsi egyfajta lenyomatot hagyott ankoban....chakra tudat nlélek (ki tudja h az van-e neki egyáltalán) így egyfajta Voldemort....amíg nem pusztítod el a pecséteket addig soha nem hal meg...és a pecsétből tud figyelni (a hebis-barmokban ezt jól szimbolizálta h oro még pofázott is a pecsétből)...

Igen egyet értek veled, de már nincs sok pecsétes csak Anko, Juugoéknak másfajta van elvileg és a többi átok pecsést meg már kihalt.  Sasukéról meg Itachi távolította el.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13921 Dátum: 12 júl 17, 08:09:04 »

ki tudja? lehet h oro olyan mint egy növény, egy virág elszórja a magvait (jelen esetben kígyóit) aztán majd feléled belőlük ha olyan lesz a szitu Nevet.....viccen kívül több átok pecsétes tényleg nincs szal ha tényleg nem marad sokáig (ahogyan erre suigetsu is utalt) akkor össze kell magát kapnia mert Sasuke is csak erősebb lesz és a múltkor se jött be h majd ő odaadja a testét csak úgy Nyelvesít
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13922 Dátum: 12 júl 17, 12:10:05 »

Orochimaru szerintem már nem fogja összekapnia magát, kivéve ha van valami titkos erős jutsuja vagy valami jól előre kitervelt  ötlete. Sasuke csak erősödik megkapta Itachi erejét is, Orochimaru meg most nincs a formájában.. hiába sannin akkor se bírná legyőzni Sasukét szerintem. Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #13923 Dátum: 12 júl 17, 13:42:14 »

nincs már fent valahol angolul? Nagyon érdekelne hogy mit fog csinálni orochimaru, de gondolom most egy darabig naruto lesz a középpontban Szomorú
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13924 Dátum: 12 júl 17, 14:28:50 »

nincs már fent valahol angolul? Nagyon érdekelne hogy mit fog csinálni orochimaru, de gondolom most egy darabig naruto lesz a középpontban Szomorú

Múlt héten szerdán jött ki, de általában csütörtökön szokott megjelenni úgy hogy nem tudom mikor lesz fent angolul. De már én is kíváncsi vagyok nagyon Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13925 Dátum: 12 júl 17, 14:31:53 »

Tévedés, " hivatalosan " jött ki anno csütörtökönként. Múlthéten kedden jött, de már hónapok óta Szerdán jön. Szal holnap már lesz ilyenkorra valószínü.

Jah és szines nyitóoldal? JEEE
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13926 Dátum: 12 júl 17, 15:12:29 »

Tévedés, " hivatalosan " jött ki anno csütörtökönként. Múlthéten kedden jött, de már hónapok óta Szerdán jön. Szal holnap már lesz ilyenkorra valószínü.

Jah és szines nyitóoldal? JEEE

Na ezt nem is tudtam köszi hogy elmondtad. Akkor örülök mert holnap már megtudjuk(remélem) hova mennek Sasukéék. Kivéve ha Kishi most a harc mezőre tér vissza, bár az is érdekel hogy mi lesz most a Tobival és a Juubival.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13927 Dátum: 12 júl 17, 15:23:20 »

szerintem tuti h most helyszínváltás lesz...túl izgalmas lett most ez a sasukés téma szal most váltani fog h mondjuk Narutónál vagy madaránál is lássunk valami szépet...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13928 Dátum: 12 júl 17, 15:25:14 »

szerintem tuti h most helyszínváltás lesz...túl izgalmas lett most ez a sasukés téma szal most váltani fog h mondjuk Narutónál vagy madaránál is lássunk valami szépet...

Kishi szereti az emberek kíváncsiságát húzni Nevet Szerintem is tuti vált maximum vége fele berakja a Sasukés jelentett hogy legyen megint min törni a fejünket.Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13929 Dátum: 12 júl 17, 16:52:53 »

Én csak örülök hogy nem lesz egy darabig orochika ,engem nagyon nem érdekel inkább Madara, meg Tobi meg a kage +bee meg naruto ,én személy szerint csak az izgalmas részeket látnám szívesen ,legyen egy jó kis fight vagy történhetne már valami érdekes.Zúzza le Madara a kagékat és utána lenne ám esemény... Mosolyog
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13930 Dátum: 12 júl 17, 16:55:35 »

Én csak örülök hogy nem lesz egy darabig orochika ,engem nagyon nem érdekel inkább Madara, meg Tobi meg a kage +bee meg naruto ,én személy szerint csak az izgalmas részeket látnám szívesen ,legyen egy jó kis fight vagy történhetne már valami érdekes.Zúzza le Madara a kagékat és utána lenne ám esemény... Mosolyog

Igen, Madara már megölhetne minimum 1 Kagét jó lenne és akkor induljon el Narutoék felé biztos nagy jelenet lenne mikor odaérne.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13931 Dátum: 12 júl 17, 17:04:51 »

Abe,sztem olvasd el a fórumszabályzatot Nevet

Orochimarunak meg szerintem már nem lesz nagy szerepe,mert már a kiöregedett generációba tartozik,a fiatalabb átvette a helyét.Vagyis ezt mondanám,de mivel ez a szemét disznó mindentudó,így nem tudom xD Bár remélem Kishi nem fog nagy szerepet szánni neki.Egy helyszínváltás már időszerű lenne,de engem nem érdekel a Kage-Madárka harc...Megnézném Tobi mit művel a Gedou Mazoval Nevet



---------
6§ Csak akkor idézz egy másik felhasználótól, ha feltétlenül fontos, és kerüld az idézetek felhalmozását. Akik figyelemmel követik a témát, tudni fogják kinek a hozzászólására válaszolsz. Amennyiben idézel, csak a lényeget idézd, ne az egész hozzászólást!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 17, 17:10:30 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #13932 Dátum: 12 júl 17, 17:06:54 »

Abe,sztem olvasd el a fórumszabályzatot Nevet

Orochimarunak meg szerintem már nem lesz nagy szerepe,mert már a kiöregedett generációba tartozik,a fiatalabb átvette a helyét.Vagyis ezt mondanám,de mivel ez a szemét disznó mindentudó,így nem tudom xD Bár remélem Kishi nem fog nagy szerepet szánni neki.Egy helyszínváltás már időszerű lenne,de engem nem érdekel a Kage-Madárka harc...Megnézném Tobi mit művel a Gedou Mazoval Nevet

Most mit csináltam? De amúgy regisztrálásnál elolvastam de nem emlékszek minden fejből ^^"
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13933 Dátum: 12 júl 17, 22:04:29 »

szerintem tuti h most helyszínváltás lesz...túl izgalmas lett most ez a sasukés téma szal most váltani fog h mondjuk Narutónál vagy madaránál is lássunk valami szépet...

Kishi szereti az emberek kíváncsiságát húzni Nevet Szerintem is tuti vált maximum vége fele berakja a Sasukés jelentett hogy legyen megint min törni a fejünket.Mosolyog
Azt nyilatkozta, hogy idén sok sasukés rész lesz+ madara vs kage harc lement, madara most tobi felé tart, tobi pedig megidézi a juubit, ezek miatt szerintem az orochimarus szál fog folytatódni.
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13934 Dátum: 12 júl 17, 23:24:30 »

ma majd kiderül(remélhetőleg)....kíváncsi leszek h milyen formában jön elő a juubi és hogy hogyan is néz majd ki...vagy madara kicsit komolyabbra veszi a figurát....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 927 928 [929] 930 931 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!