24 szep 23, 04:13:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 911 912 [913] 914 915 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474464 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13680 Dátum: 12 júl 04, 21:46:55 »

Az még mindig Anko és Tobi biztos, hogy nem Orochimaru. Többször is átkozta Orot, hogy túl sokat tudott:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13681 Dátum: 12 júl 04, 22:29:09 »

Érdekes egy rész volt, én nem örülök, hogy Orochimaru visszajön, mindig is utáltam a karakterét. Annak viszont igen, hogy  valószínüleg láthatunk egy kyuubi vs kyuubi csatát. Vagy mi másért nyúlhatna tobi a kin-gin tesókhoz?
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #13682 Dátum: 12 júl 04, 22:30:54 »

Ez igaz, és még annyival kiegészíteném Hiei mondanivalóját hogy Kabuto az asszisztense volt Orochimaru-nak, és Tobi egyáltalán nem bízott benne, tehát átkozta Orochimarut és annak bizalmasában sem hitt tehát ő tuti nem Orochimaru! Engem annak a tekercsnek a tartalma érdekel mert Orochimaru amit arra leírt látszólag vmi nagyon csúnyába nyúlt és ha Suigetsu ennyire optimista lett a tartalmára akkor tutira vmi nagy!
Annyival meg nem elégszek meg hogy "egy ember aki mindent tud" szöveggel mert ez így olyan mint sz@r poén. Tuti hogy a sok kanji vmi nyomós érvekkel alátámasztott dolog, ami több annál mint amit Sasuke mondott!
Most felcsigázott Kishimoto, már régen éreztem ilyet... mintha tűkön ülnék és nem tudnék várni a következő fejezetre. ikszdé

ui.: viktor6665 mármint nem yuubi vs. naruto&kyuubi, gai, kakashi, méh&hachibi csatát akartál mondani? Mivel  elég érdekesen bánt a hangsúllyal szerintem erre a provokálásra úgy gondolja feléleszti a Yuubit, de vmi olyan érzésem van hogy ez még korai és Tobi felfog sülni vagy csak ideiglenesen tudja csak feléleszteni majd!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 22:36:36 írta Morause » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13683 Dátum: 12 júl 04, 22:37:39 »

Érdekes egy rész volt, én nem örülök, hogy Orochimaru visszajön, mindig is utáltam a karakterét. Annak viszont igen, hogy  valószínüleg láthatunk egy kyuubi vs kyuubi csatát. Vagy mi másért nyúlhatna tobi a kin-gin tesókhoz?

Sztem azért, hogy a 10farkúban legyen egy kicsi a 9farkúból is. Azért mondja, hogy nem lesz teljes, mert nem az igazi kyuubi.
A szöveg meg szöcskét sztem hidegen hagyja. Ebből csak annyit szűrt le, hogy orochimaru tud mindenről. És neki nem elég ez a kis papír, ő mindent tudni akar.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13684 Dátum: 12 júl 04, 22:52:14 »

Most így belegondolva.. Ha Orochimaru teszem azt harcképes állapotban van, akkor ott bunyó lesz, ha Sasuke rátalál, márpedig akkor valószínű láthatjuk Sasuke FMS-ének teljes erejét, ami sok embert érdekelne. Lehet mégis jó, hogy a nyelvbajnok előkerült? ikszdé

A 10farkú érdekel még nagyon, mekkora pusztítóerő lehet benne még így is... O_O
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 22:52:48 írta Aizen » Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #13685 Dátum: 12 júl 04, 23:41:49 »

Én is nagyon várom most már az elkövetkező részeket. Arra vagyok nagyon kiiváncsi hogy, lesz e saját tudata yuubinak, a természete milyen és persze a neve, ha van neki. Na meg ez a tekercses dolog is kezd érdekes lenni, kivéncsi vagyok mi lesz belőle.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13686 Dátum: 12 júl 04, 23:58:33 »

Tobi nem nagy stratéga, ha kiderülne, hogy egy kicsi 8farkú és 9farkú chakra is elég a juubi felélesztéséhez.
Ha így is sikerült volna nem üldözte volna Beet és Narutót.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13687 Dátum: 12 júl 05, 00:12:41 »

Sikerülni sikerülhet, az más kérdés, hogy gyengébb lesz az "eredmény", mintha elkapta volna és lepecsételte volna a GM-be a teljes chakrájukat... Lehet az összeolvadás is instabil lesz és csak időszakos a kimaradt chakramennyiség miatt, ki tudja.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13688 Dátum: 12 júl 05, 06:27:18 »

Biztos hogy sikerült Tobinak azt a kyuubi chakrát megetetni a Gedo Mazou-val?Mmint E.T. Gin-Kin nem oldódott fel ahogy a többi,amikor Ita-Ita kikapcsolta a jutsut?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13689 Dátum: 12 júl 05, 07:22:16 »

A kin-gin tesók asszem le lettek pecsételve. A gedo mazounak pedig nem a tesók kellenek, hanem a belőlük kinyert 9farkú csakra.

Egyébként nem tom, hogy ki hogy olvas mangát, de nekem elsőre is tök egyértelmű, hogy ankon van átokpecsét, és hogy tobi nem egyenlő orochimaru. Ez másnak is összeállt, vagy különlegesen fejlett logikai képességeimnek köszönhetem?

Ráadásul a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad... Orochimaru szerepelni fog, de már csak információval szolgál. Valószínűleg egy  genjutsuban tér vissza, szóval felesleges harcról, meg újjászületésről gondolkodni... szerintem
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13690 Dátum: 12 júl 05, 08:22:09 »

Inkább úgy mondanám, hogy azok rendelkeznek valami plusszal, akik Tobin látták az átokpecsétet. Teljesen egyértelmű, hogy kin van: http://mangastream.com/read/naruto/96568663/17 és itt is szinte csak Sasukeék szereplenek a két oldalon: http://mangastream.com/read/naruto/96568663/20

De emberek! A lényeg felett megint elsiklottatok! Mit is mond Madara a legalsó képen: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/6? Aki látta a tökéletes Susanoo-t nem élte túl. Tehát FMS-sel is használni tudta, ami igen csak hízelgő Hashiramára nézve!
Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13691 Dátum: 12 júl 05, 08:37:44 »

Nagyon jó rész volt most. Orochimarut már tényleg régóta visszaakarták hozni, kíváncsi vagyok mi kellhet Sasukénak tőle, milyen információk kellenek, az is lehet, hogy power upok kellenek neki. Most már biztos akkor, hogy a 10 farkút a chakra egy kis részével is fellehet éleszteni.... Tulajdonképpen akkor Narutoban is ez a helyzet, már csak az 1 farkú chakrája kell neki és benne is egyesülhet a 10 farkú ereje?! Nevet Lesznek itt még érdekes dolgok, Tobi úgylátszik kétségbe esett.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #13692 Dátum: 12 júl 05, 08:54:44 »

Egész jó fejezet volt, innentől fogva a dolgok kezdenek bepörögni, és most eljutottunk ahhoz a ponthoz, hogy tényleg bármi megtörténhet, és a Manga visszanyerte a kiszámíthatatlanságát. A következő fejezetben akármelyik szálat nézzük, mindenhol érdekes dolgok történhetnek.
Hát ez az Orochimaru... valóban ő a főgonosz smirksweat Nagyon érdekes lesz ha találkozik Szöcsivel.
A tekercs is nagyon érdekel, Sui azt mondta ezzel az egész világot lehet uralni. Érdekes...
Sasuke meg ebben a fejezetben normálisabb volt mint korábban bármikor ikszdé Nem kizárt hogy át áll a jó oldalra.
A Tízfarkúról meg annyit hogyha Tobi feléleszti, akkor mégis milyen harc fog ott lezajlani? ikszdé Ha ez megtörrténik, akkor Narutó is valószínűleg fog olyat mutatni ami Dragon Ball-ba illő ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13693 Dátum: 12 júl 05, 08:55:35 »

Tobi sosem volt nagy harcos. Iagzából egyetlen egyszer sem harcolt igazán, és most itt áll vele szemben 2 jinchuuriki, akik elől még Kisame is futva menekült, plusz a copy ninja, meg konoha egyik fura szörnye, szóval igencsak mély pácban van, a Gedo mazou meg úgylátszik hiába erős, túl lomha hogy lépést tartson, szóval nincs sok választása, kb ezek:

1: Veszít (nyilván nem akar)
2: Elmenekül (Gondolom nem akar, és nem is biztos, hogy tudna)
3: Tízfarkú

Szóval jah, érthető, hogy így döntött.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 05, 08:56:48 írta Exkirion » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13694 Dátum: 12 júl 05, 09:20:19 »


De emberek! A lényeg felett megint elsiklottatok! Mit is mond Madara a legalsó képen: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/6? Aki látta a tökéletes Susanoo-t nem élte túl. Tehát FMS-sel is használni tudta, ami igen csak hízelgő Hashiramára nézve!

Azt mondta, aki látta nem élte túl a tökéletes susanoot, de ha ez igaz, akkor hashirama elleni csatában még nem használta. Úgyhogy nem tudhatjuk, hogy ez az fms egy újabb szintje és mondjuk sasuke és képes lenne használni(sztem ez valószínübb), vagy kell hozzá a rinnegan kifejlesztése is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 911 912 [913] 914 915 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!