24 szep 23, 06:12:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 909 910 [911] 912 913 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474622 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13650 Dátum: 12 júl 04, 16:30:20 »

Hetek óta számomra ez az első értékelhető fejezet.
Végre bepörögtek a dolgok és úgy mond valami izgalmas is történt.Örülök ,hogy Madara képben maradt ,viszont azt sajnálom hogy az egyik kagét sem tette el láb alól.
Tobi is belecsap a lecsóba ,Madara helyszínt vált ,van egy oylan érzésem hogy pár fejezeten belül fény derül egy két dologra.

A másik dolog aminek nagyon örülök ,az Orochimaru ,mindig is az egyik kedvenc karaktereim közé tartozott ,tipikus főgonosz karakter ,aki az egész mangában meghatározó egyéniség ,még akkor is mikor elvileg halott.

Erről azért többen is megvoltak győződve ,hogy ő még vissza fog térni és igen lehet hogy Kishi nem tervezett 4 évre előre ,de a Naruto egy logikailag eléggé jól felépített mű ,aminek jól megvan szerkesztve a története.Simán betervezhette Orochimaru vissza térését.

Közeledik a végjáték....
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13651 Dátum: 12 júl 04, 17:03:26 »

Úgy látom itt szinte mindenki holtan akar látni 1-2, extrém esetben 5 Kagét  ikszdé Ami még mindig benne van a pakliban a jelenlegi helyzetet nézve. Ha Onoki-t követve nekirontanak Madarának 0 chakrával akkor olyan, mintha fejbe lőnék magukat  ikszdé
 De még Kishi trollkodhat egyet és kihozhatja a kagék győzelmét valahogy  Hümm-hümm Hiszen megígérték Naruto-nak, hogy győzni fognak így nem bukhatnak el, stb.  ( és én még mindig reménykedek ebben  smirksweat )
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 17:16:23 írta TsunadeHime » Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #13652 Dátum: 12 júl 04, 17:09:10 »

Gondolom azért csak 15 oldal, mert van vagy 2 db dupla oldal is.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13653 Dátum: 12 júl 04, 17:12:42 »

kagek it nem fognak meghalni szerintem... szöcske irányba állt naruto felé ketten együtt leverik a muchadort... a.kagek megfogják kapni szerintem a tekercset suigéktól így vagy úgy, és akkor madárkának sanyi. b,a kagék lepecsételik madarát de a kagék közül nem fog senki meghalni, ez nem az a manga
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13654 Dátum: 12 júl 04, 17:23:18 »

Persze nem kötekedésből ,de az nagyon hiteles és színvonalat emelő cselekedett lenne ,ha az 5 szerencsétlen kage ,akik eddig se sokat értek most 0 chakrával lenyomnák Madarát.

Oké ,hogy tűzakarata meg ígéretek ,csak hogy nem mindent lehet ezzel megoldani és minden ígéretet betartani...Ezen felül Madarának még tuti fontos szerepe lesz.

Én két okból akarok holtan látni 1-2 kagét .Először is Madara nem tudom hány fejezet óta alázza őket ,már egy párszor meghalhatnának ,de még mindig vigyorognak 0 chakrával.
A második ami még fontosabb, azaz hogy ez a háború 1 vicc.Ahoz kéepst hogy elég erős edo tenseies zombik lettek vissza hozva ,lenyomták mindet ,elég egyszerűen ,nem azzal van gondom hogy Kishi nem mutattavégig a harcokat ,hanem hogy egy fontos szereplő sem halt meg.Pedig egy halál azért elég drámai szokott lenni és komoly érzelmeket válthat ki egy olvasóból.
Gondoljunk csaj Jiraiya esetére.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #13655 Dátum: 12 júl 04, 17:24:25 »

Érdekes de hétről hétre egyre rövidebb fejezetek.. szöcske meg azt se tudja már fiúe avagy lány

mindenesetre én inkább ezt a verziót olvasgattam és így jobban megértettem mint a pandát http://mangastream.com/read/naruto/96568663/1


Na igen, Sasuke végre Naruto irányába indul tovább, de ha meglátja, a mostani "Kurama vs Naruto együttes alakját" nyomban magához nyúl és újra vissza süllyed a jól megszabott bosszúhoz, és a ki a jobb nálam.  ikszdé ikszdé
De remélem most már nem lesz ilyen hülye, szegénykém azért most micsoda sokként érik a dolgok. Pápá bátyuska, halihó, Orochimaru, ja és Naruto már megint mindenkinél jobban fog tündökölni (legalábbis Sasukénél fényesebben az biztos) xD

De vajon Tobi mire készülhet?
Hát teljesen igazad van. De végre megjött Sigetsui is meg Yugo. xD


én ezen az oldalon olvasom a mangát:  http://www.narutobase.net/manga/Naruto
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 17:30:31 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13656 Dátum: 12 júl 04, 17:32:02 »

A fejezet címe elmond mindent. Sasuke fog a 3. erővé válni, "Orochimaru" révén, és ez igen komoly tudás alapú csúcsa lesz a háromszögnek. "Az ember aki mindent tud."
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13657 Dátum: 12 júl 04, 17:32:12 »

titius: Hát nem tudom, én azt sokkal drámaibbnak tartanám, ha az 5 Kage vállvetve harcolna és végül sikerülne legyőzniük Madarát. A Kagék ebben a harcban borzasztóan le vannak butítva. Mei két Kekkei Genkai-val egy szörnyeteg kellene legyen, holott most nagyon úgy néz ki, hogy ő a leggyengébb a csapatból, aki csak folyton nyavalyog.  A Raikagéval és az ő bijuu szintű chakrájával mi történt? Az egész harc alatt szinte csak annyit csinált, hogy vágta a meglepett arcokat amikor Tsunadét átdöfte egy Susanoo kard. A chakrája pedig elfogyott  smirksweat És még volt olyan pofátlan, hogy azt mondta a Hokage hanyagul harcol. De legalább ő harcolt és nem esett majdnem Genjutsu-ba. ( Bár a Hokage nem genjutsu-ba, de kómába szinte esett. Megint.)
Gaara is eléggé keveset tett hozzá ehhez a harchoz, pedig a háború többi részében nagyon jól teljesített.
Onoki-val meg vagyok elégedve. Már az is csodaszámba megy, hogy még képes mozogni, nemhogy harcolni.  Ő tartja a Kagékban a lelket, ( Tsunade meg az életet  ikszdé )  még a legreménytelenebb helyzetben sem adja fel.
Tsunade is szépen kivette a részét a harcból. Végig gyógyított, chakrát adott, életeket mentett, próbált lehetőséget adni a társainak a visszatámadásra és ezek mellett még harcolni is tudott. ( Több sikerrel, mint pl. a Mizukage vagy a Raikage)

Engem inkább ezek a dolgok zavarnak és nem az, hogy nem haltak meg a jó oldalról.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 17:39:48 írta TsunadeHime » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13658 Dátum: 12 júl 04, 17:32:55 »

Akkor viszont kishimoto eléggé előre tervezett hisz sasuke vs itachi harc végén volt, hogy megszökött az egyik kígyó. Az vagy 200fejezettel ezelőtt volt ha nem több. Nem hinném, hogy kishimoto négy évre előrébb tervezett volna.

Tévedés nem szökött meg az a kígyó. Megpróbált, de az amaterasu egyik szikrája megégette. Olvasd el újra, vagy nézd meg az animét és meglátod. Orot máshonnan kell előszedni.
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13659 Dátum: 12 júl 04, 17:34:38 »

Itt már csak az a kérdés hogy mit tesznek suigetuék A, szöcske elküldi őket a kagekhoz hogy segítsenek nekik madara ellen míg ő naruto felé tart B, suigetsuék önként viszik el a tekercset a kagékhoz remélve jutalmul megkaphatja a kardjait. C, hagyják szenvedni a kagéket.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13660 Dátum: 12 júl 04, 17:39:42 »

Előbb elmennek a nyugalmazott anime főgonoszok idősek otthonába. Beszélnek oro papperral, majd együtt elmennek valahová. Szerintem Szöcsi egyben fogja őket tartani.

 
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13661 Dátum: 12 júl 04, 17:48:50 »

Exkirion: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/3 3 kígyó szökik meg Totsuka elől
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/394/5 1 kígyó halálozik el

Legnagyobb trollság Kishi részéről az lenne ha Orochimaru most megszerezné Sasuke testét, bár ereje nincs hozzá, szóval nem tudom hogy csinálná, de benne van a pakliban.  smirksweat Mondjuk Madara miatt ez még így sem veszélyforrás, de legalább abban az "érzésben" zúznák porrá, hogy megszerezte a testét..  ikszdé
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13662 Dátum: 12 júl 04, 18:22:07 »

Itt már csak az a kérdés hogy mit tesznek suigetuék A, szöcske elküldi őket a kagekhoz hogy segítsenek nekik madara ellen míg ő naruto felé tart B, suigetsuék önként viszik el a tekercset a kagékhoz remélve jutalmul megkaphatja a kardjait. C, hagyják szenvedni a kagéket.
Mi ez a Suigetsu tekercs, amiről már többen írtak?Melyik mangafejezetben volt?
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13663 Dátum: 12 júl 04, 18:33:04 »

Nem tudom már melyik fejezetben volt De suigetsu szerint ez megfordíthatja a háború kimenetelét.
Amúgy a mai fejezet után el lehet gondolkozni hogy kabucika miért nem csinált orobol is egy zombit  elvégre lett volna dns amiből vissza hozhatta volna. Vagy azért mert még tényleg életben van, vagy mert egyszerűen annyira imádja hogy inkább minden cuccot magába ültetett belőle
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13664 Dátum: 12 júl 04, 18:40:54 »

Ha akart volna se tudott volna belőle Edo-s zombit csinálni, mert a Totsuka genjutsuba zárta volna, nem pedig megöli. Így vagy úgy, de él, Sasuke szövege alapján pedig Itachi nem járt sikerrel akkoriban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 909 910 [911] 912 913 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!