24 szep 23, 08:20:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 907 908 [909] 910 911 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474802 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13620 Dátum: 12 júl 04, 10:30:44 »

Orochimarut én se értem, hogy miért hozták vissza főleg úgy, hogy vagy 3x meglett már ölve meg lepecsételve meg minden. Ráadásul most mégis mit érne? Sima narutoba még elment mert ott teljesen más volt az erőszint, de ez már teljesen más szint. Itachi úgy elverte orochimarut mint egy jounin átlag gennin-t akkor most mit akar kezdeni majd Tobi-val Madarával Narutoval vagy Sasukeval? Ráadásul Kabuto is már szerintem túlszárnyalta.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #13621 Dátum: 12 júl 04, 10:34:30 »

Nem csak a harc a megoldás:D Néha az igazság nagyobb sebeket szakít fel. Orochimaru nem kevés kísérletet futtatott le élete során. Biztos van egy-két tiltott technika ami hatásos tud lenni. Pl amit most szöcske a kezében tartott.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13622 Dátum: 12 júl 04, 10:40:56 »

Valahogy szerintem majd Ankoból fogják egyébként kiszkábálni, a "Személy aki tud mindent" pedig igen jó eséllyel Tobi.
Vagyis akkor ezekszerint mindenki egyfelé tart.

Sasuke megy vizitelni Tobit, Naruto már ottvan, a Shinobi haderő kb fél éve arra tart és most Madara is beleunt a kártyapartiba, és inkább rókát vadászna.

Érdekes lesz ha mindenki beszabadul egy helyre. Tuti a jövőben az lesz a "A végzet feneketlen mély krátere" vagy "A végzet jobb ha a közelébe se mész, iszonyúan simáradarált völgye", mert, hogy a csata ami ott lesz az legalább akkora híres lesz mint a Hashirama vs Madara ha bekövetkezik, a környékből pedig kő kövön ne marad.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 10:42:11 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13623 Dátum: 12 júl 04, 10:54:22 »

Hát ha most madara,sasuke is oda tart tobiékhoz meg még kitudja ki akkor az még híresebb harc is lesz mint hashirama vs madara. De amúgy ennyi agyontápolt karakter majd egymásnak fog esni akkor hol fognak harcolni? Mert szó szerint ott nem fog maradni olyan hely ahol bírnak majd állni mert lerombolják egymás alatt az útakat. Végén lehet már repülve fognak harcolni mert alattuk nem lesz semmi xD Ha madara+Sasuke narutoékhoz tart akkor lesz egy kis madara+tobi+gm vs sasuke+naruto+kakashi+bee+gai harc:) Komolyan mondom sajnálom már kakashit,gait,bee-t hogy mit keresnek ott:D Régen még ők voltak a nagy harcosok most meg kb. semmit nem érnek csak púpok Nevet Az se lesz kizárt, hogy még az ESH is majd oda megy + kagek is na akor ott aztán lesz tömeg bunyó. Madara+Tobi+GM (vagy 10farkú) vs ESH+Naruto+Sasuke+Kagek. Jézus atyaúristen ott akkor mi lesz:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13624 Dátum: 12 júl 04, 11:11:16 »

Öcsééééém. Mi a jó fenének kellett még Orochimarut visszahozni? Eddig mit csinált akkor, szaunázott?
Ez legalább annyira a semmiből jött mint Dan jutsuja legutóbb.
...

Dan technikája még mindig nem a semmiből jött. Még mindig említették már a "tengerparti" csatában is. ^^
Amúgy meg, hogy tűnjön fel egy technika? A bemutatása előtt beszéljenek róla 20-30 mangafejezetet meg utalgassanak rá, aztán meg csalódjunk benne egy hatalmasat? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13625 Dátum: 12 júl 04, 11:15:02 »

Végre beindultak a dolgok Nevet Orochimarun nem csodálkozom, de szerintem csak beszélgetősdit játszanak majd vele, visszatérni egy kis pecsétkéből csak nem fog, így is van már elég szarkeverő a gáton.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13626 Dátum: 12 júl 04, 11:25:19 »

Ez tényleg jó fejezet volt  Nevet Úgy néz ki visszatér kedvenc főgonoszunk is  Nevet Ő aztán tényleg nem tud meghalni. ( szerencsére).
Sasuke pedig kezd normálisan viselkedni?  De azért még  nem ártana neki 1-2 anyai pofon.   smirksweat

A kagék harcáról

Mei szokás szerint panaszkodik, Onoki nem tudja feladni a csatát, Madara pedig ráunt az egészre és inkább 'vadászni' indulna. A következő fejezetekben nagy valószínűséggel eldől majd ez a harc is.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #13627 Dátum: 12 júl 04, 11:28:03 »

Frankó kis felvezető rész volt.
Mindenki egy buliba tart  ikszdé , Madara megérzi a juubit rögtön lelép majd .
Nem lepődnék meg ha Tobi kapna egy írto nagy maflást Madaráőtól ezért a gyenge 10 farkuért , hogy elcseszte.
Átok pecsétet oro wifi-vel updatelte vagy mi ? mert anko pecsétében lgondolom az Oro akkori állapota rögzült .... Gondolkozik
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13628 Dátum: 12 júl 04, 12:07:50 »

És igen...Mosolyog Anko él, még ha nem is virul. Legalább azt is megtudjuk végre, hogy Oro miért hagyta annak idején életben.
Kishi mester ért hozzá, hogy pörgesse fel a dolgokat. Valószínűleg Oro-ból annyit láthatunk csak, mint Minatóból, vagy Kushinából.

Ami meg az after party-t illeti, ha végre mindenki odaér, nem sima kétoldalas harc lesz, mert nem két táborra oszlanak, hanem legalább háromra. Tobi és Madara nem biztos, hogy egy oldalon állnak. Perpill még az is kérdéses, hogy Szöcsi kihez is készül, Tobihoz vagy a Madárkához?

a legalább három oldal szerintem így néz ki:

1., Tobi + gyenge tízfarkú

2., Naruto, Bee + egyesített shinobi haderő

3., Madara, Szöcsi és társai

És merre lehet Karin? Utolsó infónk, hogy már a rácsot rágta Konohában. Nem véletlenül Uzumaki, biztos, hogy kelleni fog még valamire, mint tudjuk remekül funkcionálnak az Uzumakik tárolóként. Mármint bijuu tárolóként, mert ez nem a 18+-os topik. Mosolyog  
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13629 Dátum: 12 júl 04, 12:12:18 »

Tízfakúra nem értem, hogy miért gyenge tízfarkút mondanak amikor előbb írtam, hogy amikor rikodou sennin szétválasztotta 9részre a tízfarkút akkor 9bijuuból 9kisebb bijuu volt mint most. Tehát azóta a bijuuk is fejlődtek és nőttek szóval ha most összegyurná őket tobi akkor nagyobb és valószínűlebb erősebb tízfarkú jönne létre mint amikor rikodou sennin harcolt ellene, de viszont így, hogy killencfarkú meg nyolcfarkúból csak egy kis rész van meg így lehet, hogy akkora lesz a juuby mint amikor rikodou sennin harcot ellene vagy kicsivel kisebb.
Amúgy durva lenne ha madara+sasuke egy oldalon harcolnának mert akkor lehet még madara össze is haverkodna sasukeval és megmutatná hogyan kell fms-t használni aztán kitudja lassan sasuke is már rinnegannal szaladgálna mert madara mondana neki pár dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 12:14:49 írta Mach5 » Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13630 Dátum: 12 júl 04, 12:17:01 »

Azért gyenge 10 farkú, mert még azt e tudjuk, hogy a 8 és 9 farkúból meglevő rész egyáltalán kompatibilis-e a többi 7-tel.
Nem egyenletes lesz a mennyiségük a 10 farkúban és ez funkció zavarokat okozhat.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13631 Dátum: 12 júl 04, 12:20:36 »

Tobi is csak annyit mondott ,hogy nem lesz teljes az ereje. Azt azonban nem tudni melyik erőhöz viszonyította. Valószínűleg nem a régihez, hanem ami az újból kisülhetett volna. Ha nem kell mindegyik bele, akkor a 8 és a 9 farkú is tudna egyesülni  Ördögi

Érdekes. Sasuke Orochimaruval akar találkozni, mégis Madara és Tobi veszik körbe. Olyan, mintha egyikükben lenne Orochimaru, csak nem tudja Sasuke, hogy melyikben.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 12:25:54 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #13632 Dátum: 12 júl 04, 12:51:31 »

Reméltem! De bevált !Orochimaru még "él"(legalább is valahogy).
Ő a legnagyobb
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #13633 Dátum: 12 júl 04, 12:56:15 »

Tízfakúra nem értem, hogy miért gyenge tízfarkút mondanak amikor előbb írtam, hogy amikor rikodou sennin szétválasztotta 9részre a tízfarkút akkor 9bijuuból 9kisebb bijuu volt mint most. Tehát azóta a bijuuk is fejlődtek és nőttek szóval ha most összegyurná őket tobi akkor nagyobb és valószínűlebb erősebb tízfarkú jönne létre mint amikor rikodou sennin harcolt ellene, de viszont így, hogy killencfarkú meg nyolcfarkúból csak egy kis rész van meg így lehet, hogy akkora lesz a juuby mint amikor rikodou sennin harcot ellene vagy kicsivel kisebb.

Szerintem ez nem így van... attól hogy fizikailag kisebbek attól még nem biztos hogy gyengébbek is... Kishi ott azt akarta ábrázolni, hogy akkor hozta őket létre... semmi több...
viszont jó kérdés hogy mi lesz ebből hogy jaj 10farkú... mert szerintem semmi... mivel amit most hozzáadott 8 és 9farkú chakra.. az elég elenyésző... sőt... kb semmi... úgyh eddig is megtehette volna ezt... szerintem... aztán persze ki tudja Nevet az furcsa hogy a gedo mazo-nak minden szeme meglett azzal a picivel Mosolyog)
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #13634 Dátum: 12 júl 04, 13:04:15 »

Azt néztem most épp, hogy az Edo Madara pont ott fogja a vállát/nyakát ahol egy Átokpecsétnek kéne lennie Mosolyog)
http://www.mangapanda.com/naruto/592/14
Naplózva

Oldalak: 1 ... 907 908 [909] 910 911 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!