24 szep 23, 10:08:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 906 907 [908] 909 910 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474895 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #13605 Dátum: 12 júl 04, 08:46:28 »

Gyorsan friss új rész.

http://eatmanga.com/Manga-Scan/Naruto/Naruto-592/
Naplózva
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #13606 Dátum: 12 júl 04, 08:56:21 »

hm, vajon Tobi valójában Orochimaru? Nevet
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #13607 Dátum: 12 júl 04, 09:03:36 »

Jó rész volt szerintem Nevet vajon mi az amit Sasuke akar Orochimarutol,mit tudhat ő még??
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13608 Dátum: 12 júl 04, 09:09:05 »

Gyerekek megkönnyeztem ezt a részt, régen volt ár ilyen izgalmas, ténylegesen felpörögtem a végére! Tobi maszka alatt átokpecsét, viszont Orchinak nem hiszem, hogy volt. Nem vallna rá, hogy így tegyen szert a remete formára.
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #13609 Dátum: 12 júl 04, 09:26:36 »

http://eatmanga.com/Manga-Scan/Naruto/Naruto-592/page-9

ezen az oldalon miközben Tobi azt mondja " Igazából ezt a teljes formájában akartam feléleszteni" a Gold and Silver Brothers-re gondol és mellette van még két kép. Azok mik??

Talán Tobi egy miniatűr 9 farkút hoz elő?? Vagy talán a 10 farkú egy gyengébb változatát? Mert ugye a Gedo Mazouban van egy kis darab a 8 és 9 farkú csakrájából is.. :O

Egyébként ez sztem is egy nagyon jó rész volt

Valahogy sejtettem, hogy Orochimaru még vmilyen formában belekerül a történetbe. Lehet hogy el se tűnt teljes egészében?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 04, 09:29:17 írta kontera » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #13610 Dátum: 12 júl 04, 09:28:13 »

Azon a két kicsi képen pont az van amikor Bee-ből kiveszik a 8farkút... és alatta meg az az egy csápdarab amit meg is szereztek... Mosolyog
Naplózva

kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #13611 Dátum: 12 júl 04, 09:30:12 »

Akkor esélyes egy gyenge 10 farkú bemutató nem?  Ohh My God
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #13612 Dátum: 12 júl 04, 09:40:58 »

VÉGRE egy jó fejezet, ami elnyeri a tetszésem.

Tobi bekeményít, és létrehoz egy gyengített 10farkút. Kíváncsi vagyok, hogy csak irányítja majd, vagy eredeti terv szerint "magáévá teszi"-e. Már ha egyáltalán sikerül feléleszteni.

Kabuto túléli, jeleneleg senki sem akarja megölni, szal vagy megmenekül, vagy időhurokban marad. Ha a anrutonak lesz folytatása, talán visszatér a jó oldalon.

Sasuke furcsamód kezd egyre szimpatikusabb lenni, annak ellenére, hogy a legutáltabb karakter volt nálam, most ezt a helyet Madara tölti be. Egyébként Sasuke elérte azt a pontot, hogy a falut védelmezze. Legalábbis már van rá esély.

Anko él, bár nem virul, viszont gondolom Sasuke egy genjutsuval kihozza belőle marcsit.

Orochimaru valszeg a következő 2 fejezet egyik kulcsszereplője lesz. Kíváncsi vagyok rá, mert már tudja, hogy az ő ideje lejárt, de talán segít sasukén. Nagyon jó lezárása lenne az Orochimaru szálnak. Talán még vmi flashbackje is lesz.

Madara irritáló, kagék semmit nem érnek sajna. Kíváncsi leszek milyen lenne egy tobi-madara találkozó, és mik derülnének ki.

Összességében nagyon jó fejezet, grat Kishimoto.

Ronyszkusz: Hol van átokpecsét, és remete forma? Egy mangát néztünk?

kontera: azt mutatja, hogy a 8farkú egy része, és a 9farkú egy része is nála van, így készül a gyengített 10farkú.


Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #13613 Dátum: 12 júl 04, 09:45:44 »

Lehet, hogy gyengített, de az 1,2,3,4,5,6,7 farkú bijuu bizony teljes egészében benne van elvileg. Nevet
Egy picit sajnálom, hogy Naruto harcáról csak néhány képet láttunk, azt nem, hogy pontosan hogy jutottunk el idáig. Az előző fejezetekben Naruto fáradt volt, most meg megint csillagharcos.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #13614 Dátum: 12 júl 04, 09:47:20 »

Átokpecsét csak Ankon volt ebben a részben és senki máson lol...
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13615 Dátum: 12 júl 04, 09:52:22 »

Végre 1 jó rész.. Tobi is végre csinál valamit, nem csak hűsöl az árnyékban. Juugoék megjelenése meg már ideje volt, hogy bekövetkezzen, sokáig várattak magukra. ikszdé
Kíváncsi vagyok Orochimaru mit fog csinálni.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13616 Dátum: 12 júl 04, 09:54:17 »

Amúgy most, hogy gyengített 10farkú jön mostmár szerintem az se lesz kizárt, hogy sasuke megy narutoékhoz segíteni. Mert naruto+gai+kakashi+killer-bee nem fog valami sokat érni tobi+10farkú ellen attól függetlenül, hogy 10farkúba nincs ott kyuubi chakra meg nyolcfarkú chakra nagy része. Amúgy lehet így is ugyan olyan erős meg nagy lesz a 10farkú mint rikodou ellen mert rikodou amikor szétválasztotta akkor mind a 9bijuu kisebb volt mint most ergo azóta mind a 9megnött vagyis az se kizárt, hogy erősödött és ha mind a 9et tízfarkúvá alakítaná akkor nem kizárt, hogy még hatalmasabb lenne mint a rikodou elleni tízfarkú. Amúgy szerintem gai-killer-bee,kakashi magába gondolja, hogy "jézusom, hogy kerülhettem bele ilyen harcba" azért nem kis harc folyik naruto+tobi között ehhez még ők sincsenek hozzá szokva.
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #13617 Dátum: 12 júl 04, 10:01:12 »

Azt ne felejtsük el, hogy valszeg Madara is elindul Naruto keresésére, szal lehet hogy összejön egy tobi+madara+gedo mazou vs Naruto+Kakashi+Gai+Bee harc. Az nem lenne semmi, bár Tobiéknak állna a zászló sztem
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13618 Dátum: 12 júl 04, 10:26:23 »

Öcsééééém. Mi a jó fenének kellett még Orochimarut visszahozni? Eddig mit csinált akkor, szaunázott?
Ez legalább annyira a semmiből jött mint Dan jutsuja legutóbb.
Mellesleg Oonoki szinte biztos, hogy meg fog mostmár halni.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #13619 Dátum: 12 júl 04, 10:28:28 »

Ááááá, igen a jóslatom lehet végre valóra válik. Orochimaru nagy lókupec volt azért:D  A rész most kifejezetten tetszett.  A maradék fontos helyszínekre betekintést nyertünk, és haladunk a végjáték felé.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 906 907 [908] 909 910 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!