24 szep 23, 14:21:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 902 903 [904] 905 906 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475208 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #13545 Dátum: 12 jún 27, 22:29:51 »

Attól hogy Madara itt maradt semmi nem változott... Két lehetőség van:
1: A kagék villantanak valami nagyot, lepecsételik és bedobják a Tiszába.... Max belehal Onoiki vagy Tsunade.
2: A kagék súlyos vereséget szenvednek szintén meghal 1-2 kage de Szöcske miután lepofozta Kabutot oda megy és leszámolnak mint a két utolsó uchiha... Ha sz....n lenne Naruto be kattanna, kettéfejelné Tobit és oda rohanna... Megetetné Madarát a rókájával (Mivel Narutonak főszereplő vér csordogál az ereiben szal halhatatlanabb mint egy edo zombi...) és happy end az egész Nevet

U.I.: Mielőtt azzal jönnétek hogy Szöcskének nincs oka harcolni Madarával akkor tévedtek... 2 Uchiha nem fér meg egy csárdában vagyis ahogy McLeod mondaná "Csak egy maradhat"....
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 22:32:43 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #13546 Dátum: 12 jún 27, 22:47:55 »

Azt észrevettétek, hogy Sasuke előtt egy halott konohai shinobi fekszik? (Őt áldozta fel Itachiért Kabuto.)
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #13547 Dátum: 12 jún 27, 22:54:29 »

EZ AAAAAAZZZZZ! ISTENEM, EZZZZ AAAAAZZZZ! A Tsunade-s rész senkit nem érdekel, de Madara nem távozott el, és végre helyre áll a világ rendje... a jó megbűnhődik a gonosz pedig elnyeri méltó jutalmát. Die, kage-s die!

Amúgy szerintem fura lenne ha Narutonak, és Sasukénak együtt kéne lenyomni Madarát. Nem tudom valahogy Tobi körül túl nagy a homály. Két fő gonosz, egy történetben, egy időben? Oké kvázi két főhős van, de akkor sem klappol. Szerintem Madarát lenyomják a kagék, de Tobi közben létrehozza a 10 farkút, és annak mennek neki együtt.  

Észrevettük.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13548 Dátum: 12 jún 27, 22:57:40 »

Kicsit csiszolj még ezen: "Szerintem Madarát lenyomják a kagék, de Tobi közben létrehozza a 10 farkút, és annak mennek neki együtt. "
Csak azért, mert ha lesz 10 farkú, akkor Naruto meghal.  kacsint
(Bár az előző néhány fejezet alapján Kishi simán ki fogja magyarázni, hogy miért is élné túl Naruto)
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13549 Dátum: 12 jún 27, 23:01:36 »

Én örülök neki, hogy Madara feloldotta a jutsut, de az uccsó képet biztos jól fordítottátok?
arról eddig nem volt szó, hogy végtelen chakrát ad az edo tensei...
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #13550 Dátum: 12 jún 27, 23:19:20 »

Ez valami hatalmas volt. ikszdé
Szóval Madara a szó szoros értelmében legyőzhetetlen és Tobi pedig a szó szoros értelmében halhatatlan (ezt még Tsunade mondta meg.) Na már csak egy kérdés van. Mi a tököm legyen?  smirksweat Nevet

Már annyira az sem zavar, hogy ennyire erősek egyes karakterek, mert így egy kis Dragon Ball feeling van. (És a Dragon Ball azért nem is olyan rossz.) Nevet
De, hogy tényleg mit kezdenek majd azt nem tudom. Lehet Narutoék, az utolsó erejükkel egy giga Bijuu bombával szétrobbantják a Holdat. Legalább így a Hold szeme tervnek annyi lenne. ikszdé

Másrészről meg azt ne mértem, hogy Sasukét eddig mi értelme volt előhozni? Mert ennyiért, hogy véglegesen lezárják az Uchiha mészárlás ügyét nem volt értelme. Sokkal jobb lett volna ha egy kis homály fedi örökre azt az ügyet és Sasuke gyűlölete is tudott volna még érlelődni.

Igazából az egész háborút úgy értelmetlennek tartom ahogy van. Sokkal jobb lett volna ha Tobi is a kis klónjaival, meg Kabuto is a zombijaival külön megtámadták volna a falvakat és igázták volna le az egész világot. Minden falu védte volna magát és nem kellett volna ez a kényszeres együttműködés sem. Aztán Kabuto kegyelemdöfésként ráküldi Madarát a világra, míg Tobi a Bijuu-kat. Itachi összefut Narutoval, kiszabadul az Edo Tenseiből és egyedül megállítja Kabutot. Naruto és Méh felvonul a Bijuu-k ellen, míg az 5 Kage Madara ellen. (Ennyi lenne az együttműködés.) Közben a többi shinobi védi a saját falvát Tobi és Kabuto katonáitól. Narutoék leverik a Bijuu-kat és seggbe rúgják Tobit, aki visszavonul. (De megtudnánk közben, hogy ki az.) Madara feloldja ugyanígy a pecsét szerződését, megöl 2-3 Kagét majd lelép. Sasuke ezt páholyból végignézi, majd lelép, mert nem akar még Narutoval megküzdeni. (Esetleg beugrik Konohába kicsit pusztítani.) Egy-két év múlva eljön az epic Naruto vs Sasuke fight. Naruto lenyomja Sasukét és a mindenható "Naruto-s" barátság erejével jó útra téríti. Majd újra felbukkan Tobi és Madara közösen és eljön a mindent eldöntő gigaszuperbólygópusztító csata Tobi és Madara vs Naruto és Sasuke között. Győznek Narutoék. Naruto Hokage lesz. Happy End.
Na egy ilyennel kiegyeztem volna.

Akinek volt idegzete végigolvasni annak köszi és nyugodtan fogadom az esetleg támogató és persze az ellentmondó véleményeket is. Bocsi, hogy egy picit elkalandoztam, de többet nem fogok ilyen véleményt nyílvánítani és csakis a mangához szólok hozzá.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #13551 Dátum: 12 jún 27, 23:32:11 »

Ezt a szituációt, hogy Madara a földön tartja magát Edo zombiként úgy lehet még überelni ha később mégis feloldják valahogy... és Tobi vissza hozza a speckó feltámasztós jutsujával.
VAGY Naruto megváltoztatja Tobit és amíg Madara edo zombi feltámasztja, mert megjavult a fent említett sepckó rinnegan jutszuval, így lehetőség lesz arra, hogy megöljék valahogy (pl.: Sakura kitanulja a csigaremeteformát 1óra alatt, mert ő olyan okos és a csigacsápjaival kiszívja belőle az életet.) aztán valaki ismét issza hozza mondjuk Saske, mert  meg akarja tudni ki a legerősebb Uchiha.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #13552 Dátum: 12 jún 28, 06:22:12 »

Kicsit csiszolj még ezen: "Szerintem Madarát lenyomják a kagék, de Tobi közben létrehozza a 10 farkút, és annak mennek neki együtt. "
Csak azért, mert ha lesz 10 farkú, akkor Naruto meghal.  kacsint
(Bár az előző néhány fejezet alapján Kishi simán ki fogja magyarázni, hogy miért is élné túl Naruto)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/13
Szerintem ez egy jó magyarázat... >.<#
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13553 Dátum: 12 jún 28, 07:38:11 »

Igazából az egész háborút úgy értelmetlennek tartom ahogy van. Sokkal jobb lett volna ha Tobi is a kis klónjaival, meg Kabuto is a zombijaival külön megtámadták volna a falvakat és igázták volna le az egész világot. Minden falu védte volna magát és nem kellett volna ez a kényszeres együttműködés sem.....

Egyetértek, régóta ezt hangoztatom, hogy ez egy hatalmas gikszer volt, ebbe nem gondolt bele Kishimoto se annyira. Az még oké, hogy hadüzenetet küld, mert az szabály, de ezt megtehette volna egyenként az országoknak, nem pedig úgy hogy hagyja őket egyesülni....Az meg, hogy Madarának adta ki magát volt a legnagyobb hülyeség, ezáltal felfigyeltek rá, ha maradt volna simán Tobi, nem veszik komolyan, és fel sem készülnek, simán leigázhatta volna a falvakat. Sőt a 8 és 9 farkút sem rejtik el egy külön szigetre... Vagy ez egy átgondolatlan dolog maradt az írótól. Vagy ... nem igazán van már vagy.... Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13554 Dátum: 12 jún 28, 08:19:45 »

Kicsit csiszolj még ezen: "Szerintem Madarát lenyomják a kagék, de Tobi közben létrehozza a 10 farkút, és annak mennek neki együtt. "
Csak azért, mert ha lesz 10 farkú, akkor Naruto meghal.  kacsint
(Bár az előző néhány fejezet alapján Kishi simán ki fogja magyarázni, hogy miért is élné túl Naruto)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/13
Szerintem ez egy jó magyarázat... >.<#


Naruto ettől még meghal. Még az Uzumaki vér sem biztosíthatja számára , hogy túlélje a Bijuu eltávolítását a testéből. Kushina  is meghalt volna néhány órán/ percen belül.
És azon a részen is csiszolj, hogy a Tsunadés rész nem érdekel senkit.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13555 Dátum: 12 jún 28, 08:36:12 »

Nem a Tsunadés résszel volt a baj a fejezetben, hanem, hogy egy olyan jutsuval lett megmentve amit kishi akkor húzott elő a seggéből. Oké, logikus, hogy Dan látni akarja meg minden, de azért na... Valahol ti is érzitek, hogy ez egy kicsit így fura volt nem?

Magával a résszel amúgy semmi baj nem volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 08:36:53 írta Exkirion » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13556 Dátum: 12 jún 28, 08:38:42 »

Én azt mondom, hogy Kishi most azért adott chakrát a hokagénak, mert lehet, hogy a későbbiekben fontos szerepe lesz a harcban. Máskülönben nem lett volna értelme az egésznek.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13557 Dátum: 12 jún 28, 08:45:58 »

Hát, Dannál már egy ideje szó votl róla, hoyg iylen jutsut tud. HA már lehetősége volt egy ksi időt nyerni, akkor érthető, hoyg így hazsnálta fel, és segített, ahogy tudott. Szerintem rendben volt ez így, legflejebb a  kröülméynke voltak kissé neccesek.
Ha mondjuk Tsunade nem szorul rá enynire arra a chakrára, és nem potn  legjobbkor jön, akkor kevésbé lett volna... érdekes. De jelenleg csak egy kis pötyt vana  homlokán, semmi szupe r regenerálódás, aki azt akarta látni, hogy-hogy nem hősködik tovább, így is láthatja. Reálisabb lett volna talán, ha maga vesz vissza, mert kimerült, és érzi, hogy kevés van már hátra, de ez shouen, a tipikus kissé sablonos "kiélezése" a helyzeteknek megvan ugyanúgy, mitn sok más műfajban...annyira nem találom zavarónak, mitnha kétszer iylen zavaró lenne.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13558 Dátum: 12 jún 28, 09:54:22 »

Én örülök neki, hogy Madara feloldotta a jutsut, de az uccsó képet biztos jól fordítottátok?
arról eddig nem volt szó, hogy végtelen chakrát ad az edo tensei...

Igen, biztos, hogy jól fordítottuk:
http://i48.tinypic.com/2yplslu.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 09:56:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #13559 Dátum: 12 jún 28, 11:33:42 »

Szép napot mindenkinek!

No még tegnap este elolvastam a mangát, ahogy kijött a fordítás, csak ma írok mivel most tudtam elolvasni az előző 5-6 oldal hozzászólást, hogy ne írjak olyat amit előttem valaki már írt.

Hozzáfűznivalóm nincs sok, nekem tetszett a fejezet, és örülök, mert az eddigi "vége hamarosan a mangának" irány helyett most ismét lehetőségek tárháza tárult elénk a folytatással kapcsolatban.

Sokan írtátok, hogy a Kageknak így annyi meg úgy végük. Kövezzetek meg ha akartok, de csak szerintem van nagy esély rá, hogy Madara otthagy csapot-papot, és megy tovább a dolgára? Csak mert ugye Kabuto elvesztette felette az irányítást (btw: Madara a végén nem hinném, hogy valami kemény támadást kezd a pecséttel, hanem szimplán most bontotta fel a szerződést), így szabadon cselekedhet. Na most én úgy képzelem el a dolgot, hogy míg Kabuto irányította, feladatként adta ki neki mint "vezérlőpanel", hogy ölje meg a Kagekat.  Ő ezt tette volna, csak a nem teljesen egyértelmű parancs, és a saját ereje lévén ő még tesztelgette magát, játszogatott. Most hogy már nem feladat ez neki, nincs oka 1 percet is vesztegetni rájuk. Azt hiszem szándékában sem áll, mivel a fejezet végén, ezt mondta: "Mondjátok meg az idézőnek, hogy..." ahelyett, hogy most pedig fejezzük be, vagy hasonló. Szerintem ez a mondat mintha azt sugallná, hogy még lesz lehetőségük beszélni Kabutoval, mivel ő már nem foglalkozik velük tovább.

Minden esetre én várom a következő fejezetet..kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 902 903 [904] 905 906 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!