24 szep 23, 14:26:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475225 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #13530 Dátum: 12 jún 27, 16:53:56 »

Ez a fejezet boldogsággal töltött el. Nevet Szerintem azért mert láttam Dan-t lelket önteni Tsunade-ba. Megtörhetetlen akarat. Sokan másolják Narutot. Kúl
Szerintem ezzel a háborúval még nem lesz vége a naruto-nak. Csak vissza hátrál tobi meg kabuto is szerintem. Hacsak nem öli meg kabutot sasuke.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13531 Dátum: 12 jún 27, 17:23:09 »

Azt hiszem Itachi egy kissé megszívta a döntéseivel xD

1. Azt akarta, hogy Sasuke megölje őt és így megszabadulva a gyűlöletétől visszatérjen Konohába. - nem jött be
2. Nem akarta, hogy Sasuke vagy bárki más is megtudja az igazat az Uchiha mészárlásról- nem jött be
3. Meg akarta menteni az embereket Madarától- nem jött be.

Mit gondoltok? Főleg az utolsóról. Az Edo-zombik nagy része már nem jelentett fenyegetést, mivel le voltak pecsételve. Az egyetlen aki bármit is tudott volna tenni az Madara volt. Nem lett volna jobb ha az edo feloldása helyett megpróbálta volna legyőzni Madarát? Így annyit ért el, hogy ő eltűnt a többi Edossal, miközben Madara ott maradt és tovább szívassa a Kagékat. Ez kicsit arra emlékeztet, mint amikor Tsunade majdnem belehalt a falusiak gyógyításába, holott Nagato a végén mindenkit felélesztett.
Persze ezzel nem akarom sem elítélni sem minősíteni Itachit hiszen nem tudhatta, hogy Madara kitalál valamit.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 17:24:02 írta TsunadeHime » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13532 Dátum: 12 jún 27, 17:32:42 »

A chakra a testben termelődik. A sejtekből és a "tapasztalatból". Vagy mondhatjuk úgy is, hogy a testből és a lélekből. Vagyis nincs semmilyen "tenger", amiből merít. Ez nem olyan, mint a természeti energiák (senjutsu).

Értelmezés kérdése. Szerintem ezt mindenki a maga módján képzeli. A ""tenger"" csak egy erős metafora volt. Számomra a Chakra amolyan spirituális energia.. mint DB-ban a Kii vagy játékokban a mana-mágiskus erő, életerő, lélekerő. Amivel mindenki rendelkezik. Rendelkezik egy mennyiséggel, amivel megszületett. Azaz egy korláttal.. ami nem a "sejtek" korlátja, hanem inkább a lélek korlátja. Hogy mennyit képes egyszerre adni a lélek a testnek. Ezért is van, hogy sokszor a mangában a hős, egy egy erőpróba közben, mikor összeszedi a lelki erejét, vagy lelkileg valami megérinti, új erőre kap. A gyakorlás, a tapasztalat a tudat az ami eldönti hogy tudod felhasználni. Én ilyennek képzelem.
KIshimoto meg nem, és ezzel pont. HAd ne idézgessem miket modntak a chakráról. És például a kinek is van egy meghatározott nagysága, aminél több nem tud termelődni, és egyiknél sem egyértelműen spirituális, de semmi esetre sem végtelen nagyságú forrás táplálja. Hanem létrejön.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13533 Dátum: 12 jún 27, 17:58:55 »

Höhö, tudtam, hogy Madara nem adja ilyen könnyen magát  Nevet

Csak az a baj, hogy most a legyőzéséhez Kishinek igen nagy "lódítás" kell. Merthogy pillanatnyilag Tobi kivételével mindenki esélytelen ellene.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13534 Dátum: 12 jún 27, 18:20:44 »

Már miért lenne Tobi az egyetlen esélyes Madárka ellen?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13535 Dátum: 12 jún 27, 19:03:04 »

Sokakkal ellentétben, nekem a múltkori fejezet nem tetszett, de a mostani viszont tényleg sz*r. Nem is tudom hogy ennél több klisé volt-e már egy fejezetben. Ilyet hogy lehet kitalálni, hogy Dan szelleme menti meg Tsunadét!? Dan ezekszerint annyira brutál chakraérzékelő, hogy megmondja bárkinek a helyét bármelyik csatatéren!?  >.<#  Neeem Ráadásul a Hokagénak már nem is volt chakrája, ami alapján be lehetett volna lőni a pontos helyet.
Ha már Kabuto Madarát is ugyanazzal az Edo-val hozta vissza mint a többieket, akkor inkább tűnt volna ő is el, miután bemutatott egy brutál jutsut, amivel 2-3 Kagét ki is végez. Pl ha el is tűnt volna, egy komolyabb meteor simán elintézett volna néhány Kagét. Ettől rosszabb megoldást Madara megtartására nem is lehetett volna kitalálni.

Aki tanult matekot az tudja, hogy a végtelen fele is végtelen, sőt milliárdod része is az. Muu csak felezte a chakráját, de jóval később, mikor már a Kagék is harcoltak, még mindig nem volt képes a por elemre. Akkor mi ez ha nem baki!?

(Én arra számítottam, hogy Kabuto alulmarad Sasuke és Ita ellen, azonban nem egy Izanami miatt. Mikor már tudja, hogy vesztésre áll, akkor megidézi Madarát és jöhet az Uchiha találka. A tesóknak lett volna esélye Madara ellen, főleg Ita kardja és a tükrök miatt. (Sasuke egyedül ide harmatgyenge lenne.) Így a Kagék megmaradása is érthető, ugyanakkor még mindig retteghetnek, mi pedig láttunk volna egy brutál harcot és egy visszatekintést az Uchiha - Senju múltra.)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 19:37:32 írta CsukiIce » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13536 Dátum: 12 jún 27, 19:23:41 »

CsukiIce: Erre csak azt tudom mondani, hogy Kishi egyszerre nem tud megfelelni több ezer embernek. Van akinek tetszett, van akinek nem.
Szerintem nem volt nehéz "belőni" Madara és a kagék helyét, mivel az a hatalmas Susanoo eléggé látható lehetett. A másik meg az, hogy Tsunadénak igenis volt némi chakrája, hiszen kivédte Madara tűzjutsuját. ( persze ezzel ki is merítette minden tartalékát). Madara ki is végezte volna a kagékat, ha Tsunade nem állja útját. Mei nem volt elég gyors egy víztechnika bevetésére, a többiek meg a kimerültségtől szinte mozdulni sem tudtak.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13537 Dátum: 12 jún 27, 19:33:13 »

Ha Tsunadénak nem lett volna chakrája, meghal, és kész. VAlamennyi nyilván volt még, csak a ahrchoz kevés (ahoyg a többieknél is).
A végtlene chakrát pedig úgy kell értlemezni, hogy újratermelődik, nem fáradnak el, nem merül ki, de nem lépi át a keretet, nem végtelenül nagyként. Ha úgy lenne, akkor a leglazább elmei jutsu is megsemmisíthetné a világot, ha egy edo tenseies küldi.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #13538 Dátum: 12 jún 27, 19:42:10 »

Ez nem volt nagyon tartalmas megint én már át is ugrom azokat az unalmas párbeszédeket a naruto-s sablonokat de azt megtudtuk hogy Madara elszabadult és Sasuke meg kinyírja mert annyira meghatotta Itachi beszéde
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #13539 Dátum: 12 jún 27, 19:45:50 »

Hát, most nem tudom mi fog történni az 5 Kagéval. Egyszerűen esélyük sincs Madara ellen, meg senkinek se. ikszdé
Jelen pillanatban ő a legerősebb a Földön, senkihez sem lehet hasonlítani, teljesen mindegy ki-kivel fog össze, lehetetlenség jelen pillanatban megállítani, nem is beszélve arról hogy a felét sem mutatta meg amire képes.

Ez a végtelen chakra akárhonnan nézzük ellentmondásos.Még ha csak úgy vesszük hogy nagyon hamar visszatermelődik, akkor mi a helyzet Muuval?
A másik oldalról nézve pedig: ha végtelen a chakrája a szó legszorosabb értelmében, akkor Madara Teljességgel Verhetetlen. Hogy miért? Mokuton/Kage Bunshin. Egyszerűen szólva ha valóban végtelen a chakrája akkor létrehoz 1000 000 000 kéónt, és akkor össze foghat Tobi-Narutó-Sasuke-5 Kage-minden shinobi, a világnak annyi ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé

Úgyhogy, kíváncsi vagyok ezt hogy kell venni, vagy hogy hogy magyarázza ezt ki Kishi. Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #13540 Dátum: 12 jún 27, 19:51:15 »

STM-el értek eggyet,a chakra úgy végtelen hogy annyira gyorsan regenerállódik mind a edo tensei-es test,a test is azért halhatatlan mert regenerállódik és a chakra azért végtelen mert szintén ennyire gyorsan regenerállódik
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #13541 Dátum: 12 jún 27, 19:56:39 »

Jó, de ez akkor se ,,FER" így. Egyszerűen szólva Madara megidéz 40 Mokuton bunshint, utána rá 3 másodpercre megint idéz 40-et? Utána megint idéz 40-et? És így tovább a végtelenségig?
Most komolyan, Narutónak/Sasukénak  mennyire kell erősnek lennie hogy egy ilyen állatot legyőzzön?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 19:57:49 írta IndianA » Naplózva
kosuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


Ten-Thousand-Year Genin


« Válasz #13542 Dátum: 12 jún 27, 19:58:20 »

Szerintem túlgondoljátok az egészet. Okés, hogy Madara jelenleg kb halhatatlan, de ott van a kb. Minden jutsunak megvan a gyengéje, csak úgy, ahogy minden ninjának. Neki is megvan, csak később tudjuk meg, száz rész gyilok után.
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #13543 Dátum: 12 jún 27, 20:02:12 »

Úgy lessz mind amikor Naruto észrevette a 3. raikage sebhelyét a jobb mellén Nevet Hej Madarának hosszú a haja-biztos valamit rejteget alatta úgyhogy akkor le kell elősször borotválnom xD
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13544 Dátum: 12 jún 27, 21:34:15 »

neeee már miért nem halt meg tsunade???....egyetlen vigasz a mangában h Madarát NEM LEHET LENYOMNI.....legalábbis a kagék meg egy edo feloldás kevés hozzá....zseniális figura xD....kíváncsi leszek am h mit fog tenni Sasuke kabutoval...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!