24 szep 23, 16:19:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475304 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #13515 Dátum: 12 jún 27, 13:38:44 »

Két lehetőséget látok a mostani über-Madara ellen:

1) Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem eddig nem úgy tűnt, hogy Tobi örülne Madarának. Szerintem benne van, hogy ellene fordul.

2) Suigetsu tekercse még mindig nem tudjuk, mit tartalmaz.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13516 Dátum: 12 jún 27, 13:41:45 »

...

A chakra a testben termelődik. A sejtekből és a "tapasztalatból". Vagy mondhatjuk úgy is, hogy a testből és a lélekből. Vagyis nincs semmilyen "tenger", amiből merít. Ez nem olyan, mint a természeti energiák (senjutsu).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13517 Dátum: 12 jún 27, 13:45:20 »

Ezek után fogadni mernék rá hogy Suigetsu tekercsében Madara megállítása van.Szerintem passzol hogy "Még ezzel is számolt?" kérdés alatt azt érti,hogy az Edo-s zombik közül valaki fel tudja oldani a technikát,és van valami módja hogy megállítsák.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13518 Dátum: 12 jún 27, 13:51:27 »

Akkor Suigetsu lesz az évezred hőse, amiért megmenti az 5 kage fenekét... Hálából nekiadják mind a 7 kardot...  ikszdé
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13519 Dátum: 12 jún 27, 13:58:26 »

Ha jól vettem ki, nem is feltétlenül az edo-ba nyúlt bele Madara, hanem az idézési szerződést oldotta fel, mert az edo tensei is egyfajta idézés, és ezt az idézős szálat/szerződést bontotta fel Kabutóval, így az edo tensei feloldás nem hathat ki rá.

Az valóban jó kérdés, hogy honnan a fenéből tudott Madara az edo tensei effajta gyengeségeiről. Hiába van sharingan szeme, ha magát a feltételeket, nem ismeri. Ezalatt azt értem, hogy lemásolja a kézjeleket, de ez önmagában szart sem ér, mert minimum kell egy feláldozható test + abba beidézi kívánt lelket és ezután megidézi. Na mindegy nyargalok át az edo tensei topikba.

Pár sorral feljebb én is ezt mondtam,az edoval kapcsolatban, csak szerintem nem felbontotta, hanem átvette az irányítását. Szerintem onnan tudta a technika gyengeségeit mert mikor ellene használták( már pedig szerintem a második használta ellene) akkor láthatta hogyan is működik, és ki tudta találni a gyengeségeit is mert madara nem egy hülye gyerek.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #13520 Dátum: 12 jún 27, 14:14:02 »

Kabuto megmondta, hogy Madara speciál dzsutcuval lett visszahozva.
Senki sem állíthatja meg ezt az Edo Tenseit.
Kiváncsi vagyok, hogy hány rasengan kell majd a kiütéséhez ....
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13521 Dátum: 12 jún 27, 14:22:03 »

A tekercsben szerintem a visszavétel szerepelhet.

Az is kérdés, hogy mi akadályozhatja meg Kabutot, hogy újra irányítása alá vonja Madarát? Sasuke... Feltéve, ha egyáltalán ki tud jönni Kabuto az izanamiból.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #13522 Dátum: 12 jún 27, 14:36:41 »

Elvileg csak akkor tud kijönni ha megváltozik.
Naplózva
kosuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


Ten-Thousand-Year Genin


« Válasz #13523 Dátum: 12 jún 27, 15:16:25 »

Váá de kemény, végre valami kis pörgés, jó ötlet volt ez a Madarás fordulat.
A tekercsen amúgy valami durvább van mint Madara leállítása. Még annál is betegebb. De addig is remélem, hogy nem mostanság találkozik suigetsu bárkivel is, legyen egy kis pörgés. Mondjuk érjen oda Naruto és küzdjön meg Madarával  Nevet
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13524 Dátum: 12 jún 27, 15:20:39 »

naruto biztos nem fog megküzdeni Madarával ,épp elvan foglalva Tobival ezen felül ,se chakrája se esélye nincs a jelen állapotában Madara ellen.Ha nem lesz ilyen ejan claude van damos halivúdi beütésű dolog ,hogy most a szerelme hatására Tsunade legyakja Madarát és megmenti a világot .Akkor viszsa vonulás lesz és majd egy későbbi ütközetben össze csapnak .Most már akár azt is eltudom képzelni ,hogy naruto és Sasuke együtt állnak ahrcba Madarával.

Viszont akkor mi lenen az epic Naru Sasu harccal?:O
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13525 Dátum: 12 jún 27, 15:21:24 »

Hát  benne volt ez is a pakliban, hogy Madara itt übereli az Edo Tensei-t.Én várok már egy Uchiha találkát, kíváncsi vagyok mit szól az újabb generációhoz.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13526 Dátum: 12 jún 27, 15:33:16 »

Naruto segítséggel nem bír Tobi ellen, Madara akkor vajon mennyi idő alatt végezné ki?  smirksweat
Az Uchiha találkozó nem rossz gondolat, de a jelen ismereteink alapján Sasuke sem bírná sokáig Madara ellen.. Hamar odaveszne ő is.
Szerintem az lesz a harci helyzet, hogy Naruto eléri a rendes Kyuubi módot, időlimit, meg minden negatívum nélkül, Sasuke pedig valahogyan a Rinnegant.. másképp esélyük nincs Madarát és Tobit legyőzni jelen állás szerint.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #13527 Dátum: 12 jún 27, 15:35:25 »

Hát azért a jinchurikik nagyon sokat számítanak tobinál, ha magába lenne ő is mint Madara akkor már rég nyertek volna Narutoék.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #13528 Dátum: 12 jún 27, 15:39:50 »

A chakra a testben termelődik. A sejtekből és a "tapasztalatból". Vagy mondhatjuk úgy is, hogy a testből és a lélekből. Vagyis nincs semmilyen "tenger", amiből merít. Ez nem olyan, mint a természeti energiák (senjutsu).

Értelmezés kérdése. Szerintem ezt mindenki a maga módján képzeli. A ""tenger"" csak egy erős metafora volt. Számomra a Chakra amolyan spirituális energia.. mint DB-ban a Kii vagy játékokban a mana-mágiskus erő, életerő, lélekerő. Amivel mindenki rendelkezik. Rendelkezik egy mennyiséggel, amivel megszületett. Azaz egy korláttal.. ami nem a "sejtek" korlátja, hanem inkább a lélek korlátja. Hogy mennyit képes egyszerre adni a lélek a testnek. Ezért is van, hogy sokszor a mangában a hős, egy egy erőpróba közben, mikor összeszedi a lelki erejét, vagy lelkileg valami megérinti, új erőre kap. A gyakorlás, a tapasztalat a tudat az ami eldönti hogy tudod felhasználni. Én ilyennek képzelem.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #13529 Dátum: 12 jún 27, 15:51:27 »

Madara egyszerűen megtörte az edo tensei-es szerződést úgy hogy most már nincs ki korlátozza a.k.a. Kabuto,eddig teoretikusan ha Kabuto úgy akarja bábként is használhatta volna itet vagy deaktiválhatta volna a jutsu-t amígy Madara eszméletlen. És a különlegesség Madarában az hogy Kabuto fel turbózta a testét azért egyéni,Kabuto ezt mondta Madarának: Jóbbá tettelek mind voltál az arany korodban. Erre Madara: tudod hogy mien voltam? Kabuto: Nem,úgyhogy  kérlek mutasd meg az Uchihák legendás erejét.

Zoldkabatos,a Narutós résszel hogy ő lessz a Juubi jinchurikije valamennyire eggyet értek de ha már tudja az összes nevét és ilyen puszi pajtások lettek azt is el tudom kébzelni hogy átt adják Narutónak a chakrájukat és Naruto így kap egy új Power Up-pot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 15:52:38 írta kristian1112 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!