24 jún 01, 01:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169118 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Altegor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #13320 Dátum: 12 jún 07, 20:12:49 »

Sziasztok!  bye bye
Én még új vagyok itt a fórumon,de már lassan 2 éve csak a Bleach és Naruto manga és anime sorozat miatt lógok ezen a weboldalon!  Pontosan
Nekem csak 2 kérdésem lenne, -benne 1-2 alkérdéssel fűszerezve- ami már biztos sokat vitatott lehetett már,de majd 1000 oldal még nekem is sok,hogy ki keressem magamnak a válaszokat!  Nyelvesít
1, ki lehet a maszkos Tobi valójában? - Azt kizártnak tartanám,hogy Tobi alias Madara egy és úgyanaz!Obito és Madara öccse is kizárt mert mindkettőnek hiányzott 1 vagy 2 szeme halála előtt és a Konan Vs. Tobi harcában az egyik sharinganos szemet felhasználta az izanagira -akkor 2 szeme volt.Talán Madara öccse kapot 2 új szemet és életben maradhatott?Azért is feltételezem,hogy Tobi nem Madara,mert ha a teste halott is ettől még a mangában nem éledne fel, hisz a lelke Tobiban van,de akkor a mangában,hogy tudja Kabuto az Edo-Tenseiel feléleszteni?
2, Naruto Vs. Sasuke - meghalnak a közös harcban vagy csak Sasuke,Naruto eléri célját és Hokagévá válik vagy ez is egy olyan manga lesz,ahol a főszereplő rendszerint meghal a végén?  Gondolkozik

Kíváncsi vagyok a véleményetekre és előre is hálásan köszönöm a lehetséges válaszokat,mert igazán csak ezekre lennék kíváncsi!  bow

Üdv,
Altegor
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13321 Dátum: 12 jún 07, 20:19:17 »

Hát az első kérdésedre http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.0 ebben a topicban keresgélhetsz elméleteket, bár ez is több, mint 100 oldal. De végül is mind1 is, mert ezt úgyse tudja még senki.
A második kérdéseddel hasonló a helyzet, ezt mi még nem nagyon tudhatjuk. Nevet
És sztem az alkérdéseidre is vannak itt topicoc bőven, keresgélhetsz nyugodtan. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 20:20:27 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Altegor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #13322 Dátum: 12 jún 07, 20:24:27 »

Hát az első kérdésedre http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.0 ebben a topicban keresgélhetsz elméleteket, bár ez is több, mint 100 oldal. De végül is mind1 is, mert ezt úgyse tudja még senki.
A második kérdéseddel hasonló a helyzet, ezt mi még nem nagyon tudhatjuk. Nevet
És sztem az alkérdéseidre is vannak itt topicoc bőven, keresgélhetsz nyugodtan. ikszdé

Ehh,okosabb nem lettem!  ikszdé

Csak mert ilyen jó fej vagy nézd meg ezt,ha még nem láttad,...szerintem megéri!  Pontosan
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zWPPe_2QOV4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zWPPe_2QOV4</a>
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13323 Dátum: 12 jún 08, 14:01:18 »

Tisztázzuk ezt végleg.

Madara mondata mindent elárul. Ezen nincs mit vitatni. Ha nem így lenne, akkor azt mondta volna, hogy már Hashirama sem tudná megállítani őt. És őt dobálta mindenki, hogy mennyire "túltápolt", aztán itt van Hashirama, aki még a legerősebb, 3 utas Uchihával még mindig egyenlő félként tudna harcolni. Ki is van akkor hülyére tápolva az egész Narutóban? Vagy talán Hashirama rendelkezett néhányal, az ismeretlen utak közül? Mert ezt már a "tűz akarat" nevű baromságal nem lehet kimagyarázni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 14:02:33 írta SSS » Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #13324 Dátum: 12 jún 08, 18:32:03 »

Nem tudom hogy vagytok vele, szerintem egyre rosszabb a manga, Madara nem képes mást csak susanoozni, semmi új eredeti skill, a kövi susanno olyan nagy lesz hogy lefejeli a holdat, Toby terve pedig kudarcba fullad. Jó oké hatalmas és végtelenül erős Susannoo mégse tudta vele megsebezni a kagékat, csak elestek a hullámtól, jaj szegények. Már fejezetek óta csak a sírás megy ott, hogy madara milyen erős és hogy ők nem adják fel, ez már uncsi, csináljanak is valamit.
Nagyon eredeti ötlet volt szerintem ennyi jó régi shinobit megidézni, viszont azt már nem értem hogy miért kell őket sokkal gyengébbnek beállítani mint voltak, rengeteg harcot nem is mutattak, vagy pillanatok alatt elintéztek, annak ellenére hogy mennyi "legendás" ninja volt a felélesztettek között, csak meggyalázzák az emléküket ezzel. Azt is hülyeségnek tartom, hogy a "jók" közül szinte meg sem sérül senki, az történet korábbi részein a csatákat mindig úgy vívták, hogy az egyik fél nagyon megsérült, vagy esetleg meghalt, most meg mintha immunisak lennének az emberek és mint a legyet csapják le a rosszat, ebben mi az értelem? Ha most megszűnik az Edo tensei ki ellen fognak harcolni? Egy háborút nem szokás napok alatt lerendezni, főleg nem halálok nélkül. Jó persze... névtelen shinobik meghalnak százával. Ez mégis kit érdekel? Ebben semmi drámai nincs.
Naruto harcára meg egyátalán nem vagyok kiváncsi, nem tud mást csak dumálni, meg rasenganozni, 600 fejezet alatt már kicsit uncsi. Most persze dől belőle a vér, meg már nincs csakrája, de persze mégis erőre fog kapni... mert miért ne?
Hmm kicsit elkalandoztam:D mind1 remélem nem csak én érzek így. Légyszives kíméljetek meg a " ha nem tetszik menny innen kommentektől" meg "ha nem szereted ne nézd". Én szeretem a Narutót, csak éppen, már kb 1,5 éve, a rosszaknak szurkolok és ahhoz képest, ami a háború előtt volt, nagyon megváltozott a manga stílusa. szerintem rossz irányba.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #13325 Dátum: 12 jún 08, 18:37:38 »

A háború kezdete óta ezt mondom  Neeem A Pein arcnak nem méltó folytatása, de a szomorú az, hogy az addig jól felépített történetbe visszanyúlkál és belerondít.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #13326 Dátum: 12 jún 08, 19:04:21 »

Már csak egy Naruto vs Sasuke hozhatná vissza a régi Naruto feelinget...engem már nem is érdekel a naruto annyira a manga miatt...
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13327 Dátum: 12 jún 08, 19:59:41 »

Ebben van vmi, mondjuk egy harcot szívesebben néz az ember, mint kabuto visszaemlékezéseit.
A naruto vs szöcske meg hát igen.... De az a baj, hogy ezen már nem lehet változtatni. Annyira túl vannak már tápolva a karakterek, hogy vissza tápolni már nem lehet őket. Sőt itt lesznek még meglátásom szerint további tápolások is sajna.

És már abban se nagyon lehet, hogy kicsit az edosok öljenek még pár nem noname shinobit, mert hát ugye fel lettek oldva, elvileg.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #13328 Dátum: 12 jún 08, 20:09:08 »

az egész háború ebben a formában értelmetlen...ha nem lesz fordulat, és pedig nem lesz ténleg unalomba fog fulladni a dolog, ki a halál tobi akkor mer nem madara az biztos...és nem tud semmit, látszólag csak dumál. ha következő rész azzal kezdődik, hogy a Sussano eltűnik és verébke megtér az örök vadászmezőkre akkor eléggé káka lesz ez az arc.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #13329 Dátum: 12 jún 09, 14:38:13 »

Lehet h Tobiás ellen nyomja de azért mert még bőven van csakrája
-1... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/7 jobb alsó sarok
-2... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/17 róka adott neki
-3... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/12 a az uj haverok
Ez szerintem elég magyarázat a helyzetre. Bár mikor Itachival beszélt már látszott h a határokat surolya.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13330 Dátum: 12 jún 09, 15:27:19 »

Lehet h Tobiás ellen nyomja de azért mert még bőven van csakrája
-1... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/7 jobb alsó sarok
-2... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/17 róka adott neki
-3... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/12 a az uj haverok
Ez szerintem elég magyarázat a helyzetre. Bár mikor Itachival beszélt már látszott h a határokat surolya.
a rókának sem lehet végtelen chakrája, már annyiszor adott narutónak, hogy számolni sem lehet és mindig kiderül, hogy több van
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #13331 Dátum: 12 jún 09, 17:10:52 »

A Naruto világában neki van a legtöbb elvileg, szóval ez így rendben van. Viszont ha még volt neki egy csomó, miért soványodott le annyira?  Gondolkozik
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13332 Dátum: 12 jún 09, 20:11:52 »

Talán Tobi elnyelte az Éhes Szellem úttal vagy csak egyszerűen ennyire megizzasztotta őt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13333 Dátum: 12 jún 09, 20:12:30 »

Mert elfogyott neki,azért.Amikor Yondi lepecsételte a chakrája felét,akkor is összezsugorodott.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
malakian666
Vendég
« Válasz #13334 Dátum: 12 jún 09, 20:33:57 »

De ha elfogyott, mi a 2. forma (köpenyes Naruto)? Vagy attól nem adott több chakrát, csak jobban tudja Naruto használni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!