24 szep 24, 06:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 886 887 [888] 889 890 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476196 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #13305 Dátum: 12 jún 07, 10:46:35 »

Nekem ahogy idáig tűnt a mangekyou nem mindig ugyanazokat a képességeket birtokolja, szerintem egyénenként más: Sasuke amaterasu eltüntető képessége, vagy Shisui Kotoamatsukami képessége!

A fejezet nem volt rossz alapjáraton... jó volt látni ezt a teljes alakú "suhanót" ahogy képes konkrét hegyeket aprítani. Bár az előttem szólók néhányával egyetértek mert tényleg nevetséges mekkora ereje van, de régen. pff
Én azt is nevetségesnek tartom hogy hiába volt már akkor is nagyra tartva Hashirama már akkor mutathatott volna vmit hisz ő 1 egyszemélyes hadsereg (ha ezt a susanoot leverte). Szerintem Orochimarunak még homok sem kellet volna, csak az 1. és az egész falu ott marad! Persze így nem lett volna hosszú a manga ezért sajnálom hogy így lett megoldva hogy ott megkellett idézni azt a "táp embert"!

De legalább az edo fel van oldva így minden egység mehet spanolni Narutohoz! Nevet

ui.: de mi a franc az amit még "utoljára" megakart tenni Itachi?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 11:40:10 írta Morause » Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #13306 Dátum: 12 jún 07, 11:07:00 »

Itachiról már kiderült hogy a falu érdekében bármeddig el megy .. szóval szerintem vagy Sasukét elkapja és megöli/tsukoyomi.. az a lényeg hogy szerintem nem beszélgetni fog utoljára Szöcskével .. a másik meg szerintem azért nem mutatták madarát mert nem fog eltűnni. mondta is neki Kabucsimaru hogy ő különleges pecsétet kapott, amivel szerintem nem csak az öntudatát kapja meg .. szóval .. szerintem Onoki mindenképpen meghal, ha tippelnem kellene akkor még Tsunade is .. de ezek mind csak találgatások:)

szerk : am szerintem kezd nagyon átmenni a manga ilyen bleach szerűbe , hogy darálnak .. ahh elfogyott a chakrám/reitatsum de azért még a top elleneket így is legyakom .. pl a kagék már a 2. volt kagék ellen folytatott harcnál már alig maradt chakrájuk, de Onoki még így is Por-elemet használ. Szóval csináljanak már úgy mint Shikamaru, és mondják azt hogy elfogyott a chakrám és akkor haljon már meg valaki .. mert ez így már nagyon nem tetszik :S
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 11:10:12 írta lartem » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13307 Dátum: 12 jún 07, 11:13:00 »

Szerintem akkor még Kishi nem tudta, hogy ekkora power ment fog csinálni az elsőből így az akkori viszonyokhoz képest csinálta meg, meg rá lehet fogni, hogy ellenállt az irányításnak, bár egy ennyire erős ember akkor sem így harcolt volna.  smirksweat Mind1 ez már logikai bukta lesz bármit is csinál Kishi. ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #13308 Dátum: 12 jún 07, 11:32:20 »

Nekem az nem tetszik,hogy Madara egyfolytába nyalja a valagát az íííi.Hokagénak halála után is Gondolkozik
Nagyon félhetett tőle  smirksweat
Egyfolytában: az I. így,+ úgy, csak ő tud lrgyőzni,mennyire jó volt az első, mennyire erős volt stb.  Pojén
Lehet ,hogy más írányultságú volt Madara és hagyta magát megverni Pirul
Vagy legalább ne ajnározná ennyire, oké felfogtuk ERŐS VOLT AZ i.hOKAGE, és akkor mi van..már nincs!!!
Vagy előkészíti nekünk kishi és v.hogy előhozza az I. is,mert ha nem akkor ennek a seggnyalásnak sokértelme nincs,hogy fejezetenként az íi.Hokaget dicsőiti Madárka Figyelmeztetés
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13309 Dátum: 12 jún 07, 11:47:15 »

Ez nem baj, hogy magasztalja Hashiramát. Pont ebből látszik, hogy nagyra becsülte és valóban félt tőle. Másrészt Kishimoto szerintem éppen ezzel a Susanooval próbálja bemutatni, hogy mi vár Narutora a jövőben. Mondjuk nem tudom miért vagytok kiakadva a méretére. Ha jól emlékszem Kurama sem volt egy kis darab és akkor még nem is beszéltünk a 10 farkú lehetőségéről. Az is látható, hogy jelenleg senki sincs azon a szinten, hogy eredményesen harcolhasson ellene. Ezért kell most megszűnnie Madarának, hogy teljen el egy kis idő és Naruto is felnőhessen a feladathoz, ezáltal eredményesen harcolhasson ezen a szinten. Az, hogy a kagék megmenekülnek vagy nem, nemigazán izgat. Az élet megy tovább a kagék nélkül is, legfeljebb választanak másik erős embert helyettük. Mindegyik faluban van olyan néhány személy amely hasonlóan erős mint ők.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13310 Dátum: 12 jún 07, 11:51:05 »

De ha Tobi fel is törné azt a pecsétet ami fogva tartja az első 4 Hokaget és Kurama fele Chakráját, és vissza hozná a volt kagékat zombiként. Akkor sem tudna tenni az 1 semmit sem Madara ellen mert már teljesen más szinten vannak. Meg akkor nagy valószínűséggel egy oldalon is állnának . smirksweat

De ha harcolnának egymással akkor is bukós lenne. Azért 1 úttal lehetetlen legyőzni 3-at főleg mivel ismeri minden technikáját és azoknak a gyenge pontját is. Szóval nem igazán értem, hogy Madara itt minek fényezi az elsőt mert már ő sem ellenfél.

Max az lehet ha Madara valahogy újra éleszti magát vagy Tobi hozza vissza valahogy akkor majd Madara elismerheti, hogy Naruto bővel felülmúlta az elsőt mert ő le tudta verni ezt a formáját is. De másként tényleg nincs sok értelme.

rini67: Egyet értek veled. Szerintem is csak erről lehet szó.
Viszont akkor Narutonak is szert kell tennie min 3 útra mert máshogy nem hinném, hogy megfékezhető.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 11:54:32 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13311 Dátum: 12 jún 07, 13:41:54 »

Szalamandra-kun egyetértek, hogy a jelenlegi madara ellen nem tehet sokat még az első hokage se. Madara egyedül csak azért fényezi első hokaget mert kagekhoz képest tényleg fény évekre lehetett és első hokageval lehet jobb harcot lenyomna mint most az öt kageval, de ez még nem azt jelenti, hogy első hokage el is verné jelenleg. Az FMS-es Madarával volt első hokage hasonló szinten, de a három útas madara aki most harcol már eléggé elhúzhatott.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13312 Dátum: 12 jún 07, 14:15:00 »

A 4. oldalon Madara két mondata, nekem azt sugallja, hogy Hashirama még mindig képes lenne megállítani őt. Csak, ugye ő már halott és a lelke is le van pecsételve.
Az, hogy Madara szerzett fa elemet és Rinnegan-t nem jelent sok mindent. A fa elem nem lenne hatással Hashirama-ra (lásd Sasuke vs A, pontosabba Chidori vs villám pajzs). Nyilván rosszabbul használja a fa elemet Madara és egy imba fa elem használó ellen ez kevés. Csak saját maga ellen fordítaná, ha használná.
Valamelyik topicban ki lett tárgyalva, hogy a fa elem nem elszívható, szóval a Rinnegan ezen képessége is kilőve. A többit még nem mutatta, hogy képes lenne rájuk, de nem is érnének sokat (mindegyik védhető fa jutsu-val).
Az meg, hogy Hashirama véres volt a visszaemlékezésben szintén nem jelent semmit. Megsebezte Madara->Elkezdett folyni a vére->Összeforrt az adott vágás/sérülés->A vér ottmaradt.
A fáradság pedig a regeneráló jutsu műve. Tsunade is kimerül, ha használja a pecsétjét, pedig csak a "tartalék" chakráját használja fel.

Lehet, hogy ez most OFF-ra sikeredett... Elnézést miatta ^^
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #13313 Dátum: 12 jún 07, 14:50:13 »

A Naruto elején még azért ott volt, hogy akár milyen erős is egy legendás shinobi azért azért egy eltévedt dobócsillag is végezhet vele. Hisbird, esetében viszont az eltévedt A-bomba se végezhetne vele.

Kagék: úgy vagyok vele, hogy nem szeretném ha meghalnának, hisz csak Angliának meg Tsunderecsalamádénak van ismert utánpótlása. de mégis csak haljanak, mert lesz legalább dráma. De ugyanaz a hatás már nem lesz, mint Hiruzennél


------------------------------------

Miként győzte mle Hasissáma Hisbird-öt?

Madara:
-Né mit tudok, óriási full tápos Mega Giga Tengu Vihar Isten Susano király, he nem győzhetsz le!

Hashirama, megidéz egy alamfát, majd szakít a gyümölcséből:
-Mond, kérsz?

-Öö, persze, most hogy mondod eléggé megéhezem.
-Nos ez esetben öt dolcsi lesz.

-Egy pillanat, nem találom a zsebeimet.

Madara visszaváltozik, hogy el á tudja venni a tárcáját, és Hashirama abban a pillanatban fejbe csapta egy fahusánggal.

Vagy ezek tuti nem is harcoltak, hanem tájrendezéssel töltötték az időt. Egy kis erdő itt, egy kis tavacska ott. Meg amikor már végkép semmi dolguk nem volt, hát faragtak egymásról egy-egy szobrot.

B variáció ami ugye elvileg C: Hashirama beleszúrt egy fogpisszállót a Susanoo talpába. Pojén


Ez a fejezet nagyon tetszett Nevet. Arra visszatérnék hogy mondták sokan hogy hashirama mivel tudta felvenni egy ilyennel a versenyt ( Ms-technika és nem is rinnegan ezért tuti tudta ezt is ) én erre csak azt mondom hogy: Gedou mazo. Nem tudom hogy hülyeség e de az anyaga fából lehet és emiatt megteremtett egy saját fából készült szörnyeteget? Azért láttuk hogy milyen ereje van annak is ikszdé. Így logikusnak tűnik de van még itt sok titok.
Ez most Gundam, vagy Naruto?  Pojén

Narutovs Sasuke esetében meg tényleg egy Mega Hipermarket teszkógazdaságos Anyám Tyúkjával jóllakott Viharisten vs Szupercsillgharcos Vukk  Pojén

ui: Miért gondoljátok, hogy Madarn többször végrehajtott géntranszplantáció növelte a csakráját?

 
Naplózva

rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13314 Dátum: 12 jún 07, 15:00:01 »

Madara tovább alázza a kagékat...minő meglepetés  Nevet
Sasuke pedig még mindig csak szenved és szenved... jé, ez is ismerős valahonnan
Edo-tensei megszűntetve, de nem hiszem hogy Kishi ezzel iktatta volna ki Madarát...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 15:04:15 írta rougon » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13315 Dátum: 12 jún 07, 15:15:55 »

Aztán ott van a rinnegan még a madarának (jó ebből se mutatott sokat, de ezt nem is adom hozzá akkor madara erejéhez) Szóval az egy dolog, hogy nem használja olyan jól a fa elemet mint hashirama, de madara nulla fa tudással elért olyan szintet, hogy világ egyik legerősebb shinobija lett. Szóval nem értem miért kéne madara fa elemjét összehasonlítani hashiramáéhoz hisz madarának még ott van az fms amivel képes volt eléggé nagy szintet elérni.
Madara jelen időben mondta azt, hogy egyedül Hashirama tudná őt megállítani. Ő pedig bármelyikőnknél jobban tudja ezt.
Azt se tudjuk az 1. harcuk hogy zajlott. Ami biztos, az az hogy Madara a Kyuubival támadta az 1. Hokagét. Nem tudjuk, hogy mikor vette át az irányítást tőle, lehet hogy csak a harc végén, az is lehet, hogy Hashirama nem is támadta Madarát a Kyuubival, hanem csak felszabadította az irányítása alól, Mito pedig magába pecsételte. Az sincs kizárva, hogy Hashirama sérüléseit a Kyuubi okozta.
Már önmagában azért, hogy egyszerre harcolt a Kyuubi és Madara ellen már respect-et érdemel.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 15:16:57 írta CsukiIce » Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #13316 Dátum: 12 jún 07, 17:01:11 »

Nem úgy tűnik, mintha tudna használni Shinra Tenseit és Tendo technikáit.
Akkor az a 2hatalmas meteor mi volt, amit a tsuchikage állított meg?
Vagy hogy elszívta a jinton technikát?
Tud ő, csak nem használja eleget.

Ezek nem Tendo technikái.

Konan azt mondta, hogy Pein legyőzhetetlen, hasonló kijelentések sokszor voltak. De ha Hashirama mondjuk 10x olyan nagy erővel használta a Mokutont (500 méteres rohadt vastag fákat csinált), akkor megfékezhetné akár ezt a Susano'ot is (nem biztos, hogy már annál a harcnál Madara birtokában volt). Madara nem tűnik akkora genjutsu pronak, mint pl. Itachi, pláne nem mint Shisui, Hashirama kitörhetett a genjutsujaiból. Ha pecsételni is tudott, akkor tényleg lehetett volna esélye a mostani Madara ellen, főleg, ha Madara tényleg nem tudja használni Tendo technikáit (szerintem az a Rinnegan legmagasabb szintje, és Tobi sem tudja használni. De majd meglátjuk).
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 17:03:04 írta malakian666 » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13317 Dátum: 12 jún 07, 17:07:42 »

Nem úgy tűnik, mintha tudna használni Shinra Tenseit és Tendo technikáit.
Akkor az a 2hatalmas meteor mi volt, amit a tsuchikage állított meg?
Vagy hogy elszívta a jinton technikát?
Tud ő, csak nem használja eleget.

Ezek nem Tendo technikái.

Konan azt mondta, hogy Pein legyőzhetetlen, hasonló kijelentések sokszor voltak. De ha Hashirama mondjuk 10x olyan nagy erővel használta a Mokutont (500 méteres rohadt vastag fákat csinált), akkor megfékezhetné akár ezt a Susano'ot is (nem biztos, hogy már annál a harcnál Madara birtokában volt). Madara nem tűnik akkora genjutsu pronak, mint pl. Itachi, pláne nem mint Shisui, Hashirama kitörhetett a genjutsujaiból. Ha pecsételni is tudott, akkor tényleg lehetett volna esélye a mostani Madara ellen, főleg, ha Madara tényleg nem tudja használni Tendo technikáit (szerintem az a Rinnegan legmagasabb szintje, és Tobi sem tudja használni. De majd meglátjuk).

Ha már 2utat láttunk a rinnegan 6útjából, miért ne használhatná a másik 4-et? Én úgy látom csak nincs rá szüksége, mert túl gyengék a kagék.
Amúgy sztem az a 2meteor tendo technika volt(bansho tenin pontosabban), de ez nem biztos.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 17:14:27 írta viktor6665 » Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #13318 Dátum: 12 jún 07, 17:43:04 »

Olyan Madara a Hashiramával, mint Vegita Gokuval. Attól kezdve, hogy először legyőzte, csak őt ismerte el riválisának (jogosan). Most olyan neki, mint a Z 200. része (timejump) után, csak itt Hashirama nem fog újjáéledni többet, bármennyire is akarja Madara.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #13319 Dátum: 12 jún 07, 19:41:29 »

... Ez már rikudo sennin erejével vetekszik.
Mert te tudod a legjobban hogy pontosan mi az az erő amit a "6 út bölcse" képviselt! Hmm...

Itachiról már kiderült hogy a falu érdekében bármeddig el megy .. szóval szerintem vagy Sasukét elkapja és megöli/tsukoyomi.. az a lényeg hogy szerintem nem beszélgetni fog utoljára Szöcskével .. a másik meg szerintem azért nem mutatták madarát mert nem fog eltűnni. mondta is neki Kabucsimaru hogy ő különleges pecsétet kapott, amivel szerintem nem csak az öntudatát kapja meg ...
Igen Itachi tényleg képes a végletekig elmenni, de jelenleg másodpercek vannak hátra abból hogy teljesen eltűnjön... szerinted ennyi idő elég lesz arra hogy megölje azt akit annak idején sem volt képes?  Lesütöttszemek
De kicsit olyan ellentmondásos is vagy, mert egyszer megöli (vagy technikát alkalmaz rajta) utána meg leáll traccspartizni? Nem hinném, szerintem csak 1 dolgot még elmond neki, aztán tényleg szevasz.
Legutoljára pedig a madara kérdés... szerintem meg azért nem mutatták az "eltűnést" mert akkor sok gyerek álmát törte volna össze, ezért inkább azt mondja két múlva lesz manga és addig kínoz hogy mi is lett!
Illetve nem beszélve arról hogy Kabuto nem azt mondta hogy "különleges pecsétet kapott" hanem hogy az idézése különleges ami fénykorába állította vissza és nem úgy ahogy meghalt!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 886 887 [888] 889 890 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!