24 szep 24, 08:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 885 886 [887] 888 889 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476295 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13290 Dátum: 12 jún 06, 19:13:07 »

elég beteg ez a susanoo....erős meg végül is nem olyan rossz ez a szamuráj a kardcsapásaival de szerintem még mindig idiótán néz ki h ilyen nagy? Madara a fejében áll és onnan dumál??? szerintem vicc...olyan mintha nem is egy démonszerű pajsz lenne körülötte amely egyben tökéletes támadó és vedekező is egyben hanem mint godzilla apja....nekem nem jön át h ilyen rohadt nagy(meg azok a lábak jéééézus Kishi h néz ki a susanoo lábbal....ez nem robot Technikai KO).
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #13291 Dátum: 12 jún 06, 20:19:34 »

Ez a Susanoo látványos, hatalmas, bivalyerős. De miért van olyan orra mint Kakunak?!?!?! ikszdé (One Piece CP9-zsiráf kardforgatója) Nálam elvesztette a komolyságát Nevet Mindenesetre ha nem hal meg legalább 1 kage az már nem csak engem fog idegesíteni szerintem.

az orra egyébként inkább Tengura hasonlít...de mindegy
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #13292 Dátum: 12 jún 06, 20:30:04 »

Nagyon is jó lett a fejezet. Először is a Sus'sanoról: emberek... Uchiha Madaráról beszélünk, ez az ember a Shinobi Történelem egyik legerősebb embere, még jó hogy szét kell tápolni. Az Edo Tenseiről meg annyit, hogy Uciha Mdara ha el is tűnik, akkor se lessz az ő történetének vége. És itt jön képbe Suigetsu tekercse. Bár.... lehet mégse, de egyben biztos vagyok: Kishi nagyon is jól végzi a dolgát. Lesznek itt olyan meglepetések hogy csak na.  Nevet  Nevet  Nevet  Nevet
Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #13293 Dátum: 12 jún 06, 21:05:19 »

Nem lehet mindenkinek a kedve szerint alakítani a mangát, mert akkor a Narutónak lenne 6000 változata, még talán hentai is ikszdé. Nekem tetszett a mostani fejezet is, már kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy Madara eltűnik-e vagy még legyalázza a kagékat(ami nem ártana). De leginkább a Naruto vs Tobi izgat, és hogy a felmentősereg meddig bírja még a futást Nevet Nevet
Naplózva
Seyen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13294 Dátum: 12 jún 06, 21:48:16 »

Ahogy olvastam a Mangát feltűnt valami furcsaság.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/8
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/521/5
Kabuto vagy hazudott Tobinak a hogyan kell megállítani a Edo Tensei-t, vagy most még készül valamire.
Naplózva

[img=https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942365_444818002279540_453281901_n.jpg]
samat
Vendég
« Válasz #13295 Dátum: 12 jún 06, 21:49:05 »

Szerintem futnak még egy hónapig kb
Szerk.: Seyen persze hogy hazudott nem is vártam tőle mást én is ezt tenném van egy bivaly erős technika és csak úgy elmondja hogy hogy kapcsolja ki.Mert gondolom azt tervezte hogy Tobi ellen fordul miután vége a háborúnak és ő nyer
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 21:51:19 írta samat » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #13296 Dátum: 12 jún 06, 21:51:33 »

szerintem hazudott egyszerűen kabuto. Senkinek sem tűnt fel itachi végső akciója? Valószínűleg sasukéval akar tenni valamit; de vajon mit, ha rábízott mindent narutora? lehet csak a  homlokát akarja megpöckölni.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13297 Dátum: 12 jún 06, 22:11:45 »

Na akkor a fejezetről.

Madara szövegben kicsit alázott.  Nevet "egy felnőttnek mióta kell komolyan harcolnia pár taknyos ellen?" Miért van olyan érzésem, hogy a pár taknyos szót nem csak a múltbéli harcára értette, hanem úgy kompletten az 5 kagéra is?  smirksweat ikszdé

Az is érdekes volt, hogy mondta, hogy egy bijuu sem jelentene neki akadályt mert ha ez igaz akkor Naruto majd igencsak felkötheti azt a bizonyos alsóneműt ikszdé
Mert Sasuke nagy valószínűséggel előbb vagy utóbb, de felül fogja múlni Madarát (mármint az FMS-el rendelkező szintjét biztos, de még a 3 utas szintjét sem tartom kizártnak.) És akkor Naruto igen csak nagy bajban lesz. Még akkor is ha "csak" FMS-el tol majd ilyet Sasuke.

Bár ha Sasuke felül fogja múlni Madarát akkor nagy valószínűséggel Naruto is az elsőt, de akkor is igen komoly harc lesz köztük.

Amúgy a hiányzó 3 út még mindig furdalja az oldalam. Remélem most már tényleg hamarosan fény derül azokra a képességekre is, és nem fogunk bennük csalódni. Nevet

Találtam egy képet a még nem teljesen tökéletes de színes Susanoo-rol http://dailyanimeart.files.wordpress.com/2012/05/perfect_susanoo_by_kasukiii.jpg

Hoppá már van kép a tökéletesről is Nevet http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2012/158/c/b/naruto__589___perfect_susanoo_by_tremblaxx-d52lo7p.png
Hú ennek az orra tényleg durván hosszú ikszdé Tényleg tiszta Kaku ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 22:23:30 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #13298 Dátum: 12 jún 07, 00:06:50 »

Na jó, eddig csak formálódott bennem a gondolat de ezek után most már muszáj leírnom: Csak én gondolom azt, hogy a Naruto-Sasuke harc vagy enyhén filozofálós lesz, vagy nagyon rövid és kemény? Mert ennyi, a lehetetlenségig feltápolt ellenség elleni, hosszú, vért izzadó csata után már nem lenne az embernek oxigénje, ha szemmel kéne kísérni huzamosabb ideig egy már lassan isten szinten lévő Naruto és Sasuke harcot.
Madara adta meg ebben a fejezetben a kegyelemdöfést erre a gondolatomra, mert ha már valaki a leheletével lekaszál két hegycsúcsot, akkor utána már azért lassítani kell. Ez már nagyon igazságtalan fölény, Naruto viszont, van egy olyan sejtésem, hogy még erősebb lesz, mert ugye nagyon utalgatott Kurama visszaemlékezése, hogy a bijuuk egyszer újra együtt lesznek, sanszos, hogy ez Narutoban fog központosulni. Akkor meg máris ott lenne, hogy le tudná nyomni ezt a teljes susanoo-t. A bijuuk sem állhatnak neki ellen, de azt nem pontosítja, hogy egyenként vagy közösen.
Ehhez már csak egy hasonló szinten álló Sasuke kell, de ehhez még többet kéne tudni az erejéről annál, hogy megállás nélkül hülyeségek jönnek ki a száján. Bár ebből a jelenlegi Sasuke-ból azt is kinézném, hogy lyukat beszél Naruto hasába a csata előtt olyan szinten, hogy az a mentális fájdalomba hal bele. Jó, megértem én, hogy Sasuke most egy dühös kis óvodás, akit már szinte dacból nem érdekel, hogy mások mit mondanak, de ha a sztori végére nem normalizálódik a karaktere és mécsest gyújtok a régi személyiségének. ^^"
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13299 Dátum: 12 jún 07, 05:22:10 »

Hát ismét kiderült hogy madara miért is nagy kedvencem.. aza samuráj szerű szerű susanooo... valamai nagyon brutál..
és remélem madara nem tűnik el.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13300 Dátum: 12 jún 07, 05:25:31 »

Brutálnak brutál, csak az az egy gond van vele, hogy túlméretezett és nevetségesen erős.  Gondolkozik Egyébként én is remélem, hogy Madara nem tűnik el ilyen könnyen. Itachin kívül egy Uchiha-t sem bírok ( főleg Saskét), de legalább Madarát jó nézni amikor harcol.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #13301 Dátum: 12 jún 07, 08:34:34 »

tök jó, hogy csak azt nem láttuk, hogy Madarával mi lett ikszdé de valszeg ő is elemeire bomlott Nevet kicsit többet vártam Itachi és Sasuke közti lelkizéstől... dehát mindegy, a lényeg, hogy az edo-t végre feloldották és most ugorhatunk a Naruto vs Tobi harcra Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #13302 Dátum: 12 jún 07, 09:03:41 »

Mivel Madara is Edo Tenseies volt ezért el fog tűnni mint a többiek. És szerintem már túl táp volt. Röhej volt a sussanooja a véleményem szerint...
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13303 Dátum: 12 jún 07, 10:18:52 »

Valóban sajnos ahoz képest ,hogy régen még egy semmiből megidézett suiton jutsu is mekkora királyságnak számított ( Edo tensei 2.hokage vs Sarutobi) ahoz képest most eléggé távol állunk attól a szinttől ,itt már csak aprítás van 10 emeltes sussanoval semmi régi jó shinobis taktikázás átverés:(


Madara eltűnését meg nem mutatták ,remélem okkal.
Egyébként erről jut eszembe Madarától láttunk már Amaterasut??
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13304 Dátum: 12 jún 07, 10:30:10 »

Hát, az erő dolgot megoldhatták volna másképp is, ez vitathatatlan. Lehetett volna talán tényleg kisebb kicsit ez a Susanoo, bár ha Bijuuval való harcra kerül a sor akkor meg kell az ekkora....  smirksweat

Madara nem mutatott Amaterasut. Eddig még... Aztán vagy van vagy nincs. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 885 886 [887] 888 889 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!