24 szep 24, 08:21:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476318 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
samat
Vendég
« Válasz #13275 Dátum: 12 jún 06, 14:45:32 »

Madara akkor nem volt ilyen erős kevesebb chakrája volt és szerintem ezt az agyontápolt szrt se tudta csinálni
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13276 Dátum: 12 jún 06, 14:48:50 »

Idézet
Madara akkor nem volt ilyen erős kevesebb chakrája volt és szerintem ezt az agyontápolt szrt se tudta csinálni

Az tény, hogy nem volt ilyen erős mert azért rinnegan+fa elem is dob az erején meg az is tény, hogy kevesebb chakrája volt, de ez a susanoo volt akkoriba is ha jól tudom. Mert valami olyasmit mondott, hogy csak hashirama volt képes ezt megállítani, bár nem jó az angolom, de valami ilyesmit olvastam. Szóval ezzel a nagy susanooval is meg kellett küzdenie a hashiramának.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #13277 Dátum: 12 jún 06, 14:55:13 »

Ez a végső Susano'o akkor FMS technika? Én eddig azt hittem, a Rinneganhoz kapcsolódik és ezért nem is használta az Első ellen. Na de átolvasom a mangát még egyszer.
Ha Itachi menti meg a kagékat az utolsó csapás előtt az sablonos, nem tudom hány hónapja írtam, hogy csak ne ez legyen. Madara edo-ja szerintem annyiban speciális, hogy fiatal testben hozta vissza, de öregkori képességekkel.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13278 Dátum: 12 jún 06, 14:55:39 »

Szerintem akkor is tudott Susanoo-t max nem volt ennyire hatalmas.  Pontosan Csak ugyebár azzal nem fog menőzni. ikszdé

mateee-kun: Naruto az FRS-el tud hegyeket kettévágni, szóval nem hiszem, hogy ez most olyan nagy extra lenne. smirksweat


malakian666: A  Susanoo az MS technika, az hogy ez most "végső /tökéletes" az ezen nem változtat. kacsint

samat: Igazad van Csak MS technika.  bow Javítottam is Nevet

Amúgy szinte biztos, hogy Sasukének lesz ilyen szóval készülj lelkileg Nevet Sőt szerintem még ennél durvább cuccai is lesznek. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 15:17:08 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
samat
Vendég
« Válasz #13279 Dátum: 12 jún 06, 15:12:00 »

A susi MS technika nem FMS ha jól tudom.Remélem Sasukénak nem lesz ilyen mert akkor kicsit agyontápolás lenne megint szerintem maradjanak meg az embereknél mármint valami ahhoz hasonló
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #13280 Dátum: 12 jún 06, 15:22:46 »

Szalamandra-kun : Madara egyetlen Susannos csapása ezt tette http://mangastream.com/read/naruto/57079454/8 a területtel .Kétlem hogy Naruto bármely FRS-e ekkorát szólt volna. Mellesleg a csapás mellett látható a csatatér ahol Narutoék küzdöttek a Kagek ellen. Ezen a képen Naruto max egy pont lenne.

Való igaz hogy volt már pár ehhez hasonló kép pl: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/4 , de annyi túltápolt képessége van az Uchihának, hogy  már nem lehet komolyan venni...
 
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 15:27:22 írta mateee-kun » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13281 Dátum: 12 jún 06, 15:27:39 »

Hülye kérdés incoming: Miért gondoljátok hogy a susanoo fms technika? Itachi azzal védte ki Sasuke kirinjét, Sasuke bevetette a raikage és Mei ellen is, és akkor még vígan csak ms-ről kellett beszélni. Sasuke vs Danzo idejében is csak ms volt. Az hogy fms alatt használja, feltételezhetően csak erősítette a technikát, mint Naruto esetében a rotációskapát a remete forma. A rinnagan szint ezek szerint már az fms fölött áll, így feltételezhető, hogy a végleges formája a susanoona az már a rinnegannak köszönhető. Lényeg a lépcsőzetes felépítés. Ha valaki másképpen gondolja, szívesen elcsevegek vele a nézeteiről!
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13282 Dátum: 12 jún 06, 15:41:49 »

Idézet
Miért gondoljátok hogy a susanoo fms technika? Itachi azzal védte ki Sasuke kirinjét, Sasuke bevetette a raikage és Mei ellen is, és akkor még vígan csak ms-ről kellett beszélni. Sasuke vs Danzo idejében is csak ms volt. Az hogy fms alatt használja, feltételezhetően csak erősítette a technikát, mint Naruto esetében a rotációskapát a remete forma. A rinnagan szint ezek szerint már az fms fölött áll, így feltételezhető, hogy a végleges formája a susanoona az már a rinnegannak köszönhető. Lényeg a lépcsőzetes felépítés.

Ha ez igaz lenne akkor sasuke susanooja fms-el miért ugyan akkora mint itachinak ms-el? Mondjuk sasukenak nem csak sima susanooja van hanem megvan díszítve amaterasu lánggal meg stb. Ráadásul ha lépcsőzetes lenne és madarának 3úttal ilyen susanooja van akkor vajon rikodou senninnek mekkora lehetett meg milyen erős?Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13283 Dátum: 12 jún 06, 15:43:14 »

Madara valószínű birtokolta ezt a Susanoo-t már Hashirama ellen is, vagy legfeljebb halála előtt, hiszen vígan mesélt róla, hogy mennyire strapabíró stb...  Tehát neki nem újdonság a technika ezen formája sem.
Naplózva
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #13284 Dátum: 12 jún 06, 15:48:21 »

Érzésem szerint most látni fogjuk, hogy mire megy Sasuke Kabuto ellen, ha már nem kell vigyáznia arra, hogy ne ölje meg. Épp ideje bemutatni, hogy mit is tud kedvenc emósunk.

A fejezet jó volt, Az 1.-re most már én is kíváncsi vagyok, hogy mire volt képes...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #13285 Dátum: 12 jún 06, 16:22:44 »

Ez a fejezet nagyon tetszett Nevet. Arra visszatérnék hogy mondták sokan hogy hashirama mivel tudta felvenni egy ilyennel a versenyt ( Ms-technika és nem is rinnegan ezért tuti tudta ezt is ) én erre csak azt mondom hogy: Gedou mazo. Nem tudom hogy hülyeség e de az anyaga fából lehet és emiatt megteremtett egy saját fából készült szörnyeteget? Azért láttuk hogy milyen ereje van annak is ikszdé. Így logikusnak tűnik de van még itt sok titok.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13286 Dátum: 12 jún 06, 16:34:39 »

Vagy lehet, hogy kyuubi harcolt a bazi susanooval. Hisz a harc közben átvette az uralmat hashirama a kyuubin. Szóval elején még nem lehetett rászorulva madara erre a susanoora és utána amikor kyuubi már ellene volt akkor vethette be ezt a szörnyet.
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #13287 Dátum: 12 jún 06, 17:48:17 »

Ez a Susanoo látványos, hatalmas, bivalyerős. De miért van olyan orra mint Kakunak?!?!?! ikszdé (One Piece CP9-zsiráf kardforgatója) Nálam elvesztette a komolyságát Nevet Mindenesetre ha nem hal meg legalább 1 kage az már nem csak engem fog idegesíteni szerintem.
Sasuke szerelmes Itachiba ez szép, de örülök hogy nem tért meg, kell a Naruto vs Sasuke fight. Kíváncsi vagyok lesz e jelentősége Itachi szavainak az utolsó oldalon. Magyarra nem tudom hogy lesz fordítva de végülis mindegy, mangastreamen azt mondja, hogy még meg tudom tenni.. mangareaderen pedig: még van idő.. Végülis ha a genjutsut nézzük amiben van, arra utasítja hogy megállítsa az öcsit.. baki lenne ha ezek után nyugodtan térhetne vissza a túlvilágra.
Naruto fiunk egy kicsit lestrapált ehhez a harchoz nem??  Gondolkozik De sebaj, már 2 hónapja fut felé a drága szakura hogy meggyógyítsa.. csak odaér valamikor.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #13288 Dátum: 12 jún 06, 19:07:17 »

Ebben az új manga részben végre feloldódik a jutsu, és szegény Itachi minden erejét összeszedve még egy utolsó homlok pöckölést igyekszik csinálni.
Szép álom is lett volna, ha Sasuke most bevallotta volna, hogy a jó oldalra áll,  de hát ettől még a bosszúval fog a sírba vinni.  ikszdé ikszdé

Már csak Tobi és a maradék Zetsu spórák maradtak. Kiváncsi vagyok most már ki van a maszk alatt.  Ördögi
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13289 Dátum: 12 jún 06, 19:10:25 »

Nem értem miért olyan meglepő, hogy Madarának a Susanooja egy egészen más dimenzió mint Itachi vagy Sasuke verziója. Nem egyszer ellett mondva, hogy Madarának volt az eddigi legerősebb és leghatalmasabb chakrája az Uchiha klánból. Valóban túl kiszámítható lenne, ha Madara is eltűnne. Sőt Kabutot sem kell leírni, nem véletlenül volt szó, hogy Zetsu spórái benne vannak, szerintem egy rövid időre átáll a jó oldalra és pont ezek a spórák fogják a végét okozni, ugye Zetsunál eddig se számított, ha meghalt. A Suigetsus tekercs is fog még érdekességet tartogatni...szóval lesz itt még bőven történés, bár valóban kissé én is kevésnek tartom ezeket a harcokat, a Kagek harca csalódás volt eddig. Remélhetőleg nem lesz vége a következő részben és mutatnak még valamit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!