24 szep 24, 10:11:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476402 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13245 Dátum: 12 jún 06, 10:06:53 »

Hát... Edo megállítva. Sasuke nem tért jobb útra, célja Konoha... Kíváncsi vagyok Itachi mit akart, megbökni a homlokát, vagy közben valami technikát is alkalmazni rajta?  Gondolkozik
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #13246 Dátum: 12 jún 06, 10:19:11 »

Na ezzel Itachi szála lezárva. Ha Sasuke nem változik meg, akkor most lehet, hogy megöli Kabutot, aztán megy Kakashiékhoz. Azt sajnálom, hogy Itachi abban a tudatban ment el, hogy Sasuke ilyen lett. Nem hiszem, hogy tolna még egy Izanamit, vagy valamilyen technikát, ha már úgy döntött, hogy Narutora hagyja az öcsit.
Madara Susano'oja durva lett, ez talán még a Gedo Mazot is lenyomná. Jó lenne egy kis Naruto vs Tobi jövő héten, ha már láttunk belőle egy jelenetet (ott figyelt a GM a háttérben).
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 10:21:26 írta malakian666 » Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #13247 Dátum: 12 jún 06, 10:34:58 »

Ez a rész egész jó lett, várom már a folytatást. Madara susano-ja elég durvára sikeredett, egyre inkább kiváncsi vagyok arra hogy Hashirama valójában mire volt képes. Az a kár hogy jövőhéten nem lesz manga az utolsó oldal szerint...
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13248 Dátum: 12 jún 06, 10:35:58 »

Azért mondtam(gondoltam) hogy az Izanamihoz Ms kell, mert Itachi végig abban volt, és gondolom nem jókedvéből. Az Izanagihoz csak sima sharingan kell, mint Danzou és Tobi is csak azt használt hozzá. Ha valaki tudja a helyes választ az világositson fel, mert addig én ezt tartom a helyes válasznak Mosolyog
1. Többiek is írták, hogy harc közepén volt egy erős ellenféllel,
2. Tsukuyomit akarta használni Kabuto-n az Edo Tensei miatt, ami ugye MS jutsu
3. Ha mindenféleképp elveszíti a szemét, akkor miért váltana vissza a 3 pontosra?!
4. Egy oldalszámot kértem.

Szerintem sima szembeáldozás  Gondolkozik Itachi végig Mangekyot használt, mert ugye harcban volt, de mindegy, hogy Sharinganod vagy MS-es van, a lényeg, hogy Sharingan, és hogy a szemnek kialszik a fénye.
Leírod azt ami a mangában is van, emiatt valószínűleg ez a helyes állítás, erre később azon agyaltok, hogy az FMS-re hatással van-e. Szembeáldozás, tehát igen.


Az 589. fejezetről:
Amit Kishi művel, már szánalmas. Nem láttuk a Kagékat, de fogadni mernék, hogy mind az 5 gond nélkül túléli majd a harcot, pedig közük sincs Madara szintjéhez. Ez sokkal rosszabb és idegesítőbb mint amit a Nagato vs Naruto harcnál művelt a mangaka.
Sasuke megint kap egy bökést a homlokára, aztán sír egy kicsit és megindul Konoha ellen. Miért olyan ismerős ez?
Egy említésre méltó állítás hangzott el az egész fejezetben, azt is Madara mondta: "Az egyetlen aki megállíthat engem az Hashirama." http://mangateers.com/manga/naruto/589/2/
Ja és Madara teljes Susano'o-ja:  bow

(A Madara vs Kagék harcból kiderült, hogy milyen, ha egy igazi Uchiha kapja meg a Senju DNS-t. Ehhez képest Tobi - bocsánat a szóért - lepkefing.)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 11:04:15 írta CsukiIce » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13249 Dátum: 12 jún 06, 10:37:01 »

Madara nem úgy néz ki, mint aki el fog tűnni  Gondolkozik A többi edo-t mutatták, hogy kezdenek felszívódni, de az Uchiha még nem igazán. Talán Itachinak nem lesz elég ereje őt is visszaküldeni? Mert ha ez így lesz, akkor mindenki, de főleg a Kagék nagy bajban vannak.
Az azért dicséretes, hogy Onoki még mindig próbálja tartani a lelket a társaiban.
Sasuke pedig nem változott semmit... Egyre idegesítőbb lesz a karaktere, de komolyan. Úgy néz ki elkerülhetetlen a Naruto vs Sasuke harc. Ezzel csak egy gond van: Naruto el van foglalva jelenleg. Sasuke vajon tényleg Konoha felé veszi az irányt?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 10:39:15 írta TsunadeHime » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #13250 Dátum: 12 jún 06, 10:42:03 »

A végén csak én éreztem úgy, hogy valamiről lemaradtam? (Naruto vs Tobi) Amikor ezelőtt  szó volt Narutóról akkor Tobi pont izzadt, most meg kb pont fordítva. Engem leginkább az ő harcuk érdekel.Nevet
Am Sasuke szerintem azért mondta ezeket, hogy maradjon még Itachi, és dumálják meg a szitut. Elvileg a legjobban a testvérét szereti, és ezzel csak elárulná őt. Mondjuk egyedül nem tudna mit kezdeni Konohával, szóval aprón naív...
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
malakian666
Vendég
« Válasz #13251 Dátum: 12 jún 06, 10:46:38 »

CsukiIce: Azért agyalunk rajta, mert különben teljesen hülyeség lenne az Izanami. Miért kéne megfékezni valakit, ha csak kétszer tudja alkalmazni azt a technikát? Vagy ők is sok Sharingannal rohangáltak, vagy elvették valaki gyengébbét, kiszedték a halottakból, vagy az erősebb klántagoknak megvolt az FMS, és többször is tudták használni.
Meg ugye ellentétes, hogy az Izanamitól/Izanagitól megvakulsz azzal, hogy az FMS fénye soha nem alszik ki.

Elvileg ez egy sima Kuchiyose, el kéne tűnnie. De nem tudjuk, hogy vannak az idősíkok, szóval lehet, hogy Itachi 2 perccel később kapcsolja ki az edot mint ahogy most látjuk a kagékat. Rinne Tensei-jel lehet, hogy újraéleszthette magát, de nem láttunk ilyet sem, fa klónos átverés/támadás közben nem hiszem, hogy lett volna elég ideje rá.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13252 Dátum: 12 jún 06, 10:51:29 »

Engem csak az zavar, hogy nem láttuk Madarát eltűnni, mint a többieket. Lehet, hogy tényleg újjáéleszti magát amikor észreveszi, hogy az Edo-nak vége.  Gondolkozik
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13253 Dátum: 12 jún 06, 11:25:47 »

Ez a manga topic. Nem itt kell kibeszélni a képességeket. Pláne nem oldalakon keresztül.

Ez a Susanoo túlzás... Előrevetíti, hogy Sasuke ilyen monstrummal fog harcolni naruto bijuu formája ellen. Értelmetlen csapkodás és rombolás lesz 2 hegyméretű óriás között.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13254 Dátum: 12 jún 06, 11:38:42 »

De legalább nem kapott agyontápolt  hiper szuper technikákat.  ikszdé

Én igazából az előző Manga alapján pont ilyenre számítottam. Bár ott nem látszott, hogy ennyire nagy. Jó az látszott, hogy óriási, de az nem hogy ennyire hatalmas.

Amúgy remélem a kövi manga alkalmával már Naruto vs Tobi hadszíntéren leszünk végig.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 11:41:06 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13255 Dátum: 12 jún 06, 11:43:37 »

Hát ja. Az edo megszűnni látszik, a kagék megmenekültek, bár a továbbiakban teljesen  harcképtelenek. ( főleg ha Madara valamilyen módon még itt marad)  Tehát az ők segítségükre nem számíthatunk a továbbiakban. Mehetnek vissza a bázisra teázni és pihenni.  Jöhet Naruto harca.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 11:53:37 írta TsunadeHime » Naplózva

picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #13256 Dátum: 12 jún 06, 12:22:01 »

Itachinak lehetett volna annyi esze hogy miután az Edo tenseit feloldatta kabutóval, sasukéval oda szól hogy fejezze le, darabolja fel  és Amaterasuval elégesse el  a darabjait! Mert így a dolognak nem sok értelme van, Kabuto ha magához tér újra megindíthatja a jutsut és Sasuke ellene nem elég..... Madara susanoo-jától komolyan seggre ültem, nagyon állat!

tudja valaki hogy a "issue 30" mikor is lesz kiadva? Ez hányadik "issue" volt?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 12:22:51 írta picassopeter » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13257 Dátum: 12 jún 06, 12:22:21 »

Vajon Kabuto újra le tudná idézni a most feloldott zombikat?

Amúgy tényleg lehet, hogy Madara papa még marad játszani egy kicsit. Sajnos/Szerencsére nem láttuk, hogy eltűnne.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13258 Dátum: 12 jún 06, 12:27:08 »

Emberek, tegyük fel, hogy Itachi eltűnésével az Izanami feloldódik, és Kabuto még mindig gonosz, közben Madara is felszívódott. Anko mi a jó égnek van szerintetek ott? Simán visszahozhatja a nőt használva, igaz sajnálnám Ankot, de ésszerű lépés lenne Sisaktól. ikszdé
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #13259 Dátum: 12 jún 06, 12:30:47 »

Kabuto elvileg vagy úgy jön ki az Izanamiból, hogy már nem lesz kedve se harcolni se idézgetni vagy ott marad míg meg nem pusztul.

De ha valami miatt úgy jön ki belőle, hogy a mostani önmaga akkor miért ne tudná újra leidézni őket? Ez is csak egy technika mint a többi. A legrosszabb esetben max újra kéne élő áldozat. De én nem tarom valószínűnek, hogy ez előfordulna. Inkább azt, hogy ezután Tobi fog feltámasztóst játszani Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!