24 szep 24, 14:14:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476619 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13200 Dátum: 12 jún 02, 23:07:20 »

Én abban sem vagyok biztos, hogy olyan könnyű lesz kikapcsolni az edo-t. Mi van akkor ha Kabuto mindenre gondolt és a saját agyából is kitörölte az edo megszüntetésének a módját? Ez eléggé meredek ötlet, de számításba lehet venni.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13201 Dátum: 12 jún 02, 23:10:06 »

Hát remélem is, hogy nem bírják megszüntetni az edot és akkor 5kaget kivégezhetné madara vagy 1-2öt csak úgy szánalomból meghagyna és menne tovább és egyszer csak összetalálkozna itachival+sasukeval és akkor harcolnának a 3uchiha zseni. Itachinak amúgy is olyan pecsételős susanooja van szóval a harc végén akár le is pecsételhetné és legalább látnánk izgalmas harcokat is és még jó oldalról is halnának meg. Szerintem így lenne a tökéletes megoldás. Viszont itachi meg csak nem mászkálhat élőhalottként szóval ő meg megbékélne mert látná sasuken a javulást és felszállna a mennyekbe és mehet tovább a történet:D
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #13202 Dátum: 12 jún 02, 23:12:06 »

Szerintem nem fog ilyen hamar megszűnni az edo, + így pár kage is elhullhat szép sorjában. Sőt tőlem az összes mehetne a levesbe valahogy többet vártam tőlük :S
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13203 Dátum: 12 jún 02, 23:14:09 »

Ha így lenne Mach, akkor Sasuke rövid úton elhalálozna. Igaz, hogy Sasuke Oonokin kívül a másik 4 kagét csuklóból alázza porig 1v1ben, de Madara még neki is olyan szinten nagy falat lehet, hogy szegény kapkodná csak a fejét... Nevet Bár ki tudja, lehet tartaná magát 1 ideig, végülis az ő szemeiből sem láttunk még semmi újat.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13204 Dátum: 12 jún 02, 23:15:37 »

Kabuto pont azért nem törölné a jutsut az agyából mert mindenre gondolt...semmi sem garantálja h a szabadon hagyott madara nem nyírja ki és előle csak úgy menekülhet meg ha visszarakja a koporsójába vagy elnyomja személyiségét átírva fejében lévő pecsétet (azért szerintem madaránál az sem lenne egyszerű) de az elég furcsa lenne ha tudná az átírást de a megszűntetést nem......szal ezért ez az ötlet szerintem hibás....az h meg nyerniük kell az nem kétség...ennyi nyálas szövegelés után csak nem halhat meg az összes....oonoki tuti h elpatkol a többi meg majd jól meg fogja bosszulni...akarnák mert h szerintem akkor fog eltűnni madara.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13205 Dátum: 12 jún 02, 23:15:41 »

Nem mondtam, hogy sasuke egyedül lenne:D Itachi oldalán ott lenne. Itachi+Sasuke szerintem jobban tartaná magát mint ez a 5kage.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13206 Dátum: 12 jún 02, 23:17:28 »

Jaa bocs, azt hittem Itachi a harc előtt szállna fel az égi vadászmezőkre... ikszdé Igen, 2en messze többet érnek, mint az 5 kage, ez nem kétséges. De azért ne pecsételjék már Madarát a Totsukával...  Hmm?
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13207 Dátum: 12 jún 02, 23:22:55 »

az nem lenne méltó hozzá...de ketten tényleg többet érnek mint a kagék...szerintem 1v1 Sasuke oonokit is lenyomná hiába a por elem...a srác gyors és ki lehet térni előle+ a villám technikák odaba***** a föld technikáit...nem mondom h könnyen leverné őt(a többit fél kézzel is) de szerintem sikerülne neki.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13208 Dátum: 12 jún 02, 23:25:09 »

Idézet
az nem lenne méltó hozzá...de ketten tényleg többet érnek mint a kagék...szerintem 1v1 Sasuke oonokit is lenyomná hiába a por elem...a srác gyors és ki lehet térni előle+ a villám technikák odaba***** a föld technikáit...nem mondom h könnyen leverné őt(a többit fél kézzel is) de szerintem sikerülne neki.

Elsőnek én is majdnem ide írtam a véleményemet a sasuke vs oonokiról de átmentem ki nyerne csatában topicba és felhoztam azt a harcot.
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy a következő manga fejezetbe mi lesz, remélem nem lesz ennyivel elintézve az edo tensei bár ahogy elnézem lehet tényleg most lesz leállítva mert ha nem akkor mind az öt kage meghal hisz már kifogytak a chakrából madara meg most kezd belejönni.
Lehet az is, hogy kishimoto most teszi át a tobi vs naruto+kakashi+gai+bee harcra... Remélem még nem mert kíváncsi vagyok, hogy mi lesz edo tensei sorsa meg mit tudd ez a susanoo.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 23:26:02 írta Mach5 » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13209 Dátum: 12 jún 03, 04:08:59 »

A Madara-s csatába valószínű, hogy Tsunade meghal, És Naruto-é lesz a Hokage cím. Csak akkor mért van ott Dan?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13210 Dátum: 12 jún 03, 07:03:51 »

Most Ita megtudja az Edo feloldásának pecsétjeit, de nem értem erre miért van szükség. Neki nem kell tudnia, elég ha Kabutoval megcsináltatja. Átverni nem tudná, mert Ita is Edo-s. A kérdés az, hogy veszi rá Kabutot. A genjutsuk lényege az, hogy mozdulatlanná tegye az ellenfelet, pl Raikage, de arra hogy valamit meg is tegyen, a Kotoamatsukami kellene.
Azért az is komoly, hogy Kabuto benne van az Izanamiban, plusz még most egy másik genjutsuban, aztán talán még jön egy 3. is.

Ha most a józan ész alapján gondolkodunk, akkor ha vmelyik Kage megölése előtt vagy közben szűnik meg az Edo Tensei, akkor nem volt értelme visszahozni Madarát. Erődemonstrációnak nagyon jó, de valahogy nem az igazi. Sokkal erősebb mint a Kagék, akik szerintem ezt még mindig nem látták be, sőt büszkén vernék a mellüket ha megszűnne az Edo. Ha ezt is meghúzza Kishi, akkor elmehet a fenébe. Ott volt az Ita-Nagato páros. Ők hasonló pusztítást tudtak volna véghezvinni, de ott is meg kellett menteni a Haderőt.
Én sokkal inkább arra számítottam, hogy úgy ússzák meg a Kagék, hogy Kabuto magához idézi Madarát a két Uchiha ellen. Sajnos erre már egyre kevesebb esélyt látok, plusz ugye már Ita nem is tudna Susanoo-t használni.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13211 Dátum: 12 jún 03, 07:15:37 »

Semmi értelme nem lenne, ha Madarát odahívná mert akkor ő először Kabutot ölné meg.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #13212 Dátum: 12 jún 03, 08:40:40 »

Most Ita megtudja az Edo feloldásának pecsétjeit, de nem értem erre miért van szükség. Neki nem kell tudnia, elég ha Kabutoval megcsináltatja. Átverni nem tudná, mert Ita is Edo-s. A kérdés az, hogy veszi rá Kabutot.


Érdekes kérdés. A mutasdd meg a kézpecséteket felszólításban rejlik talán a megoldás. Gondolhatott is az elmebeli megmutatáshoz is de a valós megformálásra is s ez esetben ha Kabuto megmutatja akkor el is végzi magát a feloldást, de az is lehet h külön kell majdd Itachinak irányítania Kabuto cselekedeteit s ehhez nélkülözhetetlen a kézpecsétek ismerete.

Madarára esetén valami csavarra számítok. Megérezhettek az edos Zombik valamit abból h az irányítójuk nem irányítja őket.
Ahogy Itachi vissza tudta követni Kabutot  Madarának sem ohozhatna túlontúl nagy kihívást s akár az utcsó pillanatban megérkezhetne.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #13213 Dátum: 12 jún 03, 08:50:02 »

Szerintem pedig az öt Kage nem fogja túl élni, esetleg Oonoki és Tsunade.Ennyivel nem végezhet be a történet! Madarát egy csavarnak hála le fogják győzni.

Egyébként, Oonoki és Tsunade fantasztikusan helyt áll. Először Mei fog meghalni szerintem. Nem egy szívós típus, meg aztán  nyílt terep, sőt: Hiába rohadt erős és Kage, mégis csak ahhoz képest gyenge.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13214 Dátum: 12 jún 03, 08:57:22 »

Semmi értelme nem lenne, ha Madarát odahívná mert akkor ő először Kabutot ölné meg.
Miért ölné őt meg? Főleg úgy, hogy ha akarja, akkor Kabuto irányítja. Ráadásul Madara nem hiszem, hogy ellen tudna állni egy FMS és MS elleni harcnak.

Érdekes kérdés. A mutasdd meg a kézpecséteket felszólításban rejlik talán a megoldás. Gondolhatott is az elmebeli megmutatáshoz is de a valós megformálásra is s ez esetben ha Kabuto megmutatja akkor el is végzi magát a feloldást, de az is lehet h külön kell majdd Itachinak irányítania Kabuto cselekedeteit s ehhez nélkülözhetetlen a kézpecsétek ismerete.
Jogos, ezt benéztem. Valamiért a mutatásra nem emlékeztem. Ha valóban megmutatja, akkor több mint valószínű, hogy annyi is lesz Madarának.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!