24 szep 24, 14:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476629 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13185 Dátum: 12 jún 02, 20:59:06 »

Mi ebben a túlzás? A többit valahogy csak csak lenyomták, de ha most madarát nem tudják legyőzni, akkor lőttek az egésznek, ha az 5 kage együtt nem tud győzni, akkor onnantól ő egyedül lemészárolná az egész maradék hadsereget. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13186 Dátum: 12 jún 02, 21:00:30 »

Tobinak szerintem nincs kedve megint módosítani a terven ha már egyszer megtette. Nincs jobb dolga mint új tervet írni megint. 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13187 Dátum: 12 jún 02, 21:19:25 »

Idézet
Mi ebben a túlzás? A többit valahogy csak csak lenyomták, de ha most madarát nem tudják legyőzni, akkor lőttek az egésznek, ha az 5 kage együtt nem tud győzni, akkor onnantól ő egyedül lemészárolná az egész maradék hadsereget. ikszdé

Hát igen, ha edo tenseit nem bírják megszüntetni akkor most elveri az öt kaget utána meg megy szépen keresni ellenfeleket. Akik az útjába állnak azokat elverné akár hadsereg van előtte akár nem. Hadseregre tökéletes lenne az a 25susanoo vagy az a bazi nagy susanoo. Vagy pedig meteor. Ha madara elszabadul és tobinak ez rossz akkor egyedül a tobi+sasuke+naruto hármas bírná őt megállítani. Szóval ha edo tenseit nem állítják le akkor sokan nem fognak életben maradni és legalább jó oldalról is láthatunk halálokat, sőt nem is keveset:D
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13188 Dátum: 12 jún 02, 21:20:37 »

Tobinak kell, hogy legyen valami tartalék terve, hogy, hogy kaphatja el a jinchuurikiket; a háború elején nem számította be kabuto edo tenseiét és még ezzel együtt is kis hátrányban vannak 2színtéren.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13189 Dátum: 12 jún 02, 21:23:31 »

Idézet
Tobinak kell, hogy legyen valami tartalék terve, hogy, hogy kaphatja el a jinchuurikiket; a háború elején nem számította be kabuto edo tenseiét és még ezzel együtt is kis hátrányban vannak 2színtéren.

Kis hátrány? Előbb írtam fent, hogy jelenleg most a gonosz áll jobban ha nem állítják le az edo tenseit. Szóval az edo tensei-el most kabutoék oldalán a mérleg. Mondjuk ez csak uchiha madara miatt van így hisz egyedül többet ér kb. mint az összes többi edo tenseies. Ha madara nem lenne edo tenseibe akkor tény, hogy már a jó oldal rég nyert volna hisz akkor az öt kage bírna menni narutonak segíteni ha kell vagy pedig kabuto ellen menni.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13190 Dátum: 12 jún 02, 21:26:10 »

Szerintem ők még ott a helyükön ülnének, ha nem lenne Madara. Nem hiszem, hogy beleavatkoztak volna.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13191 Dátum: 12 jún 02, 22:00:44 »

Idézet
Szerintem se. Akkor a Hokage és a Raikage továbbra is a biztonságos irodából figyelték és irányították volna az eseményeket.

Attól még a maradék 3kage ott lett volna a fronton. Nyilván akkor mentek volna narutonak segíteni ők hárman. Amúgy madaranak valami hatalmas chakrája lehet mert amikor koporsoból megjelent akkor az egyik chakraérzékelő megijedt mert érezte a chakrát. Gondolom a madaráé volt akkor bár nem csodálom, hogy neki sok lehet meg erős hisz már simán uchihaként kiemelkedő chakrával született és ehhez még hozzájött a senju dns is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 22:02:47 írta Mach5 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13192 Dátum: 12 jún 02, 22:04:10 »

Nem biztos. Naruto a "bossokat" egyedül szokta elintézni. Kishi kitalált volna valami olyant, hogy a kagéknak nem maradt chakrájuk és pihenniük kell. De ezt a témát akár le is zárhatjuk, mert nem így történt.  Nevet
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #13193 Dátum: 12 jún 02, 22:14:16 »

Itt ugye azért kell így, hogy lássuk, hogyan egyesül a shinobi világ, öt kage együtt harcol. Tobit nem tudom annyira komolyan venni: hülyét csinált magából, Deidara szolgája volt, hazudozott, megijedt Madarától, Konan leszedte a kezét. Mondjuk a Dragon Ball is egy olyan főellenséggel ért véget, aki eleinte egy nevetséges karakter volt. Narutonak talán még ott lesz Sasuke, aztán vége.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13194 Dátum: 12 jún 02, 22:16:28 »

Épp az egyesülés miatt illene legyőzniük Madarát. Bár elképzelni sem tudom hogy fog ez sikerülni nekik... Talán mindannyian tartogatnak még valamit? Ha igen, akkor miért nem vették be hamarabb?
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13195 Dátum: 12 jún 02, 22:20:07 »

Idézet
Tobit nem tudom annyira komolyan venni: hülyét csinált magából, Deidara szolgája volt, hazudozott, megijedt Madarától, Konan leszedte a kezét.

Deidara szolgája meg a hülye csinálás csak azért volt, hogy ne legyen gyanús. Mégse állhat be oda a többiek elé, hogy hellótok én vagyok az "uchiha madara" és a célom elérni rikodou sennin erejét és hold szeme tervét megvalósítani. Így meg, hogy hülyét csinált magából csak egy sima karakter volt. Megijedt madarától és akkor mivan? Ahogy láttuk nem hiába ijedt meg hisz most jelenleg madara játszadozik az 5kageval és ő van legközelebb rikodou sennin erejéhez. Igen, konan leszedte a kezét mert 10percig csak robbantgatót amit egy kezemmel megbírom számolni hány karakter bírta volna túlélni. Amúgy tobi is eléggé erős, de én jobban elbírnám képzelni uchiha madarát bossként mint tobit.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #13196 Dátum: 12 jún 02, 22:32:31 »

Igen, szinte kötelező nyerniük.Raikage villanthat valamit az apja képességeiből esetleg, a többiekre tippem sincs.
Eddigi bossok (Itachi, Orochimaru, Pein) mások voltak, megközelíthetetlennek tűntek. Lehetett volna normális is, vagy visszahúzódó, mint Itachi. Amíg azt csinálta, jó arc meg vicces volt, amióta boss meg teljesen más személyiség, más hang, furcsa volt ez a nagy változás.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13197 Dátum: 12 jún 02, 22:51:12 »

Nem értem miért lenne kötelező nyerniük a kageknak attól mert most egyesült az öt nemzet vezetői... Ennyi erővel akkor ha rikodou sennin lenne az ellenfelük akkor is kötelező lenne nyerniük hisz mégis ők az öt nemzet vezetői és összefogtak. Örüljenek annak, hogy uchiha madara ellen ennyi ideig bírják (mondjuk nem a tudásuknak köszönhető hanem mert madara unatkozik és játszani akar velük)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13198 Dátum: 12 jún 02, 22:53:31 »

Rikodu sennin eleve nem akarna harcolni velük  Nyelvesít Ha mégis visszajönne és harcolhatnéka lenne, akkor azt Naruto-val tenné.
A Kagéknak azért kell nyerniük, hogy megmutassák az 5 nemzet egyesült erejét. Ha most veszítenének Madara ellen akkor az egész sereg széthullhat. Kitörne a pánik a vezetőik eleste láttán, talán néhányan el is menekülnének.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13199 Dátum: 12 jún 02, 23:04:12 »

Tökmindegy, hogy 5 nemzet egyesült ereje, attól nem kötelező nyerniük.
Szerencsére, ha jól vettem ki Oonoki szavait akkor felélték a maradék chakrájukat is, Madara pedig most feszít csak be. Itachi fogja megmenteni őket, Tsunade meg már tudja milyen kegyelemből túlélni 1 harcot, a másik 4 is megtanulja, hjaj szegények, mekkora lelki teher...
Még így is nevetséges lesz, ha mind az 5 élve megússza, Itachi ide, vagy oda...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!