24 jún 01, 01:37:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 798 799 [800] 801 802 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169121 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #11985 Dátum: 12 márc 21, 12:24:51 »

Bebizonyította megint Kishi, hogy kifogyott a kreativitásból. Madara visszajött, és erősnek kell lennie? Adjunk neki fa elemet meg Rinnegant. Kabutonak kell hogy legyen esélye Itachi és Sasuke ellen? Először is rakjunk bele egy régi karakter dns-éből, aztán adjunk neki mégegy kettő régen ismert erőt. Ja és aki vörös hajú az mind Uzumaki.
Juugo és az átokpecsét ereje pedig még nagyobb hülyeség, hogy sennin módhoz van köze. Orochimaru mindig azt hangoztatta, hogy az emberi testben lévő rejtett erőt használja ki, a sennin mód pedig éppen hogy a külső energiákra támaszkodik. Kabuto max egy gyík, nem sárkány. Ezt meghagytam volna Orochimarunak.
Az nekem nem esett le, hogy mi a nagy ötlet a Sharingan ellen. Susano'o-t nem fog használni Itachi lepecsételésre, mert az instant halál, Amaterasuval szórakozhatnak, de egyrészt szétfolyik, másrészt Orochimaru+ sennin mód regenerációja ellen nem biztos, hogy sok értelme van, Tsukoyomit hogyan akarja kivédeni?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11986 Dátum: 12 márc 21, 12:28:30 »

malakian, szerintem szimplán annyi, hogy a kígyók miatt nem tudják genjutsuba ejteni, elvégre nagyjából bijuu-ként funkcionálhatnak számára... mit gondolsz?  Gondolkozik

Abban egyetértek, hogy az átokpecsét és a sennin módnak elvileg rohadtul de semmi köze egymáshoz, bár ki tudja, lehet ez a "kígyó-remete-forma" alatt van csak így? Végülis a külseje jócskán megváltozott, mint egy cs2-nél...  Gondolkozik
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #11987 Dátum: 12 márc 21, 12:35:43 »

nah  ez a rész se volt semmi .  Még kiderül h a csigáknak is hasonlo kiképzésük van ,mint a békáknak és a kigyoknak Nevet csiga-remete mode Nevet  nem is hangzik olyan rosszul sztem.  amikor a kigyo szájábol mászott ki Kabuto,egy pill-ra azt hittem Oro jött vissza  Gondolkozik
egy szóval: KIRÁLY rész volt !!! Pontosan
Naplózva

picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #11988 Dátum: 12 márc 21, 12:36:33 »

Kabuto nagyon meglepett, a pasas tudja hogyan kell kombinálni különböző klán képességeit! WOW!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11989 Dátum: 12 márc 21, 12:41:27 »

Szeretnék valamit még régebbről bemásolni:

Uzumaki Karin. Faceg (Ha már Nagatora is néhány okos ember ráerőszakolta pusztán a hajszíne miatt...)


Végre alá lett támasztva, hogy nincs igazam Nagatoval kapcsolatban.
Erre kapok egy megerősítést egy másik humor alapú benyögésemnek. Hát behalok.xD

Mellesleg isten fejezet volt!
Jó látni, hogy egyre több szó esik az egykori Takáról.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11990 Dátum: 12 márc 21, 12:46:18 »

Pedig szerintem valószínű, hogy mindegyik idézett lénynek megvan a maga Sage módja, csak az idéző soha nem jut el addig a szintig, hogy ezt megtapasztalja. Erre már régebben is gondoltam, hogyha a békáknak van akkor a többieknek miért nincs ilyen lehetőségük?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #11991 Dátum: 12 márc 21, 12:51:56 »

Kíváncsi leszek mit tud ez a dragon sage mód.Abban egyetértek couthbert-tel hogy inkább Orochimaru-nak kéne ilyen technikákkal megjelennie.Kabuto nekem nem annyira szimpi mint ő.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11992 Dátum: 12 márc 21, 12:53:45 »

Jó kis fejezet, végre tisztázódott hogy Nagato uzumaki, Karinról is kiderült, hogy az....így már érthető Narutora miért reagál a fa elem...És hogy a kígyóknak is van hasonló kiképzése és stílusa, mint a békáknak, ez nagyon tetszik. Plusz végre tisztázódott az is, hogy Kabuto valóban felülmúlta Orochimarut, kíváncsi leszek, hogy Dr Kígyó mit fog így alkotni, Naruton is rengeteget dobott, hátha még egy Orochimaru kaliberű karakteren... A 2 Uchihának nem lesz konnyű dolga és ismét a legjobb résznél vágta el a storyt Kishi...

Eddig is tudtuk, hogy Nagato Uzumaki, mivel Tobi már mondta egyszer.

Amúgy én is szívesebben látnám Orochimarut Kabuto helyett. Orochimarunak nagyon jól állt a nyelvöltögetés. Persze ettől még tetszett ez a rész Mosolyog Bár inkább Narutora vagyok kíváncsi Nyelvesít
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #11993 Dátum: 12 márc 21, 13:19:18 »

Nekem kezd egy kicsit sok lenni az erők fokozása. Lassan olyan lesz mint  Bleach.  Olyannyira megnöveli egy-egy karakter erejét, hogy nem találok balance-ot a történetben.  A kezdeti dolgokhoz képest erősen eltorzult a világ szerintem. Az rendben van, hogy háború van, és mindenki maximumot nyújt, de kérem én:
Lesz egyáltalán vége az erőfokozásnak?   

A végén még kiderül, hogy Rikodou is csak egy kis falusi suttyó volt, aki mástól tanulta az erejét, és simán legyalázná őt, de jön narutó, és akkor már űber brutál állat lesz, és őt is lezúzza.
Naplózva
joezyka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #11994 Dátum: 12 márc 21, 13:31:41 »

Szeretnék valamit még régebbről bemásolni:

Uzumaki Karin. Faceg (Ha már Nagatora is néhány okos ember ráerőszakolta pusztán a hajszíne miatt...)


Végre alá lett támasztva, hogy nincs igazam Nagatoval kapcsolatban.
Erre kapok egy megerősítést egy másik humor alapú benyögésemnek. Hát behalok.xD


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/19
itt is mondja, hogy nagato az Uzumaki klánból származik, szóval nem értem, hogy ez most miért olyan meglepő!?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11995 Dátum: 12 márc 21, 13:36:57 »

Igen, eddig CSAK itt mondta. Pont erről beszéltem.
Ha Tobi nem nyögi be ezt a rébuszkát, akkor senkinek sem fordul meg a fejében az elmélet. Rengeteg embernek, köztük nekem is zavaró volt, hogy nem konkrétan azt mondta Tobi, hogy:
Nagato, te egy döglött Uzumaki vagy.

Hanem szándékosan megcsavarta. Totálisan nem volt egyértelmű. Persze, nem vagyunk egyformák. Valakinek a gondolkodásmódjának tökéletesen egyértelmű információ volt.

Azonban MOST, hogy tényleg konkrétan ki lett mondva, Nagato Uzumaki volt, és minden Uzumaki vörös hajú, elismerem a tévedésemet. Máglyára velem.

Már csak annyit mondok:
Gaarának is vörös a haja. Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #11996 Dátum: 12 márc 21, 13:49:01 »

Igen, eddig CSAK itt mondta. Pont erről beszéltem.
Ha Tobi nem nyögi be ezt a rébuszkát, akkor senkinek sem fordul meg a fejében az elmélet. Rengeteg embernek, köztük nekem is zavaró volt, hogy nem konkrétan azt mondta Tobi, hogy:
Nagato, te egy döglött Uzumaki vagy.

Hanem szándékosan megcsavarta. Totálisan nem volt egyértelmű. Persze, nem vagyunk egyformák. Valakinek a gondolkodásmódjának tökéletesen egyértelmű információ volt.

Azonban MOST, hogy tényleg konkrétan ki lett mondva, Nagato Uzumaki volt, és minden Uzumaki vörös hajú, elismerem a tévedésemet. Máglyára velem.

Már csak annyit mondok:
Gaarának is vörös a haja. Faceg

Ja gaara-nál is az apjának volt vörös haja és ugye róla nem sokat tudunk szal nincs kizárva, hogy ő is uzumaki volt elvégre ugye a lkán maradéka szét széledt világban szal simán lehet...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11997 Dátum: 12 márc 21, 13:50:04 »

De Gaarának tök más az árnyalat. Az Uzumaikaknak valahogy rószaszínes a hajuk, akármilyen hülyén is hangzik ez. Gaarának meg tiszta piros.

Jó fejezet volt.
Ami igazán tetszik, hogy csomó mindent megtudtunk a Hebiről, engem mindig is zavart, hogy csak a nevüket ismerjük kb, és kész, ennyi. Nagatóról nem lepdőtem meg, hogy Uzumaki, mert eleve annak értelmeztem, akármilyen kezdetleges gondolkodásmódra utal is ez. De Karinról soha eszembe nem jutott volna, neki kicsit más volt a hajszíne is. De persze ez megmagyarázza, hogy miért ilyen jó gyógyító. Narutóka szép kis rokonsága van ikszdé Vajon Karin tudja, hogy ő egy Uzumaki?

Kabutot meg egyenlőre nam kommentelem xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11998 Dátum: 12 márc 21, 13:58:45 »

Vagy akkor már Sasori. >.<#
Tök jó fejezet volt. *_* Engem meglepett, hogy Karin is Uzumaki, nem számítottam ilyesmire.^^"
A Kabusárkány elég érdekes, kíváncsi vagyok mit tud. Tüzet okádni? xD Mindenesetre Itachiéknak szurkolok, de szerintem kemény harc folyamán, végül ők fognak nyerni. (:
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #11999 Dátum: 12 márc 21, 13:58:51 »

Pedig szerintem valószínű, hogy mindegyik idézett lénynek megvan a maga Sage módja, csak az idéző soha nem jut el addig a szintig, hogy ezt megtapasztalja. Erre már régebben is gondoltam, hogyha a békáknak van akkor a többieknek miért nincs ilyen lehetőségük?




baz.. hirtelen elképzeltem Kakashit kutya-, Gait meg teki-sage moddal ikszdé átfutott a hátamon a hideg Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 798 799 [800] 801 802 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!