24 szep 27, 00:20:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479036 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #11790 Dátum: 12 márc 14, 13:19:11 »

Jó kis fejezet volt, és igen...én is vártam volna egy kis betekintést Narutoék harcába.
Kár, hogy a két testvér viszonylag együtt küzd majd Kabuto ellen, de ilyesmit még nem láttunk. Ha cseppet is belegondolok, nem tudva, hogy mik lehetnek Kabuto trükkjei, akkor nagy pácban van. Két ilyen kacsintgatós Emo mellett hamar fűbe fog harapni.
Ha viszont valahogy oda rendeli magához Madarát...hm.
3 szemezős emo fightot látnánk. Az lenne igazán baró.  Nevet

Ha meg először az edót szüntetik meg, akkor Sasuke megint megszívta, mert a bátyus is megszűnik   Nyelvesít

Igen, ez érdekes. Azon is el kell gondolkodni, hogy Sóska meg akarja majd ölni Kabutot, így a Bátyus "életben" maradna. A kis önző Uchiha-tól lazán kitelik.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11791 Dátum: 12 márc 14, 13:32:39 »

Válasz erre: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2558.msg698619#msg698619

Mach5: a Kagék eddig is beleadtak "mindent" csak hát annyira unalmas volt számára a mutatvány, hogy már itt tart.



A képet először rougon linkelte (köszönet érte), én csak újra hasznosítom Nevet

Szerk:
De az igazság az, hogy a régi nagy Riválisa Hashirama, sem tudna már vele mit kezdeni a 3 út ereje + az EDO olyan brutális erővel ruházza fel, hogy az elképesztő. Ha csak azt nézzük, hogy bármilyen Ninjutsut el tud nyelni minden sérülés nélkül Tai Jutsu ellen ott a Sushano, Genjutsuba meg szerintem egyik Kage sem jó. De szerintem Uchia lévén az sem hatná meg különösebben.

Talán egyedül Naruto tudná megszívatni a természeti energiával pont úgy ahogy az elnyelős pein ellen tette, de kérdéses, hogy akkor az edo vissza hozná-e, vagy esetleg menet közben észre venné-e, hogy valami nem okés és még időben abba hagyná. 

Szerintem őt csak a technika megszüntetésével lehetne legyőzni. Esetleg Ithachinak lenne esélye ellene, de hát ő is edos, szóval ő is másik ligában játszik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 13:51:22 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11792 Dátum: 12 márc 14, 13:40:53 »

Ezek csak nagy szavak. Állandóan ezzel jönnek. Ha ez ennyire igaz lenne akkor nem mondaná a következő mondatokat. "Ez már túl sok" "Nem kaphatók be egy ilyen szintű támadást" Röviden mindegyik olyan szintű volt amely megsemmisíthette volna. Ebből következik, hogy nagyzol és megpróbálja a kagék morálját és harci kedvét befolyásolni. Legyen bármilyen erős is Madara, ő sem feledkezhet meg arról, hogy elég egy kis figyelmetlenség és neki is vége egy bekapott támadás következtében.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11793 Dátum: 12 márc 14, 13:42:54 »

Hát jó volt a fejezet, de nem vitte előre a cselekményt, csupán előkészítette az újabb harcokat. Most aztán a kagéknak fel kell kötni a felkötnivalót, hiszen egyszerre fejenként 5 Madarával küzdeni. Szegény Onoki jutsuját hogy elnyelte már...nem tom mit fog csinálni.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #11794 Dátum: 12 márc 14, 13:48:46 »

Legyen bármilyen erős is Madara, ő sem feledkezhet meg arról, hogy elég egy kis figyelmetlenség és neki is vége egy bekapott támadás következtében.

Pontosan. Elég egy pár pillanatra leengedett Susanoo, és egy nem kacsintgatós szem a Rinnegannal, egy nem helyettesítő jutsu, és le is van pecsételve. Necces lenne ha valami miatt az összes védelmét leengedné.
Csak úgy tudnám elképzelni Madara vereségét Itachi beavatkozása nélkül, ha... öh, nem.
Olyan kombinált támadásokat most hirtelen nem tudnék elképzelni.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11795 Dátum: 12 márc 14, 13:54:12 »

Szalamandra, igen, a kép jól ábrázolja a helyzetet...  ikszdé Madara elnyelte a jintont (tudtuk, hogy eltudja, de jó, hogy gyakorlatban is hasznosította végre), tehát...
rini: az ilyen szintű technika arra is utalhat, hogy számára egy vicc. 50-50. A kagék nem értek eddig Madara ellen semmit. Most meg, hogy az arány fordult, kíváncsi vagyok mihez kezd a díszes társaság... 5v1 minden kagénak... eddig mennyire nagy volt az arcuk, hogy 5v1 a javukra, na nesze nekik, fordított túlerő. Faceg
Madara messze tapasztaltabb ezeknél, nem fog olyan kaliberű hibát ejteni, mint amiket leírtok. Vagy Itachiék lövik ki az Edo-Tenseit, vagy a kagék imádkozhatnak, hogy Madara szemébe belemenjen valami, netán egy tüsszentés következtében eltörjön az összes bordája és amíg fetreng a kíntól lepecsételik...

Kabuto "farka" pedig hamarosan felölti valódi alakját, és hopp, nyissz. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 13:54:45 írta Aizen » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11796 Dátum: 12 márc 14, 13:57:44 »

Ne felejtsed el a klónok áldásos haszna mellett annak hátrányát is. Ahány klón annyi felé oszlik a chakrája is. A lényeg, hogy ezzel a húzással a valódi Madara chakrája 26 felé osztódik ha az 5 kagéra felszámítjuk. Egyszóval az igazi gyengébbé válik.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11797 Dátum: 12 márc 14, 14:07:15 »

rini67 Mivel az Angolt nem értem így csak a képek alapján írtam amit írtam.

Amúgy egyértelmű, hogy még az ő ereje mellett is végzetes hiba, ha nem figyel. Ezzel egyet értek.

És bár sokszor sok ellenség pont azért bukik el mert nem veszi komolyan az ellenségét, azért az elég csúnya lenne, ha Madarát így győznék le. Van ő annyira tapasztalt, hogy tudja, hogy még egy gyerekkel is vigyáznia kell mert meglepetéseket okozhat.
Nagyot csalódnék benne ha a figyelem hiánya miatt kapna ki, egy ilyen gyerekes hiba miatt.
Bár tény hogy, per pillanat eléggé el van szállva magától Nevet

És azzal is egyet értek, hogy a Kagék amúgy halálos támadásokkal támadják folyamatosan szal "nem gyengék ők" csak ide kevesek.

A chakra "gondokra" csak azt mondanám, hogy max innentől nem hoz létre egy teljes erdőt klónonként hanem "kisebb" Nin és Tai Jutsukkal harcol majd.
Amúgy ha Naruto tud 100+ klónnal tud odama rasengan-ozni akkor szerintem Madarának sem jelent majd gondot az a 25 klón Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:08:08 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #11798 Dátum: 12 márc 14, 14:08:19 »

Rini, Te a Kage Bunshinról beszélsz, ez pedig tudtommal a Mokuton Bunshin. Mosolyog

Itachinak respect, mindig is tudtam, hogy több van benne, mint egyszerű erő, nagyszerűen felhasználja Sasukét annak érdekében, hogy megállítsák Kabutot. És örültem neki, hogy láttunk egy kis testvéri párbeszédet is, így beszélnek egymással a tesók. Most be fogja tartani az ígéretét, és nem fogja elintézni egy homlokpöccintéssel. Mondta Itachi. Ettől eltekintve simán el tudom képzelni, hogy ez lesz belőle, merthogy megszüntetik az Edo-t. ^^ Akárhogy is, jó fejezet volt, nekem tetszett.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11799 Dátum: 12 márc 14, 14:15:10 »

Franksa Attól még Rininek igaza van. A Chakrája tényleg 26 részre lett osztva, mert minden "rendes" Bushin egyenlő részben osztja el a rendelkezésre álló Chakrát. Nevet

Amúgy most majd az is kiderül, hogy a rin'negannal rendelkező klónoknak közös-e a látóterük. Erre már régóta kíváncsi vagyok, és most ki fog derülni Nevet



Mielőtt még többen hinnék azt, hogy hülye vagyok leírom! A "rendes" Bushin alatt olyan klónt értettem ami valós fizikai testet hoz létre. Az idézőjel és a szöveg környezet is erre utalt. Azt hittem, hogy érteni fogjátok. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:55:56 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11800 Dátum: 12 márc 14, 14:17:16 »

Az lehet, hogy Madara chakrája 26 fele oszlik, de azért ne feledjük, hogy a kagéknak már nem sok chakrája kellene, hogy legyen az eddigi harcok után, szóval elég egál...  Pojén

Szalamandra: jól írod, a genjutsu semmit nem érne Madara ellen, valószínű egyszerűen visszatükrözné rá, aztán jónapot. Amúgy gyanítom közös a látótér, így lenne logikus.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #11801 Dátum: 12 márc 14, 14:18:10 »

"A Chakrája tényleg 26 részre lett osztva, mert minden "rendes" Bushin egyenlő részben osztja el"
Pont hogy a rendes bunshin nem osztja el a csakrát ,csak a kage bunshin meg a különböző elemesek.
Naplózva
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #11802 Dátum: 12 márc 14, 14:21:56 »

Ne is haragudj Szalamandra-kun, de egyáltalán nincs igazad. Sima bunshinra a legegyszerűbb genin is képes, ez alaptechnika. Ezen kívül vannak az elemi klónok (föld klón, vízklón), stb ezek erősebbek, de semmi más, mint a klónjutsu elemi chakrából létrehozva. Nem illúziók, mint a sima bunshin, hanem az elemi természetükből fakadóan mozgathatóak, irányíthatóak. A kage bunshin az egy teljesen más kategória. Nem véletlenül tiltott, tekercses jutsu, pont azért, mert megosztja a használója chakráját, azaz bele is lehet halni. Teljesen más szint, mint az alap bunshin jutsuk.

A Mokuton bunshin nem más, mint elemi klónjutsu, szimplán a fa elemből. Az eddigi ismereteink alapján tehát nem oszlott itt Madara chakrája többfelé, szimplán klónokat hozott létre, akik harcolni képesek.
Aztán meglátjuk, hogy Kishi mit hoz ki a dologból, de az eddigi infóink szerint ez a tényállás.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:23:01 írta Franksa » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11803 Dátum: 12 márc 14, 14:25:19 »

Egy sima bunshin nem is, de ezek nem sima bunshinok. A mokuton éppen olyan bunshin mint a villám vagy a víz bunshinok. Egyszóval elemi jutsu mint ahogy a mokuton is két elemből épül fel. Víz és föld. Ezért is mondják mindig, hogy faelem. A villám és a víz elemű bunshinok is felezik a chakrát. Jó példa erre Kakashi villámelemű klónja.
Naplózva
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #11804 Dátum: 12 márc 14, 14:28:35 »

A vitát én itt befejeztem, egyébként is átment offba. Továbbra is fenntartom a véleményemet, hogy csak a kage bunshin osztja a chakrát, ettől különleges és tiltott, de győzködni nem akarok senkit. Köszöntem! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!