24 szep 27, 10:16:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479718 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #10830 Dátum: 12 feb 02, 14:34:25 »

Reményeim szerint nem igazán chakrát adtak át Naruto-nak a Bijuu-k, hanem tényleges tudást. Mégis csak Ők a legközelebbi kapcsolat Rikudo-hoz. Amíg a tudatalatti szinten van, addig olyan mintha megállna az idő a külvilágban. Elképzelhetőnek tartom h inkább tényleges tudást kapott, mint chakrát. Mosolyog
Naplózva
maestro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10831 Dátum: 12 feb 02, 16:28:14 »

Azon gondolkodtam hogy ha újra egyesülni fognak Narutoban akkor elvileg a nyolc farkúnak is egyesülni kellene nem? Szerintem is jó rész volt kicsit feloszlott a köd a múltról remélem lesznek még hamarosan ilyen részek.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10832 Dátum: 12 feb 02, 16:38:29 »

Igen akkor a 8 farkúnak is egyesülni kell a többivel. De ami igazán érdekes, hogy Narutonak jelenleg se az ereje se a tudása nincs meg ahhoz, hogy újra össze rakja őket. Szóval marad Tobi/ Kabuchimaru erre a posztra, és ez azt jelenti hogy akkor Naruból is ki kell rángatni Kuramát (amibe elvileg belehal), de ez itt már eléggé off.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10833 Dátum: 12 feb 02, 17:13:41 »

naruto tenyleg kapot valamit a bijuuk-tol vagy csak a nevoket tudta meg?
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #10834 Dátum: 12 feb 02, 17:43:43 »

Viszont találtam egy kis hibát az angol fordításban - bár lehet, h a mester is megfeledkezett róla, nem tudom -, de mikor Rikudou felsorolja a bijuuk neveit, az egyfarkút Shukakunak nevezi, holott pár résszel ez előtt (567. fej./11. o) a nyolcfarkú már említette, hogy az ichibii neve Tanuki.

Félre értetted. A Tanuki Shukaku faja(mint például Kurama róka), nem pedig a neve.
A tanuki pedig egy ősi japán állatistenség, nem igazán tudom mi lenne a legjobb magyar megfelelő.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #10835 Dátum: 12 feb 02, 18:20:56 »

Emlékszem valaki egyszer írt egy hitelesnek tűnő javaslatot a Tanukira, mégpedig nyestkutya..Mosolyog

A rész nagyon jó volt, az elmúlt 3 hétben túlteljesített Kishi-sensei, minden tiszteletem az övé..Mosolyog
Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10836 Dátum: 12 feb 02, 18:30:13 »

ez a resz nagyon ott volt. bow
engem csak az zavar hogy elnezve Naruto mostani erejet, Sasuke mar nem jelent neki kihivast, en ahogy emlekszem Saske akar hanyszor eltunt mindeg erosebben tert visza mint Naruto. de ez nem hiszem hogy ez most is igy lenne. Vagy
a soosanoo enyire eros lenne hogy meg Kurama-val is elbirna?
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10837 Dátum: 12 feb 02, 18:47:30 »

Tobinak is van minden bijuu chakrájából, de ez nem elég a juubihoz. Az egész kell mindegyikből, Narutoban sem állhattak össze.
Az öklözést ha emlékeztek még Sasuke hozta be, szerintem Naruto nem erőt kapott, max. tanácsot.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10838 Dátum: 12 feb 02, 18:51:37 »

Ez a mai manga rész egyszerűen vicces volt. Az édes kicsi kis Kurama és ráadásul "könnybe" lábadt szemekkel. De ki volt az az öregember?? o.O

De minden esetre most is ütős volt, hát én nem sok jövőt jósolok Madarának, ha már bijuuk sincsenek már, mert kihúzták belőlük a chakra rudakat. Mikor jön már az emo király Sasuke?? Nevet
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10839 Dátum: 12 feb 02, 19:03:57 »

farkas04 Ami azt illeti ezt nem lehet ilyen könnyen kijelenteni, hogy Naru simán nyerne. Sasuke Susanoo-ja nem könnyű eset ráadásul nagyon úgy néz ki, hogy Amaterasu lesz a fegyvere. Szóval hiába tud Naruto erőset ütni, amíg nem szedi ki onnan addig kb sebezhetetlen. Max azzal lehet játszani hogy elhúzni a csatát addig míg ki nem fogy a Chakrából. Vagy esetleg a Sennin móddal lehet, hogy tud majd trükközni.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #10840 Dátum: 12 feb 02, 19:05:20 »

Ez a rész annyira jó volt Mosolyog
Nekem már az elejétől a Kilencfarkú, alias Kurama volt a kedvencem, mert mindig a jót hozta ki Narutóból. Az előző részeknél meg egyre inkább megkedveltem, most meg már egyenesen imádom!!! Sírt, amiért elveszti mesterét...(nekem úgy jött le, hogy a bácsi valamiféle tanítójuk lehetett) Jajjj Naruto beszólása... Én még dolgozom azon, hogy megjegyezzem a neveket:)
A Sasuke-s csókos jelenet felemlítése meg nagyon jól jött ki, és most Naruto nem fordult magába, mint amikor Kakashi ez első "edzésükön" kimondta a nevét. Sokat fejlődött Mosolyog
Tobi meg nagyot fog koppanni, már most érzem Mosolyog
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #10841 Dátum: 12 feb 02, 19:05:34 »

lina22: az öregember maga Rikudou-senin volt
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #10842 Dátum: 12 feb 02, 19:08:37 »

De ki volt az az öregember?? o.O

Öregember alatt szerintem Roushit értette, a négyfarkú jinchuurikijét Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 19:09:39 írta eleon-sama » Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10843 Dátum: 12 feb 02, 19:25:34 »

Szalamandra-kun. a soosanoo az eddigi legerosseb vedelem, de legyunk oszintek, ha Naruto megkuldi 2 bijuu bombaval, utanna mar nem patog. nem mondom hogy konnyen legyozi de nehezen tudnam elkebzelni hogy veszitene. A mostani anime resz, nagyon nezzos, eloszor lathatyuk Narutot chakra kopenyben, nagyon jo lett. le a kalapal  bow
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10844 Dátum: 12 feb 02, 19:51:58 »

De jó volna valami extra manga fejezet Február 29.én Nevet Mert ahogy számoltam a heteket,e hónap utcsó mangája Február 29.én jön ki....jó volna vmi plussz!!!! Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!