24 szep 27, 08:14:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479598 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10800 Dátum: 12 feb 01, 18:43:39 »

Az meg hogy a Sennin itt már világos hajjal van ábrázolva, nem jelenti azt, hogy nem volt sötét a haja, szimplán csak megőszült.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10801 Dátum: 12 feb 01, 18:57:28 »

Akkor módosítom, a legtöbb Senju sötét hajú ^^ Mármint az Itachis-Madarás-Shinobi háborús visszaemlékezés alapján ^^
Az őszülés meg jogos Nevet de hátulról elég fiatalosnak tűnik  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #10802 Dátum: 12 feb 01, 19:04:27 »

Az senkit sem érdekel, hogy mi lehet az ami a fejezet végén volt? Most Naruto-ban van az összes bijuu chakrája vagy wtf?  Elég ütős lenne...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #10803 Dátum: 12 feb 01, 19:06:31 »

Az biztos Nevet
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10804 Dátum: 12 feb 01, 19:31:42 »

Nha hozzá szólok megint, én azt nem értem, ha kölyök korukba, és az elméjükbe értelmes lények a bijuuk, nha meg látszólag mindenki jól kijön a jinchurikiével, akkor miért tomboltak ha kiszabadultak? NAgyon remélem kuramát nem szívják ki, mert rettentően megkedveltem, amúgy a sennin orra miatt szerintem nem hasonlít narutora.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10805 Dátum: 12 feb 01, 19:39:59 »

A sennin orra szerinte is inkább  Sage Jirayas lett Nevet
Am meg eleinte tomboltak, de aztán a Jincsik megszelídítették öket Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10806 Dátum: 12 feb 01, 20:16:30 »

Miért tomboltak? Például mert elveszítették a kötödésüket a mesterükhöz. Nem tudták, hogy mit csináljanak a továbbiakban egy olyan világban, amivel jóformán soha nem érintkeztek. Elveszettnek érezték magukat, ráadásul az itt élő emberek egyértelműen elutasítóan bántak velük. nem volt ismeretség és barátság, majd jött egy náluk erősebb ember aki fegyverként bánt velük, mit sem törődve az érzéseikkel. Tulajdonképpen bizonyos szinten hasonló mint Sasuke esete. Annyiban tér el, hogy Sasuke függetlenítette magát egy cél érdekében, melynek végén nagyot koppant.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10807 Dátum: 12 feb 01, 20:25:35 »

Ez a mai űberbrutál rész volt, kíváncsi vagyok mit tartogat még a tarsolyában tobi. Csak el ne merje váltani a madarás csatára!  Mosolyog
Naplózva

stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10808 Dátum: 12 feb 01, 20:30:01 »

rini67 ebben teljes mértékben egyetértek veled és épp ezért sajnálom a bijuukat
Naplózva
Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #10809 Dátum: 12 feb 01, 21:37:52 »

Kuramát én is nagyon szeretem. Imádom, ahogy kéreti magát xD
De viszont sajnálom, hogy a többi bijuuról nem írtak korábban többet.
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10810 Dátum: 12 feb 01, 21:43:40 »

Áh...ez a manga nekem nagyon tetszett,és sokmindent megtudtuk ismét....nemtudom,de szerintem nincs Narutoba csak Kurama,és szerintem csak a chakrát adtak Narutonak,mint ahogy Kurama tette az öklözésnél...annyira cukik voltak a kis bijuuk....föleg Shukaku meg Kurama !!!Pokoli erős(by Gyukkkiiii)...hát ha Gyuki is elismerte,akkor tényleg pokoli erős valójában....mondjuk én ezt nemtom minek vélni csak bakinak http://mangastream.com/read/naruto/11316990/5 itt Naruto hátán az örvénylő jel látszik...az elvileg kinyilt és egy sötét pont maradt ott,mint a hasán az eredeti Narutonak....meg miért olyan formát vett fel,mint amielőtt kiengedte Kuramát,miért nem olyan köppenyest???Rejtéj ikszdé
Az a büdös mocskos TobisenkiTerenceHill még mindig olyan nyugodt...remélem a kövi részben betöri azt a nyugodt pofáját Narutóóó!!!
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10811 Dátum: 12 feb 01, 21:59:00 »

mondjuk én ezt nemtom minek vélni csak bakinak http://mangastream.com/read/naruto/11316990/5 itt Naruto hátán az örvénylő jel látszik...az elvileg kinyilt és egy sötét pont maradt ott,mint a hasán az eredeti Narutonak....meg miért olyan formát vett fel,mint amielőtt kiengedte Kuramát,miért nem olyan köppenyest???
Első tippem az, hogy mindengyik kurama kézben van egy első szintes bijuu aurás klón, amik kihúzzák a rudakat. Mikor vége a belső beszélgetésnek és mindenki egyet ért Kuramával Narutoról, akkor mutatják Narutot, hogy túnik el a kiengedett Kurama alakja, és van egy pici "poof" szöveg. Na az egy klón megszűnése lenne. De az is lehet, hogy ami eddig senju csakrás volt, az most átment bijuu formba, és azt látjuk ott, amire te gondolsz Mosolyog
De majd úgyis jönnek a szakik és helyrerakják azt, amit írtam!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 22:00:13 írta Ronyszkusz » Naplózva
szigi29
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #10812 Dátum: 12 feb 01, 22:02:20 »

Én Naruto fejét bírtam, mikor elkezd monológozni Yaguranak, mert azt hiszi, h fiatalabb nála. ikszdé De Yagura is h fel volt már, háborodva, h gyereknek nézi, bár tény, h a mérgelődése Narutot nem nagyon izgatta, túlságosan lekötötte, h kiadja az aznapi vacsit smirksweat
Eltudnám képzelni, hogy majd az animében Yagura szinkronhangja ugyanaz lesz, mint a Bleachben Hitsugayanak. (Nem tudom van-e más is itt rajtam kívül, aki jókat derül Hitsugaya dühkitörésein, mikor gyereknek nézik)

Na, de a mangához is hozzászólva, nagyon jó fejezet lett és a kis Kurama is aranyosra sikerült, kicsiként nagyon összeillett volna Narutoval. Mondjuk a hasonlóságot Naruto és Rikudou között már korábban is fel lehetett fedezni, mivel már többször mutattak árnyképeket a senninről és szemből ugyan olyan volt a haja mint Narutonak a bijuu-formában, csak egy kicsit hosszabb. Viszont találtam egy kis hibát az angol fordításban - bár lehet, h a mester is megfeledkezett róla, nem tudom -, de mikor Rikudou felsorolja a bijuuk neveit, az egyfarkút Shukakunak nevezi, holott pár résszel ez előtt (567. fej./11. o) a nyolcfarkú már említette, hogy az ichibii neve Tanuki.

Valaki írta, h Tobi talán a Juubii akarata/elméje emberi testben. Szerintem sokkal valószínűbb, hogy Rikudou azon fia, akiktől az Uchiha klán származik. Mivel Rikudou fia és a sennin szemek örököse, teljesen valószínű lehet, hogy rájött a halhatatlanság titkára és ezzel az egész út-gyűjtögetéssel csak megakarja szerezni apja teljes erejét, amire azt hiszi, hogy őt illeti meg, mivel ő az idősebb, de Tobi kiléte is hamarosan kiderül szerintem és vége lesz a sok találgatásnak.

Az édes3asos dologról meg csak annyit, hogy Kurama, aki maga a megtestesült gyűlölet (mármint Kushina idejében) nem valószínű, hogy nagyon érdekli hogy csinálják neki a következő jinchuurikit. Hacsak nem perverz.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10813 Dátum: 12 feb 01, 22:05:56 »

Hát ez a rész nagyon ott volt.
A kis Shukaku olyan, mint egy jóllakott napközis Nevet. Egyre jobban idegesít, hogy csak ilyen kis részleteket tudunk meg a múltból. Bár ez még mindig sokkal több, mint a semmi. Mindenesetre a sensei ért a megfontolt információ adagoláshoz (az olvasói "beetetéséhez")   bow
Szerintem ez a csakra adás egyáltalán nem jelenti azt, hogy most mind Narutoban lennének, csak egy kis power up.
Tobi pedig egyszerűen nem lehet nyugtalan. Nehéz munkával felépített egy jó kis imidzs-t (legyőzhetetlen, végtelenül gonosz, titokzatos, stb. ja, és idióta és jófiú bye bye) , most nem rombolhatja le holmi idegeskedéssel, csak azért mert legyőzték a legfőbb fegyvereit, a seregét, leleplezték, hogy nem is ő Madara, meg hasonló apróságok. A csávó ért a dolgához, ha haldokolna, azt is haláli nyugalommal tenné Nyelvesít Mellesleg nekem tetszik a karakter, szóval jó, hogy megmaradt ilyennek.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #10814 Dátum: 12 feb 01, 23:20:28 »

Az ifjú Kuramáról nekem először Vuk jutott eszembe  ikszdé ott valahogy mindegyik olyan esetlennek néz ki talán tényleg igaz hogy "háziállatként" tartotta őket
Naplózva
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!