24 szep 25, 19:14:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477916 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10620 Dátum: 12 jan 25, 17:02:06 »

gt12: Mivel nagyon úgy néz ki, hogy mind a kettő Ridoku "közvetlen" leszármazottja ezért még biztos, hogy rengeteg potenciál van bennük. Akár szunnyadó erők is. Igazán akkor lenne fer a küzdelem ha mind a ketten 3-3 úttal rendelkeznének a saját kis Final harcuknál.

Amúgy ha Narutónál Sage mód+ Kurama ere egyesül akkor nagyon dúrva dolgokra lesz ő képes (feltéve ha lehetséges, de miért ne lenne az?)

Bár szerintem Tobi mivel bármikor megléphet így ő lehet Fő boss a Háború bukásával is. És vissza térhet sokkal erősebben is így nem kell új szál, csak ez folytatódik máshogy Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10621 Dátum: 12 jan 25, 17:22:58 »

Amúgy most,hogy igy láttuk Narutot az új formában,kibékűlni a rókávaal,még 1-2 oldal és szerintem válthatnánk 5Kage vs Madarára....vagy Kabuto vs Itachira...vagy Sasuke betoppanhatna Tobihoz,és lehetne szó róluk vagy még egy milliárdmillió oldalon át  Nyelvesít Pontosan mert ugye Kishi jövendölt,még tavagy decemberbe,hogy most sokkal többet mutat majd Söcskéből...
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10622 Dátum: 12 jan 25, 17:25:18 »

Nem tom miért várják sokan a végét amikor még rengeteg minden lehet itt.. SOHA NEM MONDTA SENKI, HOGY A HÁBORÚVAL VÉGE LESZ A MANGÁNAK!!! Amúgy sztem meg tobi simán lelép! Rengeteg megválaszolatlan kérdés van még és azt kishi tuti nem fogja egyszerre a pofánkba vágni... Amúgy meg itt ahogy nézem mindneki megfeledkezett kaburotól mert csak emofiú emg tobi a téma... Neki is van még egy titkos jutsuja ami az aduásza mert mondta zután amikor megmutatta tobinak az edot, otána lelépett és mondta hogy amíg az edo tensei és az a másik jutsu a birtokában van addig ő irányít vagy valami hasonló... A másik meg hogy a juubinak MEGKELL SZÜLETNIE!! És attól megint hol vagyunk még... Ráadásul a poén is az lesz, hogy kicsoda tobi valójában.. Naruto még azt sem tudja, hogy legújabb szövetségese conan már rég alulról szagolja az ibolyát... Ráadásul maga kishi mondta, hogy az évet kakahsival kezdi majd jön naruto majd szöcske... Szal nehogy azt higgyétek, hogy idén vagy akár jövőre vége lesz a mangának.. Az hogy idén nem lesz vége az 10000%! Meg még kakshi múltjában is vannak ködös dolgok amiket pl sztem tuti látni fogunk, hogy mondjuk mi történt rin-nel akit az élete árán is megkellett volna védenie...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10623 Dátum: 12 jan 25, 17:28:51 »

Szerintem az már nem lényeg, hogy mi történt szegény Konan-nel:) Abban viszont egyet értek, hogy egyhamar nem lesz vége a mangának:)
Kabuto "titka" már kiderült, nem? Nem lehet spoilerezni, de abból a bizonyos "koporsóból" már előjött az a bizonyos "valaki"
Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #10624 Dátum: 12 jan 25, 17:30:52 »

Az lenne a legjobb ha Kishi befejzné ezt a történet szálat és azt csinálná mint a bleach, Egy visszaemlékezés ami elmesél mindent Rikoudo Madara vs Hashisráma esetleg példának Sasori vs 3. kazekage

De nagyon tetszett a fejezet akciódus élvezhető minden benne volt ami kellett.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10625 Dátum: 12 jan 25, 17:31:27 »

Elolvastam, az új forma valami iszonyat kircsi...Mind Kuramánál mind Narutonál  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10626 Dátum: 12 jan 25, 17:36:12 »

Szerintem az már nem lényeg, hogy mi történt szegény Konan-nel:) Abban viszont egyet értek, hogy egyhamar nem lesz vége a mangának:)
Kabuto "titka" már kiderült, nem? Nem lehet spoilerezni, de abból a bizonyos "koporsóból" már előjött az a bizonyos "valaki"

Madara kabuto ütőkártyája de annál a résznél jutsuról beszél ami nála van az edo mellett tehát rejteget ő még érdekes dolgokat ráadásué még a céljait sem tudjuk...

Sztem fog még számítani akkor amikor naruto megtudja, mert mégis a mseterének egy másik tanítványáról van szó, szal az még érdekes lesz...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/521/6
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 17:43:38 írta Sammy Blaze » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10627 Dátum: 12 jan 25, 17:39:21 »

Sammy Blaze : nem akarjuk mi, hogy vége legyen csak félünk hogy be fog következni. kacsint

Amúgy ahhoz hogy a juubi megszülessen. Bee nek mindenféle képen meg kellene halnia, amit nagyon nem szeretnék látni. Narutónál ez még kijátszható, hisz Kurama fele ott van a Shinigamiban (amiből elvileg nem lehetne kiszedni, de hát a Sharingan csodákra képes nem igaz?  ikszdé) De ha igazán erősnek akarja akkor Narutóból is kirángatja Kuramát abba pedig belehalna és akkor meg ki állítaná meg?
Amúgy szerintem a hod szeme tervnek sem szabad össze jönnie mert akkor is mindenféle képen bukós a mutatvány.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 17:41:00 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Putir
Vendég
« Válasz #10628 Dátum: 12 jan 25, 17:43:30 »

Hát az hogy belehalna nem biztos hisz amikor az anyjából tépték ki akkor ő se halt bele szóval az uzumakik lehet jobban bírják.
Bár kushina is elég rosszul nézett ki amikor kitépték belőle.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10629 Dátum: 12 jan 25, 17:44:34 »

Bár kushina is elég rosszul nézett ki amikor kitépték belőle.
Akaszd még utána, hogy nem egészen 5 perccel előtte meg megszülte Narutot!
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10630 Dátum: 12 jan 25, 17:48:31 »

Épp ez az, hogy rosszul nézett ki de nem halt bele, és nem is azért halt meg végül mert kitépte belőle a kyuubit tobi.. De sztem teljesen normális, hogy megkell születnie a juubinak, mert a shounen mangákban nem az a jellemző, hogy megállítják a legrosszabb dolog bekövetkezését hanem úgymond a legrosszabb dolgot kell megállítani, remélem nem túl hülyén írtam le, ez olyan mintha anno a dragon ball z-ben megtudták volna akadályozni majin buu felélesztését de annak semmi értelme nem lett volna, csak annak ami történt hogy feléledt és legyőzték később... De akkor ide is belinkelem ahol kabuto mondja, hogy van még egy jutsuja amitől legyőzhetetlen(nek hiszi magát)...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/521/6
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #10631 Dátum: 12 jan 25, 17:50:02 »

am csak nekem tűnt fel a 2 naruto?
én jó angolos vagyok, de azért...
én azt mondom hogy az a kyuubi fizikai formája, javítsatok ki ha tévedek lécci.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10632 Dátum: 12 jan 25, 17:54:04 »

Putir Kushina is csak pár percig élt volna még. Annak köszönheti hogy nem halt meg azonnal, hogy Uzumaki volt ők meg tovább élnek az átlagnál kacsint  Amúgy ez lehet akár az egyik út is?  Gondolkozik

Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Putir
Vendég
« Válasz #10633 Dátum: 12 jan 25, 17:57:08 »

Kushina előtte szült + kellet harcolnia a rókával meg szerintem ha csak kiszedték volna belőle és utána tsunade elkezdte volna gyógyítani simán túléli.
Meg ügyebár narutonak ott a főhös bónusz szóval simán túl élné.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10634 Dátum: 12 jan 25, 17:59:16 »

én azt mondom hogy az a kyuubi fizikai formája, javítsatok ki ha tévedek lécci.
Nézd meg az első képet kérlek!
-Ott a gerincvonal mentén van Kakashi meg Gai!
-Kakashi csodálkozik, Kurama chakrájában vannak
-A farkakat nézd meg közelebbről, nem éppen a szilárd halmazállapotot mutatja, és eddig részekben a róka szőrrel borítva volt ábrázolva, itt nem vélek ilyet felfedezni!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!