24 szep 25, 17:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477845 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10590 Dátum: 12 jan 25, 13:13:20 »

Exkirion:
nem átverte, csak le akarta tesztelni, bízhat-e benne valóban? ^^
a tront csak én nem láttam? ^^"
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10591 Dátum: 12 jan 25, 13:14:13 »

Ja tényleeeeg. A tronban vannak ilyen szerkók, tudtam, hogy ismerős valahonnan Nevet
Amúgy szerintem azért kell a sage mode, mert abban a formában már lekövette egyszer a rudak energiáját és egyszerűen kényelmesebb egy klónra bíznia a dolgot aki így nem is vesz el Kurama erejéből.

Amúgy ezen az oldalon: http://mangastream.com/read/naruto/60737455/6 tiszta Jirayás a beállás, még a kezén átmenő csík is olyan mint amit Jiraya hordott  kezén.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 13:18:57 írta Exkirion » Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #10592 Dátum: 12 jan 25, 13:24:37 »

Exkirion
Ha kiszedik a rudakat akkor megszűnik Tobi hatalma a kis vérebei felett. Mennek vissza a szoborba. Ha csak Tobi marad a pályán meg a szobor akkor már könnyebb dolguk lesz mert kevesebb célpontra kell fókuszálni. Remélem ezek a csaták az anime-ben kicsit részletesebbek lesznek. Pontosan
A Tron-ról nekem csak a frizbi maradt meg kb, meg hogy egy programból élő csaj lett a végén. Nem vesztett vele sokat aki nem látta.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10593 Dátum: 12 jan 25, 13:27:22 »

Pont olyan zúzós (nem TMNT... Nevet) volt a ész, amilyenre számítottam. Naruto féle bijuu forma elég brutális, hogy Tobi segge levet eresszen a meglepetéstől. Tobi igencsak nyugodtnak tűnik. Lesz itt még harc bőven.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10594 Dátum: 12 jan 25, 13:34:38 »

Akkor most Naruto és Kurama chakrája egyesűlt,vagy ez csak Kurama chakrája???De látható volt,hogy a szeme is ugyanúgy megváltozott,mint amikor pl. Sasuke ellen harcolt a Naruto végén...
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10595 Dátum: 12 jan 25, 13:38:23 »

Előző részben Kurama azt mondta Narutonak, hogy "vegyítsük a csakránkat". Ekkor öklöztek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10596 Dátum: 12 jan 25, 13:39:45 »

Na csak bejött amit múlt héten mondtam, hogy a kyuubi forma tuti olyan lesz mint naruto palástja volt fehér és rajta a jelek... És épp azért mert ugye egyesítették a chakrajukat és narutonakvalami köze lehet rikudohoz, szal azért nézhet ki így és ez az erő még növekedni fog amikor tökéletes lesz.. Meg hát ugye tobi mondott valami oylasmit múlt héten hogy van nálad egy pár dolog ami az enyám, magyarul nem csak a kyuubi kell neki narutotól elviloeg...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10597 Dátum: 12 jan 25, 13:42:52 »

Tényleg kicsit gyors volt a rész. Nekem is kicsit sok volt így hirtelen, no nem a zúzás hanem a cselekedetek sora. Túl gyorsan történtek a dolgok egymás után. Másrészt kicsit több aktivitást vártam a nyolcfarkútól bár azt egyértelmű volt, hogy Kuramáék veszik át a kezdeményezést. Kicsit sokkolt, hogy a bijuuk ágyúval indultak vadkacsákra vadászni (Kakashi és Gay). Ráadásul egyszerre az összes.  Másrészt Tobi alapvetően elfogni akarta Narutoékat most pedig megelégszik a halálukkal is. Kicsit úgy néz ki, hogy Narutoék túlnőtték a várakozásait. Másrészt miért idegeskedjen? Akkor tűnik el a harctérről amikor akar és akkor jelenik meg amikor a legjobbnak látja az esélyeit. Ha nem jön össze akkor megint eltűnik. Ezt az ellentmondást elég nehéz lenne feloldani.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10598 Dátum: 12 jan 25, 13:53:35 »

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2012/025/3/0/naruto_571_new_kyuubi_mode_by_gia_secando92-d4njxgb.jpg a csikok az arcán lehettek volna kicsit véknyabbak is,de igy is klassz Nevet
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #10599 Dátum: 12 jan 25, 14:30:05 »

Egyébként persze hasonlít a Yondaimera de igaziból így kiköpött rikudou sennin. a szarvak (mármint a haj ami olyan mintha szarvak lennének) a köpeny a gallérján ugyanaz a minta mint a sennin nyakában, márcsak a rinnegan kéne és 1 az 1be
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10600 Dátum: 12 jan 25, 14:40:21 »

Jó kis rész volt, az új forma brutál.  Kúl Képbe jön még Rikudou sennin az tuti, túl sok a hasonlóság közte és Naruto között.A chapter viszont tényleg rövid volt.  Szomorú
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10601 Dátum: 12 jan 25, 14:47:00 »

Hú ez is hatalmas egy rész lett. Nevet Van egy olyan érzésem, hogy egész nap ezt fogom nézegetni míg ki nem jön a magyar Nevet

A még nem tökéletes és max 5 perc ebben a formában, tökéletesen érthető. Hisz most csinálják először, rengeteg gyakorlást igényel(ne) a tökéletes összhang. Ráadásul Naru az elején csinált vagy 10 klónt (ha nem többet)  + ami benne megmarat azt is szinte teljesen lenullázta, szerintem kész csoda lesz ha bírják 5 percig. Csak erről Kishi majd ne feledkezzen el. Később teljesen kipihent állapotban sokkal tovább kéne hogy bírják.

A bombát meg egyértelmű, hogy azért tudja megcsinálni mert Kurama adagolja az arányt, ő profi benne Nevet

Amúgy naru nagyon durván hasonlít a 4.re és Ridokura is. A végén még Riddoku 2.0 csinál belőle Kishi.  ikszdé
Bár rinneganal szerintem ritka hülyén nézne ki.  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10602 Dátum: 12 jan 25, 14:50:23 »

Jó kis rész volt, az új forma brutál.  Kúl Képbe jön még Rikudou sennin az tuti, túl sok a hasonlóság közte és Naruto között.A chapter viszont tényleg rövid volt.  Szomorú

Jaja...igazad van...tényleg rövid volt a rész,13 oldal...és abból 1 oldal egy kép volt ami minden részben ott van...régebben jobb volt mivel sokkal több oldal volt,de én azt várom,hogy a Naruto mangában jöjjön egy szines eredeti kép ki erről a KuramaNarutórol amikor köpenye van  Hümm-hümm
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10603 Dátum: 12 jan 25, 15:18:16 »

Én ezt most nem értem,. ok hogy nagyon durva darálás megy, de ott van a chakra kyuubi, benne naruto új formában, meg még 1 naruto ami "sima"most akkor hogy van?
Jah megvan, azért van a sima, hogy sennin módba megtalálja a chakra rudakat:D
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 15:26:41 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10604 Dátum: 12 jan 25, 15:21:06 »

Én ezt most nem értem,. ok hogy nagyon durva darálás megy, de ott van a chakra kyuubi, benne naruto új formában, meg még 1 naruto ami "sima"most akkor hogy van?
Csinált egy klónt, átváltozás után, ami remete formában van, hogy észlelje a rudak helyét! Bal alsó kocka, ott nyomja a kézjelet!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!