24 szep 25, 15:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477781 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10560 Dátum: 12 jan 25, 11:44:52 »

Kakashi és Gai az elején már kissé kétségbe voltak esve xD 8.kapu, Kamui...
Madara ne tudja már megidézni.
a jinchuukat ha megöli, akkor a bijuu életben marad, őket nem lehet megölni.
de még szép, hogy nyugodtnak tűnik, az arckifejezését nem látjuk  Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #10561 Dátum: 12 jan 25, 11:45:41 »

Hát ja, Kakashinak meg Gai-nak el kellene onnan húznia mielőbb. A vicc az, hogy Kakashi majdnem Hokage lett. Nevet Bár igaz, Tsunade se tudna sokat kezdeni ezzel...
Ja, Tobi ott káromkodik a maszk alatt. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 11:46:14 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10562 Dátum: 12 jan 25, 11:49:20 »


Nexusnak igaza van!

Az viszont igaz hogy most hogy Naruto feloldotta a zárat és társak lettek a kyuubival az igazi Madara meg tudja idézni ami komoly rizikó faktor!  Bár ha jól tudom a szerződés semmissé válik ha a szemnély meghal, és Madara meghalt...így vagy úgy de a szerződésük nem lehet már érvényes!

Milyen szerződésről beszélsz te? Semmi ilyenről nem tudunk. Nem láttuk és jelét se mutatta annak, hogy létezik. Madara egyszerűen emgidézte a kilencfarkút az akarata ellenére. Ennyi. A Kyuubi még mindig Narutoban van. Nem hiszem, hogy meglehet idézni. Ő csak megjelent a bajszán mint Bee szokott a Hachibin.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10563 Dátum: 12 jan 25, 11:54:58 »

Amikor NAruto csinált egy kagebunshint,akkor sima Narrutobunshin jelent meg,és nem Kurama chakrás...akkor szerintem,mostmár nem lehet olyan kagebunshint csinálni,amibe benne lenne Kurama chakrája...
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10564 Dátum: 12 jan 25, 11:55:33 »

Na most a tökéletes Bijuu formához visszatérve, lehet hogy Naruto-nál ez a tökéletes forma. A róka teljes chakráját uralja (!!!!) és 9 chakra farok jelent meg. Tehát ez már a szinte tökéletes forma. Az összes többi Jinchuu felveszi a Bijuu alakját, ha a farkak száma maximum. Naruto más. Ő is biztos feltudná venni, de ez a forma sokkal előnyösebb mint az a forma. Miért is? Mert ténylegesen csak chakrából áll, és ez a forma nem sebzi a testét. Messze felülmúlta az elődeit, messze felülmúlta a legerősebb jinchukat. És hogy miért nézhet így ki valaki mint Naruto? Ez érdekes kérdés lehet. Na most Kurama és Naruto összespanolt, lehetne ez az oka, az önkéntesség. Ez azonban szerintem kizárható ok, mert Bee is spanja a 8farkúnak, mégse néz így ki. Lehetne a kilencfarkú is, de ő is Bijuu, ergo hasonlítania kéne a többire. Viszont mint ahogy említette korábban, Rikudo-sennin pecsétjét használta Naruto. Több mint valószínű, hogy Naruto már több úttal is rendelkezhet, ugye ott van maga az, hogy Uzumaki, ami valószínűleg az egy út hordozója ( Nagato miatt gondolom). Ott lehet az is, hogy egy úgy lehetne maga a Jincuu lét. Tehát kettő út már lehetséges. Ha megnézzük egyre jobban hasonlít Rikudo senninre, mert már van palást. A Sennin a ying és yang miatt volt az aki (ha jól emlékszem), és láthattuk, hogy naruto az életenergiákat már szinte teljesen uralja ( a fa kirügyezése stb). Na most ha ez igaz, akkor a mester Sasuket is fel akarja hozni, neki gondolom a ,,teremtést" fogja adni. Ezzel az utak fognak összecsapni. Vélemény? Vagy csak nagy a fantáziám ilyentájt?  
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10565 Dátum: 12 jan 25, 12:01:32 »

még szép, hogy ilyen állapotban nem tudja klónozni magát xD enyhén túltápolás lene. És avégső forma valószínűleg a pecséten múlik. Na meg így látávnyosabb is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10566 Dátum: 12 jan 25, 12:09:38 »

De hiroto,ha tudsz angolól,akkor értened kell amit Kurama mond... http://mangastream.com/read/naruto/60737455/7 itt azt mondja a bal alsó sarokban,hogy a kapcsolatuk nem tökéletes...és lehet,hogy a forma sem tökéletes....meg akkor most csak kb.  percet tudnak ilyen formába lenni??...de attól még Naruto gondolom,tud abban a köpenyes formában lenni http://mangastream.com/read/naruto/60737455/6 mármint ebben itt a bal felső képen..?
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #10567 Dátum: 12 jan 25, 12:10:30 »

Még jó, hogy Pein ellen nem volt ilyen erős. Kevés lett volna a harc az Akatsuki "veretlen főnöke" ellen. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #10568 Dátum: 12 jan 25, 12:12:59 »

Kishi ebbe a fejezetben is alkotott, zseniális fejezet volt, azért kíváncsi vagyok, hogy Tobcsi mit akar kezdeni most, a Kurama-Naruto duóval. Nevet
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10569 Dátum: 12 jan 25, 12:13:09 »

nem veretlen, hanem verhetetlen ^^ De mikor kitört belőle a Kyuubi akkor is nagyon erős volt, csak  sokkkal pszichopatább, és Tendo még úgy is majdnem legyőzte, tehát azért lenne harc, de most inkább Pein lenne a védekező, és nem fordítva Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #10570 Dátum: 12 jan 25, 12:15:30 »

Jaja, igazad van. Nevet
Én most már arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy ehhez mit szólnak a többiek. A falusiak, meg a haverjai. Kibáék nagyon  edzenek, hogy állításuk szerint olyan erősek legyenek, mint Naruto. Na most ha ezt meglátnák... O.o
Ha Sasukével összecsap, az se lesz gyenge.. Harcolnak egyet simán, aztán szól szöcske, hogy  van egy kis meglepetése. Átvált Sussano'o-ba, és már halottnak titulálja Narutot. Erre ő is megmutatja a meglepit, és elpusztul a világ. :DD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 12:17:08 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10571 Dátum: 12 jan 25, 12:17:12 »

Nagyon beteg rész volt az egyszer biztos! Bijuu veri a bijuut bijuuval, sírva fetrengtem a röhögéstől! A 3. oldalt Kakashi mikor mondja: "Sen-sei?!" A hideg kirázott!
Viszont brutális, hogy Naruto kuramával akkora bombát tudott küldeni mint a másik 5 bijuu együttesen O.o Lehetséges lenne ekkora erő különbség? Meg mit takarna a flash dama megnevezés? Vélhetőn lesz szerepe még ennek Nevet
Rikodu nyaklánc alakja felmászott a gallérra, és megjelentek a "szarvak" is. Csak én érzem úgy, hogy Naruto lesz a rikodu senin 2.0 megnyomva egy juubival a testében?
Kibáék már a lámpás módban nem voltak képesek felismerni, így meg az agyukat eldobnák!  bow
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10572 Dátum: 12 jan 25, 12:18:29 »

naruto96ricsmond: Hupsz igazad van, csak átfutottam a fejezetet, és nem szántam rá elég időt.  De szerintem van még valami a háttérben a tökéletlen kapcsolat és a pecséten kívül is.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10573 Dátum: 12 jan 25, 12:19:59 »

egyre inkább kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből Nevet főleg az elmút részek pangása után ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10574 Dátum: 12 jan 25, 12:26:59 »

naruto96ricsmond: Hupsz igazad van, csak átfutottam a fejezetet, és nem szántam rá elég időt.  De szerintem van még valami a háttérben a tökéletlen kapcsolat és a pecséten kívül is.


Hát szerintem annyi,hogy sokat kell majd edzenek Kuramával,mert láthattuk Bee meg a Hachibi is sokat edzettek,még akkor is amikor Sasuke ment,hogy leverje a Hachibit....akkor is Bijuu formából váltott a sajátjára,mielőtt kilépett a "fénybe" Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!