24 szep 25, 05:17:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477306 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10410 Dátum: 12 jan 18, 14:42:00 »

Ez az:D valami rettentően jó rész volt!nagyon bejön a jó fiú kurama:D kivi vagyok milyen lesz a full forma:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10411 Dátum: 12 jan 18, 14:50:11 »

Szerintem 2 dolgot felkavartok magatokban. Ahhoz kell egy pecsét, amivel a bijuut benne tartják a tárolóban. Naruto esetében a 4. pecsétje, illetve Bee esetében a vasököl pecsét ha jól emlékszem. Azon belül mikor irányítása alá vonja a jinchuuriki a bijuuja erejét, akkor 2 külön helyre szeperálja az erőt és a a démont. A már meglévő pecséten belül. Gondolom naruto zubbonya, amit Kuramára rakott, az a 4 pecsétjén belül található! Chio legalábbis ezt mondta, hogy amelyik bijuu elszabadul, ott a jinchuuriki meghal. Ergo Bee és a 8 farkú esetében, nem a teljes szabadon engedés áll fent.

Ha valami nem világos, megpróbálok majd érhetőbb formára átfogalmazni Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10412 Dátum: 12 jan 18, 14:55:12 »

Huh hát ez durva voltxD már háromszor elolvastam és még ki tudja hányszor elfogomXD Nagyon EPIC rész lett! Tényleg a legjobb résznél hagyták abba:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10413 Dátum: 12 jan 18, 14:59:15 »

Aztarohadt..... Nagyon kíváncsi voltam, hogy végül is, hogy fogja megoldani Kishi ezt a részt amikor Naruto elengedi Kuramát, reméltem, hogy nem lesz ilyen egyszercsak jó lesz a róka a semmiből, de ez nagyon profi lett! Szerintem megyel elovasom a fejezetet újra, iszonyú EPIC!
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10414 Dátum: 12 jan 18, 15:17:45 »

Most így harmadik olvasásra eszembe jutottxD Kövi rész úgy kezdődik, hogy mutatják Naruto hasát és a Kyuubi keze átlyukasztottaxDD. Azt a Kyuubi elengedne egy ilyen szöveget: "túl naiv vagy ahhoz, hogy használhasd az erőmet kölyök a gyűlölet amit te átéltél és amit én átéltem teljesen más dimenzióban vannak"

Ilyen nem fog történni, de elég ütős lennexD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10415 Dátum: 12 jan 18, 15:27:14 »

Szerintem ahogy ismerem kishimotot a következő fejezet nem narutoékról fog szólni hanem áttér a madara harcra vagy pedig sasuket mutatja vagy mind kettőt, miből gondolom? Láthattuk, hogy amikor valaki belelendülne a harcba akkor máshova viszi a történetet már pedig most, hogy kyuubi is belelendült tuti madarára fog visszatérni. Amikor kakashi ideg lett akkor is más történetet mutatott, amikor madara komolyan vette a kagekat és kagek is ők akkor a narutoékat mutatta. Szóval szerintem most fordítva lesz.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10416 Dátum: 12 jan 18, 15:31:34 »

Ronyszkusz: Ami azt illeti elég keveset tudunk ezekről a pecsétekről, de azt én is el tudom képzelni, hogy a pecsétnek 2 része van az ami benn tartja és az ami elnyomja (nem hagyja érvényesülni). Na ők most az utóbbit oldották fel.

De az már kiderült a Kyuubi "idomításakor" (a holnapi részben lesz ez pont benne) hogy ha ezt feloldják akkor a Bijuu át tudja venni  felette az irányítást és olyankor bukós a mutatvány. Persze mivel most már Kurama nem harcol Naru ellen, hanem segíti így ennek nincs meg a veszélye. De ami pecsétből fenn maradhatott az semmiféle képen sem korlátozza semmiben, csak benn tartja. Szóval a 8 farkú sincs korlátozva, csak benn tartva. Mármint ha jó az elméletem.  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
kushina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #10417 Dátum: 12 jan 18, 15:42:54 »

Sziasztok! Nevet Nem szoktam postolgatni,én inkább csendes megfigyelő vagyok,de most leesett állal bámulok Hmm? Kishi most kitett magáért, az én véleményem szerint, eszetlen jó fejezett lett!!!! ikszdé Ördögi ufff
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10418 Dátum: 12 jan 18, 15:59:14 »

Érdekes, a mangában Naruto és Kurama végre elkezdenek eggyüdt dolgozni, holnap az animében meg azt nézhetjük hogy hogyan kezdik el püfölni egymást  Nevet. Jó az időzítés.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10419 Dátum: 12 jan 18, 16:00:10 »

Sajna én sem értem az angolt de a képekből itélve eszméletlen lesz a harc , alig várom a   jövő hetet, remélem a Kyuubi nem csapja be Narutot , nagyon jó lesz :DDDDDDDDDDDD
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10420 Dátum: 12 jan 18, 16:05:13 »

Ronyszkusz: Ami azt illeti elég keveset tudunk ezekről a pecsétekről, de azt én is el tudom képzelni, hogy a pecsétnek 2 része van az ami benn tartja és az ami elnyomja (nem hagyja érvényesülni). Na ők most az utóbbit oldották fel. 
Igen, lényegében én is valami hasonlót akartam írni, csak annyi megkötéssel, hogy nem fordulhat elő, olyan forgatókönyv, hogy a róka fogja magát és elmegy a francba. Nem tudom már ki volt az aki felvetette ezt az ötletet Mosolyog De a lényeg, hogy jövőhéten sokan fogjuk Kishi felmenőit a sírba gyalázni, ha átmegy a kage színtérre!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10421 Dátum: 12 jan 18, 16:07:45 »

Amúgy, ki tudja amilyen fejet vág Kurama az utolsó oldalon, a következő fejezet akár így is kezdődhet:
http://kepfeltoltes.hu/120118/Kyuubi_fun_www.kepfeltoltes.hu_.png

Najó nem Nevet Csak hülyülök Nevet
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10422 Dátum: 12 jan 18, 16:09:21 »

Nagyon nem szerettem mostanában a Naruto mangát, de ez visszahozta a kedvemet hozzá. Várható volt, hogy a róka naruto mellé áll hamarosan, reméltem hogy kishi nem rontja el, és nem is rontotta. Nagyon jó lett. Bár az öklözést a 4farkúval hanyagolhatta volna, mert kirabi előtt egyáltalán nem is volt szokás, most meg mindenki ezt csinálja Nevet de nagyon jó volt tényleg
Le a kalappal kishimoto  bow



Exkirion: Ez is egy lehetőség, de kétlem, hogy hátbatámadná narutot. Legalábbis addig nem, míg háború van.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 16:10:17 írta Zer0 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10423 Dátum: 12 jan 18, 16:11:40 »

Természetesen csak poénnak szántam, de ezekszerint nem jött át Nevet
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10424 Dátum: 12 jan 18, 16:15:25 »

Ronyszkusz:  Ha színtér váltás lesz akkor biztos az lesz amit írtál Nevet

Exkirion: Basszus Paintozni van idő, a szegény szerencsétlen Angolul nem tudó meg itt szenved. ikszdé

Amúgy meg én sem hinném, hogy Ilyet csinálna. Kuramára mindent lehet mondani, de azt nem hogy nem tartaná be azt amit mond ( régen mindig azt mondta, "hogyha nem lenne itt ez a ketrec akkor már rég szét téptelek volna" és amikkor ki lett engedve akkor meg is próbálta, csak nem jött össze neki. ikszdé)

Amúgy vágom, hogy csak viccnek szántad. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 16:17:11 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!