24 szep 25, 05:28:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477333 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #10395 Dátum: 12 jan 18, 11:55:16 »

Felvezető, előkészítő résznek jó volt. Leginkább annak örülök hogy nekem lett igazam mert a Bijuuk nincsenek újra belepecsételve a Jinjuurikikbe és a Tobi féle lánc is a Rinneganhoz tartozik nem pedig Kushinától, Uzumakiktól lopta.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10396 Dátum: 12 jan 18, 12:05:15 »

NEEEE!! Rögvest kiugrok a koli ablakán! Kishi Te aljas, így abbahagyni tipikus.... Következő részben repül a teljes róka forma. Viszont ha vége lesz a háborúnak, és Naruto beszambázik Konohába rókaként, szerintem világméretű riadalom törne ki Nevet
De azért Kakashiék arcára majd kíváncsi leszek! Zabuza ellen, hogy befenyült mikor elkezdett előtörni a róka, most meglátja, szerintem a fele harcmező padlót fog Tobival egyetemben. ha tippelnem kell, ez volt az eddigi leggyorsabb szelídítés a jinchuurikik között.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10397 Dátum: 12 jan 18, 12:09:48 »

Hát tutkó kis rész volt, persze igazából nem történt semmi, de az a semmi elég nagy volt! Nevet Következő részben remélem odacsapnak...  Kúl
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #10398 Dátum: 12 jan 18, 12:10:55 »

Nagyon nagy fejezet volt, epikusra sikeredett, következő fejezet nagyon dúrva lesz, ha Naruto elkezd zúzni a harcmezőn a róka teljes chakra-jával, Tobi most bajban van. Nevet
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10399 Dátum: 12 jan 18, 12:28:32 »

Naruto szabadon engedte a rókát, és az harcolhat a teljes erejével. Kíváncsi vagyok rá, milyen erős is lehet. Bár abban reménykedem, hogy ez a fennmaradt tömérdek csakra majd nem egy még sárgábban világító Narutot fog eredményezni, hanem egy Kyuubi transzformációt. Akkor pedig már jöhet a Bijuu bomba is.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #10400 Dátum: 12 jan 18, 12:33:24 »

Érdekes kis fejezet volt, bár semmi érdekfeszítő nem történt benne, de akkor is tetszett . Naruto és rókakoma közi szakadék, azt hiszem csökkent pár arasznyit. Kíváncsian várom a következő fejezetet.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10401 Dátum: 12 jan 18, 12:46:14 »

Hú ez mekkora fejezet volt Nevet

Na mivel az Angolt nem értem így csak a képeket vizslattam, de így is hatásos volt Nevet

Amúgy arra kiváncsi lennék, hogy most Kuramának mennyi Chakrája lehet a maximálishoz viszonyítva, hisz Narutó rengeteg klónt csinált, ráadásul a saját Chakra készletét már elhasználta. Így igazán "teljes erőből" már nem is tudnak harcolni.
Nem tudom, hogy valaki felvetette-e, de Naruto mikor használta kurama chakráját akkor rögtön átt tudott menni szennin módba. Szerintem ennek még lesz jelentősége és nem a Full form lesz a "végső" legerősebb alakja hanem ennek a szennin móddal felerősített változata.
Amúgy erre szerintem már ebben a csatában is szüksége lenne, hisz Chakrából nem tudni, hogy hogy állnak Tobi meg nem kispályás. De azt meg majd gyakorolni kell nem valószínű  hogy elsőre össze jönne, bár ki tudja.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #10402 Dátum: 12 jan 18, 13:28:36 »

Ez az első olyan rész, ami padlóra küldött (pozitív értelemben).
(Tökéletes zárása a vizsgaidőszaknak  Mosolyog )

Egyet értek. Holnap még van egy vizsgám, de a fejezet újult erőt kölcsönzött, és becsaptam a jegyzeteimet, majd a kukába dobtam őket.

Inkább nekiállok újra elolvasni a mangát.  Nevet

Tetszett a csepp flashback, és a párhuzamosan nyíló pecsét együttese.
Odarakta rendesen.  bow
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10403 Dátum: 12 jan 18, 13:51:06 »

Kurama szabad!  Kúl Lesz zúzás itt kéremszépen  Pontosan
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #10404 Dátum: 12 jan 18, 14:04:58 »

A kyuubi chakra szintjéről csak annyit, hogy ő maga mondta, hogy csak egy "pici" adagot tudott adni Madara ellen a ketrec miatt. És láthattuk az mire volt elég. Akkor szerintem nincs mitől tartania Narutonak chakra ügyben.

OFF:
Ha Naruto és Kurama között szent a béke,
A vállára pattanhat a két Sage béka
Naplózva

hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #10405 Dátum: 12 jan 18, 14:13:39 »

Srácok két gyors kéréds:

A kurama "szabad" nálatok azt jelenti, hogy oda megy ahova akar? Akár faképnél is hagyhatja őket...?

A nyolcarkunál is minden egyes teljes alakos verziónál pecsét kinyit? Vagy a nyolcfarkú "önként" lakik Bee-ben?
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10406 Dátum: 12 jan 18, 14:17:23 »

wolfarkas: Jó ötlet. Látod erre nem is gondoltam. Bár ahhoz tuti, hogy gyakorolni kell. 
Én amúgy arra gondoltam, hogy úgy fogják megoldani, hogy Kurama harcol (úgy is van benne tapasztalata) és Naru meg gyűjti a Sennin chakrát. Bár fogalmam, sincs, hogy valójában működhet-e.
De tuti, hogy olyan Power Up-ot kapna tőle, hogy még a Kagék is csak ámuldoznának  Ördögi  Nevet (Nem mintha eddig nem tették volna  ikszdé).

hamilton: Azt, hogy el tudná-e hagyni Naruto testét azt nem tudom. De Mostantól át tudja venni Naru teste felett az uralmat. Mármint csak ő irányít és Naruto csak figyel, illetve Narut is tudja használni a Bijuu formát mármint abban a formában Ő is lehet az irányító. Pont mint Bee és a 8 farkú esetében, az harcol amelyiknek épp kedve van. Szerintem Bee-nél és a 8 farkúnál ez régebben azért lett bemutatva, hogy ne most kelljen ezzel foglalkozni.

Amúgy az a "lakat/ zár" már sosem lesz zárva mert az nem ideális. Így sokkal nagyobb erő nyerhető ráadásul Naru is barátként akar vele bánni és nem egy fogolyként. Szóval a 8 farkú nál már ez a pecsét rég fel lett oldva és azóta nyitva is van.

Látom más is válaszolt míg fogalmaztam na mind 1. Amúgy STM-nek abban igaza van, hogy Bee estében más pecsét volt használva. De a lényeg az, hogy fel lett oldva mind a kettő. A pecsétre csak addig van szükség amíg a Bijuu elnyomása a cél, mármint szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 14:36:12 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10407 Dátum: 12 jan 18, 14:23:11 »

A nyolcfarkú pecsétje másfajta, annál talán ki lehet engedni az összes chakrát a pecsét feloldása nélkül.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10408 Dátum: 12 jan 18, 14:28:40 »

A Hachibi és Bee esetére kitérve, nos ott többször is láthatjuk őket Bee "lelkivilágában" ahogy Bee ott ül a Hachibi-n, szóval ő ott már nagyon nincs bezárva semmilyen elszeparált ketrecbe, ahogy eddig tudjuk ő csak Bee-ben lakik és kész.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10409 Dátum: 12 jan 18, 14:41:17 »

Lehet, de a pecsét még megvan, még meg is mutatta NArutonak az egyik részben, meg megjegyezte, hogy amit a blondaime rakott össze, az sokkal igényesebb munka.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!