24 szep 24, 23:14:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477034 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10320 Dátum: 12 jan 08, 19:24:35 »

Helló mindenkinek én is szoktam nézni Narutot engem is mint mindenkit érdekel hogy ki lehet valójában Tobi most néztem egy rész amikor Danzó és Sasuke harcolnak és mielött Sasuke megérkezett volna Tobi harcolt két Konohai shinobival az egyik az aburame klánból való volt és megfertőzte a bogaraival Tobi jobb karját És akkor azt monda hogy le kell választanom nehogy tovább terjedjen és akkor láttam hogy a leesett keze végénél fehér volt olyan mint a Fehér Zetsunak a Klónjai tehát mi van akkor ha Tobi Zetsunak az egyik klonja letudja másolni az ellenfél csakráját és kis mértékben a jutsujaikat is. Persze ez csak egy feltevés de itt már minden lehetséges.


Helló neked is....igen lehet rossz témába irtad,de sebaj...majd belejössz,de eggyet ne felejts el VISSZAOLVASÁS NO JUTSU .... ez a Fórum legalapvetőbb jutsuja Nevet olvas el az uccsó 25-30 oldalt  http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.1440  ebben a témában....bocsi az OFF-ért Nevet
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10321 Dátum: 12 jan 08, 19:29:39 »

off: Igen, általában vannak olyan fórumozók, akik elveszik az elején az új tag kedvét, de ne aggódj, nem mindenki olyan Mosolyog ja és van olyan is, aki azt hiszi, hogy ő a főokos Nevet Na mind1, akinek nem inge ne vegye magára.

on: remélem a mostani fejezetben nem csak duma lesz megint, hanem egy-két újabb full bijuu is megjelenik, és esetleg egy régi harcszíntérre is visszatekinthetünk, vagy engem az is érdekel, hogy Kabuto forral-e valamit a magányában.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10322 Dátum: 12 jan 08, 19:47:15 »

leszólásról szó sem volt. csak elmondtam neki,hogy ne itt közölje ezt a mondandóját. jah és a többi témát úgy találod meg maestro,hogy a képernyő tetejére mész,ott van,hogy "Naruto és Naruto Shippuuden". abba belemész. ott megtalálod az összes témát,kukkants bele mindegyikbe,mert gondolom más témáról is akarsz csevegni,csak azt se itt tedd,hanem mindennek megvan a maga témája. itt csak az aktuális mangát,az elmúlt eseményeket,és a lehetséges elkövetkezendő(pár résszel ez utáni) dolgokat lehet kibeszélni. javaslom,hogy olvasd el a fórumszabályzatot,nézd meg a téma címét figyelmesen,mivel vmikor meg van határozva az is,hogy hány sort írj minimum. ne sokat idézz más emberek hozzászólásaiból. valamint egy témában mindig olvasd el az első oldalának  első hozzászólását ,mert a megnyitója pontosan megfogalmazza,hogy miről is lehetne itt beszélni/mi is van pontosan a témában.
jah és domynyk én nem hiszem,hogy vmikor is érzékeltettem,hogy én vagyok a nagyfiú,de gondolom pont ezért mondtad,hogy akinek nem inge ne vegye magára,bár kitudja,nah mind1  smirksweat
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10323 Dátum: 12 jan 08, 19:51:33 »

off: ez nem is neked szólt fera, hanem másnak, veled még nem volt vitám. És nem állt szándékomban olyan rosszindulatú kijelentést tenni, amit magadra vennél.

on: szerintetek Kabuto mit csinál éppen? én még arra a bizonyos másik jutsura is kíváncsi vagyok, amit az edo tensei mellett emlegetett anno.

Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10324 Dátum: 12 jan 08, 21:35:38 »

ömm,linkelnéd?mert én nem emlékszem.bocsesz,hogy rákérdezek,de mi is,amiről szó volt,inkább adj egy linket. köcce.sztem(perverzség veszély:veri a fark..t meire,akit muu-n keresztül lát),öhm izé,illetve muut irányítja Nevet
vagy,ha már kinyírták muu-t és madara nagy veszélyben van,akkor minden valószínűséggel a harctérre tart.(azért,hogy lássa élőben a mizukagét)  ikszdé
Naplózva
maestro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10325 Dátum: 12 jan 09, 07:31:27 »

Köszönöm a hozászolást tényleg nem néztem utána a szabályoknak ez az én hibám.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10326 Dátum: 12 jan 09, 16:57:29 »

dehogy a te hibád,az elején kétszer meg kellett szívnom,amíg rájöttem mindenre,úgyhogy no para   kacsint  amúgy én már rohadtul várom ezt a fejezetet. a megérzésem nekem is azt súgja,hogy nem lesz jó,dehát az elmúlt fejezettel(568) a megérzésem az volt,hogy kva jó lesz,úgyhogy most hátha mégis jó lesz. ikszdé
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #10327 Dátum: 12 jan 09, 18:29:00 »

OFF: Ha Kabuto átvette Orochimaru minden szokását, akkor valszeg inkább a Raikage-t szeretné már élőben látni  ikszdé

ON: Egyébként szerintem az a másik jutsu egy valamiféle saját magára rakott Edo Tensei. Ha jobban megnézzük Kabuto bőre is olyan repedezett mint a zombiké. Ergo lehet hogy ő is az, azaz képes gyors regenerálódásra.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #10328 Dátum: 12 jan 09, 19:29:18 »

Nem valószínű. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/357/4
Már a keze is ilyen , szerintem ez csak azt jelképezi , hogy ennyivel kígyószerűbb. Fölösleges találgatni mi lesz az a jutsu mert úgy is más lesz Nyelvesít Engem az jobban foglalkoztat , hogy egy leszögezett Son Gokut , hogy akar kiszabadítani és leverni Tobit aki minden lépéssel egyre erősebb lesz.

Off: Ha ez a valódi Son Goku lenne akit olyan jól ismer a világ , Tobi már azelőtt meghalt volna mielőtt áttudná engedni magán Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10329 Dátum: 12 jan 09, 20:28:56 »

Igen, Kabuton a pikkelyek azt jelzik, hogy mennyire hasonlít Orochimarura, hogy mennyire terjedt el a dns-e a szervezetében..És talán Orochimaru majd kabuton keresztül fog visszatérni. Titkon ebben reménykedem Nevet Amúgy Kabuto most Oro összes kígyós jutsuájt tudja? Én azt nem szeretném, hogy orochimaru szerepét átvegye Kabuto, és hogy erősebb legyen nála.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10330 Dátum: 12 jan 09, 21:46:18 »

már nem azért, de sztem marcsit itachi lepecsételte...
am tényleg itachi hova tünt?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10331 Dátum: 12 jan 09, 21:48:25 »

elment megcsapkodni Kabutot, hogy leállítsa ez Edo-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 13:28:48 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10332 Dátum: 12 jan 09, 22:05:30 »

Ha egyszer beszüntetik az edot akkor ugyan arra az emberre még1szer fellehet használni, vagyis inkább 1 embert kétszeris fellehet vele támasztani? Mer ha itachi rávenné kabutot h szüntesse meg az edot akkor miután itachi eltűnik újra csak meg kéne idéznie az embereit. Vagy ha kinyírja kabutot akkor az edo nem szűnik meg szóval az se jó. Nem lesz könnyű dolga jobban jár inkább itachi hogyha szaszkével találkozik xD

Off: ha már kishi belekezdett akkor már goku mér sonnak szólítatja  magát akkor már legyen goku xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10333 Dátum: 12 jan 09, 22:19:09 »

egy csomó ember kérdi,hogy hova mehetett itachi? hát itt el is mondja http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/6    utolsó képen mondja,hogy ő megállítja az edo-tenseit. és az azután következő oldalakon,hogy minden technikának van gyenge pontja,és hogy van egy jó stratégiája ellene.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10334 Dátum: 12 jan 09, 22:28:44 »

Szerintem most NaruGoku lesz, jópofiznak, kiszabadítja, aztán legyőzik Narutoékat, reménytelen helyzet- Itachi. Közben bevágás Madara vs Kagék. Ezt így a következő 5 mangára mondom. Sasukét nem tudom, behozza-e Kishi. Ha igen, akkor Itachi-Sasuke lesz- remélem.

BTW én ennek a folytatásnak nem örülnék, de Kishi ilyen sablonos mostanában.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 22:32:06 írta malakian666 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!