24 szep 24, 23:21:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477044 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10305 Dátum: 12 jan 07, 19:16:27 »

Sajnos nekem van egy olyan előérzetem, hogy amennyire várjuk ezt a fejezetet, annyira nem lesz izgalams. ( de ne legyen igazam Nevet )
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10306 Dátum: 12 jan 08, 09:49:06 »

Szeritem méh, barátként használja a 8 farkú erejét, szó sincsa rról h irányítaná.
Egyébként vajon  pl méh 8 farkú alakban tudna jutsut haszálni,? mint madara a sussanoooval ?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10307 Dátum: 12 jan 08, 11:01:19 »

Kétlem h tudna.
Sussanoo olyan páncél féle s csupán technika amit a megidéző birtokol.
8farkú amikor felfeszi a teljes Bijuu formát akkor beborítja teljesen Méhet, mivel benne van a kifelé irányuló támadások sebeznék a 8farkút ha eggyáltalán is képes lenne bármire is amit nem tartok nagyon valószínűnek.
Esetleg a 8farkún keresztül, de jó kis fejtörős kérdés Nevet
Tudod mit  Gondolkozik a franc se tudja  Neeem  smirksweat bye bye
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10308 Dátum: 12 jan 08, 11:51:48 »

"méh 8 farkú alakban tudna jutsut haszálni,?"
A kérdésedre a válaszom : Igen tud hisz minden jincsuriki tudja a bijuu bombát használni bijuu alakba.
De mást nem mert ezeknek a lényeknek szerintem nincs más jutsujuk hisz olyan erősek hogy elég ha csak simán szétvernek mindenkit.Nevet
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #10309 Dátum: 12 jan 08, 12:08:35 »

De mást nem mert ezeknek a lényeknek szerintem nincs más jutsujuk hisz olyan erősek hogy elég ha csak simán szétvernek mindenkit.Nevet
Éppen hogy van! A Bijuu-bomba egy általános támadás, amit mindegyik(nek) tud(nia kell). Ezenkívül meg van nekik is az elemük, csak példának:
Ichibi szél elemű (+ homokot irányít) és ezt sima Narutoban tudtuk meg a Gaara vs. Naruto harcnál.

Plusz gyanítom, hogy a Shodaime Hokage nagyjából úgy "osztatta el" a Bijuukat, hogy mindegyik ahhoz az országhoz/faluhoz menjen, amelyik elem az ereje. Így nézve Kyuubi (Kurama) tűz elemű (lenne). És még be is válhat, ha Kishi valóban mitológiából szedte ki Őrókaságát --> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4601.30
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10310 Dátum: 12 jan 08, 15:13:09 »

Félre értelmezted szerintem a kérdést.
Nem a Bijuu tud -e jutsut használni hanem a jincsuriki tud-e ha teljesen felfeszi a Bijuu alakot.

Naruto sesetében pl a sexijutsuját tudná -e használni vagy a busint stb.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10311 Dátum: 12 jan 08, 17:12:18 »

Azt mondom hogy a bijuu bombát tudná-e használni.
Arisa-chan8 igen a bijuuk képesek rá ,de a jincsuk nem ,de a bijuu bombára igen.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10312 Dátum: 12 jan 08, 17:14:26 »

jutust bijuu alakban? o.O szép is lenne... naruti kyuubi alakban taju kage bushin no jutsu, erre megjelenik 30 kyuubi-klón o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10313 Dátum: 12 jan 08, 17:25:28 »

Megnézném Narutot, amint Kurama képében tömeges árnyékklón hadsereget hoz létre Nevet
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10314 Dátum: 12 jan 08, 17:28:07 »

Idézet
Megnézném Narutot, amint Kurama képében tömeges árnyékklón hadsereget hoz létre

Senki nem lenne akkor ellensége narutonak, mindenkit simán elintézne akkor:) Egész shinobi világ ellen egyedül menne. Most 30olyan hatalmas szörny teremne ott körülötte akkor semmi nem maradna abból amire ráesik:) Elképzelem ahogy 80ezer shinobi beáll elé naruto meg futás közben 30kyuubi klónt csinál azok meg ráesnek a 80ezer shinobira és ennyi volt a harc:)
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10315 Dátum: 12 jan 08, 17:31:51 »

nem hiszem,hogy ilyen lesz. de az lehet,hogy vagy 1-2 klónt majd létretud hozni.  méh biztos tudja 8farkú alakban alkalmazni a technikáit,mivel az a bijuu pörgés kísértetiesen hasonlított méh speciális tai-jutsujára. vmint a 8farkú kiköpött méh klónokat,és méh pecsételő technikájával akarták legyőzni a jinchuurikiket. akkor az 5farkúnak is olyan erős szúrás technikája volt,mint amilyet han ütött,mert a nyolcfarkút szinte kirepítette a ringből. a 2.szinten pedig már láttuk,hogy mindegyik jinchuuriki tudja alkalmazni a technikáit(felerősítve,másképp). én kíváncsi leszek,hogy naruto milyeneket fog alkotni.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10316 Dátum: 12 jan 08, 17:47:42 »

Ha Kage Bunshint csinálna, akkor is Naruto klónok lennének, Bee-nél is így volt.
Naplózva
maestro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10317 Dátum: 12 jan 08, 18:06:15 »

Helló mindenkinek én is szoktam nézni Narutot engem is mint mindenkit érdekel hogy ki lehet valójában Tobi most néztem egy rész amikor Danzó és Sasuke harcolnak és mielött Sasuke megérkezett volna Tobi harcolt két Konohai shinobival az egyik az aburame klánból való volt és megfertőzte a bogaraival Tobi jobb karját És akkor azt monda hogy le kell választanom nehogy tovább terjedjen és akkor láttam hogy a leesett keze végénél fehér volt olyan mint a Fehér Zetsunak a Klónjai tehát mi van akkor ha Tobi Zetsunak az egyik klonja letudja másolni az ellenfél csakráját és kis mértékben a jutsujaikat is. Persze ez csak egy feltevés de itt már minden lehetséges.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10318 Dátum: 12 jan 08, 18:36:30 »

esetleg nem lehetett volna ezt a "ki is lehet tobi?"témában közölni? de lehet,hogy igazad van és naruto klónok lennének,de az is lehet,hogy megoldanák,hogy 9farkú klón legyen és mondjuk 1,vagy 2.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10319 Dátum: 12 jan 08, 19:05:40 »

Helló mindenkinek én is szoktam nézni Narutot engem is mint mindenkit érdekel hogy ki lehet valójában Tobi most néztem egy rész amikor Danzó és Sasuke harcolnak és mielött Sasuke megérkezett volna Tobi harcolt két Konohai shinobival az egyik az aburame klánból való volt és megfertőzte a bogaraival Tobi jobb karját És akkor azt monda hogy le kell választanom nehogy tovább terjedjen és akkor láttam hogy a leesett keze végénél fehér volt olyan mint a Fehér Zetsunak a Klónjai tehát mi van akkor ha Tobi Zetsunak az egyik klonja letudja másolni az ellenfél csakráját és kis mértékben a jutsujaikat is. Persze ez csak egy feltevés de itt már minden lehetséges.

Legközelebb ebbe a témába légy szíves  Nevet http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.1440

feraaaa32 nem kell mindjárt leszólni csak mert rossz témába írt , még új , majd belejön szóval nem kell mindjárt elvenni a kedvét csak mert rossz témába írt!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!