24 szep 24, 19:25:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476914 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10245 Dátum: 11 dec 28, 16:24:25 »

rini67 - Én úgy értelmezem ezt a lepecsételést h amíg a pecsét sértetlen addig nincs gondd nem tud kiszabadulni s meg sem lehet idézni ujra őket, de ha a pecsétet feltörik akkor kiszabadulnának.

Őszintén megvalva nemtudom mit gondoljak a chakrarudakról azon nézőpont szerint mint mondtad miszerint ha elpusztítanák (értem ezalatt h darabokra szaggasák őket vagy felrobatanák őket ) ezek ellenére regenerálódana a testük s ebben eggyet is értünk, de szerinted a chakra rudakkal már nem rendelkeznének ez alkalommal ha jól értelmeztem (ha tévedek bocsi)
Részben ebben is igazat adok mert a logika ezt kívánná csak itt vannak mindjárt a ruhák amikről szó vol, hogy más ruha van rajtuk mint amiben meghaltak s azok is regenerálódanak (lehetne magyarázni h nem Hentai aszem Chakra említette ezt) de ez akkor sem magyarázat a talizmánokra(amik segítségével irányítják őket), mert ha a chakrarúd megy a levesbe akkor a talizmánnak is mennie kéne.
Szóval nekem ez az egész picit ködös h minek is kéne történnie  smirksweat Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 16:24:56 írta Fr33man » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10246 Dátum: 11 dec 28, 16:37:13 »


Zer0, én úgy figyeltem meg eddig, hogy 2 manga=1 anime(visszaemlékezés vagy filler nékül).
Mellesleg szerintem az anime januárban csak  191-499-ig megy. A Narancsárga villanás című rész szerintem azzal fog végződni, hogy naruto elveri a rókát és kushina elkezd mesélni. És csak utána kezdődika 16 évvel ezelötti történet (valszeg duplarészben)

Majd újraolvasom, de mintha azután narancssárgavillanna először, hogy legyőzi a rókát, és kijön abból a "világból". Meg a trailerben benne volt gyerekkorában, szal a fleshback is benne lesz a 4. részben sztem.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 16:37:50 írta Zer0 » Naplózva
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #10247 Dátum: 11 dec 28, 16:39:22 »

Végre kiderült teljesen hogy a 9 farkú mért utálja az embereket Nevet  Valamint hogy minden jinjurichinek  rendes neve is . Remélem  kiderül az összesnek a neve.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10248 Dátum: 11 dec 28, 16:50:40 »

A ruhákon nem akadok fenn mert teljesen igaza van Chakrának ebben.  Semmi értelmét nem látok abban, hogy logó farokkal rohangáljanak az edosok. Azok nem befolyásolják a történetet illetve annak vezetését. Viszont a démonok, chakra rúd, sharingan és rinnegan szemek igen is befolyásolhatják, hiszen az adott személy jóval fejlettebb és erősebb lesz általa. Másrészt nem gondolom, hogy a talizmán kunainak is meg kellene semmisülni mivel lehet, hogy pont ez hozza vissza őket állandóan. Lehet, hogy ha pont a kunait semmisítik meg akkor nem lenne képes regenerálódni, bár ez csak találgatás.

Már láttuk, hogy a pecsétek egyediek és azt is, hogy nem egyszerű feltörni őket. Nem csoda, hogy félték és levadászták az Uzuma klánt. Láttuk azt a pecsétet is ami Gaara halála után milyen gondot okozott Gaiéknak. De láttuk a múmia kagét is aki képtelen volt megtörni egy ilyen pecsétet. Tehát nem olyan könnyű dolog megszüntetni őket. Tobinak sem lenne egyszerű, nem beszélve róla, hogy akkor át kell alakulnia is. Akkor pedig támadható felületté válik. A legegyszerűbb biztosan az, hogy elnyeli aztán majd ha ráér akkor megoldja.
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #10249 Dátum: 11 dec 28, 16:54:02 »

off: 13 kötet esetén 370-504-ig terjednének a manga fejezetek, azok közül már rengeteg lement animeban. Itt http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=1004 láthatod az anime - manga beosztást az eddig kijött (nem filler) anime részekig. A címek alapján januárban kb. a 491. fejezet második felétől az 498. fejezetig lesz meg animésítva, ami 7,5 fejezetet jelent, azaz az 52. kötet végétől az 53. kötet közepéig. A narancssárga villanás szerintem még nem a chakra palástból jön (ott simán sárga), hanem amikor Kushina megkérdezi, hogy "Szóval mi született "Konoha Sárga villanásának" és a "Vérvörös Habaneronak" a nászából?" Naruto válasza az, hogy ""Konoha Narancs Hokagéja" Dattebayo". (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/498/19)

on: A GM elvileg a Juubi teste, így szerintem hülyeség lett volna kiszedni Tobinak belőle a Bijuukat. Szerintem a rudakon keresztül küldi át a chakrát és a sharingannal irányít. Ha bele lenne pecsételve egy edo-s zombiba akkor ha azt megölik várhatna akár éveket is mire újra feltűnik a szörny, mivel az eredetileg felélesztett testben nem volt benne (de ezt már írták előttem). Továbbá az újra kiszivattyúzás rengeteg időt felemésztene, így meg csak a 8 és 9 farkút kell betennie a GM-be és kész is a Juubi. Tehát egyszerűen így logikus, persze lehet akár 1000 módszer is a yubi felélesztésére, ami történni fog az úgy is az lesz amit Kishi akar.

A nevek engem is sokkoltak először, de mint a többiek elmagyarázták, mind a kettő a japán mitológiából származik ergó lehet DB és YYH nélkül is ezeket használta volna. Ha meg van benne egy kis tisztelgés más mangák irányába akkor mi van? Rosszabb lett emiatt a sztori? NEM!  

Szerk.: A Chakrarúdak megsemmisülés esetén mennének a lecsóba, valszeg Tobi ezért nem hagyott kihúzni egyet sem, ha visszanőnének nem lenne gond ha kihúznak egyet. Bár ugyan akkor a chakra palást elvileg folyamatosan bomlasztja őket, erre lehet megoldás az, hogy mélyen be vannak ültetve és csak kis részben sérülnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 17:06:24 írta NyMRooD » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10250 Dátum: 11 dec 28, 17:02:26 »

Először is az juubi és nem "yubi" másodszor nem hinném, hogy a mangában akárhol is le van írva, hogy a gedou mazou az a Juubinak a teste lenne. Ez csak egy ilyen elképzelés, de azért van benne valami  Gondolkozik .
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #10251 Dátum: 11 dec 28, 17:13:20 »

off: Yubi javítva Juubi-ra.

on: Úgy írtam, hogy elvileg a teste. Nem emlékszem, hogy mangában vagy a fórumon jött-e elő így nem is írtam biztosra (bár nekem a 10 farok erre enged következtetn)i. Ha igaz a legenda és a holdban volt onnan Pain és Madara is lazán kiszedhette a rinnengan (anélkül szerintem nem is lehet) segítségével (mondjuk idézés formájában).
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10252 Dátum: 11 dec 28, 17:33:23 »

És mi a véleményetek Tobi Rin'neganjáról?
Van egy elméletem.
Tobi azt mondta Konannak , hogy ő adta Nagatonak a Rin'negan-t , tegyük fel , hogy ez igaz , de Tobinak , honnan volt Rin'neganja?
Szerintem a Rin'negant az eredeti Madarától vette el halála után és úgy adta oda Nagatonak .
Igen is lehetséges mert nézzétek meg Sasuke-nél van Itachi szeme , de az Edo-s Itachinál is ott van a saját szeme , Tehát azért van Tobinál is Rin'negan meg Madaránál is .
Mert vajon honnan van Tobinak Rin'neganja ? Kizárt , hogy kirabolta volna Rikudou-sennin-t és az is kizárt , hogy ő annyira erős volt , hogy tovább fejlődött volna , tehát az eredeti Madarától van neki .
De szerintem az is lehetséges , hogy Tobi nem is Uchiha ugyan is akár hányszor látjuk a Sharinganja mindig aktív , tehát be van neki ültetve mint Kakashinak.
Vélemény?
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #10253 Dátum: 11 dec 28, 17:44:56 »

" yu yu hakusoban kurama férfi karakter volt (keress rá wikin, de sztem a sorozatból is kiderült), azt viszont meg ne kérdezd h mért női szinkron hangja volt"


Hehe, Hakusoban-ban Kurama japán hangja csaj volt, és ezért lett magyarban is. CSak persze ha elmondanám a magyar szinkronrol a véleményemet annyi káromkodás lenne benne hogy valamelyik admintol kapnék egy repjegyet BANhamákra. Nevet
I

Egyébként Pl. Naruto, és Luffy (one piece) japán hangja is lány. Nevet
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10254 Dátum: 11 dec 28, 17:45:31 »

Rikudou-sennin :
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/372/18 -talán innen  bye bye
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10255 Dátum: 11 dec 28, 17:52:53 »

De azt mondta Tobi , hogy ő adta Ngatonak a szemeket , de az is lehet ,hogy hazudott.
Bár kétlem.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10256 Dátum: 11 dec 28, 18:04:32 »

Szerintem a Rinnengan egy eléggé nagy ritkaság s igen értékes is.
Nem akarok senkit se megsérteni de ott a képen igen csak jelentéktelen személynek tartom azt a riadt kisfiút h rábízott volna egy akkora ritkaságot. Nem feletkezhetünk meg róla mikor találkoztak a háború alatt akkor Orochimaru meg is akarta ölni őket ( ha jólemlékszem ). Túlon túl kockázatos lenne csak úgy másnak elajándékozni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10257 Dátum: 11 dec 28, 18:20:26 »

A kérdés az, hogy kinek ritkaság? Egy embernek aki haldoklik vagy tudja, hogy nem sok van vissza neki, már nem is olyan értékes. Így nyugodtan átadhatta ennek tudatában Tobinak, aki viszont a terveknek megfelelően leszállította Nagatonak ahol tulajdonképp kifejlődött. Madara megjelenése utáni első mondata igazolja ezt amely Nagatoról szól. De Tobi mondata, mely szerint ő adta neki, szintén igaz lehet. Egyik sem zárja ki a másik állítását. Az pedig, hogy Madara is rendelkezik jelenleg vele az magyarázza, hogy Kabuto nem a halála előtti pillanatban hozta vissza Madarát hanem amikor a legerősebb volt. Akkor pedig még Madara rendelkezett a rinnegan szemekkel. Mondjuk, hogy ezt hogyan csinálta az érdekes, mert az Edo Tensei eddigi ismereteink szerint a halála pillanatában lévő testet hozza vissza.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 18:33:32 írta rini67 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10258 Dátum: 11 dec 28, 18:46:20 »

Idézet
Mondjuk, hogy ezt hogyan csinálta az érdekes, mert az Edo Tensei eddigi ismereteink szerint a halála pillanatában lévő testet hozza vissza.

Szerintem ezért kérdezte a madara is meg tobi is, hogy hogyan csinálta ezt. Meg kabuto szerintem ezért mondta a madaranak, hogy téged máshogy oldottalak meg, valami hasonlót. Hisz valószínű öregen halt meg a madara, de itt viszont fiatal és a halála előtt szerezte meg a rinnegant de mégis a fiatal testébe van most a rinnegan. Szóval ezért kérdezhették, hogyan lehetséges ez és ezért mondta kabuto, hogy őt máshogyan csinálta meg mint a többit.
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #10259 Dátum: 11 dec 28, 19:12:05 »

Szerintem inkább Madara adta neki (A Tobis elmélettől sem zárkózom el, de az nem magyarázza, hogy Madara honnan ismerte(tudott) Nagatot(Nagatoról)). Bár ezt meg időben nehéz magyarázni. Azért megpróbálom:

Először is ami valamilyen szinten biztos:
Tsunade kb. 55 éves.
Jiraiya kb. egykorú Tsunadéval.
Az Első és Madara kb. egykorúak.

Ami csak találgatás:
Nagato kb. 15 évvel fiatalabb Jiraiyatól.
Jiraiya kb. 20 évvel fiatalabb a harmadiktól.
A Harmadik kb. 20 évvel fiatalabb a másodiktól.
A Második kb. 10 évvel volt fiatalabb az Elsőnél.

Az Első 10 éves amikor a Második születik.
A Második 20 éves amikor a Harmadik születik => Az Első 30 éves amikor a Harmadik születik.
A Harmadik 20 éves amikor Jiraiya születik => A Második 40 éves => Az Első 50 éves.
Jiraiya 15 éves amikor Nagato születik => A Harmadik 35 éves => A Második 55 éves => Az Első 65 éves.
Első 65 éves => Madara is 65 éves.
+ 5év amíg Nagato megkapja a Rinnengant => Madara 70 éves amikor átadja a rinnengant (+/- 10 éves hibával számolva még mindig reális a dolog)

Elég nagy kor különbségekkel számoltam, azért, hogy beleférjen Hashirama gyereke is akinek Tsunade a lánya (szándékosan nem írtam,hogy fia vagy lánya mert ezt nem tudjuk).

off: Ebben az esetben ma Madarának 105 évesnek kellene lennie => Tobi nem lehet az igazi Madara, sem pedig a Második vagy Madara tesója, de még csak Tsunade apja sem.

off2: Bocsi ha hülyeséget írtam, csak nagyon elgondolkoztam a témán.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!