24 szep 24, 15:24:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476692 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10185 Dátum: 11 dec 26, 23:54:57 »

Idézetet írta:  Sammy Blaze
Ugye amit biztosan tudunk, hogy tobi rendelkezik, az uchihak és a senjuu-k erejével is sőt talán még az uzumakik erejével is mert ugye az a lánc amivel elkapta son-t nagyon hasonlított kushina láncaira, amivel elkapta kurama-t...
ez szép elmélet, jó elmélet, csak az egyik fő buktája az, hogy a láncok Kushina egyedi képessége. emiatt lett ő a kyuubi jinchuuriki.
a másik, hogy igaz, hogy tsunade nem beszélt a szüleiről, de ha az elhagyja konohát, és gonosz lesz, akkor tsunade hoyg került oda vissza? miért ott nőtt fel?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10186 Dátum: 11 dec 27, 00:11:16 »

Ha valóban tsunade apja lenne akkor nyugodtan elhagyhatta a falut mert akkor tsunade nyilván ott maradt az annyjával, viszont a korok nem jók az elméletedben mert tsunade 50 éves nem 55-60 magyarul az apja már 70 is lehet vagy 75 és ha azt nézzük sarutobi, hogy nyomta pedig ő is volt vagy 70 ráadásul ugye ha ezek igazak akkor az uzumaki vér miatt megint simán nyomhatja mert az uzumaki klán tagja hosszabb ideig éltek a töbi embernél még kushina is meséli narutonak ezért nevezték a falujukat a hosszúélet valvának...
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #10187 Dátum: 11 dec 27, 01:24:07 »

Nem feltétlenül kell az apjának lennie, lehet pl. a nagybátyja is nem? Mosolyog (am. nem támogatom az elméletet, csak eszembe jutott)
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Morause
Vendég
« Válasz #10188 Dátum: 11 dec 27, 01:44:28 »

A Tobis maszlagra a hsz-em megtaláljátok itt: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg667207#new
Itt már ez durván off, még pár fölösleges Tobi post és Chakra biztos örömmel takarít Mosolyog!
Naplózva
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #10189 Dátum: 11 dec 27, 02:52:06 »

Felesleges szócséplésbe itt nem megyek bele, szóval csak annyit hogy nekem is tetszett, nincs ezzel semmi baj, sőt egy nagyon jó háttérsztori van kibontakozóban.

Amiért viszont igazából írok, hogy feldobjak egy újabb labdát. Ezt még nem láttam itt megemlítve, de csak az utolsó 3 oldalt olvastam el, remélem nem néztem be..
Nu, szóval elég érdekes lenne, hogyha majd Enma is megemlítésre kerülne valamilyen szinte, elvégre ő a legősibb majom, és jelenlegi ismeretein szerint ő volt nég ~4éve a majmok istene/királya. Most pedig a yonbit említik, mint a vándormajmok királya. Azt tudom, h Bijuukhoz semmi köze, csak nekem ő is beugrott most így.

Ja még annyit, hogy az első hokage azt mondta ebben a részben, hogy 'túl nagy az erőd, kilencfarkú! TÖBBÉ nem hagyhatom, hogy szabadon mászkálj!'. Ugye anno még ő osztotta szét a bijuukat is a faluk között, hogy az ikszedik(?) nagy ninja háború lezártával megteremtse az erőegyensúlyt a falvak között. Ez azért azt mutatja, hogy kilencfarkú sem volt olyan rossz, hisz ezekszerint, volt egy fajta bizalom, hogy szabadon járt, kelhetett ezekután is. Feltételezhetően csak Madara után lett ilyen, illetve ennek hatására ő is egy junchuuriki részévé vált és megutálta mindet, hisz ha úgy nézzük ő nem tett semmi rosszat (Madara kényszerítette), mégis elzárták.

Aztán ki tudja, lehet hogy hülyeséget mondok, és ezután az incidens után kezdte el összegyűjteni a bijuukat és szétosztani azokat, hogy ne ismételhesse meg senki, hogy elkezdi gyűjteni őket, biztos Madara sem állt volna meg akkoriban a kyuuibinál (Kuramanál:>).
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 02:54:41 írta Borax » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Shirin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10190 Dátum: 11 dec 27, 03:07:39 »

Azon én is meglepődtem, hogy Son Goku-nak hívják a 4 farkút, de a Yu Yu Hakuso miatt a Kurama névről viszont én azt női karakterrel képzelem el. De mondjuk nem tom h h megy japánban a név választás... várós lesz a kövi fejezet is remélem az vmivel hamarabb "kézbe" kerül.

off: yu yu hakusoban kurama férfi karakter volt (keress rá wikin, de sztem a sorozatból is kiderült), azt viszont meg ne kérdezd h mért női szinkron hangja volt

A mangához is hozzászóljak, jó igaz hogy érdekes dolgok derültek ki, de reménykedtem h újév előtt vmi szálat elvarr majd kishi, v legalább néhány oldal más hadszíntér/ekről.... de semmi   Neeem "így most nesze semmi fogd meg jól"
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 03:11:31 írta Shirin » Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #10191 Dátum: 11 dec 27, 04:05:25 »

 Son Goku névről nekem is rögtön DB ugrott be, hát persze hiszen azon nőttem fel, de azért az ssj majom formából egyből következtettem, hogy hoppá akkor annak a névnek köze lehet a majmokhoz, ha már ez is 1 majom. Ezért nem kell megkövezni, ez egyáltalán nem lopás, sőt megkockáztatom, hogy eszébe se jutott a DB, de ha igen akkor is csak tiszteletből Mosolyog Kurama férfi, ahogy előttem is mondták, és itt is ugyanúgy lehet összefüggést keresni a YYH-s Kuramaval, aki ha jól emlékszem alvilági rókadémon volt, igaz fehér Nevet ! A fejezetről annyit, hogy ezekre a részekre most úgy kell gondolni, mint pl egy beszélgetésre Minatoval Pein fight közbe, csak itt ráadásnak még ott van egy kis Kakashi+Gai fight, egy igen látványos új technikával, illetve hülyeség azt állítani, hogy semmit nem halad előre a történet, hiszen minden részben új dolgok történnek, a háború is zajlik, legtöbb helyen már végetért, és igen izgalmas csataterek bontakoztak ki ahol még nem. Akik azt állítják ( volt ilyen ), hogy hónapok óta nem tudja élvezni a mangát, azoknak ajánlanák egy jó pszichológust!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10192 Dátum: 11 dec 27, 08:19:53 »

"Nesze semmi" fejezet volt. Megtudtunk 2 nevet,ennyi... Son goku nem DB találmány, hanem ugyan arra a mitológiai karakterre épülnek mindkét sztoriban.  Igazából kihagyás után ütősebb fejezetre vártam...
Naplózva
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #10193 Dátum: 11 dec 27, 09:55:54 »

Mindenki azt várta, hogy Naruto a rókával fog csevegni...erre a majommal bratyoizik...Kishi tud meglepetést okozni mindíg. Nekem tetszett!
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10194 Dátum: 11 dec 27, 10:21:55 »

Enma már volt a narutoban ráadásul majomkirályként... Őt idézte meg sarutobi még orochimaru ellen az a fehér majom volt enma...
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10195 Dátum: 11 dec 27, 10:39:58 »

Egy apró észrevétel, Son azt mondja, hogy a Suiren barlangok királya! Valószínűsíthető, hogy nem csak ott élnek majmok, lehet hogy Enma egy másik kolónia királya! Ha belegondoltok nem feltétlen csak egy fajta fauna él az adott állatcsoportból, jelen esetben a majmokból.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10196 Dátum: 11 dec 27, 11:23:19 »

Öm lenne egy kérdésem....akkor most szerdán nem lessz manga???NO MANGA??
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10197 Dátum: 11 dec 27, 11:40:25 »

azt kaptad most Nevet előző héten nem volt, ez az új volt, amit elolvashattál. A következő valszeg jövő szerdán lesz.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10198 Dátum: 11 dec 27, 11:41:43 »

Már várom, mikor fog Vegeta feltűnni...  Pojén

Lehet, hogy a Róka valaha egész békés volt, csak az emberek folyamatos negatív hatásai miatt lett olyanná, amilyennek eddig mutatták?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
HJoci26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10199 Dátum: 11 dec 27, 11:58:33 »

A nevek pontos hátterének bár nem néztem utána, de : Kurama: Kurama egy 1000 éves (egyesek szerint 300 éves) kegyetlen rókadémon volt a Ju Ju Hakuso című animében, akinek egy súlyos sérülés miatt az emberi világba kellett menekülnie, és ott Minamino Suichiként született újjá. Son Goku:Son Goku a Dragon Ball című manga/anime főszereplője. Nevét a Nyugati utazás című kínai regény egyik szereplője, a majomkirály után kapta. 
Nekem kifejezetten tetszett ez e rész, én borultam a róka nevén, a majom különösebben nem izgatott fel a Son Gokuval, de úgy fest, hogy a rókakoma kezd megenyhülni kérdés már csak az, hogy hány részt kell rá várni, és a majom megbízható-e ha szabadon engedi Naruto?!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!