24 szep 24, 05:15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476115 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10050 Dátum: 11 dec 20, 16:28:29 »

csak kérdem,hogy honnan lehetett/lehet tudni azt,hogy nem lesz?mindig kiírják a fejezet végére,ha nem lesz,ám most nem  írták ki. csak a kishi confirmelésében lehet bízni.jah,és ha ezt az oldalt figyeled,amit én,akkor azt is megtudhatod,hogy akkor írja ki mindig hogy lesz spoiler szerdán,ha lesz fejezet is.(múltkor is azt írta ki,hogy szünetel a naruto)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10051 Dátum: 11 dec 20, 16:53:05 »

Szép ez a triplaposzt. Nevet

Naruto és a Kyuubi koprodukciójában én csak egy Bijuu bombát látok, szerintem a teljes Bijuu alak még odébb van.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #10052 Dátum: 11 dec 20, 17:18:02 »



Naruto és a Kyuubi koprodukciójában én csak egy Bijuu bombát látok, szerintem a teljes Bijuu alak még odébb van.

A 4farkú lenyeli Narutot és ha odabent  csinál egy bijuu bombát az über nagy lenne és talán le is tudnák pecsételni amíg helyreállítja magát.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10053 Dátum: 11 dec 20, 17:28:02 »

Kishi mostanában szívesen visszahozza egy-egy régi jelenet hangulatát, úgyhogy sanszos, hogy ez lesz, vagy ott vált kjuubi alakba, mert ezzel eléggé itt lenne a kígyós kagebunshinos rész hatása. Csak persze sokkal epicbbb lenne.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10054 Dátum: 11 dec 20, 17:39:30 »

ha nem lesz mondjuk úgy,hogy sza......-nak sünt,mert semmelyik sem szólt,hogy nem lesz.(meg felakasztom magam,és ebben nincs semmi túlzás,nah jó van, egy pici Nevet )  de azért örüljünk,hogy valszeg lesz.
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #10055 Dátum: 11 dec 20, 18:54:07 »

Én személy szerint valami olyasmit várok a róka és Naru együttműködéséből, hogy a róka megaszondja Narunak, hogy használjon több (ne csak 4) kezet a BBhez, vagy kiderül egy olyan titok - a róka mondja el Narunak - hogy az ő chakrájával más a yin-yang chakra arány a BBben.
Ugyanakkor várom a sennin-kyuubi mode színre lépését - kiváncsi vagyok, meddig halasztja ezt Kishi.
És nem utolsó sorban megnéznék egy szél természet-manipulált BB-t is! (fekete gömb-tornádó bakker ikszdé)
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10056 Dátum: 11 dec 20, 22:01:19 »

Én még arra is kiváncsi lennék mikor lessz Tobinak a leleplezése.
Most már az is igen esedékes, a kagék harca s Itachiról sem feletkezhetünk meg s Szöcskéről sem.
Lassan itt lessz az ideje, hogy máshová is bepillantást nyerhessünk. Bijuuk multja is kezdd egyre több kérdést felvetni.
Amennyiben mindezeket rendesen kívánja levezetni akkor ez jó pár  hónapig  is elhúzódhat.
Bár azt sem tartom kizártnak, mikor elkezdi a kagék harcát felvázolni akkor ott folytatja ahol abbahagyta, igaz nem nagyom bízom benne  Pirul Neeem
Most kezdd a történet ismét felpörögni s azt sem tartom kizártnak, miszerint Szöcske segít a Itachinak elintézni Kabutót, de azt nem igen tartom valószínűnek, hogy Narutóék oldalára áll csak esetleg Tobi ellen fordul.

Nem elképzelhetetlen, hogy lessz egy szorult helyzet ahonnan Narutót Sasuke fogja kimenteni. (Persze meg is magyarázná, hogy nem azért mert esetleg érdekli mi van vele csak ő akarja elintézni Narutót  ikszdé.)  Nyelvesít
Kitudja  Gondolkozik Sok lehetőség van csak ..... smirksweat csak kevés dolgot állíthatunk legalább 70% -ra.

Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10057 Dátum: 11 dec 20, 22:22:28 »

Van egy olyan elképzelésem, hogy nem fogjuk megtudni, hogy kicsoda Tobi Nevet ikszdé Ha lejár az 5 perc áthatolós cucca, akkor naruto megölheti egy olyan kombóval, hogy az egyik junchuból kihúzott chakra rúdat beleszúrja Tobiba, és Senin chakrát nyom bele rajta keresztül, és így szoborrá változik a maszkkal együtt.
Megnyerik a háborút, és Tobi örök időkig ott lesz kőszoborként, mint a háborúra emlékeztető műtárgy.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10058 Dátum: 11 dec 20, 22:30:49 »

Én úgy gondolom, hogy ennek a csatának a végére Tobiról lehull az álarc. Elkapni viszont nem hiszem, hogy lehetséges hiszen akkor old kereket amikor akar. Senki nem képes utána menni. Ilyen szempontból szinte legyőzhetetlen. Akkor szál harcba, ott és amikor akar. Ha nem ezt csinálja akkor már hazardíroz és türelmetlenségről árulkodik a viselkedése.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10059 Dátum: 11 dec 20, 23:02:25 »

Ezzel teljesen eggyet kell, hogy értsek. Azon is morfondírotam, hogy a mostani mangában lekerül az álarca de mi nem látnánk ki ő csak a többiek reakcióját s aztán lenne a váltás a másik harcmezőre Nevet  ikszdé mekkora húzás lenne

Már korábban is mondtam itt, hogy nem véletlenül lett kihangsúlyozva, hogy Kabuto megmutatta Tobinak az edo-tenseit s el is magyaráztatta. Ezen háború után valami célnak kell, hogy maradjon a mangának hacsak nem itt lessz a vége amit kétlek.
Tobi valószínűleg mint írtad is el fog menekülni s csak az a kérdés Sasuke-val vagy nélküle  Gondolkozik
Igen valószínű, hogy eggyütt fognak forralni valamit Konoha ill mindenki ellen  Kúl (kivéve ha Itachinak sikerül hatni valamikét a Sasukéra mint már írtam is)





« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 23:03:53 írta Fr33man » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #10060 Dátum: 11 dec 21, 09:06:54 »

Esélyes, hogy el fog menekülni. De szerintem Sasuke inkább a harcmezőre tart, mint Tobihoz... És esélyes, hogy majd belebotlik a Madara vs. Kage harcba Mosolyog
Itachi meg kb 100%, hogy Kabutohoz tart, őt valahogy legyűri vagy valami és így fog megszünni az Edo Tensei..
Naplózva

Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #10061 Dátum: 11 dec 21, 11:01:01 »

én reménykedem egy Itachi Sasuke találkozásban de elképzelhető hogy ez esélytelen hacsak Sasuke nem kap hírt affelől hogy az Edo Itachi merre van mert akkor odamegy és talán ketten esnek neki Kabutonak
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10062 Dátum: 11 dec 21, 14:23:38 »

Jobb, ha inkább nem élitek bele magatokat.
Minden évben nagyon sz*rakodós a december végei korszak manga fejezet szempontból.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10063 Dátum: 11 dec 21, 14:25:39 »

én úgy gondolom, hogy ma vagy holnap még kijön egy rész, aztán legközelebb január 4-5 körül lesz.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #10064 Dátum: 11 dec 21, 14:44:04 »

Az lenne a legjobb, ha Tobi bácsi meglépne Narutoék elől aztán belebotlana Sasukeba aki meg szépen kivégezné.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!