24 szep 23, 21:14:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475611 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9930 Dátum: 11 dec 14, 15:10:05 »

Szerintem jó rész volt, bár pont a kedvenc bijuujaim nem változtak még át :S A nibi meg a sanbi.
És ha Sasuke bekapcsolódik a háborúba, azzal Kishi mindent elront. A háború lényege, hogy a főszereplőkön kívül megismerjünk más karaktereket!! Nem az, hogy Sasukét lássuk, ahogy küzd az igazáért( közben nincs is igaza Nevet Nyelvesít)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9931 Dátum: 11 dec 14, 15:12:44 »

Szerintem nem kell emiatt parázni, ahogy mondták előttem, ha ugyan olyan időközönként szerepel, akkor van még idő. Azzal, hogy elindult, még több 10 lehetőség rejtőzik a mangában. Melyik oldalon? Ki ellen? Kikkel találkozik? stb
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #9932 Dátum: 11 dec 14, 15:13:32 »

Az a lánc szerintem csak azt jelképezi hogy irányítja a kis szörnyikét... semmi többet... mivel nekitámadt így valahogy le kellett fogni h csituljon Mosolyog
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9933 Dátum: 11 dec 14, 15:16:01 »

Ne ez igen:Mosolyog De egy kis érdekesség a 7 farkú alakja egy az egyben a fillerböl van:) Kisi Mester nézi fillereket is Nevet
Ezen nevettem.
Biztos kishi másolja a fillerekből és nem fordítva. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9934 Dátum: 11 dec 14, 15:50:39 »

Végre valahára eljött az a pont hogy várom a következő fejezetet. Eddig úgy voltam vele hogy olvasom, olvasom de nem igazán érdekelne ha mondjuk nem lenne kövi héten manga DE most ez a rész nagyon tetszett =D Annyira hogy végre újra érdekel a folytatás =D

Hajrá Kishi kacsint
Naplózva


naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9935 Dátum: 11 dec 14, 15:56:45 »

Ezt már csipááázom Kishi sensei!!!A vélemányemet majd később,most csak képeket néztem.....maj elolvasom és véleményemet is megosztom,de ez szerintem szuperzsír lett...és az a Sasukés kép,meg Naruto abban,a gönvben a 2. képen....jól állt neki szerintem...
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #9936 Dátum: 11 dec 14, 16:01:06 »

Csatlakozom az előttem szólók azon részéhez, ahol kifejtették, hogy nem lenne bölcs lépés behúzni Sóskát.
Persze én is kíváncsi vagyok rá miket fog tolni, de egyenlőre még hagyjuk, harcoljanak a Beastek. Naruto és Bee is alig tolt még valamit, plusz Gai Sensei is villanthatna még valamit.

A rész tetszett, bár nem igazán tudom, hogy a Róka mennyiben is lehetne Naruto segítségére. Ha csak ugyan így chakrát kap tőle, attól még Naruto lesz az aki kezeli a helyzetet. Az meg egy idióta.

Ha viszont Naruto cseppet "kiengedi" a rókát, az már fordítana a dolgokon.

Minden esetre érdekes lesz a következő fejezet. Nagyon remélem, hogy Kishi nem a következő évre tervezi... Hmm?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9937 Dátum: 11 dec 14, 16:03:06 »

Ne ez igen:Mosolyog De egy kis érdekesség a 7 farkú alakja egy az egyben a fillerböl van:) Kisi Mester nézi fillereket is Nevet
Ezen nevettem.
Biztos kishi másolja a fillerekből és nem fordítva. Nevet

Jah lol, pláne, hogy a fillerben bene sem volt a 6 farkú (vagy 7, szal a csiga), azt csak akkor mutatták amikor Tobi magyarázott a kage találkozón.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9938 Dátum: 11 dec 14, 16:05:09 »

Az "idióta" azért jól elkente annak a rókának a száját. Itt lehetsz akár milyen zseni... tedd be ebbe a szitúációba a zseniket akár Shikamarut... Tobi legalább van olyan rafkós. Szal mindenképp patt helyzet. Ide leleményességre van szűkség. Amit Narutotól láttunk már párszor viszont eléggé meg viselt állapotban van:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9939 Dátum: 11 dec 14, 18:48:25 »

Valamit nem értek a 14. oldalon : http://mangastream.com/read/naruto/97848931/14
Tisztán látszik jobb fölül, hogy az a sanbi( a fején alulról, és felülről tüskék vannak) és Utána Tobi mondja, hogy most a kétfarkú( vagyis a nibi) következik, ennek ellenére a Yonbi meg a Rokubi alakul át teljesen. Most ez hogy van? Lehet ,hogy én vagyok a hülye, de nem értem.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9940 Dátum: 11 dec 14, 18:55:40 »

Arra gondol, hogy nem csak a csiga hanem most 2 bijuu megy át teljes formba!
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9941 Dátum: 11 dec 14, 19:10:33 »

És a 13. oldalon melyik jinchuriki löki el a farkaival Gait meg kakashit? http://mangastream.com/read/naruto/97848931/13
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9942 Dátum: 11 dec 14, 19:14:04 »

Mivel minimum 5 farkat számolok nála, ezért itt körül tippelek. Amúgy nem látszódik. A 7 farkú repül. Kizárnám. Én a 6 farkúra tippelek, mivel átalakult formában is gai-ékat támadta.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9943 Dátum: 11 dec 14, 19:43:46 »

A 14. oldalon jobb oldalt a Rokubi van. Ugyanis Utakatának csak egy szeme látszik. (A tüskék hajtincsek.)
Bal oldalt a Yonbi. Ott lóg a 2 agyara a szájából.

A 12. oldalon a Niibi, Sanbi és Yonbi Narutora támad, így a 13. oldalon a Rokubi csapja meg Kakashiékat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9944 Dátum: 11 dec 14, 19:53:14 »

Ez a rész elment valahogy nekem. Kakashi és gai nem sokat mutattak de kyuubi és hachibi társalgott egy kicsit amire jobban felfigyeltem. Kiváncsian várom mit tesz a kyuubi most hogy naruto bajban van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!