24 szep 23, 19:23:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475509 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9900 Dátum: 11 dec 09, 03:36:21 »

1.
Miután az 1. hokage szétosztja a bijukat a falvak között, akkor volt szó falvak közötti egyensúlyról. Azóta volt a 3. nagy háború, ami alatt nem ismerjük, hogy hogyan változtak az erőviszonyok, mint azt sem, hogy az 1. hokage melyik falunak melyik bijut adta. Emiatt lehet ez az összevisszaság.

2.
Hát ahhoz, hogy Zetsu jó fegyver ismerő, annyit tennék hozzá, hogy mások is ismerték ezeket a legendás fegyvereket, lásd oro.  Az eddig megismertek szerint, minden susanoo-nak más ereje, és alakja volt, így nem tudhatjuk, hogy szöcskének a pajzsa mit ad és mennyire erős. A legyőzésükre meg mindenki kíváncsi:D bár a raikage megmutatta, hogy a susanoo sem sérthetetlen.
3.
Nem tudjuk, hogy itachi merre indult. Az még nem tényszerű, hogy az edo zombikat akarja megállítani. alapból értelmét veszti most már megszüntetni, amikor minden hadosztály lepecsételte az ellenfeleit.
4.
Régebben az írták, hogy aki kinyitja a 8. kaput az írdatlan erőre tesz szert ami a kage szint felett áll. Így feltételezem, hogy a 7. kapu kinyitása sem lehet kevesebb sokkal egy kage erejénél. Kisame csak is azért volt képes bee-t kiütni, mert a smehade vele volt. A nélkül bee könnyedén szétcsapja. Az meg balszerencséje, hogy gai csak taijutsut használ, így nincs chakra amit elszívjon.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 09, 10:48:31 írta Duuu » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9901 Dátum: 11 dec 09, 09:56:49 »

Szegény Naruto tényleg kezd egy boxzsákra hasonlítani, ahogy látom Kishi átveszi Kubo szokását, és a főhősébe ott rúg bele, ahol csak tud, nem tudom mit árthatott neki Nevet

Komolyra fordítva a szót, naruto valószínűleg csak a sok klónja miatt gyengült le, mert az eredeti chakra mennyiség egyenlő mértékben oszlik szét a klónok között, ezért nem kezdi dobálni a rasengan-variációkat, Tobi szerintem nem csak azért használta a Zetsu sereget, hogy Narutot előcsalogassa, hanem számított arra is, hogy Naruto szokásához híven csinál majd egy rakat klónt, amitől legyengül, ezzel is egyszerűbb lesz az elfogása...
Most már érik a dolog, hogy naruto elkezdjen jobban haverkodni a kyuubival, vagy fordítva, különben csúnya véget érnek, esetleg Kishi meglep bennünket nevéhez híven vmi újdonsággal, amire nem számít senki...utóbbinak jobban örülnék, mert kezd egyre inkább kiszámítható lenni a manga

ja és ahogy látom pecséttechnikát sem tud, pedig sokan meg voltak győződve arról, hogy már az is megy valahogyan neki...ezek szerint mégsem
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 09, 10:02:07 írta rougon » Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #9902 Dátum: 11 dec 09, 16:05:20 »

nagyjából átfutottam az előző oldalakat, de úgy látom, nem volt még a következőről szó:

Tobi, hogy-hogy átcsusszant most Naruto-n? amikor a múltkor meg nem sikerült neki? ezt valahogy nem értem, valaki legyen szívesen elmagyarázni!  bow
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9903 Dátum: 11 dec 09, 16:05:33 »

amúgy engem csak az zavart, hogy Naru a semmiből hozott nekünk egy csomó rasengan cuccot. Nem emléxem hogy bármikor mutatták volna hogy megtanulta vagy igen? O_o szóljatok ha volt mer hülyeséget meg nem akarok mondani xDD
csak ugye egyszer csak ilyen meg olyan brutál rászéngáán régen -igaz róka nélkül- azért megszenvedett a sima rasengannal is hm. persze mondjuk nincs is idő mutatni edzést meg ilyenek de akkor sem tetszik xd

nagyjából átfutottam az előző oldalakat, de úgy látom, nem volt még a következőről szó:

Tobi, hogy-hogy átcsusszant most Naruto-n? amikor a múltkor meg nem sikerült neki? ezt valahogy nem értem, valaki legyen szívesen elmagyarázni!  bow

Nem akarta hogy Kakashi és Gai letámadja Nevet kb ennyi, mondta is Madara hogy megvárták amíg megszilárdul de aztán észrevette a két senseit így átcsusszant Narun meg mindenen.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 09, 16:07:07 írta ^^ » Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9904 Dátum: 11 dec 09, 16:43:02 »

Szerintem arra gondolt HayateLen, hogy amikor volt ugya az a manga rész hogy Narutonak sikerült lefejelnie Tobit akkor jöttek elő olyan gondolatok, hogy lehet hogy a róka miatt vagy a fa elemtől (ami reagál rá), vagy csak azért mert kifárasztja a hordozók irányítása ezért nem tudott rajta átcsusszani pedig akart. De én eddigis azon voltam, hogy csak kicsit meglepődött Tobi, vagy nem volt ideje aktiválni a jutsut, ami most be is bizonyosodott, mert most át tudodtt nyúlni Naruton.
Mellesleg a rész jó volt átlagos, bár kiveszett belőle az izgalom. Annak ellenére, hogy egy háborúnak a középén csücsülünk eléggé egysíkú a dolog.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9905 Dátum: 11 dec 10, 00:33:51 »

hát bee igazából át sem ment hachibi formába,ha átmegy,akkor könnyen meg csapkodja kisamét . igazából,mivel mindjárt végeznek az osztagok,akkor eltűnnek naruto klónjai is,és hát akkor jöhetne már a 9farkú béke. sztem akármilyen beszámítható is lenne ez,akkor is élveznénk,úgyhogy csak várjuk ki a kövi részt. itachi-val remélem nem megint az a terve,hogy megöli,mert én hátast vágok.naruto sztem hamarosan box zsákból daráló géppé fog válni.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9906 Dátum: 11 dec 10, 18:07:15 »

Amúgy jobban belegondolva, narutóék nyerhetnek, a győzelmi kulcs pedig a samehada. Ugyanis kirabi elvehetne hatfaroknyi chakrát akármelyiktől, és átadhatná kakashinak az erejét növelve, és azért hogy többet tudja használni a kamuit, vagy narutónak sem ártana, vagy gainak gyógyítani a testét a kapukat így tovább bírná fönn tartani. Akárhogy nézzük a samehada lehet a kulcs a győzelemhez.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9907 Dátum: 11 dec 10, 19:13:42 »

IndianA, szerintem Kakashi és Gai nem tudnák kezelni egyik bijuu chakráját sem. Ők már lassan 30 évesek, nem jinchuurikik és soha nem is voltak azok. A jinchuurikit eleve azért választják ki fiatalon, hogy legyen lehetősége adaptálódni a bijuuhoz, és idővel talán irányítása alá vonni legalább a démon erejének egy részét.
Kakashinál esetleg azt tudom elképzelni, hogy elég fejlett a Sharinganja egy bijuu irányításához, de ez is támadható. Mellette szól, hogy Mangkeyo Sharnganja van, és hogy Tobi a hárompontos Sharival is tudta irányítani a Kyuubit. Ellene szól, hogy Kakashi Mangekyojától eddig még csak Jikukan (tér-idő) ninjutsut láttunk (Kamui), genjutsut pedig még soha. (Leszámítva azt az esetet, amikor azt a két gyökeret bealtatta, de az normál Sharingan  volt. Gyökér alatt itt most Danzo két talpnyalóját értem, akik Narutot figyelték.)
Gai elég erős és gyors lehet 7 kapuval. Ha a két Raikage nintaijutsuval ilyen jól tolta a Hachibi ellen, akkor Gainak is van némi esélye.
Ami Narutot illeti, neki inkább arra lenne szüksége, hogy kiegyezzen végre a Kyuubival, és használhassa a Bijuu Damát. Chakrája van elég.

1. Ha jól emlékszem a Jinchuuk egyik feladata volt, hogy fenntartsák az egyensúlyt a falvak közt. Akkor, hogy lehet az egyikben a 2 és a 8farkú, egy másikban pedig csak az 1farkú?

Az, hogy valami hivatott valamire, még nem jelenti azt, hogy tökéletesen működik. Nekem van egy régi telefonom, ami telefonálásra hivatott, de már évek óta be sem lehet kapcsolni. Valóban igaz, hogy Shukaku < Nibi & Hachibi, de azért Sunagakure még mindig jobban járt egy esetleges háborúban a Shukakuval, mint nélküle. A Part I-ben az Orochimaru & Suna szövetség is mutatja, hogy taktikai szempontból nem rossz ötlet szabadon engedi egy bijuut a megtámadni kívánt falu kellős közepén - még ha nem is jött össze a dolog szerencsére. Mellesleg ha belegondoltok, Kirabi jinchuurikivé válása előtt Kumogakurénak több vesztességet okozott a Hachibi, mint hasznot. Ez is egy szempont.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 19:15:58 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9908 Dátum: 11 dec 10, 19:24:15 »

Nagyon félreértettél. Én azt mondtam, hogy a samehada átadná a jinchuurikitől szerzett chakrát, mint anno kisame esetében: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/471/15
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9909 Dátum: 11 dec 11, 00:23:44 »

Jogos. Bár így sem hiszem, hogy lenne idejük ezt megvalósítani, de nem rossz gondolat. Amit azután írtam Kakashiról, Gairól, Narutoról, illetve a bijuukról és jinchuurikikről, azt viszont tartom.
Naplózva

Tomi is a good boy.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9910 Dátum: 11 dec 11, 00:42:42 »

Ha jól számoltam akkor Naruto 12 klónt csinált plusz saját maga, szóval 13 felé osztotta az erejét, de ettől még jóval több van neki mint normál állapotban vagy senjutsut használva. Ennek ellenére zavar hogy semmilyen Rasengant vagy idézést nem csinál. Tudna ő olyan gyors lenni, hogy a Sharingannal se lehessen követni.

Egyébként szerintem úgy lenne a legnagyobb esélyük, hogy ha a volt Jinjuurikik felveszik a démonok alakját. Nem ez fog történni, de azért lenne talán könnyebb dolguk mert ebben az esetben eltűnik a Rinnegan és a Sharingan, de lehet a chakrarudak is:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/566/13 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/566/14

Még vmi. A Samehada nem úgy adja át a chakrát hogy egyszer Kakashinak, egyszer Beenek, majd Gainak. Amikor Gai megpróbált vele harcolni a Shippuuden elején akkor a markolatából "tüskék" álltak a kezébe. Beenek is csak azért adott mert hogy "jobb" a chakrája minősége, mennyisége mint Kisaménak.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9911 Dátum: 11 dec 11, 02:38:50 »

Jinchurikik életükben nem lehettek erősebbek mint az ex Aka tagok(tehát Méhnél és Narutonál gyengébbek voltak), most kaptak 2spéci szemet és Tobi irányítja őket ennyi a titka annak, hogy 2pöpec jinchurikit "aláznak".
Viszont ha megjön Darui, Kitsuchi meg a többi shinobi, Kakashi és Gai mellé nem hiszem, hogy így maradnak a dolgok elvégre ezek az osztagvezetők kb kage level shinobik.

Kakashiék hátrahagytak 1 edos zombit remélem Lee harcol majd vele és mutatják.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9912 Dátum: 11 dec 11, 10:13:23 »

Kakesz jól beszél! Én is kíváncsi vagyok már Lee-re és még arra is hogy Tobiék vajon nem csinálnak-e egy olyat hogy majd Naruto ellen küldik Jiraiya-t mert elvileg Pein fegyverein még ott van a dns-e szóval ha fel akarják támasztani akkor megtehetik...meg még egy Madara vs Tobi & Ex-jinchuriki-s harcot is megnéznék.. Nyelvesít
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9913 Dátum: 11 dec 11, 13:20:34 »

CsukiIce!
Szerintem ennél még durvább a helyzet, mert:
1. Samehada Zetsut hagyta cserben
2. Kisame is azt akarta, hogy Bee hazavigye.
Ezzel arra akartam célozni, hogy Samehada abszolút csak az aktuális használójára hallgat. bow
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9914 Dátum: 11 dec 11, 13:34:19 »

Lényegtelen , hogy az Zetsu volt, hiszen mind Kisame kinézetét, mind a chakráját teljesen pontosan lemásolta, szal Samehada ugyanúgy a használóját, Kisamet látta  benne és mégis elárulta a finomabb chakráért. Kisame meg is jegyezte, hogy szerencsés helyzet, hogy a kard "beleszeretett" Bee-be, megkönnyítve ezzel a beszivárgását.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 13:36:54 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!