24 szep 23, 15:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 655 656 [657] 658 659 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475272 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9840 Dátum: 11 dec 07, 14:56:21 »

Hát, ez a fejezet is elég szánalmasra sikeredett, narutó bénázása meg tényleg idegesítő... Amúgy az hogy kakashi meg gai betoppan... Egyet kérdek én: hogy fogják tudni felvenni a versenyt ezzekkel az ,,állatokkal"? ikszdé Jó ha gai kinyitja a 8 kaput akkor erős lessz az biztos, és kakashi kamuija sem elhanyagolható, de ez édes kevés ilyen széttápolt szuper-shinobik ellen... Nagyon nagyot kell mutatni mind2-nek hogy egyáltalán életben maradjanak 2 percig...
Amúgy most hogy belegondolok, lehet hogy igazak kishi riportjai: ugyanis kishi azt nyilatkozta az egyik riportájában ,,lessz egy érdekes fordulat a kakashi vs. tobi részben" vagyis lehet a következő fejezet kakashi vs. tobi lessz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 15:00:30 írta IndianA » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #9841 Dátum: 11 dec 07, 15:11:11 »

Szeretem mikor megy az okoskodás hogy Tobi nem lehet Obito, mert meghalt...
1.) Ne itt fejtsd ezt ki..
2.) Nem lehet tudni hogy kicsoda Tobi, úgyhogy még Obito is lehet... ennyi

Ez rész meg... hát nemtom... mintha nem is Naruto lenne... ez már a második rész ahol csak bénázik... inkább használná a Senninformát és akkor is jobb mint most...
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9842 Dátum: 11 dec 07, 15:26:57 »

Ki vagy te itt, hogy megmond mit csináljak?

Csak hogy tudd ez itt ebben a témában off...

'Am meg nem értelek titeket, Feka Dani is megmondta, hogy egy jó részhez kell egy gagyi "felkészítő" rész is... és milyen igaz Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #9843 Dátum: 11 dec 07, 15:43:00 »

Legyen igazad hamisjoe  Nyelvesít Remélem tényleg felkészítő részek, és majd kap egy kis speed-et a az aranyemberünk Nyelvesít

DarkEagle... ajánlom figyelmedbe... ezt a Topicot:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.1335
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9844 Dátum: 11 dec 07, 15:53:28 »

Ezután a rész után csak azt kell gondoljam hogy mik jöhetnek -.-''. Ezek után sasukéval fog harcolni? Isten ments :O mert még szegény narutot megfújja egy kicsit a szél -.-''. Nem várok sok mindent ezek után a mangától az tuti.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9845 Dátum: 11 dec 07, 16:13:11 »

Ez már kész vicc... kishimoto nem tudom mit művel hónapok óta, de pein harc óta alig volt pár jó fejezet, talán két kezemen megtudom számolni. Ráadásul eddig istenitve volt naruto, hogy milyen gyors meg, hogy raikaget is kicselezte meg a hallott kageknál is csak a klón harcolt mégis elverte őket itt meg mi történik? Kb. egy sima sharinganos sasuke szintjén jó ha van, sőt még azt se merem lefogadni... sima narutoba erősebb volt amikor harcolt sasukeval szerintem.. ezek után mit akar ő tobi ellen? Jaj dehogy tobi ellen hisz az fms sasuke is szarrá verné a jelenlegi narutot... ahhoz képest, hogy volt beharangozva az ereje én hülye még azt hittem, hogy majd sasuke pisloghat, hogy hol van naruto, de ha ott is ilyet leművel kitépem a hajszálaimat az is tuti. Kishimotonak mintha az utóbbi fél évbe nagyon nem menne ez az egész.. de ha egész naruto végéig ezt a színvonalat tartaná ami már fél éve megy (50rossz fejezet, 10jó fejezet) akkor inkább haggya abba.. Az lenne még hab a tortán, hogy madara vs kage harcot is "úgy mutatná be" , hogy a harc végére odaér és csak annyit látnánk, hogy minden jó él csak a madara halott..
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #9846 Dátum: 11 dec 07, 17:24:01 »

Hát nem ezt vártam . Azt gondoltam jelentős erő különbség van a hachibi és a többi bijuu között.
Hogy voltak a jinchurikik max farokkal csontváz nékül ?  Gondolkozik  Meg a kalap miért is látszik bijuu alakban ????
Nem tudom mit tud Gai és Kakashi kezdeni a jinchurikik ellen , bár most Kakashi villonghatna az MS-ével .
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 17:25:04 írta Banzai » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9847 Dátum: 11 dec 07, 17:38:48 »

hát.... ez elég gáz. ugye naruto a kagék ellen villogott az erejével, most meg úgy passzolgatják, mint egy labdát.. Pl yugitót a teljes bijju formájában Hidan (az ő sajátos harcstílusával is) kb. 5 perc alatt szétcsapta. Kisame szintén egyedül gyűrte le a lávaköpködős 4farkút, és még a ruháját sem piszkolta össze. Deidarának is másfél percéba telt elkülden kómaföldre a sanbit. Nautónak kettesével kellet volna őket darálnia, főleg így zombi formában.
 De Kakashi és Gai belépője tetszett. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9848 Dátum: 11 dec 07, 17:39:21 »

De b+ >.<#
A sima Naruto nem volt valami jó, söt... gagyi volt.Aztán jött a Shipuuden és úgy robbant mint egy bomba, szó szerint a világ 7 csodájának egyike, DE mindezt a gyönyörüséget nem lehetett volna megteremteni ha nincs az alap Naruto.Ugyan ez van itt.Most lesz valszeg a közeljövőben Tobi kilétének leleplezése, Sasuke vs Naruto, Rikoduról pár szó stb. és ehhez kell egy kis alap amire pakolhat Kishi. Technikai KO
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9849 Dátum: 11 dec 07, 17:43:55 »

Nautónak kettesével kellet volna őket darálnia, főleg így zombi formában.
 De Kakashi és Gai belépője tetszett. Nevet
Mi az hogy zombi formában? ikszdé Ugyanolyan erősek. Az edo tensei lényegét nagyon félreértitek, úgy vannak beprogramozva hogy a legjobb tudásunk szerint harcoljanak, plusz ugye halhatatlanok...
Amúgy lehet igazad van hamisjoe, nagyon remélem smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 17:45:30 írta IndianA » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9850 Dátum: 11 dec 07, 17:48:45 »

Zombi formába sokkal erősebbek mint nem zombi formába hiszen madara is megmondta hogy ennek a technikának a lényege hogy az egész csatamezőt letarolhassák.Nevet Szóval a lávás csávó csinálhatna egy óriási láva tengert amibe narutoék meghalnak.Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9851 Dátum: 11 dec 07, 18:10:12 »

Zombi formába sokkal erősebbek mint nem zombi formába hiszen madara is megmondta hogy ennek a technikának a lényege hogy az egész csatamezőt letarolhassák.Nevet Szóval a lávás csávó csinálhatna egy óriási láva tengert amibe narutoék meghalnak.Nevet
A csatatér letarolása úgy értetendő, hogy rampage módban tud az edo zombi darálni, nem kell figyelnie az ellenfél mozdulatait, és nem kell féltenie a saját épségét mert úgy is regenerálódik.
A lényeg a mostani jinchuknál ott van, hogy sokat erősödtek, a sharingan és a rinnegan combo által. Ezt még a hatchibi és Bee állapította meg, mikor a 2 farkú megszabta Bee sálát. Szerintem legalább 120-130%ban tolják Tobi emberei a vagdalkozást mint amúgy, így már értetendő miért is ez a nagy erőfölény. Meg ha azt nézed, hogy Gai 8 kapuval pillanatok alatt lecsapta Kisamet, akkor most a 4 farkút ugyan úgy 8 kapuval 1 támadás lenne? Az akkori jinchuk ezekhez képest kutyafülék első látásra!
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9852 Dátum: 11 dec 07, 18:10:12 »

most mit beszéltek,hogy naruto bénázik? a kakashi-gai betoppanásig,akármelyik ott lévő személy úgy tudta volna dobálni a kagékat,mint a szénát egy szántóvető ember. itt most a jinchuurikik vannak központban,nem volt eddig egy fejezet sem rájuk szentelve,sztem ezért megérte volna várni két hetet is!! különben ha kakashi,vgy gai fog tudni vmit ott csinálni megeszem a kalapom(legalábbis egy bijuu-t sem kéne tudniuk legyőzni). a 8farkút még nem is láttuk eddig tombolni,az azért állat volt. különben hol verte volna szét akár egy kage a bijuu-kat? ez így hülyeség. a jincuuriki átváltozás sem volt béna  Kúl . különben nem kell összehasonlítani a régebbi naruto shippuuden-t az új részekkel. kisame innen egyetlen egy jinchuurikit sem tudna lezúzni,még a samehadaval sem. naruto pedig,amikor kiegyezik a 9farkúval,akkor biztos tombolni fog,még sokkal jobban,mint méh,és a 8farkú és kilencfarkú és naruto(megint csak a korábbi 9farkú-naruto béke elméletem tudom emlegetni) vs sharinganos-rinneganos bijuu-s jinchuu-k Nevet harc lesz.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #9853 Dátum: 11 dec 07, 18:43:35 »

Eddig nem nagyon írtam ide, de a mostani események után kénytelen vagyok.. Nevet
Mert ami most megy az szerintem egyre bénább, sajna.
Először ott volt fekete Zetsu az én vagyok a talaj szöveggel, meg hogy meg akart küzdeni a Mizukagéval és testőreivel. Erre a kardforgató srác maga leveri...
Ott van a nagy Madara, a legnagyobb Uchiha akinél arra számítottam, hogy bemutatja mire is képes a Sharingan igazán. Erre kiderül hogy Rinneganja is van, és még a fa elemet is megszerezte... hurrá. Ezzel a Rinnegan elvesztette a varázsát, mint Rikudou szeme, és gazdagabbak lettünk egy újabb Uchiha szemtechnikával.
Nem mellesleg a régi kagékat elég könnyen leverték... Muunak egy rasengan elég volt?? Annak a Muunak aki Madarával is harcolt, és aki a Láthatatlan nevet viselte. Jó a fele megmaradt, de az kb semmit nem ér. Nem baj, legalább láttuk milyen erős Naruto ebben a formában. Egy klónnal leveri a nagy kagékat. Gyorsabb lett a Raikagénál.
És most a nagy harcban felmossák vele a padlót. Még el se ugrik a támadások elől? Se egy rasengan semmi?
És Tobi mit csinált? Miért futott el a csatatérről? Érthetetlen. Elmenekül aztán visszajön? Miért nem maradt ott? Simán anyagtalanná válhatott volna amíg Bee tombol. Vagy megpróbálhatta volna beszippantani azt mikor nagy formában van.
Erre most megjellennek Kakashiék?
Szerintem Kishi se tudja hogy vezesse le ezeket a harcokat már.
De a "megjelenik a BOSS csávó egy golyóval a testében és mindenkit szétver maga, kivéve a főhőst, aki a 20dik alakjában egy ütéssel leveri"-nél még mindig jobb.
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9854 Dátum: 11 dec 07, 20:10:52 »

Rövid,őszinte,tömör leszek a mai magával...KAKI....engem az idegesít,hogy Naruto annyit bénázik,de legfőképp az,hogy a fejezet 13 olvasható oldalból állt....bosszantó!! >.<#
Naplózva

Oldalak: 1 ... 655 656 [657] 658 659 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!