24 szep 22, 15:24:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473077 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9465 Dátum: 11 nov 09, 21:03:13 »

Mondjuk egyeseket nem értek.Szerintem nem volt lapos az epizód. A kagéknak nem is kell tulajdonképpen új erő,csak az összedolgozásuk,de ti meg mind új erőt akartok,nem értelek.a másik pedig,hogy szerintem igenis jogos volt az a lefejelés,mert egyik pillanatban láthatjuk narutót,hogy van vgy 20 méterre tobitól,a másikban pedig,hogy már fejeli,figyeljetek a gyorsasága van olyan,vagy már meghaladja minato szintjét és a minato vs tobi csatában láthattuk,hogy gyorsabb minato Kúl,tehát simán narutot sem tudja elkerülni,vgy átengedni magán.a másik,hogy kisi így tudta megoldani,hogy végre lekerüljön a lepel a kövi részben tobirol. bow
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #9466 Dátum: 11 nov 09, 21:07:22 »

Amúgy mivel fel oldotta magát a Kage Bunshin, így most már az igazi Naruto is tudta, hogy Tobi nem Madara, és amikor meglátta azért fejelte le szerintem, hogy széttörjön a maszk és kiderüljön végre, hogy ki is ő...
Jobb megoldás is ez, mint ha Naruto harc közben próbálná letépni róla a maszkot, vagy a sok harc után esne le, és Naruto helyében én is ezt csináltam volna, ideje megtudni, hogy ki is valójában Tobi!!
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #9467 Dátum: 11 nov 09, 21:08:25 »

Jó volt ez a rész Nevet föleg a fejelés Nevet és én is remélem,h a kövi részbe végre "lehull a lepel" Tobi kilétét illetöen
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9468 Dátum: 11 nov 09, 21:10:55 »

egyébként naruto nagyon odateszi magát az utolsó képen.Szóval az nem lehet,hogy egy hatalmas fizikai erővel és gyorsasággal megáldott ember direktbe lefejel egy maszkot és az nem törik/hullik le a használójáról. Kúl
különben naruto klónja feloszlik biztos egy csomó erőhöz,tapasztalathoz,meg tudáshoz jut naruto, tehát. Gondolkozik  kacsint
és ha az összes klónja feloszlik,meg kilencfarkúval békét köt, akkor  Kúl
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9469 Dátum: 11 nov 09, 21:13:04 »

A lapos részre utaló dolgok: 1. Madarát elég keményen lenyomta mei meg A ( kinéztem volna egy shinra tenseit :/ )
2. Madara mangekyou-s jutsuja nem volt nagy ''új jutsuk terén'' láthattuk itachitól is csak most más formába.
3. Oonoki és Gaara védelem felépítése nem volt olyan szemvakító mivel csak gaara homokozott az oonoki meg kővel hajigált.
4. Muu-t is könnyen kiütötték 1 ütéssel -.-'' meg utána Madarát.
5. Naruto lefejelésébe az nem tetszett hogy ha Madarának 2 szemtechnikája van akkor miért nem képes őt érzékelni? -.-''.
Nagyjából ennyi lenne.
6. Tsunade jött Ápolni ( ne félre érteni ha lehet ).

Ami jó volt: 1. Már csak az volt a jó hogy 2 hét múlva lesz és nem kapok síró görcsöt ha jönne.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #9470 Dátum: 11 nov 09, 21:15:30 »

Szerintem Tobi azért lepődött meg mert Naruto le tudta fejelni , a lámpás formát nem tudja átengedni magán.
Mizukage Jiraya találkát megnéznék  ikszdé

Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9471 Dátum: 11 nov 09, 21:17:45 »

De ha békét köt a kilenc farkúval akkor se hiszem, hogy sok chakrája maradhatna a Tobi/Obito elleni harc után Szomorú szerény meglátásom szerint az lenne a legjobb, ha Itachi beszélne Sasukéval aki pedig segítene Narutonak és akkor egy Sasuke Naruto Bee felállás már eléggé ütős lenne + a SameSameHada Nevet (őt ki ne hagyjuk)
Az egyik nagy kérdés még, hogy mi lesz Yamatoval?- mert én személy szerint sajnálnám, ha meghalna akkor inkább halna meg egy kage mintsem Yamato...

Banzai hozzászólásán pedig elég jót nevettem Nevet
Szegény öreg, ha élne és látná ezt a tüzes "istennőt" Nevet biztos rámozdulna
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9472 Dátum: 11 nov 09, 21:22:11 »

háth,te is azok közé tartozol,akik lebecsülik a kagékat(kenton)
muu mehet a búsba,engem már az sem érdekel,ha megpiszkálja a fülét és elmegy fürödni  ikszdé
itachi-tól láthattuk,nem értem minek kellett volna új jutsu?jah és,ha lenne madarának full susanoo ja már rég beveti.
jah érzékeljen egy minato-nál gyorsabb célpontot smirksweat
és az utolsó mondatod nem értem.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9473 Dátum: 11 nov 09, 21:24:02 »

Obito? Kabuto obitot is felélesztette vagy csak én maradtam le valamiről?
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9474 Dátum: 11 nov 09, 21:28:57 »

Sokak szerint a maszk mögött TObito van. Nem tagadom én is örülnék neki bár elég kevés esély van rá viszont a remény hal meg utoljára  smirksweat

edit: Most, hogy mondod ha elvileg Obito meghalt akkor Kabuto szerintem vissza hozta volna.. de mivel nem hozta lehet hogy még él ! Ez is 1 "bizonyíték" a TObito fanoknak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 21:31:27 írta magicnkr » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9475 Dátum: 11 nov 09, 21:29:48 »

szerintem tobira lesz elég csakrája naruto-nak bee-nek és sasukéval nem értem most mit akar kezdeni kisi.
Már pont tíz fejezete volt,emlékeztek? Hmm? "sasuke és az örök mangekyou?a következő részben kiderül" smirksweat
Most ehhez képest már tíz rész eltelt,vagyis 2.5 hónap,de azóta azt se láttuk,hogy hova tart Gondolkozik emellett,szerintem itachi megfogja téríteni sasukét,és aztán fogalmam nincs merre mennek Pojén .
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9476 Dátum: 11 nov 09, 21:32:12 »

Naruto ott tuti hogy Hakit használt. ikszdé Fókusz Naruto szemére, fókusz Tobi meghökkent szemére. (Király akarata)  
Aztán ijedtében nem tudta felvenni/fenntartani az anyagtalan állapotát. ikszdé

De tényleg egyébként 3 variációt tudok.
1 Naruto olyan nitroval ment, hogy Tobinak nem volt ideje anyagtalanná lenni
2 A szemkontaktus egy pillanatra megijesztette Tobit és elfelejtett anyagtalan lenni. (Ez majdhogynem a Haki ikszdé)
3 A lámpás csakra hatása
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #9477 Dátum: 11 nov 09, 22:06:11 »

ííííííííí most akkor Tobi maszkja eltört, ugye?! Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #9478 Dátum: 11 nov 09, 22:13:26 »

Mi van ha kapott egy kis genjutsu-t Naruto?Eléggé egymás szemébe néznek azon a képen.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 23:41:19 írta tibee77 » Naplózva
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #9479 Dátum: 11 nov 09, 22:13:38 »

1., az is lehet, hogy a szöcske megérkezik oda ahol Tobiék Narcsival csatáznak, addigra megtudjuk ki van a maszk alatt kiderül, hogy Tobi nem is Uchiha és ugyanúgy elárulja Tobi-t, mint Orcsi-Marcsit azelőtt aztán őt is ledöfi, csak nem chidorival, hanem amaterasuval
2., szöcske találkozik ita-itával és együtt lezúzzák kabutot -> eredmény: könnyes búcsú ita-itától

U.i.: Megnézném a Bee és Samehada fúzióját (mint Kisaménél) ->eredmény Sharktopus (van egy ilyen film, keressetek rá youtube-on, nagyon ajánlani tudom mindenkinek) bika-szarvvakkal...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!