24 szep 22, 08:33:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472423 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9375 Dátum: 11 nov 05, 20:34:42 »

Mi van?
Mi nélkül nem lehet doujutsut használni?
Tudod te mi a doujutsu?
A doujutsu az maga a sharingan , rinnegan , ms, fms.
tévedsz
az a dojutsu, amiről te beszélsz és az egy szemtechnika
a doujutsu egy speciális képesség, amit vérvonal képességek tökéletesítése után érhetsz el, pl minatonak a teleportációs jutsuja, ami miatt konoha sárga villanásának hívták

Ami azt illeti te tévedsz. Ugyanis a doujutsu pont hogy a szemtechnikákat [byakugan, sharingan (és változatai), Rinnegan] jelenti. Amiről te beszélsz az a kekkei genkai, yondi hiraishin no jutsu-ja pedig valószínűleg nem az, hiszen Genmáék is el tudták sajátítani (még ha jóval kevésbé hatékonyan is).
Itachiról annyit ha nem lenne neki MS vagy akár sharingan, egy-két ellenfél ellen cseszhetné azt a fene nagy intelligenciáját, persze ezek birtokában igencsak a kage szint felett van Mosolyog. Shikamaru meg tényleg elég jól állta a sarat Tayuya ellen de ha a végén Temari nem menti meg már ő is a kukacokkal aludna Mosolyog.
Tobi meg szerintem azért nem teleporttal szállítja a kis csapatát, mert nem akar erre chakrát pazarolni.

És még valami: Nem hinném, hogy Madara az (E)MS tudását csillogtatva harcolna a kagék ellen, mert akkor mi jutna szegény Sasukének? Így elég unalmas lenne a majdani Naruto és közte lévő harc.

Szép estét!
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9376 Dátum: 11 nov 05, 21:29:13 »

Izuna nem sokkal rá meghalt miután átadta/elvették a szemeit. De akár el is játszhatta a saját halálát. Valaki nemrég fel is hozta, hogy testmagasság és súly adataik szinte teljesen megegyeznek Tobival. Szerintem is van rá sansz, hogy ő az.

Jó lenne a következő fejezetekben választ kapni arra is, hogy Madara miért nem támadta meg az első vagy a második hokagét miután szert tett a rinneganra meg a fa elemre, jó igen-igen hallottuk, hogy ő a "jövőre gondolt" inkább, de ez úgy látszik nem jött be, Nagato nem támasztotta fel, most meg nem több mint egy hulla akit átmenetileg visszahoztak az edo tenseiel
Naplózva
Rebb
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #9377 Dátum: 11 nov 05, 21:37:04 »

Madara a halála elött rövid idővel fedezte fel ezt a tulajdonságát hogy elő tudja hozni magábol a rinnegant vagyis nemigen tudta használni bárki ellen is. Nevet
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9378 Dátum: 11 nov 05, 22:24:23 »

igen mert akkor pont izomláza volt és megvárta, hogy elmúljon, de addig pont meghalt?!:D nem kerek a sztori valahogy.
úgy emlékszem ez csak egy feltételezés volt, hogy a halála előtt halt meg, nem pont azt említi, hogy a legerősebb állapotába hozták vissza? az meg nem feltétlenül a halála előtt volt szerintem. de majd kiderül.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9379 Dátum: 11 nov 05, 23:43:04 »

Igazat megvallva nem tudjuk, hogy mikor halt meg madara bácsi, szóval simán lehet, hogy a fénykora egyben a halála előtti állapot. Aztán meghagyta Tobinak, hogy a rinengant adja oda nagatonak.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9380 Dátum: 11 nov 06, 00:04:31 »

Állj, Állj, Állj, Állj, Állj álljá mondom álljá' meg... Nevet a legjobb amit vha olvastam idáig az ez:
Idézetet írta: dris
... ez csak egy feltételezés volt, hogy a halála előtt halt meg ...

De eleve kezdjük ott az elmélkedést h Chakra volt ez a megfigyelő aki Tobit és Izunát ilyen téren összehozta h testsúly és magasság mert aszhem 3. databook-ban belevan írva. Amúgy mit rágjátok magatokat azon h mikor halt meg Madara... ez igazából tök mind1... szerintem ami sokkal fontosabb, mi célja volt neki Hashirama mellet ismert másik legnagyobb shinobinak h a szeme erejét Tobi által rábízza egy gyerekre (Nagatóra gondolok), de most komolyan Tobi is olyan sokat tud de mi értelme volt Madara Rinneganos szemét átadni úgy is Tobi akarja használni mert kell az utakhoz, de akkor sincs értelme egy tapasztalatlan kölyökre bízni ilyen értékes szemeket!

Eleve az a tény h nem is shinobi volt, hanem csak egy kölyök a sok közül akinek megölték a szüleit és árvaként élt Yahikoékkal, mivan ha pl. akkor Jiraiya lesz*rja őket és Orochimaru tényleg megölte volna őket, akkor biztos felfedezte volna a gyerek szemében a rinnegan-t megöli, elveszi tőle utána meg Itachinak villogott volna vele h:

"Hehehehe, köcsög... nem kell a hülye sharinganod, mert nekem van Rinneganom :blee: Pojén"

Vmi ilyesmit tudtam volna elképzelni ha ez történt volna meg, de a lényeg az h Madara sem Tobi nem volt jós de vmit tudtak és célja volt biztos lehet köze volt a "nagy tervnek" h Nagato aki szerencsétlen kölök semmit nem tud a ninjáskodásról, majd vmit mégis kezd egy olyan doujutsuval amit a legnagyobbnak tartanak számon!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 00:08:44 írta Morause » Naplózva
SDmemory
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #9381 Dátum: 11 nov 06, 09:01:40 »

Én a Rinnegan Nagatohoz kerüléssel csak egyet tudok elképzelni, mégpedig, hogy rinneganból csak EGY lehet ( Edo zombikat leszámítva), esetleg a hordozó testéből el kell távolítani, meg kell semmisíteni a testet, hogy "átöröklődjön" Talán, ha másból szeded ki az hasznos mint az MS-nál.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9382 Dátum: 11 nov 06, 11:03:37 »

Utakata24 én egyáltalán nem becsülöm túl madarát, csak tisztában vagyok ezzel.: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/4 most gondolj bele nem biztos hogy ez volt az egyetlen olyan jutsuja madarának amivel olyan nagy "káoszt" tud okozni amibe ő is belehalna. De majd a jutsu után újra éled a Kagék pedig súlyosan megsérülnek. Egész bisztos hogy ha nem szűnik meg idő előtt az edo tensei akkor legyőzik Madarát, de az is biztos hogy legalább két Kage meghal. És te se feledkezz meg arról, hogy -tudom ezt már anyian elmondták hogy már szinte egy szálló ige lett belőle de azért elmondom én is mert én még nem tettem meg- amikor Madara az I. Hokagéval küzdött akkor még csak EMS-e volt most már van ringenganja, valamint látszik hogy a fa elemet is elég jól irányítja, valamint még az is látszik hogy nem fél attól hogy megöli magát mert tudja, hogy regenerálódni fog, ezek mellet szerintem elég kiegyensúlyozott lesz a harc, még a létszám fölénnyel együtt is.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9383 Dátum: 11 nov 06, 11:36:12 »

Jó persze 5 kagéról van szó aláírom,de ha belegondoltok,tobinak majd szívinfarktusa lett amikor kabutomaru megidézte,szerintem inkább majd az 5 kage lessz bajban...
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9384 Dátum: 11 nov 06, 11:40:55 »

Idézet
Jó persze 5 kagéról van szó aláírom,de ha belegondoltok,tobinak majd szívinfarktusa lett amikor kabutomaru megidézte,szerintem inkább majd az 5 kage lessz bajban...

Meg szerintem nem véletlenül madara lett az ütőkártyája. Amikor megidézte az öt erős akatsukist (köztük ott volt nagato,itachi akik két személyes hadsereg) a szeme meg se rezdült, de amikor madarát akkor nem tudta, hogy hova szarjon, ebből is látszik, hogy valószínű madara erősebb most mint a mögötte lévő 5akatsuki, ha meg erősebb mint a mögötte lévő 5akatsuki akkor valószínű, hogy 5kage szinten mozog. Az a 5akatsuki szerintem ebből az ötös kageból 4-el lehet egy szint (nagato,itachi kitesz 3-at szerintem , a maradék három akatsuki meg csak kitesz 1,2 kaget)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 06, 11:41:38 írta Mach5 » Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9385 Dátum: 11 nov 06, 11:53:57 »

csak úgy osztasz-szorzol a kagékkal, szerintem még egyik karakter sem fújt ki a kagék közül, talán tsunade, ő is csak a szükség miatt lett kage, de a többi valószínűleg nem csak a sors fintora tette kagévá, én leginkább meiben bízok hogy tud még valamit mert ahogy láttuk a 2. mizukagét, kirigakure tud valamit. ja és A-ban is bízok kicsit hogy mutat valami ultimát kombót.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Kensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #9386 Dátum: 11 nov 06, 12:17:43 »

Ha az erőről lett volna szó akkor már az 5 volt akatsuki tagtól is összecsinálta volna magát. Még így is, hogy nem mutatott mindent Madara, megmerem előlegezni, hogy nagyobb erőt képvisel együtt ez az őt ember, mint ő egyedül. Madarára azért reagált így Tobi, mert az, hogy Kabuto visszahozta őt, veszélyeztette az álcáját. De még az is lehet, hogy azért is, mert így nem tud a tervük szerint haladni, ami gondolom azzal kapcsolatos lehetett, hogy feltámasztja Madarát.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9387 Dátum: 11 nov 06, 13:13:33 »

Tobival szerintem tuti nem a kagek fognak harcolni, hisz most madara ellen mind az öten összeesnek a fáradtságukba vagy pedig fele meghal a másik fele meg elfárad. Szóval tobi ellen szerintem sasuk+naruto fog összefogni, hisz tobi van szerintem legközelebb madara erejéhez jelenleg. Ha madara ellen öt kage megy és tobi csak kicsivel gyengébb akkor tobi ellen sasuk+naruto fog menni és lesz olyan érzésem, hogy ott mind a ketten nagyon elfognak fáradni:)
Naplózva
komja
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6


« Válasz #9388 Dátum: 11 nov 06, 13:16:12 »

Olvastam itt a hozzászólásokat és egy dolgot nyilván valóan elfelejtett a nagy többség(persze tisztelet a kivételnek). Még a sorozat legelején elmondta ezt Kakashi-sensei: A shinobik csapatban támadnak!! Lehet, sőt biztos hogy Madara a mostani erejével legyőzné a Kagekat egy az egy elleni harcban. Itt azonban több mint kétszeres a túlerő ha beleszámoljuk a 'múmia gyereket' is de még az sem biztos, hogy ő harcolni fog, szerintem Kabutot is érdekli ez a meccs annyira hogy a 'páholyból' nézze végig, csak akkor biztos hogy harcolni fog ha Itachi majd odaér Kabutohoz, de ez már egy másik történet. Szóval igen is kiegyenlített itt a két oldal bár az 5 kageból szerintem is el fog hullani néhány. Azon mondjuk nem lepődnék meg ha az öreg kihullana és személy szerint Tsunade után sem sírnék sokat de ezt majd meglátjuk.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9389 Dátum: 11 nov 06, 13:18:26 »

Szöcske+Naruto? Én úgy tudtam sasuke pont hogy naruto ellen van és tobival szövetséges nem hiszem hogy pont naruto+sasuke vs tobi harc lesz...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!