24 szep 22, 00:05:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471812 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #9270 Dátum: 11 nov 02, 12:18:24 »

tobinál szerintem madara minimálisan erősebb + még ott van tobi mellet 6 volt jinchuuriki rinnegannal sharingannal
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #9271 Dátum: 11 nov 02, 12:32:44 »

 Amúgy szerintem a rész kulcsmondata: Az emberiség számára a legjobb az lenne, ha békésen aludnánanak a végtelen Tsukuyomi által. Ez végképp bebizonyítja, hogy Tobi és Madara terve ugyanaz, és a kapcsolat közöttük valamikor régen fennált!
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9272 Dátum: 11 nov 02, 12:50:27 »

Ez 100% hogy közöttük fen állt a kapcsolat.
Örülök ,hogy Yondaime technikája fen maradt ,valószínűleg ez lesz a következő technika amit Naruto elfog sajátítani.
Jól nézett ki ,az utolsó kép mikor az 5 kage egymás mellett állt ,jövőhéten itt egy hatalmas csata veszi majd kezdetét.
Már alig várom  és remélem Madara aprítani fog ,elég volt hogy csak az edo zombik hullanak.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9273 Dátum: 11 nov 02, 12:57:09 »

Sóskának az agya túlzottan elborult ahhoz, hogy naruto mellett harcoljon. Ami érdekes az az, hogy most elöször láttuk zetsu-t valamennyire harc közben. Nem állítom, hogy fa elemet használ, de naruto lábát gyökerekkel fogja le, szóval szerintem hajaz rá. Az öt kage harcából a mizukage-ra vagyok a legjobban kicsáncsi, hogy a méreg, láva elemmel miket csinál, mert oké, hogy madara fa technika, de tudtommal a lávában nem nő fa...
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9274 Dátum: 11 nov 02, 12:58:31 »

Idézet
Már alig várom  és remélem Madara aprítani fog ,elég volt hogy csak az edo zombik hullanak.

Így nehéz lesz, hogy öt kageval harcol egyszerre:) Mire az egyiket kifektetné jön a második mire azt is kifektetné jön a többi és ez így menne tovább xD Itt szerintem egy olyan jutsut fog csinálni ami egyszerre több kageba sebet ejt és onnantól már könnyebb dolga lesz. Azt se zárom ki, hogy chibaku tensei lesz vagy megint az a meteor, de legjobban úgy járna ha 4et valahogy törbe csalná (mondjuk sok-sok fa technikával lefogna 4et vagy chibaku tensei vagy valamivel) és egy vs egybe megölné őket.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9275 Dátum: 11 nov 02, 13:00:39 »

Amíg ott van tsunade nem nagyon fognak hullani a kagék ha jó csinálja először megöli a nagyit aztán a többieket.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9276 Dátum: 11 nov 02, 13:07:45 »

Idézet
Amíg ott van tsunade nem nagyon fognak hullani a kagék

Azért én ezt nem mondanám, míg tsunade gyógyítaná a sérült kagekat addig madara simán megbírja ölni, ráadásul tsunade chakrája se végtelen, egy idő után meghalna a gyógyításokba vagy összeesne megint.
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9277 Dátum: 11 nov 02, 13:23:05 »

Szerintem Raikage keze Tsunade Rebirth jutsu-ja miatt nőtt vissza. Hisz ez Tsunade különleges, egyedi jutsu-ja. Mosolyog
Naruto pedig a Hirashin jutsu-t saját módján fogja kifejleszteni. Mivel ő nem olyan zseni mint az apja, szerintem máshogy fogja megoldani a teleport technikát, de egyedül és nem klónokkal. Bár...én örülnék neki ha ezt egy az egyben ugyanúgy tudná csak még hatékonyabban. Talán tovább fejlesztve. A 4. is elismerte h Tobi Tér/idő jutsuja jobb, mint az övé vagy a 2.-é. Mosolyog
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9278 Dátum: 11 nov 02, 13:26:20 »

Hát az igazi úgy lenne a naruto tér-idő jutsuja, amivel felülmúlhatja az apját, hogy nem kell pecsétet használnia hozzá. Az úgy már versenyre kelne tobi jutsujával.
Naplózva
Szemjuel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9279 Dátum: 11 nov 02, 13:33:19 »

az utolsó képen mintha a Raikage bal keze újra a helyén lenne Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9280 Dátum: 11 nov 02, 13:36:26 »

Duuu
Ahoz nem kell felülmúlnia az apja jutsuját hisz minato is képes volt megsebezni tobit vele.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9281 Dátum: 11 nov 02, 13:38:32 »

Minato úgy sebezte meg tobi-t hogy eldobta a kunai-át amin pecsét volt, az átment a fején, és ráteleportált, és rasengannal lecsapta., szóval ott is pecsétet használt.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 02, 13:45:21 írta Duuu » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9282 Dátum: 11 nov 02, 13:50:55 »

Azt mondom hogy nem kell felülmúlnia az apja teknikáját mert már azzal megtudta sebezni minato tobit.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9283 Dátum: 11 nov 02, 14:23:35 »

Igazad van, hogy meg tudta sebezni, de törekedjünk a tökéletesre:D
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9284 Dátum: 11 nov 02, 15:18:13 »

Jó volt ez a fejezet, főleg a vége. Örülök, hogy láthattunk valamit Oonoki múltjából még ha kicsit is. Legalább látthattuk, hogy nézett ki. Nekem is szúrja a szemem, hogy Kishi csak úgy simán elakarja takarítani Zetsut. Bízok benne, hogy fehér Zetsunak csak egy klónja volt amit megölt Sasuke, és reméem fekete Zetsu még nem halt meg. Mutathatna valami visszaemlékezést, információt róluk. Nagyon olyasmi érzésem van, hogy ez rövid harc lesz és a következő fejezet végén méhék összefutnak Tobival vagy Sasukével. Remélem nem ez lesz és megnéznék 2-3 fejezetet a Kage vs Madara harcból. A Kagék közül biztos meghalnak minimum ketten. Aki biztos emghal az Oonoki már túlélte Muu ellen, a második Mizukage ellen ( jó az csak homok klón volt), a Chibaku Tenseit is túlélte, Madara ellen szerintem már nem ússza meg. Tényleg nagyon jó lett az utolsó kép, az öt kage együtt, csak elrontotta Kishi mert Raikagénak csak az egyik keze van meg.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 02, 15:19:03 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!