24 szep 21, 18:05:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471484 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #9225 Dátum: 11 okt 30, 18:46:09 »

Az Uchihák átlagon felüli chakrát és spirituális energiát örököltek. Ebbe bele tartozik a minőség és a mennyiség. Különösen Madaránál. És ez kell is a Sharingan, vagy éppen Madara esetében a Rinnegan jutsuk mesteri és egy csatán belüli folyamatos használatában.
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #9226 Dátum: 11 okt 30, 21:16:18 »

Madarának szerintetek mennyi chakrálya lehet???Mert egy iszonyatos térreható Katon jutsu,Fa  elem,nem is volt olyan kicsi azaz erdő,két drb. "kavicsot" dobott a 4. hadosztályra,EMS,Rinnegan,Susano......tényleg mocskos a chakrályaXD

Azt vedd figyelembe, hogy az erdő előtt újraregenerálódott,, ergo max chakrával indított újra.


oonoki már harcolt Madarával, igaz nem hinném, hogy egy ilyen kaliberű ellen, de szerintem mutatni fog még valami nagyon brutál technikát, ami az életébe fog kerülni, és ennek a segítségével lepecsételik a sörényest.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9227 Dátum: 11 okt 30, 21:32:55 »

MInt a Fairy Tailes Iced Shell Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #9228 Dátum: 11 okt 30, 21:40:09 »

Madarának általában mekkora chakrája van? jó kérdés.. de mivel ez egy EDO TENSEI-es Madara ebben a pillanatban kb végtelen.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9229 Dátum: 11 okt 30, 21:46:25 »

Hát egy uchiha onnantól lepecsételhető, hogy nincs feje:D  Na most , ezt elérni nem  lesz könnyű Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9230 Dátum: 11 okt 30, 21:53:05 »

Itachi a susanoojával szerintem letudná pecsételni csak átkéne döfnie a karddal bár nem hiszem hogy egy olyan gyors sinobit át tudna döfni + még ott van madara susanooja ami neheziti a dolgot.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9231 Dátum: 11 okt 30, 22:10:11 »

Igen, mivel gyakorlatilag nem tudunk semmi egyedit madara susanojáról, pedig biztosan annak is van 1-2  egyedi képessége Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9232 Dátum: 11 okt 30, 22:24:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/11
Ugyebár itt Madara saját magát stíröli.
Lehet, hogy ennek a sebnek a helyét keresi: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/13 (2. kép), mert azért ha valakit átszúr egy kard és nem is hal bele, annak nyoma marad.  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #9233 Dátum: 11 okt 30, 22:48:33 »

Chakra ez teljesen logikus amit mondasz. Mert ezzel Maradra arról győződne meg, hogy az az énje van feltámasztva aki már a végzet völgyében összecsapott az elsővel. Ebből tudja, hogy akkor Hashirama ereje is már az övé, szóval erről tudott Kabuto. Vagy szimplán az is lehet persze, hogy valahogy úgy mint Danzounál, a teste egy rész "fa". Nevet
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #9234 Dátum: 11 okt 31, 02:47:39 »

Chakra most egy érdekes dologra világított rá. Tobi arról beszél a Kage találkozón, hogy súlyos sebesüléseket szerzett a Hashirama elleni harcban. A másik képen a karddal átszúrt Madara látható. Erről nekem az esett le, hogy nem-e lehetséges az, hogy ott és akkor, a Végzet völgyében Hashirama lepecsételte volna Madara erejét, vagy tudom is én mit? Mert ugyebár Uzunaki Mito, és maga az Uzumaki klán a pecsétekről volt híres. Az oké, hogy Tobi szerint súlyosak a sebesülései, de mégis milyen seb lehet az? Lehet nem is seb, hanem pecsét. Madarának mint tudjuk, különleges chakrája van, mennyiség és minőség szempontjából is. Ha ez a chakra, vagy akármi ami kulcsfontosságú lehetett abban a harcban, le lesz pecsételve, akkor ha életben is marad, már nem lesz olyan "legyőzhetetlen".

 Ha visszagondolunk, akkor Itachi is átszúrta Orochimarut, és úgy pecsételte le, vagyis ejtette örök illúzióba. Lehet Madarával is hasonló történhetett. Így logikus lenne, hogy miért nem teljes Tobi, és talán (pont úgy, mint Orochimaru kezei a Sandaimevel vívott csatában) az ő teste egy része is ugyanúgy használhatatlan lett, és ezért láthatjuk, hogy úgy cserélgeti a jobb kezét, mint más a ... azt. 

Az igazi Madara is tudhatott erről, azért is nézete saját magát. Ebből viszont az következik, hogy Tobcsi mégse nem akkora imposztor, hanem valószínűleg valami klón féle.

Putir,  Itachi nem fog Madarával harcolni, mert elindult, hogy leállítsa az Edo Tensei-t. Mellesleg ez sokkalta logikusabb döntés is, mintha felesleges csatába bonyolódna Madarával, hiszen így az össze Edo zombit is leállíthatja, és gyöngítheti az ellenség erejét.  Azért egy Madara vs Itachi harcot szívesen megnéznék, de valószínűleg erre sosem fog sor kerülni.

Egy Uchiha onnantól lepecsételhető, hogy nincs feje? Ezt hol olvastad? Csak azért kérdezem, mert ez felett én tuti átsiklottam.

Ooonoki biztos megfogja mutatni, hogy miért is lett Tsuchikage. Biztos valami nagy dobásra készül, de kizárt, hogy győzzön Madara ellen. Remélem lesz valami visszaemlékezés is, mert szerintem nem ok nélkül mondta a Kage találkozón róla, hogy egy szörnyeteg. Valószínűleg korábban már összecsaptak, vagy valami történhetett.
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #9235 Dátum: 11 okt 31, 09:26:43 »

Csak azért mondta h akkor pecsételhető le,ha nincs feje,mert egy Uchiha-t nem ugy ismerni h jó,akkor megadom magam Ördögi Nevet főleg nem az elborultabb elmélyűeket >.<#
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9236 Dátum: 11 okt 31, 10:49:46 »

Az Uchihák átlagon felüli chakrát és spirituális energiát örököltek.

De ha ez így van,akkor miért a Senjuknak,meg az Uzumakiknakvan iszonyat sok chakrályuk???
Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9237 Dátum: 11 okt 31, 11:27:40 »

Szerintem az uchihák úgy tolják h nekik van több chakrájuk csak ők pocsékolják jobban, pld amaterasu.
A senjuknak a chakra kontrollja remek, ezért nem szórják el a chakrájukat.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9238 Dátum: 11 okt 31, 11:44:09 »

Mintha korábban, a sima Naruto mangában, is említették volna h Naruto-nak jóval több chakra-ja van, mint a többieknek a korosztályából. Kakashi is említi h 2x annyi chakra-ja van Narutonak, mint neki. Az anyjáról pedig úgy beszéltek h különleges chakrája volt, mint Mito-nak. Talán Uzumakiknál fordul elő csak az a bizonyos különleges chakra, ami azt is jelenti h sok is van. Talán Yamato emeli ki h Naruto saját chakrája még a 3 farkú Kyuubi-t is ellensúlyozta...nem égett le róla a bőre. Mosolyog Én úgy emlékszem h a Senjuknak van elképesztő sok chakrája és a jobb Uchiha-k használják a legprecízebben a chakrát. Így úgy tűnik h nekik is hatalmas chakrájuk van.  Bocsi ha rosszul emlékszek, de már régen volt. Mosolyog
Ohh, még Kabuto is megmondta a chunnin vizsga alatt, h ha Naruto megtanulja tökéletesen használni a chakráját, akkor megállíthatatlan lesz. Nevet Nevet
Naplózva
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9239 Dátum: 11 okt 31, 11:47:00 »

Szerintem az uchihák úgy tolják h nekik van több chakrájuk csak ők pocsékolják jobban, pld amaterasu.
A senjuknak a chakra kontrollja remek, ezért nem szórják el a chakrájukat.

Van benne igazság . Kiváló példa erre Sasuke és Danzo harca ahol Sasuke ész nélkül  vetette be legerősebb képességeit , bár mondjuk mint utólag kiderült kellett is  a sok nagy erejü támadás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!