24 szep 21, 17:56:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471466 alkalommal)
0 Felhasználó és 76 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9210 Dátum: 11 okt 29, 22:52:18 »

Szerintem majd meglátjuk  Nevet Az utóbbi pár rész eléggé felkavarta a történéseket. Lesznek itt még meglepetések szerintem. Viszont talán lassan megmutatkozik történet külső kerete.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9211 Dátum: 11 okt 30, 02:37:40 »

Nem egészen értetted meg amire céloztam.. az első képen a "hosszú hajú" Madara van. A másodikon TOBI! Sokan jöttek itt olyan elméletekkel hogy Tobi és Madara egyszerre éltek Nagato gyerekkorában, a negyedik Mizukage idejében. De a képek alapján, a "hosszhajú Madara" biztos hogy Tobi, hisz Kisame azonosította. Tehát Tobinak volt hosszú haja.

Mert olyan nehéz egy sharingenyóval elhitetni mit lásson Kisame... arról nem is beszélve, hogy Tobi keze Zetsus trutyi lehet alkalmazta "Madara másolatát"(az a csakra is azonos szintű klónos jutsu).
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #9212 Dátum: 11 okt 30, 03:20:17 »

Ez logikus is lenne, hiszen miből áll levágnia Madarának a haját, de ott a probléma, hogy jelenleg két "Madara" van egy helyen, vagyis a valódi Uchiha Madara és Tobi. Azt még érteném, ha Kabuto Madara régi  testét visszahozná, de a lelkét nem szakíthatja két részre. Márpedig itt  két külön személyről van szó.... legalább is azt hiszem. De viszont hogy rendelkezhet Tobi Madara emlékeivel? Mert az nekem még nem világos. Ha Madara teremtett volna a Zetsukból egy másolatot önmagáról (Tobcsit), akkor még érthető, de itt most jelenleg mindkettő "él", és önálló tudattal rendelkezik.

Ami a Senjukat illeti, én  nem becsülném őket alá. Nem ismerjük még teljesen Hashirama erejét, és ha már maga Madara (vagyis akkor még Tobi) is elismerte és tisztelte, akkor nem lehetett semmi az Első Hokage. Az, hogy Hashirama a Gedo Mazou-t használta volna, az felől erős kétségeim vannak, de végül is semmi sincs már itt kizárva.
Egyébként az a gyanúm, hogy Oonoki nem véletlenül akar megküzdeni Madarával. Biztos történt valami, ami miatt oka van nem kedvelni őt, és remélem a következő fejezetben meg is tudjuk, hogy mi.

Egyébként miből gondoljátok, hogy Madara nem elég gyors?  Eddig amit láttunk, Tobi egy hajszállal volt lassabb  Minatotól. Ha pedig hihetünk Tobinak, akkor ő súlyos sérüléseket szerzett a Shodai Hokage elleni harcban, és már csak árnyéka régi önmagának. (És már megint itt a kérdés, hogy akkor most ki is lehet tulajdonképpen Tobcsi?) Ellenben a zombi Madara Edo Tensei-es verziója úgy készült, hogy olyan legyen, mint fénykorában. Nem hinném, hogy lassú lenne, sőt... szerintem még meg sem mutatta igazán, hogy mire képes.

Amúgy Hashirama a fa elemmel tudta irányítani a bijuukat, vagy az két különböző képesség?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 03:25:08 írta Terumi Mei » Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #9213 Dátum: 11 okt 30, 07:08:28 »


kakesz
Arra utaltam, hogy a hosszú hajú "Madara" se Madara hanem Tobi volt..

Genjutsus elmélet, a "Madara" mint 4. Mizukage bemutatkozásakor Kisaménak.: Minek csinált volna ott genjutsut, Kisamének kb fingja nem volt hogy hogyan nézz ki Madara. A csatamezőn, most a fél tömeg bambán állt hogy ki ez a faszi. Tehát a hosszú hajú személy is lehetett már Tobi. Genjutsura sincs szükség.

Ellenérv miért mondta volna Kisaménak hogy Ő Madara, amikor ott és akkor nem sokat számított. Hacsak tényleg nem ő Madara.

A másik: Tobi maszkos bemutatója gondolom erre gondoltál: Nem nehéz elhitetni, hogy ez egy genjutsu. De azt Kisi mutatta volna nekünk vagy legalábbis utalt volna valami fél képpel, hogy Sharingannal bűvészkedik Tobi. Persze lehetséges, de ez esetben utólagos belemagyarázás lenne, ha mutatna egy képet amit akkor nem mutatott. Olyan dolgokról amik előttünk zajlottak le, kisi nem hozhat elő új perspektívákat. Itachi Sasuke harcról most előhozna 10 új oldalt, senki nem örülne. Szerintem nem Genjutu volt. Az amit utsó mondatodban írsz, inkább reálisabb. Egy Zetsu/ Madara másolat.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #9214 Dátum: 11 okt 30, 07:57:06 »

Véleményem szerint a Gedō Mazō az nem Senju technika. Láttuk Nagatotól megidézni aki Rinnegant használ és Tobi is csak azután tudta megidézni hogy megszerezte a Rinnegant. Ennyi erővel megidézhette volna Danzou ellen Hashirama DNS-ének hála így bizonyította volna Sasukénak (igaz hamis érvekkel) de hogy ő ,,Madara'' hisz az ereje is ezt tükrözi és legyőzte volna Danzout. Igaz ott az is közre játszott hogy Sasuke álljon bosszút meg hogy az FMS lassan a kezébe kerüljön. De véleményem szerint a Gedō Mazō nagyon szorosan a Rinneganhoz kötődik hisz azzal lehet hozzá való technikákat használni. Névszerint 3-at vagy 4-et : ).
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9215 Dátum: 11 okt 30, 10:16:45 »

A következő fejezről:nem tudom hogy oonoki hogy akar madarával harcolni ilyen állapotban,bár erről eszembe jutott valami.Amióta a shinobi haderőnek is leszakadt az álla,azóta nagyon kíváncsi vagyok a por elem működésére,szerintem ki derül a következő fejezetben,mert eddig ahhoz képest hogy muut hogy dicsőítették,nem valami nagy szám.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9216 Dátum: 11 okt 30, 11:40:25 »

Olvasva a hozzászólásokat, láttam, hogy sokan hiányolják, hogy a szövetséges haderőben nem potyognak a nevesebb emberek. Valószínűleg Oonoki utolsó harca jön most el, és utáljatok nyugodtan, de én szívesen megnézném amint Gai kinyitja a 8. kaput, feláldozva magát vmiért.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9217 Dátum: 11 okt 30, 14:02:29 »

nekem gai nem hiányzik Mosolyog de megnézném én is. szerintem oonoki meg fog halni igen elég öreg már és ideje valami jót is tennie a világért mert ő volt az aki sokat bérelte fel az akatsukit......és ha még segít egy kis dologban már jó. sajnos azt kell mondanom hogy madara meg fog halni de persze nem hamar hanem sejtem azt hogy ez olyan harc lesz mint amikor naruto pein ellen harcolt és eltartott 8-10 részig az animében mangában meg 10-12. elképzelem azt is hogy elmesél valami történetet mielőtt meghal de majd ne féljetek megmutatja milyen egy uchiha ereje. aztán jön majd az itachi vs kabuto.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9218 Dátum: 11 okt 30, 15:12:55 »

Adott egy MAdara, egy ál-Madara (tobi), meg "ő", akinek az aszisztenseként Kabuto bemutatkozott, és akire Madara is hivatkozott. Szerintem ez három személy lesz, MAdárka, az öccse, vagy egy klón, és valaki, aki, ha Tobi klón, segített létrehozni, ahogy mondjuk a Hashirama 2.0-át is, vagy csak simán benen volt a tervben. Például egy ifjú, feltörekvő, szociopata zsenire felfigyelhettek anno, aki halhatatlansággal, meg más dolgokkal kisérletezgetett, és akkor már az összes Hashirama dns származhatna MAdara felől.
Na már most, szerintem a krédés az, hogy ez a három oldal (az egyiket jelenleg KAbuto képviseli) miylen viszonyban áll egymással... KAbuto biztos nem cselekszik a "terv szerint", hiába mondja azt amit, de az is igaz lehet, hogy az ál- MAdara sem, akkor pedig úgy állunk, hogy msot került elő még egy a többiekkel ellentétes érdekü negyedik nagyhatalom a Kabuto/Orochimaru-oldal, a Shinobi-haderő és Tobcsi mellett, és minden még sokkal bajosabb lesz...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 15:13:30 írta STM » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9219 Dátum: 11 okt 30, 16:55:50 »

Madara beszélt vmi olyasmit miután Madara megkérdezte,hogy mennyit tudsz rólam,Kabuto mondta neki,hogy harcolt hashival,és akkor Madara emlitett egy olyat,hogy  MI tervünkről Kabutónak.....ez a Mi ez a Hashirama és Madara terve lenne,vagy Kabuto Madara, vagy Oro Madara vagy kié lenne ez a terv????
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9220 Dátum: 11 okt 30, 16:58:53 »

Ez az a kérdés amire mindenki keresi a választ Nevet, és egyenlőre csak egy ember tudja. Nem más mint Kishi. bow
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9221 Dátum: 11 okt 30, 17:03:30 »

Lehet,hogy még ő se tudja XDLehet csak megnézte,hogy meg van e a melle amit beültettett ikszdé  ikszdé
Madarának szerintetek mennyi chakrálya lehet???Mert egy iszonyatos térreható Katon jutsu,Fa  elem,nem is volt olyan kicsi azaz erdő,két drb. "kavicsot" dobott a 4. hadosztályra,EMS,Rinnegan,Susano......tényleg mocskos a chakrályaXD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 17:07:57 írta naruto96ricsmond » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9222 Dátum: 11 okt 30, 17:16:17 »

Madara beszélt vmi olyasmit miután Madara megkérdezte,hogy mennyit tudsz rólam,Kabuto mondta neki,hogy harcolt hashival,és akkor Madara emlitett egy olyat,hogy  MI tervünkről Kabutónak.....ez a Mi ez a Hashirama és Madara terve lenne,vagy Kabuto Madara, vagy Oro Madara vagy kié lenne ez a terv????

Ööö akk csak nekem tűnik eggyértelmünek hogy a "mi" alatt Madara Tobit és saját magát érti  ikszdé?? Legalábbis nekem megse fordult az eszemben, hogy lenne még egy harmadik ember, akivel Madara tervezget.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9223 Dátum: 11 okt 30, 17:33:11 »

Idézet
Madarának szerintetek mennyi chakrálya lehet???

Valami olyasmi volt régen a mangába, hogy madara született a legerősebb, leghatalmasabb chakrával amit valaha láttak. Nekem ebből az jön le, hogy bőven van chakrája.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9224 Dátum: 11 okt 30, 18:06:50 »

Szerintem ne keverjük a chakra minőségét a mennyiséggel. Nem ugyanaz a kettő. Madara különleges chakrával rendelkezik mint ahogy Kushina is különleges chakrával született. Pont az benne a különleges, hogy rendkívül erős az ő chakrája. Ez pedig kihathat arra is, hogy mivel erős a chakrája, így akár kevesebb is kell neki egy jutsu létrehozásához mint másoknak úgyan ehhez. A jinchurikiket is hasonlóan válogatták. Náluk alap volt, hogy vagy különleges vagy nagyon sok chakrával rendelkezzenek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!