24 szep 21, 15:48:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471379 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9195 Dátum: 11 okt 29, 10:34:44 »

Nagyon tetszett ez a fejezet is.Viszont azt sajnáltam,hogy nem tudtuk meg,hogy ez a 6 kézpecsétes jutsu tényleg páratlan,vagy csupán menő-e.Kifejezetten tetszett,hogy madara tud fa elemet használni.Én legjobban az ems képességekre vagyok kíváncsi.Hiszen,ha az ems ugyanazt tudja mint a ms csak ugye vakulás nélkül,akkor is még van minimum 1 teljesen ismeretlen technika,mivel izunának is más volt a mankegyou,sőt,az is lehet hogy madara még tud 3 ismeretlen mankegyou technikát,bár szerintem ezeket csak később tudjuk meg.Oonoki szinte biztos hogy meghal,sőt,még az sem kizárt hogy gaara is.Hát,mindenesetre madara nagyon táp,és hozzá kell tenni,az erejének még a felét sem mutatta meg,vagyis nagyon kíváncsi vagyok arra,hogy kishi milyen új erőket ad narutónak.Bár sokan azt mondják még ha kiegyezik a rókával,az sem lessz elég,én ezzel nem értek egyet.Ha kiegyezik a rókával,a chakratartaléka szinte korlátlan lessz,és ugye ezt nézzétek meg: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/15 ez a bijuu bomba kb. fél országot a földdel tessz egyenlővé.Persze,remélem hogy narutó kap teljesen új képességeket,aminek semmi köze a rasenganhoz,vagy az árnyékklón technikához.
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #9196 Dátum: 11 okt 29, 10:55:35 »

Valóban sajnálatos hogy nem tudjuk milyen technikával csinálta Madara a meteorokat de én az Izanagira tippelnék. Rikudou azt Yin Yang-nak hívta ami arra szolgált hogy képes volt a Yinnel dolgokat teremteni a Yangal pedig életet lehelni bele. Ez nekem elég lehetségesnek tűnik. Én azért nem írom le Minatot és azt se mondom hogy a Hiraishin nem támadó technika. Azzal ugyanúgy lehet támadást indítani mint kitérni az elől vagy nagy távolságokat megtenni. Végülis arra szolgál hogy teljes időveszteség nélkül változtassa a helyét a Jikūkan Kunaiokkal megjelölt helyeken. Vagy épp a maga által megjelölt helyekre. Tehát a Hiraishin kb mindenre jó valamilyen szempontból de mégsem olyan sokoldalú mint Tobi Jikūkan Idō technikája. Nem mondom hogy Madarát legyőzné hisz Minato technikáiról keveset tudunk míg MAdaráéról többet tehát össze sem lehet őket még hasonlítani.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9197 Dátum: 11 okt 29, 11:03:04 »

Madarát szerintem már csak egy dolog választja el attól, hogy rikodou szint legyen, már pedig a gyorsaság. Nem tudjuk mit takar a maradék három út, de most hárommal rendelkezik madara, most ehhez megkapná a minato szintű vagy a kyuubi naruto szintű gyorsaságot akkor már tényleg senki nem venné fel vele versenyt. Most se veszik fel, szerintem most is minimum két nagyon tápos karakter kell, hogy elverjék őt, de ha meglenne a hihetetlen gyorsaság neki akkor két utána lévő legjobbat rá uszítanák akkor se tudnák elverni szerintem. Szerintem a maradék három útból is valami gyorsaság féleség lesz az egyik hisz az nagyon fontos ahogy láthattuk. Minato a gyorsaságával meg a rasengannal vált a legjobbak közé, raikage a gyorsaságával meg az erejével vált ilyen erős kage-vá. Szóval az se kizárt, hogy a maradék három útból valamelyik a gyorsaság+erő lehet vagy simán a gyorsaság.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9198 Dátum: 11 okt 29, 11:39:20 »

Zseniális. Akkor ezt a megfelelő topicban meg is beszélhetitek Mosolyog.

A fejezetről: lassan tényleg kezd unalmas lenni, hogy van 4-5 olyan technika, amiről mindenki tudja, hogy "erős", és azóta csak az számít, a többi szart sem ér. Ennek a pár technikának a 95 féle variációját láttuk 86 embertől, aztán lassan kiderül, hogy ez a 95 technika igazából egy, és a 86 ember is egy nagyon szűk családhoz tartozik.
A maradék 80000 katona meg kitörölheti a seggét, senki sem foglalkozik velük. Valahogy ez a része nekem nagyon nem tetszik :/.
Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9199 Dátum: 11 okt 29, 11:49:04 »

Valaki belinkelné, hogy hol állítják, hogy senju dns is kell a rinenganhoz? mert én eddig csak az olvastam hogy sharingan level up. alaki beírta egy elméletként és azóta tényként kezeli mindenki
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9200 Dátum: 11 okt 29, 12:25:26 »

Ömmm....csak én nem látok vagy nem változott Naruto semmit a kyuubi chakrájátol???Jó kis fejezet volt...kicsit olyan töltelékességesség szaga volt,de nekem bejöttXD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 29, 12:36:58 írta naruto96ricsmond » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #9201 Dátum: 11 okt 29, 13:16:26 »

Sorry. Egyébként Loah melyik technikákra gondolsz pontosan? Gondolom a Rasengan az egyik, de mi a maradék?
Naplózva
HJoci26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9202 Dátum: 11 okt 29, 14:52:53 »

Nekem csak az nem tetszik, hogy egyre rövidebbek a fejezetek, szépek a "bónusz" képek, de inkább lenne hosszabb a manga!
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9203 Dátum: 11 okt 29, 18:14:49 »

Kishinek muszáj lesz megmutatnia a madara-hashirama csatát, a senjukat teljesen leírták itt az emberek, ezzel szemben meg az uchiha kultusz az egekbe szökött.. talán, ha fény derülne hashirama összes képességére akkor mindenki átértékelné madara erejét is. a mérleg nyelve túlságosan madara és az uchihák felé billent, ezzel csak az a baj, hogy egyesek megkérdőjelezik, olyan shinobik képességeit is már mint minato, első-második hokage stb.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9204 Dátum: 11 okt 29, 19:23:34 »

Moderátor:

Nagyon sok a témába nem illő hozzászólás. Az "illetékesek" olvassák már el a téma címét és az első hozzászólást a témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #9205 Dátum: 11 okt 29, 20:05:04 »

Pár gondolatom megosztanám.
1.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/16
2.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4

Az első képen hosszú haja volt Madarának, a másodikon kicsi.. Kisame meg mind a kétszer egy személynek azonosította a számunkra.

Valamint Hashirama ereje: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/11   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12
Szerintem a Gedo Mazou a Senjuk ereje.  Hiszen, a Susanoo a spirituális erő, pont mint amit Rikoduo az Uchiha ágnak adott. A Gedo Mazou meg fizikai erő, ami a Senjuknak adott. Szerintem Madara Vs első harcban egyik oldalon a Susanoo, a másikon a Gedo Mazou volt, bevetve.  Baromira eltudnám képzelni, hogy a végén Madara a kettő egybe ötvözi.. a spirituális és fizikai síkkal, a tökéletes izannagit létrehozva, ahogy anno Rikodou. Bár felveti azt a kérdést is hogy Nagato uzumaki chakrával hogyan tudta megidézni? Nevet bár.. azt tudjuk, hogy az Uzumaki kln szoros testvére volt a Senjunak.. (mííí meglepő szorosabb mint az Uchiha? na most mivan?? Gondolkozik Nevet) Lényeg.. Gedo mazou szerintem a Senjuk végső ereje, a Susanoo meg az Uchiháké.. Madarának elvileg mind a kettő megvan. Mosolyog
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9206 Dátum: 11 okt 29, 20:20:03 »

Most nézd meg a Gedo Mazo erejét (http://www.youtube.com/watch?v=Z5JZxVxEGXU) és gondold át meg1x hogy mi lett volna ha Gedoval csapkodott volna minen Senju... bow
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #9207 Dátum: 11 okt 29, 20:24:20 »

Simán belefér. Madara ellen elköll a powa. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #9208 Dátum: 11 okt 29, 21:07:53 »

Pár gondolatom megosztanám.
1.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/16
2.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4

Az első képen hosszú haja volt Madarának, a másodikon kicsi.. Kisame meg mind a kétszer egy személynek azonosította a számunkra.

Valamint Hashirama ereje: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/11   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12
Szerintem a Gedo Mazou a Senjuk ereje.  Hiszen, a Susanoo a spirituális erő, pont mint amit Rikoduo az Uchiha ágnak adott. A Gedo Mazou meg fizikai erő, ami a Senjuknak adott. Szerintem Madara Vs első harcban egyik oldalon a Susanoo, a másikon a Gedo Mazou volt, bevetve.  Baromira eltudnám képzelni, hogy a végén Madara a kettő egybe ötvözi.. a spirituális és fizikai síkkal, a tökéletes izannagit létrehozva, ahogy anno Rikodou. Bár felveti azt a kérdést is hogy Nagato uzumaki chakrával hogyan tudta megidézni? Nevet bár.. azt tudjuk, hogy az Uzumaki kln szoros testvére volt a Senjunak.. (mííí meglepő szorosabb mint az Uchiha? na most mivan?? Gondolkozik Nevet) Lényeg.. Gedo mazou szerintem a Senjuk végső ereje, a Susanoo meg az Uchiháké.. Madarának elvileg mind a kettő megvan. Mosolyog
a második képen ott vana csávó kezébe  a maszk tehát az tobi nem madara
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #9209 Dátum: 11 okt 29, 22:15:48 »

Nem egészen értetted meg amire céloztam.. az első képen a "hosszú hajú" Madara van. A másodikon TOBI! Sokan jöttek itt olyan elméletekkel hogy Tobi és Madara egyszerre éltek Nagato gyerekkorában, a negyedik Mizukage idejében. De a képek alapján, a "hosszhajú Madara" biztos hogy Tobi, hisz Kisame azonosította. Tehát Tobinak volt hosszú haja.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!