24 szep 21, 08:34:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471126 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8850 Dátum: 11 okt 19, 13:57:35 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy mégis, hogy a fenébe tudta ezt az állatot leverni az 1. Hokage? Azért az tényleg egy nagyon brutális csata lehetett, remélem lesz róla valami flashback, mert az elsőt legutóbb Sarutobi ellen láttuk harcolni, de az kispiskóta volt, ehhez a meteorhoz és hasonlókhoz képest. Szóval ezekután érdeklne, hogy valójában milyen erős is volt Hashirama.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 13:58:30 írta Exkirion » Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8851 Dátum: 11 okt 19, 13:59:05 »

Jelenleg ez izgatja a fantáziám nekem is. Kell az a flashback!
Azt is jó lenne tudni, hogy a harc idejében Madarának MS, FMS vagy Rinneganja volt? Elméletileg akkor halt meg Madara és azt is biztosra veszem hogy az 1. Hokage leellenőrizte az állapotát, hacsak nem ő halt meg előbb. Az is biztos, hogy nem használt akkor Madara Izanagit mert megvan mind a 2 FMS-e.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:03:27 írta CsukiIce » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8852 Dátum: 11 okt 19, 14:00:43 »

Huhh kiváncsi vagyok hogy ezt a meteort hogy élik túl? hashirama sem lehetett semmise ha madarát leverte, bár ahogy olvasom ,igaz nem vagyok jó angolos, de a halála előtt éledt fel a rinnegan? így már érthető hogy tényleg ő adta nagatonak, bár kérdés hogy miért neki, és következik hogy tobi  vagy tényleg madara, vagyis valamenyire a része hogy később feléledjen, vagy pass, de eedig ez a valószínű...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #8853 Dátum: 11 okt 19, 14:03:24 »

A fejezet, "akció-dússága" tetszett.
Az, hogy megint dojutsu keveredik, és megint azokkal foglalkozunk, ki, mennyit tud pislogni, kicsit unalmas már.
Madara katon jutsuja nagyon bejött, valahogy így lehetett az övét elképzelni. Ahhoz képes amit sóska nyom, ez magasan felette van...

Sóska szemei így is gyorsan fejlődtek, és ezek után is több mint valószínű, hogy fognak is. Nem kizárt ezek után, hogy neki is hamar beérik a Rinnegan.

A nagy "Megmentjük-Feltámasztjuk a Sharinganos idiótákat, és Éljenek újra az Uchihák" - ból valszeg az lesz, hogy azok hárman szépen kinyírják egymást, az utolsót pedig lezúzza Naruto.

Tény, hogy még nincs olyan szinten, hogy kiálljon Madarával, és dunsztunk sincs, miképp tudna tovább fejlődni, a tökéletes jinchuuriki-n kívűl, de nem is baj. Majd megdobálja ramennel az utolsót... maybe

Hashirama és Madara csatáját pedig én is megnézném már végre. Nem bánnám ha szentelnének neki pár fejezetet.
Über brutál csata lenne.  Nevet
Naplózva

picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8854 Dátum: 11 okt 19, 14:04:41 »

Érdekes hogy mind Madara mind Kabuto úgy beszél Tobiról mint az "ő" tehát ők ponotsan tudják ki lapul a maszk alatt. De Tobi mégsem hazudott nagyott, azt mondta Hashiramával vívott csatáza, az elsőben lévő hat út egyikéért zajlott. amit meg is kapott! Akkor így érthető az hogy Madara FMs-ből képes volt a rinnegant is kihozni, evolúciós szinten a legmagasabbra törni!

Tahát valamilyen szinten a mi Tobink nem hazudott mindenben.  Az a négykezes Susanoo nagyon para! Most akkor mi van? Madraa bitorolja mind az FMS és rinnegan erejét és képességeit is?  Gondolkozik  Hát itt nem sok esélye lesz bárkinek is! Bár Rinnegan erejével saját magát is visszahozhatná az élők közé. most nem?

batai15!  Madara most mondta hogy nem sokkal halála elött ébresztette fel a rinnegant! Akkor hogy is adhatta volna Nagatónak? Annak ellenére hoghy Madara ismerte Nagatót, nekem sehogy se áll össze a kép!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:08:00 írta picassopeter » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8855 Dátum: 11 okt 19, 14:08:04 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy mégis, hogy a fenébe tudta ezt az állatot leverni az 1. Hokage? Azért az tényleg egy nagyon brutális csata lehetett, remélem lesz róla valami flashback, mert az elsőt legutóbb Sarutobi ellen láttuk harcolni, de az kispiskóta volt, ehhez a meteorhoz és hasonlókhoz képest. Szóval ezekután érdeklne, hogy valójában milyen erős is volt Hashirama.

Az Uchihák és a Senjuk leszármazottai Rikudou sennin-nek, szóval egy súlycsoport voltak a harcban. És szerintema  Senjuk ugyanúgy képesek aktiválni a  rinnegan-t mint az uchihák.
Amúgy ez a  fejezet kegyetlen volt, és amilyen zenét hallgattam közben kb. 3-szor akkorát ütött!
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8856 Dátum: 11 okt 19, 14:09:34 »

Azokat tudná visszahozni akiket a mostani harcban öl meg. Mondjuk tőle ezeket a technikákat és erőt látva bármi kitelik.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8857 Dátum: 11 okt 19, 14:12:59 »

Nah a fejezetről:
Madara erejét korrektnek tartottam, 3 kage szintü (bár már fáradt) sinobi próbálta taktikusan legyőzni őt, de szerencsére ez még kevés.Bár szerintem kissé túl gyorsan kapta elő a sussanot, meg alapjábavéve nem sokat láttunk az EMS-ből...
Viszont örültem, hogy Kishi nem csinált belőle egy másik Aizent, aki 1 pillanat alatt szétszedi a sereget egy kardlendítéssel, az már a Bleacben sem tetszett.Mondjuk ahogy nézem az utolsó képet , ő sincs híjján cheates jutsukból  ikszdé.

Amin vágtam egy facepalmot, az a Rinnegan volt.Az addig még oké hogy egyre több embernek van sharinganja, de a rinnegannal művelni ezt már túlzás.Elég sz@r , hogy lassan már abból is mindenkinek lesz egy-kettő, nem tudom mi volt az értelme annak hogy madara is kapjon belőle hiszen anélkül is tápos. Remélem sasukének nem lesz , mert az már leírhatatlanul béna lenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:43:29 írta mateee-kun » Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #8858 Dátum: 11 okt 19, 14:13:22 »

Na végre elkezdődött. Eddig nekem az egész háború csak időhúzásnak tűnt de most már igencsak bedurvult az egész. Egy valamire azért kíváncsi lennék. Mi a franc lesz így Narutóval?? Az öreg Raikaget is nehezen gyűrte maga alá, akkor mi lesz Madara ellen? Naruto nőtt aztán ismét visszahullott.....
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8859 Dátum: 11 okt 19, 14:22:21 »

Sokan azt mondták az Itachi - Nagato párosra hogy kétszemélyes hadsereg. Na most Madara ugyanazt tudja mint ők ketten, (sőt többet mert FMS-e van nem sima MS)  és ugye Nagato Narutot Kyuubi módban, Bee-t pedig Lariat (?) módban egy pillanat alatt elintézte. Ha az eredeti Naruto és Bee megérkeznének + a két Kage, esetleg még a 4. Raikage akkor talán lenne esélyük.

Most még az a nagy szerencséjük, hogy Muu nem tudja használni a por elemet! Ha még ő is helyrejön akkor már reménykedniük is felesleges lesz.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:23:16 írta CsukiIce » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8860 Dátum: 11 okt 19, 14:24:47 »

AZért még nem tudunk mindent, hogy ki éli túl, ki nem stb.
A rinnegan meg elég durva húzás, bár ahogy értelmeztem az angolt, halálodon kell legyeél hogy elő jöjjön v valami.Nem tudom pontosan.Valahol érthető is a rinnegan mint végső szint, mert kicsit sánítós volt a  dolog az uchiha rejtekhelyen,  a tábla, ahol valameik részeb ezt mondták, a sharingannal lehet valamit látni, a mangekyouval még többbet,  a rinnegannal meg mindent el lehet olvasni.Illetőleg rikodu volt az ősük a senju
knak, és az uhciháknak, úgyhogy nekem meg tetszik a rinnegan magyarázata.
És igen muuu... ha ő is beindul akkor kanyec a hadosztálynak... :\ hullanak a jók mint a legyek remélhetőleg! végre egy kis izgalom:D:D:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8861 Dátum: 11 okt 19, 14:25:11 »

Azon gondolkoztam, hogy miért tudunk olyan keveset a senjukról, a képességeikről a jutsuikról.
Az uchiákról sokkal több az infó. Az egyész mangában szinte semmi szó sincs róluk. Nem élnek klánban, mint a többiek.
Kicsit olyan szent tojáskánt kezelik, és misztikusnak, pedig két generáció alatt csak nem koptt el minden info....
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:27:32 írta hamilton » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8862 Dátum: 11 okt 19, 14:26:06 »

Tömör véleményem a részről. Azt a k*rva p*csába! Részletesen később, ha kielemeztem a résztXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Cele713
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #8863 Dátum: 11 okt 19, 14:27:09 »

Ígéretes csata, vajon hogy vágják ki magukat ilyen szorult helyzetből. Ez a susanno még nm teljes de sokkal jobban tetszik mint Saskéjé:D A kövi rész is nagyon várós kár hogy csak ilyen heti egy rész jön ki:S
Naplózva




Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #8864 Dátum: 11 okt 19, 14:30:13 »

Elképesztő volt ez a fejezet. Madara nagyon komoly. Ötletem sincs Naruto hogy tudná legyőzni. A Rinnegan igazi ereje valami elképesztő. Nem értem azt amit néhányan írtok, hogy most már mindenkinek lesz egy. Csak a legnagyobbaknak volt. Sennin-nek és Madarának. Nagato csak megkapta ajándékba amivel Madarának célja volt. Szerintem logikusabb is, hogy a Sharingan legfelsőbb szintje. Sasuke biztos nem fogja megkapni. Szerintem a végső harc a Sharingan és a Rinnegan harca lesz. Igazából Naruto reakciója Madara erejére a beszédes mert ő már jóval a többiek felett áll.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 14:36:39 írta peti40 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!