24 szep 21, 06:49:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471046 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8640 Dátum: 11 okt 12, 14:05:17 »

Úgy gondolom, hogy Madara lefog alázni mindenkit.. Narutostul mindenestül. Itachi sejtelmes eltünése, hogy "megszünteti a jutsut" fogja megmenteni a népet. Legalábbis bírnám ha így történne. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #8641 Dátum: 11 okt 12, 14:11:09 »

Eszembe jutott tobi mért nem használt FMS v EMS-t! Ha izuna akkor megvan a rejtély. Hát a bátyuska kivette a mangekyou-ját. Ezért használ innen-onnan összelopdosott sharinganokat. És valaki ki ne írja hogy tobinak van FMS-e mert akkor nem halt volna majdnem meg konan ellen és nem veszítette volna el a fél karját torune és fuu ellen. Örökre tudná használni a sasunoot amaterasut vagy akármilyen erős uchiha jutsut, mért nem használja? Mert nincs neki nagyon egyszerű!
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8642 Dátum: 11 okt 12, 14:12:41 »

De neki papagáj haja volt mint Sasukének Nevet, ráadásul mára kb 80-90 éves lenne vagy idősebb és az egyetlen személy aki nem öregszik az Orochimaru. Még ha elsőre fura is én kitartok az mellett, hogy Tobi valami miatt Obito, vagy a valaki akiben a 10 farkú elméje lakozik. Vagy a kettő kombinációja, amit szintén nem zárnék ki. Ha a zetsu slejm amiből a keze van, tök jól működik mint műkéz, szerintem Obito-t is simán össze tudná rakni.

Amúgy amedig nem jövünk, rá, hogy a fekete Zetsu mi is pontosan, addig nem fogjuk megtudni ki Tobi, szerintem ő lesz a kulcsfigura itt.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:15:09 írta Exkirion » Naplózva

picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8643 Dátum: 11 okt 12, 14:13:23 »

Szerintem itt még komoly harcok leszenk Uchicákon belül is..... de igen, Itachi lesz aki bedarálja Kabutót így az Edo tensei-nek annyi! De legalább már mi is és a ninja szövetségesek is tudják hogy Madara tényleg halott!  A ruhája, a haja, mindene arra utal hogy tényleg belehalt Hashiramával vívott csatájában. Bár azért az aggaszt hogy Itachi is Madaraként mondta Tobit....ami azért gáz. mert ha nem is 1 korban éltek, azért egy kamut itachi ki tudott szűrni a sharinganjával.Ez utal is arra hogy Sasuke MS-e legelőször Tobi sharinganjába nézve aktiválódott.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:14:35 írta picassopeter » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8644 Dátum: 11 okt 12, 14:17:01 »

Az edo Tensei nem szűnik meg attól, hogy Kabuto meghalt, és Sasuke szemében az első mangekyou Itachié volt ami a Tobi szemeire aktiválódott.

Bocs a sok kommenttért, csak igyekszem rámutatni, hogy elég dúrva geb*szok vannak minden elmélettel Nevet

Amúgy van 1 dolog amit furcsálok, hogy még senki sem emelt ki, ez:

Madara ismeri Nagato-t! Amikor feléled először azt hiszi, hogy ő élesztette fel Rinne tensei-el, csak utána jön rá, hogy Edozombo lett miután Muu mondja neki. Ez senkinek sem fura?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:23:47 írta Exkirion » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8645 Dátum: 11 okt 12, 14:25:18 »

Tobi=Aizen elmélet egyre jobban kezd felszínre törni... x'DDD
Amúgy ez a fejezet kivételesen engem is nagyon érdekelt , a hét fejezete a jumpoknál szerintem. Még a KHR közbeszólhat , de szerintem nem lesz jobb ennél. Mosolyog
Naplózva
RIP
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8646 Dátum: 11 okt 12, 14:31:48 »

És a drága Tobink Konnannak arra hivatkozik ,hogy ő adta a rinnegánt Nagatónak ami azt jelenti ,hogy ő mindenről tud amit a drága Madárkánk csinált a haláláig vagyis ő se fiatal.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8647 Dátum: 11 okt 12, 14:33:01 »

Amúgy még egy nagyon fontos dolog:oonoki harcolt madarával,vagyis akkor ezek szerint tudja tájékoztatni a hadosztályt miféle ereje is van? Gondolkozik
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #8648 Dátum: 11 okt 12, 14:36:55 »

Elméletileg igen. OOnokinak elég nagy tapasztalata van.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8649 Dátum: 11 okt 12, 14:39:25 »

Madara viszont hülyére izanagizhatja magát, az edo tensei úgyis meggyógyítja a szemét. Elvileg bármilyen kár után az alapállapotba csinálja vissza a testet, szóval elvileg vakság ellen is működnie kéne.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8650 Dátum: 11 okt 12, 14:41:08 »

De nem hinném hogy képes az izanagira.Madara jelenlegi tudásunk szerint csak 1 úttal rendelkezik(Javítsatok ki ha tévedek) smirksweat
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8651 Dátum: 11 okt 12, 14:46:29 »

Jelenlegi tudásunk szerint tud Nagatorol akit a második háborúban talált Jiraya amikor még a harmadik volt a hokage. Ez erősen Madaráék kora után történt , ő mégis tud róla. Az itt a kérdés , hogyan .
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8652 Dátum: 11 okt 12, 14:51:03 »

És? Tobi aki állítása szerint használta az Izanagit Konan ellen.....ráadásul már akkor tudta mi az mikor Danzou Sasukéval nyomta.Attól hogy ő nem Madara, a tudása nem kevés. Még ha nem is lenne Uchica klán beli is amit kétlek, akkor is olyasmiket tud amit már senki nem tudhat, mivel Madara és Hashirama korában történtek, és már senki nem él  Konohában abból a korból.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:52:24 írta picassopeter » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #8653 Dátum: 11 okt 12, 15:02:19 »

Azta! Mit is fűzzek a fejezethez? Egyrészt adott ihletet egy új avatarra. ikszdé Másrészt pedig:
Most már gőzöm sincs, hogy ki lehet Tóbiás uraságunk. Már mindenkit beetetett azzal, hogy ő bizony Madara. Valószínűleg Ridokou sennin, vagy legkésőbb Madara születése óta "él". Azt, hogy ő a Juubi emberi alakja nem zárom ki, sőt ez lenne a legésszerűbb magyarázat. Viszont akkor meg miért Uchihának adja ki magát? Minek neki sharingan, ha eredetileg bijuu chakrával rendelkezett? És, annyi erővel Hashiramának is vallhatná magát. Vagy egy ősi Hyuugának.
Tehát, az, hogy ő a hús vér juubi nem hiszem. Max egy ember, akit megszállt a Juubi. Ez akár tényleg lehet most már Obito is. :S Madara öccsét én kizárom.

Örülök, hogy Naruto ilyen táp lett. (Legyen Hinatával is valami mááárr.) ikszdé A kardforgatók csak oda lettek varázsolva, most meg már pecsételik sorba őket. :S Ez így nagyon nem oké. Az a harc érdekelt volna komolyabban is. (főleg mert Sui bátyja is ott volt.) A "Trollkage" stílusa mindent visz, ő még maradhatott volna, de külön öröm, hogy végre nem Naruto rúgta szét a dattebayo seggét. ikszdé
Tehénke (Múúúúúúúú) technikáira is kíváncsi leszek, mert úgy érzem ő sem hozta még ki magából a max-ot. (bár már nem is fogja)
Madara vs. Naruto? Valamiért úgy érzem, hogy Naruto klónocskája egy hektárral arrébb repül, még mielőtt eltűnne. Nevet
Összességébe: Király fejezet volt! Várom a következőt! Hajrá IGAZI Madara!!!  Pontosan
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #8654 Dátum: 11 okt 12, 15:24:13 »

Azt sejtettem, hogy Madara lesz a koporsóban, engem az izgatott azóta mióta megláttam azt a koporsót, hogy vajon ki Tobi. Obito? Madara öccse? Ez már tényleg a végjáték, hiszen ha ez kiderül már minden szálat gyakorlatilag le lehet zárni. A végén szerintem megjelenik Sasuke és helyretesz mindenkit Nevet
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!