24 szep 21, 12:51:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471265 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
muraton
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #8565 Dátum: 11 szep 30, 18:51:20 »

Nem gond az azzal is megvagyok egy darabig csak már elfogytak az e-könyveim. És ha végeztem a meloval akkor egy 5*8 as dobozba vagyok bezárva 5-öd magammal, Norvégia északi részén. Ha nincs mivel elfoglalnunk magunkat akkor hamar megöljük egymást.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8566 Dátum: 11 okt 04, 20:18:24 »

Hiányoltam ebből a fejezetből a tartalmat. Animében kb 5 percnek megfelelő a cselekmény :/.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #8567 Dátum: 11 okt 04, 21:10:32 »

Ja hát tényleg nem sok minden lényeges történt DE legalább kiderült hogy Muu-t tényleg nem volt olyan egyszerű legyőzni.
Külön jó pont még hogy a MizuKage legyőzéséhez végül nem kellett Naruto hanem Gaara megoldotta egyedül tényleg.
Sakura meg megint nem csinált semmit... (csak kellett a fejezetekbe mint egy falat kenyér)
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #8568 Dátum: 11 okt 04, 21:47:25 »

Szerintem a tsuchikage azt akarta mondani hogy nem az igazit pecsételték le csak nem hagyták neki Nyelvesít
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8569 Dátum: 11 okt 05, 08:19:55 »

Szóval egy klón darálta be Muu felét és a Raikaget , ezt mindenki képtelenségnek tartotta 3 hete  ikszdé
A cím már megint átverés volt ,már látni fogjuk a titokzatos koporsót tölteléket ??
Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #8570 Dátum: 11 okt 05, 09:24:32 »

Élt bennem a remény és erre tessék thx Kishimoto, hogy nem 4 mp alatt daráltattad be Narutoval Muu-t (Ha már úgy be harangozták itt  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/525/18 hogy meg kora űber állat ember ...ööö volt ).

A fejezet elment egynek, sajnos túlságosan örülök Muu visszatérésének így nem is említem meg hogy szinte semmi nem történt (baker meg említettem ikszdé ).
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 09:28:14 írta PiFi » Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8571 Dátum: 11 okt 05, 11:45:41 »

Azért erős, hogy semmi nem történt. Muu ereje lefeleződött. Amit szerintem nem egy klón győzött le. Naruto pedig oda ért minden helyszínre, hogy hőssé váljon. Az utolsó oldalon pedig Zetsu szerintem felvette Naruto alakját azt megy emberkedni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8572 Dátum: 11 okt 05, 14:33:43 »

Hát a cím ismét elég érdekes volt, bár az "Itachi vs Naruto"-t nem űbereli , ott a manga semmit sem váltott be abból amit a cím igért, de persze jól lelőtték a poént az elején  smirksweat.
A fejezet jól kezdődött, Muu megúszta a pecsételést, a Mizukagétől pedig még halhattunk pár utolsó szót  Nevet  Egyértelműen ő volt a legjobb karakter a kagek közt, jó volt a harca, bár kissé rövid, viszont sok színt vitt a mangába!
Nah eddig a pontig jó is volt a fejezet, nah de ami utána volt...
Ahogy meghallotam hogy Naruto egy kagebushin, a fejezet el volt rontva számomra. Hihetetlenül illúzióromboló, hogy a 3. Raikaget (akinek a harca sokkal jobb lett a vártnál), egy klónnak sikerült leszednie.
Arról nem is beszélve , hogy ez után azt kellett néznem, hogy Naruto hogyan menti meg Sakurát és Hinatát  Technikai KO.
Remélem Kabuto és Muu valami olyannal fog előrukkolni jövőhéten, ami elfeledteti velem a mostani csalódotságot.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 14:49:11 írta mateee-kun » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8573 Dátum: 11 okt 05, 15:01:32 »

Csak én érzem úgy, hogy kishimoto a naruto-t eléggé fel erősítette? Vagy szimplán a régi kaget becsüli le ennyire? Nehogy már egy kage bunshin elverjen egy muu meg egy raikage szintű karaktert.. Ha egy kage bunshin-nak ennyi erőt adott akkor mégis mi lesz a nem kage bunshinos narutoval?... Meg ha narutot ennyire fel erősítette akkor sasuket nem tudom elképzelni milyen új képességeket fog kapni hisz az egész naruto arról szólt, hogy sasuke mindig egy lépéssel naruto előtt volt, valószínű most is úgy lesz vagy pedig a naruto környékén van valahol, de nem bírom elképzelni, hogy mivel bírná fel erősíteni ennyire sasuket. Madaráról meg ne is beszéljünk.. szerintem őt meg úgy fogják legyőzni, hogy sasuke+naruto együttes erővel akkor madarának meg milyen erőt fog majd adni?.. eléggé ellett szerintem tájolva az erő szintek már:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8574 Dátum: 11 okt 05, 15:10:22 »

Kishi most már egyértelműen teljesen bele van kavarodva az eseményekbe, és elég sokat újít fejezetről fejezetre.
Teljesen lerí az előző fejezetekből, hogy eredetileg úgy tervezte, hogy az igazi Naruto szállt harcba a Raikagéval.
Nem hiába volt hátrahagyva Kirabi... Tök egyedül.
Egy bunshin 3 Rasenshurikent, 1 Rasengant, 1 Rasengan bolygót és majdnem egy Bijuu bombát létrehoz? A senjutsut meg sem említve..

Eddig a klónok egy sz*ros pofontól kipukkadtak.
Tessék megtekinteni az 553-555 fejezeteket. Az állítólagos Naruto Bunshin esik-kel..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8575 Dátum: 11 okt 05, 15:17:23 »

Sasuke 1 lépéssel Naruto előtt járt? Igen kábbé a sima Naruto sorozatban, amikor először csaptak úgy igazán össze, amikor Kakashi elrepítette mindkettőt egy víztározóba. Aztán utána már meglátszott, hogy ki is az erősebb. Ja persze Sasukének kellett az átok pecsét, mert anélkül gyengének érezte magát. Habár Narutonak meg ott van a Kyuubi.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8576 Dátum: 11 okt 05, 15:32:58 »

Egy bunshin 3 Rasenshurikent, 1 Rasengant, 1 Rasengan bolygót és majdnem egy Bijuu bombát létrehoz? A senjutsut meg sem említve..

Öö egy Rasenshuriken volt, nem három. Csak harmadjára sikerült betalálnia vele  Mosolyog.
Am sennin módban képes volt 2 rasenshurikenre csak senjutsu charából, és hát szerintem róka mód sokkal több chakrát ad neki, szal a jutsuk használatával szerintem nincsen akkora nagy baj.

Sakura meg megint nem csinált semmit... (csak kellett a fejezetekbe mint egy falat kenyér)

Hát, bár nem szeretem Sakurát, de az ő segítségével jött rá a Szövetség  Madara Zetsus taktikájára, szal én nem mondanám, hogy nem csinált semmit  smirksweat.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 15:33:59 írta mateee-kun » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8577 Dátum: 11 okt 05, 15:37:31 »

Nem értem mitől vagytok meglepve. Szerintem eddig is sejthető volt, hogy ezek a Narutok csak klónok voltak. Másrészt ha visszanézitek, hogy egy csapástól megsemmisítik a klónokat akkor látható, hogy egyetlen csapás sem érte őket amely megsemmisítette volna őket. Mindig ők voltak az aki találtak. Azt pedig tudjuk, hogy a klón ugyan azokkal a képességekkel/erővel rendelkezik mint az eredeti test. Egyedül annyiban gyengébb, hogy komolyabb találat esetén megsemmisül. Én nem láttam olyan esetet amikor is ütést kapott volna.  Másrészt a győzelmeket nem egyedül hajtotta végre. Mindig volt aki segítette és a győzelemhez juttatta.

Azért mondjuk lehet mérgelődni, hogy a manga már elég hosszú ideje alig halad előre de szerintem a klónok miatt nem.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 15:39:37 írta rini67 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8578 Dátum: 11 okt 05, 15:42:35 »

Jó de az furcsa hogy a kagebunshin tud rasenshurikent,és megpróbálozott a  bijuu-bombával...
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #8579 Dátum: 11 okt 05, 15:50:23 »

Kár, hogy nem tudom idézni a hozzászólásomat valahonnan 1 hónappal ezelőttről (vagy több), de én tudtam, hogy ez lesz Nevet Tudtam, hogy nem csak ennyi volt Muu ereje, és hogy vissza fog még térni, és hogy óvatosnak kellett volna lenni Nevet Megmondtam!!

Ui: rini67 az előbb írta le, hogy miért lehetséges minden a klónokkal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!