24 szep 21, 18:22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471523 alkalommal)
0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #8505 Dátum: 11 szep 21, 20:36:11 »

Elvileg vízpára lesz belőle, majd összeáll simán  smirksweat De lehet vannak korlátai annak a technikának is.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8506 Dátum: 11 szep 21, 20:37:15 »

Már nem azért, de szted a vízgőzben nem vízmolekulák vannak?... Amúgy biztos van valamilyen korlát.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8507 Dátum: 11 szep 21, 21:03:08 »

Attól még, hogy Houzuki klántól származó technikát használ, van esély rá, hogy őmaga nem Houzuki.
Valamint az sem biztos, hogy a vízzé alakulás klánképesség. Lehet hogy csak Suigetsu és Mangetsu sajátossága volt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8508 Dátum: 11 szep 21, 21:08:23 »

összegezve: a mizukage egy nagyon erős shinobi aki képes hasonlót csinálni mint tobi/madara hogy átenged dolgokat magán csak nála ez genjutsu.......olyanra képes mint suigetsu hogy vízzé válik meg vissza de fejlettebb szinten........+ mi az a másik a lap végén o.O mi volt az....meg mi az hogy houzuki??
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8509 Dátum: 11 szep 22, 06:40:40 »

Houzuki Mangetsu
Houzuki Suigetsu

Talán így beugrik Nevet És nem enged át magán semmiet mert elvileg a kagyló a csatatérre kivetíti a Mizut(>.<) miközben az igazi máshol áll de a genjutsu miatt ö láthatatlan.Szerintem >.<#
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8510 Dátum: 11 szep 22, 10:14:05 »

Mizukage papa jól nyomta, eléggé bealázta Muu-t azzal hogy bizonyította, talán nem őt kellett volna beaprítani előbb és nem volt akármilyen Mikukage a maga idejében. komoly volt, főleg az utolsó kép!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8511 Dátum: 11 szep 22, 11:30:43 »

Azért ne túlozzunk. A mizukagéból is az önbecsülés beszél azzal kapcsolatban, hogy ki az erősebb a régi kagék közül. Ha Muu maradt volna utoljára, ő is ugyan ezt mondta volna a mizukagéról. Mindegyik régi kage rendelkezett valamilyen speciális képességgel, támadástípussal amivel képesek voltak egymást a halálba küldeni. Nem kétlem, hogy az ő előttiek és a mostani kagék is így állnak egymással.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8512 Dátum: 11 szep 22, 12:08:05 »

Na ja, csak az a különbség, hogy amíg Tsunade az erejével diót tör, a Raikage áramot spórol, a Tsuchikage bogarakat írt, a Mizukage meg fürdővizet melegít, addig a régi kagék elég csúnyán összeháborúztak egymással, és a háború alatt éles helyzetben biztos jobban megerősödtek mint a mostani naplopók utódaik Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8513 Dátum: 11 szep 22, 15:11:15 »

én ezt nem mondanám tsunade harcolt már 1 ninja háboruba gondolom tsuchikage is
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8514 Dátum: 11 szep 22, 15:42:28 »

Szerintem az öreg már az 1. ben is fighterkedett xD

Amugy nekem ez a  rész nem jött be megtudtuk amit eddig is hogy tápos az öreg kicsit több történhetett volna de azért adom!
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8515 Dátum: 11 szep 22, 17:23:54 »

Egyre jobban megutálom a mangát! Jön egy hihetetlenül erős ellenfél,legyűrik PERSZE SENK NEMHAL MEG!, aztán jön mégegy...

A Tscuhikage is meghalhatott volna úgy őszintén...Mennyivel drámaibbak lennének a részek?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8516 Dátum: 11 szep 22, 17:41:50 »

Idézet
Egyre jobban megutálom a mangát! Jön egy hihetetlenül erős ellenfél,legyűrik PERSZE SENK NEMHAL MEG!, aztán jön mégegy...

A Tscuhikage is meghalhatott volna úgy őszintén...Mennyivel drámaibbak lennének a részek?

Hát igen, ez már engem is zavar... 3kaget már legyűrtek, de egy erős shinobi még meg se halt. Mondjuk a 3.raikage meg a mizukage elintézett "pár" shinobit, de azok nem valami erősek szerintem. Mondjuk az öreg papó már meghalhatna, hogy a jó oldalról is kiessen egy erős szereplő. Eddig csak a rossz oldalnál estek ki erősek, de majd megjelenik a madara meg sasuke és remélem már kiesik pár erős shinobi is.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8517 Dátum: 11 szep 22, 17:49:17 »

nekem ez olyan mint amikor bleachbe jöttek az első arancárok senki sem halt meg lett pár sebesült azt bezuzták öket:D
majd jön kabuto azzal a másik jutsuval meg remélhetőleg az utolsó koporsóval és lesz vérontás(remélem)Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8518 Dátum: 11 szep 22, 17:53:22 »

Fog még fordulni a kocka... higyétek el, eddig a jófiúk közül a köz "katonákat" leszámítva nem nagyon hullottak.De lesz még itt ereszd el a hajam higgyétek el mikor már mindenki ordít h legyen vége a rémálomnak...szerintem:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #8519 Dátum: 11 szep 22, 17:59:00 »

Hamarosan el fog bukni valaki, és szerintem Csucsikage lesz az.
Egy ilyen volumenű harcban úgyis meghal egy szereplő.
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!