24 szep 21, 20:57:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471653 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #8490 Dátum: 11 szep 17, 12:20:29 »

Azt olvastam én is, de akkor is nehezen hiszem el hogy azáltal hogy edzett, képes olyan támadásoknak ellenállni mint az frs... kivéve persze ha a volt kage egy ember + a terminátor keresztezéséből született, akkor talán képes rá, mert szimpla izomerősítésekkel kétlem hogy ez még a "manga világában" (mert nagyon divatos lett ez a kifejezés) is lehetséges lenne...
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8491 Dátum: 11 szep 17, 12:32:24 »

És én még azt hittem, hogy raikage a legerősebb fizikailag.. xD 3.Raikage lazán erősebb nála szerintem:) Gyorsaságba meg szerintem ugyan olyan szintű lehet mint a 4.Raikage.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8492 Dátum: 11 szep 17, 13:40:36 »

Hátha ha jelzőiket vesszük alapul nem ez árulkodik, mert vmi olyasmi rémlik hogy a 4. raikage-t minato után tartották a shinobi világ leggyorsabb emberének, de az apját meg úgy tartották számon aki legerősebb pengével és pajzzsal kimert állni szemtől szemben egy bijuuval! (javítsatok ki ha vmit esetleg rosszul mondtam)

Bár ez nem teszi lehetetlenné hogy tényleg olyan gyors volt-e a villám pajzzsal a 3. mint a 4. (attól független h hasonló/ugyanaz a technika) de szerintem mind ketten másra használják fel és ezért (most magamat cáfolom meg de mind1) kaptak más-más jelzőt!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 15:03:29 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8493 Dátum: 11 szep 17, 14:33:38 »

Teljesen egyetértek veled Morause. Én is azt gondolom, hogy nem pontosan ugyan úgy használták az erejüket. Ezért lehet az, hogy a 4. raikage gyorsabb de gyengébb a védelme, míg a 3. raikage védelme de főleg a támadó ereje erősebb a sebessége viszont valamivel lassabb. Szerintem ez a sebességbeli különbség Naruto remete módjában észre is vehető. Képes volt ebben a módban kitérni a raikage elöl, holott valószínű, hogy lámpásformában gyorsabb lett volna a remete módnál. Ez azt mutatja nekem, hogy a 3. raikage lassabb A-nál.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 15:41:46 írta rini67 » Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8494 Dátum: 11 szep 17, 15:41:05 »

Szereintem a 3. Raikaget biju bombával se ütötte volna ki,mert mikor beszélt a polippal,mondta ,hogy talán a bomba volt,aztán,hogy inkább önmagát sebesítette meg"aktív volt mindkettőjük jutsuja",de ebből arra köv. ,hogy használta ellene a bombát. Mert akkor mért kötötte volna össze,hogy talán az sebesítette meg..sz.tem használta de nemhatott,viszont ha így van Naruto-é se hatna....
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8495 Dátum: 11 szep 17, 17:22:36 »

azért a 8 farkú meg a 9 farkú nem úgyan az szerintem a 9 farkú böven erősebb mint a 8
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8496 Dátum: 11 szep 17, 18:12:30 »

1,Lehet,de csak egy részét használja Naruto a róka chakrájának, 2. teljes alakjukba jóval erősebbek mint amikor be vannak zárva egy emberbe(tárolóba).
Naplózva
Kubo za Warudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #8497 Dátum: 11 szep 17, 18:53:19 »

Ha jól emlékszem, volt egy olyan fejezet, amelyikben Naruto csinált egy rakat klónt önmagából - a figyelmeztetés ellenére a lámpás formájában -, és szétszéledt a szélrózsa minden irányába, hogy segítsen a harctereken. Az jutott eszembe, hogy talán eddig csak a Nagato elleni harcban láthattuk a valódi Narutót, Muut és a harmadik raikagét pedig a klónjai győzték le. Mosolyog Érdekes lenne, ha néhány fejezet múlva valami ilyesmi derülne ki. Az igazi Naruto meg ott brunzol Bee mellett és gyönyörködik a róka csakrás, fluoreszkáló vizeletében. Nevet
Amúgy a raikage legyőzése tetszett, sima rasenga plusz némi emberfeletti erő a remete formával, és kész. Kiváló taktikai érzék.
A mizukage pedig szvsz. valami mindfuckkal szedte szét Gaara abszolút védelmét. Elvégre genjutsu használó, tehát egy Aizen, csak jobb a humorérzéke.  Nyelvesít Lehet, hogy a védelem még mindig aktív, csak Gaara szemszögéből látszik úgy, mintha le lenne rombolva. Rosszabb esetben a Tsuchikagét ejtette genjutsuba, hogy azt higyje, Gaarára, hogy ő az ellenség, és a jintonal ment neki... Talán ezért nem látjuk az öreget, mert épp szemben áll Gaarával. Na, majd kiderül. Nevet
Naplózva

rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #8498 Dátum: 11 szep 18, 14:27:14 »

Most olvastam vissza egy kicsit a mangát, és mit látok: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/18
raikage apó felnyársalva, ergo mégis csak a villámpajzs volt az ami megvédte, nem pedig a teste volt annyira megedzve...

+ ez a kép is kicsit árulkodó lehet a mizukage képességéről, amivel szétszedte Gaara abszolút védelmét: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/548/17
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 18, 14:44:56 írta rougon » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8499 Dátum: 11 szep 18, 17:02:27 »

Rougon most hogy így mutattad igazad van. Lehet hogy valami olyan víz jutsu van hogy a víz a testének bármelyik részéből előjöhet kézjel használat nélkül? Megfontolandó, és akkor Garaanak elég kevés esélye van így a védekezésre...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8500 Dátum: 11 szep 18, 17:13:29 »

nemhiszem hogy víz mert attól még nem keményült volna meg gaara homokja max sár lett volna inkább valami vérvonal képességre gondolnék
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8501 Dátum: 11 szep 18, 20:12:46 »

Ráadásul ez így csak védelemre lenne jó,támadásra nem igazán.Mondjuk szerintem mindenképpen víz jutsu lessz,mert a manga végén ott van hogy:"víz a homok ellen,, csak hát ki tudja hogy miképpen használja a mizukage,ha muut is egölte,annak ellenére hogy chakraérzékelő(ezt pár hsz-szel korábban kifejtettem miért jó a mizukage ellen).
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8502 Dátum: 11 szep 21, 17:54:39 »

Öcsém ez a Mizukage  ő lesz mostantól a kedvencem Nevet Nagyon ütős technikák, és még a délibb mellett ő egy Houzuki, szóval nagyon üt a vizes jutsuival Nevet Second Mizukage 4ever Nevet
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8503 Dátum: 11 szep 21, 17:59:48 »

Elképesztően erős ez a mizukage:) Ennyi ember már ellene ment segít is nekik és így se bírják elverni. Tudhat valamit ez a csávó:) Amikor megtudtam a muu képességét akkor mizukagen csodálkoztam, hogy hogyan bírt döntetlent játszani ellene, most, hogy már tudom mind a két ember képességeit most muun csodálkozom, hogy hozta le döntetlenre:) Ja, már tudom, hogyan, mivel csakraérzékelő így neki nem okozhatott gondot megtámadni az igazi mizukaget:)
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8504 Dátum: 11 szep 21, 18:19:05 »

Igen Nevet így már Muu tűnik gyengébbnek, de én nagyon kíváncsi vagyok arra a jutsura, ami az utolsó lapon volt, és amivel kiszabadult Gaara homok piramisából.
Ja meg azon gondolkoztam, hogy ugye ő Houzuki, szóval vízzé tud válni, de akkor ha a por elemmel szétrobbantja, akkor nem tud összeállni a vízmolekulákból?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!