24 szep 28, 16:25:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481166 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #8475 Dátum: 11 szep 14, 13:51:44 »

Az egyetlen dolog amely megsebezhet egy Raikagét, az a Raikage  Kúl   Pojén

Off: mintha csak Chuck Norris lenne xD

On: Jó fejezet volt, naruto meg már végre nem az a többet erővel mint ésszel ninja, mint aki régen volt, ez ebből is látszik. Nevet
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #8476 Dátum: 11 szep 14, 15:56:55 »

Ahogy kakesz is írta: meghalt, csak xybirodalom föltámasztotta!
Naplózva
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #8477 Dátum: 11 szep 14, 17:26:31 »

nagyon jó fejezet volt de én leginkább a 7 kardforgatóra vagyok legjobban suigetsu báttyára mert ha jól emlékszem úgy volt beállítva hogy mindegyik kardot tudja használni bár szerintem legközelebb ha odajut a manga már mindneki hallot lessz Szomorú
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8478 Dátum: 11 szep 14, 19:35:18 »

Szerintem is jó fejezet volt, abból a szempontból, hogy végre a raikagénak is annyi Nyelvesít A Mizukagéra vagyok rendkívül kíváncsi, elég erős lehet, és tuti, hogy komoly támadó jutsuja van, mert a délibáb azért nem öl meg senkit magától. Az előző fejezetekben pedig az össze shinobit maga körül kiütötte, és szerintem Gaaranak nem lesz könnyű dolga ez alapján.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8479 Dátum: 11 szep 15, 14:27:12 »

hophophophophophophophophop... felsült bijuu bomba, egy hugyos bee, csodálkozó emberek, logikás narutó!

Összességében nagyon jó fejezet volt, tetszett ahogy a felsült bijuu bomba után (ami szerintem kicsit narutó alap balfékségére akart utalni) a raikage elleni logikájával ezt ellensúlyozta narutocska, a hugyos bee-ről az jutott eszembe mint mikor a hugyos shinobikat hátulról lecsapta zetsu! Mosolyog

Bár vkitől olvastam h míg hugyozik beleakad vmi ellenfélbe, ha ezt történne én tutira tobira gondolnák és az új peinekre, de a legszebb látvány a meggyötört gaara nyújtota, és chakra lumbvágós szövegén jót vigyorogtam! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 14:30:54 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8480 Dátum: 11 szep 15, 15:34:02 »

Szerintem nem Naruto balfékűségére akart utalni a mangaka. Inkább arra, hogy ha bijuu bombát akar, akkor pacsiznia kell a rókadémonnal mert nem rendelkezik elegendő fekete vagy negatív chakrával.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8481 Dátum: 11 szep 15, 15:37:33 »

nekem tetszett hogy nem annyi volt hogy biju bomba és nyert hanem gondolkodott egy picit:D
Naplózva
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #8482 Dátum: 11 szep 15, 17:58:45 »

szegény kabuto mindig felsül mostis eltervezte mit fog csinálni narutoval de... szerintem már hót ideg  Ördögi
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8483 Dátum: 11 szep 16, 13:46:22 »

Úgy látom Naruto minden S szintű zombi harcosnak ad 5 percet majd le zúza és megy a következöhöz Nevet
Amúgy azt szeretném megkérdezni h a Naruto manga legelejét le lehet  tölteni magyarul valahonnan?
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8484 Dátum: 11 szep 16, 14:19:35 »

vedd meg... 2000 ft-t megér.. amúgy max angolul mivel a mangafan megvette az első 20 fejezetre a jogokat Mosolyog
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8485 Dátum: 11 szep 16, 20:23:21 »

Amúgy a 2.mizukage tényleg nagyon brutális lehet,gondoljatok bele:muu-val fölvette a versenyt,pedig ő chakraérzékelő volt,vagyis símán átláthatott a 2.mizukage genjutsuján.Hm...biztos valami nagyon brutális támadóereje van...Nagyon kíváncsi vagyok.
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8486 Dátum: 11 szep 17, 09:21:33 »

Én azt furcsálom,hogy akkor most a 3.Raikaget senki nem tudja megállítani? Még Naruto a róka chakrájával sem? Mert úgy látszik csak úgy képes megsebesülni ha saját maga sebesíti meg magát,hisz a 8 farkú sem tudta a saját testével megsebezni,csak véletlen az állat akkor is megsebezte magát.... bow Gondolkozik
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8487 Dátum: 11 szep 17, 09:36:34 »

szerintem azért ha naruto biju bombája sikerült volna azzal is megtudta volna sebezni
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #8488 Dátum: 11 szep 17, 11:30:07 »

Nah végre... az utóbbi hónapokban ez volt a legjobb fejezet, végre ismét használta a sennin módot, és nem arról szólt a harc, hogy a raikage fejéhez vágjon vmi méglátványosabb rasengant, hanem ésszel, időzítéssel és technikával múlta felül az ellenfelét, akit azért kicsit túltápolt Kishi... mert az azért szerintem egy vicc, hogy villámelemű pajzsot naruto nem volt képes egy S-szintű szélelemű jutsuval hatástalanítani....
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 12:14:27 írta rougon » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8489 Dátum: 11 szep 17, 12:09:11 »

Nem a villám pajzs volt az ami a raikage védelmét tápolta hanem a rugalmas és edzett teste... mondta Dodai hogy annyira edzett h ettől lazán nevezhető volt a legerősebb pajzsnak is:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/554/16
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 12:09:48 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!