24 szep 28, 16:19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481149 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8460 Dátum: 11 szep 13, 21:50:17 »

Egyetértek Nevet Mondjuk csodálkozom hogy kishi ilyen jó stratégává tette narutót...Ja és mégegy:dodai említette hogy lehetetlen hogy emberformában fekete chakrát használjon...szerintem ennek a fekete chakrána lessz még jlentősége...új technikák pl.Szerintetek? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 21:53:31 írta IndianA » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8461 Dátum: 11 szep 13, 21:52:45 »

IndianA: már régebben is jó stratéga volt, mikor Kakuzu ellen harcolt, ahogy a klónokat használta, hogy felmérje az ellenség erejét
+ szépen le lett győzve a (volt) Raikage Mosolyog Remete mód on és Naruto már győzött is ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8462 Dátum: 11 szep 13, 21:59:55 »

Hély Chakra,nem iis emlékszem mikor írtál utoljára véleményt az adott mangárol ikszdé ikszdé ...nagyon jó fejezet volt!!!Teccetös
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8463 Dátum: 11 szep 13, 22:09:42 »

Akkor nem olvasol elég figyelmesen, minden fejezethez szoktam írni. Mosolyog

A Mizukage nagyon komolyra vette az arcát. Kíváncsi lennék, mivel cincálta szét Gaara homokpajzsát... És Tsuchikage nagypapa hol lófrál? Ő meg a lumbágója miatt állt meg pihenni egy kicsit félúton? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KPeti01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8464 Dátum: 11 szep 13, 22:25:33 »

Hát, srácok, ez tényleg eléggé maszek megoldás volt Narutotól, azért az elején a szeles rasen-shurikennel alig tudja eltalálni róka módban a raikagét, utána meg az elvileg valamivel gyengébb senninben meg simán lépést tart vele és egyszerűen elüti a kezét? Ugyan már!
A sennin módnak egyébként örülök, sztem is jobb azzal harcolni, már csak azért is, mert ugyi azért az csak a "saját" (no meg a természet) ereje, másrészt így a róka sem szívhatja el a chakráját! A róka módot pedig használja inkább Sasuke ellen, vagy a harcok végén!
A Mizukagéra meg kíváncsi vagyok, hogy tudta Gaara-t úgy kifárasztani?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8465 Dátum: 11 szep 13, 22:35:43 »

Még jó hogy elkerülte, ha megnézed, amikor Pein ellen harcolt és 1 pein ellen harcolt, míg a többi nézte és még is eltalálta, úgyhogy van benne ráció Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #8466 Dátum: 11 szep 13, 23:13:13 »

Jó fejezet volt, nagyon tetszett a Raikage legyőzése. Ahhoz képest, mennyire nem érdekelt eleinte a Harmadik Raikage, igencsak felkeltette az érdeklődésem, így persze nagyon kíváncsi voltam, hogy győzik le. Nem kellett csalódnom. :)
Gaara rossz állapotának oka esetleg az lehet, hogy a homok a víz ellen nem épp a legjobb védelem. Ha már azt írta, "víz és homok összecsap", erre tudok gondolni. Kíváncsi leszek. :)
Voltak páran, akik az vitatták, milyen béna megoldás, hogy Méh azért nincs ott, mert épp "könnyít magán". Szerintem ez tökéletesen illik Méh laza stílusához, tetszett. :D Még arra is bírok gondolni, hogy esetleg összefut valami komolyabb ellenséggel, míg Narutótól távol van.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #8467 Dátum: 11 szep 14, 07:36:04 »

Végre legyőzték a régi Raikagét! Naruto hihetetlenül gyorsan oldotta meg a problémát!  bow
Már csak a kövi fejezetig kell várnom a víz és homok csatájára. Még magam sem tudom, hogyan lehet legyőzni a Mizukagét, pedig ő is ezt erőltette az ellene harcolóknak. A technikája kicsit emlékeztet Madaráéra. Remélem, a legyőzésével rá fognak majd jönni Madara gyenge pontjára... ha tényleg van köze ehhez.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8468 Dátum: 11 szep 14, 09:23:38 »

Az is különösen tetszett, hogy Naruto milyen jól kijön a nyolcfarkúval.
Az sem rossz, hogy amikor a közli, hogy kivel akar beszélni, mindenki teszi a dolgát nem kérdez, akármelyik faluból is jött az illető. Nekem úgy jön le, hogy mindenki tiszetli őt, és ez a harctéren szerzett érdemei miatt csak nőni fog. Naruto most már lassan mindenki hőse lesz nem csak Konoháé.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8469 Dátum: 11 szep 14, 11:27:04 »

Mondjuk ha olyan emberek állnak mögötte, mint Dodai, aki eléggé úgy tűnik, hogy a Harmadik Raikage jobb keze volt, vagy Yamanaka Inoichi, a főhadiszállás főkommunikátora, Nara Shikaku, a főhadiszállás ideiglenes stratégiai vezetője, Gaara, az ESH főparancsnoka, Kakashi, a most-nem-is-tudom-hanyadik hadosztály parancsnoka, esetleg Gyilkos Méh, a Nyolcfarkú jinchuurikije... hát úgy már kicsit könnyebb a helyzete. Nevet De ne feledjük, hogy a felsorolt emberek előtt is bizonyítania kellett! kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8470 Dátum: 11 szep 14, 11:59:06 »

Nos én is elolvastam a mangát és vegyes érzelmeim vannak ezután. Tetszett, hogy Naruto használja az eszét és ráérzett a volt kage "büszkeségére". Tetszett, hogy használta a remete formát. Már azt hittem, hogy el is felejtette annak létezését. Sőt azt is megtudtuk, hogy az érzékei erősebbek mint a lámpás forma érzékek. Röviden az érzékei lehetővé teszik számára, hogy korábban és gyorsabban reagáljon. Nem tetszett, hogy megpróbálkozott a bijuu bomba készítésével mivel tudta, hogy nemigazán képes rá. Tehát ezt miatt nem is igen értettem, hogy miért próbálkozott meg vele. Szintén nem tetszett, hogy egy pisilés miatt miért hagyta hátra Bee-t. Mintha nemrég éppen erről beszélt volna Itachival, hogy ne akarjon mindent egyedül megoldani. Erre most annyira türelmetlen, hogy egy kis pisilés miatt már ott is hagyta. Ebből az is következik, hogy itt az eredeti Naruto van jelen, tehát ez a harctér közel lehet Bee-hez. Az más kérdés, hogy sikeresen segített a többieknek, ugyanakkor veszélyezteti a harc sikerességét a meggondolatlan viselkedésével.
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #8471 Dátum: 11 szep 14, 12:47:45 »

Nem szorosan ide kötődik, de:
samdaw!
Téves állítás, Naruto akkor a szó szoros értelmébe NEM nem találta el Peint (ha arra gondolok, amire te gondolsz). Ha visszaolvasol kiderül, hogy (valamelyik) Pein röhögve kitért a támadás elől, csak éppen nem számított arra, hogy Naruto akkor is sebez, ha melléüt. (ráadásul ejj de szánalmas volt, hogy egy sima ütéssel MEGÖLTE az egyik Peint). A többi támadása pedig mind füst mögül jött, vagy esetleg úgy, hogy különválasztotta a Peineket.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 14, 12:48:38 írta yis » Naplózva
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #8472 Dátum: 11 szep 14, 13:30:55 »

Nem ölte meg azt a Peint...http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/433/12
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8473 Dátum: 11 szep 14, 13:31:47 »

Az egyetlen dolog amely megsebezhet egy Raikagét, az a Raikage  Kúl   Pojén

Tipp: Madara és cimborái elkapják Kirabi-t. Ideális lenne az időpont nekik, mivel most egyedül van.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #8474 Dátum: 11 szep 14, 13:47:00 »

Nem ölte meg azt a Peint...http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/433/12

Picit tovább lapozol és látod, hogy visszahozták.

Amúgy ha Naruto remete formában marad lehet lesz kavarás a Zetsukkal.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!