24 szep 28, 16:25:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481170 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8415 Dátum: 11 szep 07, 21:46:26 »

A rasengant tanulta. Jiraiyatól.. Te mit olvasol?
A róka meg az egész gyerek korát hátráltatta. Lutri volt ami vagy képes lesz uralni vagy bele rokkan. Mindegyiket saját magának az akaratának és állóképességének köszönheti.
Sóska kapott egy MS-t és mellé még egyet, hogy meg ne vakuljon a saját hülyesége, hogy nem használta. Kis porba fingó túl értékelte a képességeit azt kénytelen volt még is használni különben kérhetett volna kis vakvezető petet magának.
Azért nézd meg, hogy milyen sussanoja van Sasukének és mennyit edzet érteXD
Sasuke meg a Chidorit Kakasitol... AZ ő gyerek korát, meg az UIchiha lét hátráltatta, (eltekintve attól, hogy e miatt majdnem ki is nyírták.) A Sharingan használatát is saját magának köszönheti.. ha Uchihák mind Sasuke szinten forgatták volna a Sharingant, Itachi a büdös életbe nem intézi el őket, de egész Konoha csíra ... lett volna hozzá.

Mellesleg nézd meg Naruto világító töklámpás formályát, a muter "spirituális" láncai nélkül, sehol nem lett volna, mert a Kyuubi valszeg magába fojtotta volna.

Sasuke nincs túl értékelve, te értékeled alul. Sőt még velünk is alul akarod értékeltetni, és még örüülsz is neki, hogy megteheted.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8416 Dátum: 11 szep 07, 21:48:31 »

CSak mert moderátor.... ikszdé de én attól még nem kezdem el fikázni Narutot.....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8417 Dátum: 11 szep 07, 22:03:13 »

Amúgy szerintem narutó úgy fogja ellőni a bijuu-bombát,mit a Yuyu Hakushuból Yusuke a rejgánt.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #8418 Dátum: 11 szep 07, 22:05:33 »

Nem tudom mi lesz ebből a Bijuu bombából, de emlékeztek anno egy nagy felsülésre? Mikor Naru az Orcsimarcsi vs. Tsunadenagyi vs. Jiraya harcban Gamabuntát meg akarta idézni és helyette Gamakichi jött? Félek, hogy felsülés lesz belőle. De mondjuk az edzés naagy részét nem láttuk. Szurkolok a mi kis szöszi ninjánknak  Nevet Pontosan ikszdé
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8419 Dátum: 11 szep 07, 22:29:10 »

Ja,persze...a bijuu-bomba kb. 30-szor erősebb.Amikor bee bvetette abiuu-bombát,nézd meg a körnéket...innen is leszűrhető hogy mennyivel erősebb  bijuu-bomba.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8420 Dátum: 11 szep 07, 22:40:23 »

Sokat gondolkodtam, hogy mit írhatnék ehhez a részhez, mi a véleményem? Nos, szerintem az utóbbi idők leggyengébb fejezete volt. Ami nagyon nem tetszett, hogy nem rendezték le a részben az öreget, légyen akár milyen erős. Másrészt az utalást a végén, hogy mi fog történni a következő részben és ezt hogyan csinálja Naruto. Valahogy zavar, hogy egyes szuper harcosoknak mennyi időt szentel míg másoknak egy képkockánál sem többet, pedig legalább olyan szintű harcosnak bizonyult. Másrészt meg is értem, hogy igyekszik lezárni ezeket a harcokat mert annyi szálra szétszakította a történetet, hogy lassan követhetetlen lesz, hogy hol is tartunk. Gondolom éppen ezért próbálja csökkenteni a szálak számát, hogy helyet csináljon a következő harcoknak mint, Sasuke belépője, Itachi & Kabuto, Madara és a volt jinchurikik valamint Zetsu & Mizukage csatáknak. Ha ezek a részek még bejönnek akkor szinte követhetetlen lesz a cselekmény a jelenlegiek mellett.

A Raikage védelmére azért felhoznám, hogy nem lehetetlen az, hogy az öreg nem csak villámpajzsot használt a RS támadáskor hanem szelet is. (Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy ezért olyan marha erős a pajzsa és nem kap sérüléseket. Legfeljebb nem tudják róla, hogy ez az igazság) Ezzel pedig közömbösíthette a Rasen Shuriken szél összetevőjét. Így lehetséges, hogy a RS igazi hatása, a pajzson belülre nem hatott. Persze ez csak találgatás de a mangában nem látható, hogy mit csinált. Tehát tehetett is valamit meg nem is. Máskülönben ha nem tett semmit akkor a támadásnak hatnia kellet volna, hiszen a szél erősebb a villámnál.  Ha nem így lenne akkor ez ellentmondást szülne az eddigi ismereteinknek.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8421 Dátum: 11 szep 07, 22:41:50 »

Eszméletlen jó rész volt....bár sajnálom,hogy a legizgibb résznél hagyják abba Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú De nah....vajon mennyi chakrálya lessz még narutonak Sasuke ellen???Talán majd kieggyeznek a rókával....Ki tudja,jah és igen a bijuu bomba sokkal,de sokkal erösebb a Rassen Shurikennél szentem,kb.10-20 szor erösebb...
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8422 Dátum: 11 szep 07, 22:50:13 »

Nem hiszem hogy a raikage bármit is csinált volna.Miért lenne ellentmondás?Egyáltalán nem...a raikagének egyszerűen a bőre olyasmi erej mint az acél...vagy még erősebb.És ha valaki felhozza hogy ez hogy lehetséges eyáltalán,akkor annak azt  üzenem hogy a narutó világról beszélünk,ahol az emberek tüzet köpnek,3 másodperc alatt új kart növeztenek stb.stb. Szerintem nagyon is jó volt ez a manga,mert kishi megmutatta,hogy az új generáció nagyon kevés esetben nem szárnyalja túl a régit.Amgy mostmár tényleg nem értem,ez klón vagy az igazi narutó?Mert a klónok nem tudják az frs-t,a bijuu-bombárol meg már nem is beszélek.Akkor hogy van ez?
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 23:08:25 írta IndianA » Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8423 Dátum: 11 szep 08, 02:25:09 »

rini67  végre belendült!

Nagyon tetszett a véleményed, köszönöm hogy megerősítetted amit én is pofáztam pár órája..Irracionalitás, időhúzás, és tökre értelmetlen ok-okozat helyzetek......

Szept 8. hajnali 4:45  Scrácok bocsi mindenért az utolsó 3 kommentet az apám írta én nem voltam itthon, fél órája értem haza a nagyszüleimmel. Tehát ha valakii meg lett sértve, sajnálom az nem én voltam. Mégha nem is jelent sokat bocsi ha bárki lelkébe gázolt a faterom ő már csak ilyen.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 03:45:36 írta picassopeter » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8424 Dátum: 11 szep 08, 06:50:45 »

...
...
Sasuke nincs túl értékelve, te értékeled alul. Sőt még velünk is alul akarod értékeltetni, és még örüülsz is neki, hogy megteheted.

CSak mert moderátor.... ikszdé de én attól még nem kezdem el fikázni Narutot.....

Moderátor:
Azért teheti meg, mert ez egy fórum, ahol a normalitás keretein belül mindenki elmondhatja a véleményét. Ahogy ti ketten is. Vagy az a gond, hogy Hiei karcosan fogalmaz? Sokan vannak még ilyenek a fórumon.
Nem lenne előnyös, ha még egyszer találkoznék ezzel az "azért teheti meg, mert moderátor" szöveggel.


________________________________

Érdekes, hogy az előző előtti fejezethez, ahol Itachi beszélt Narutóhoz és inkább az eszmék voltak túlsúlyban, milyen kevesen szóltak hozzá. Mosolyog De egy bunyós részhez milyen sokan. kacsint

Szerintem nem volt ez rossz rész, sokkal nem vitte előrébb a történetet, de legalább megtudtuk, hogy a Rejtett Felhőben is van láva elem használó és hogy a Harmadik Raikage egy "terminátor". Nevet
'A' (az eddigi teljesítménye alapján) gyúrhat még, mire eléri az örege szintjét.
Kicsit menő lenne, ha Naruto úgy lőné ki a Bijuu Bombát, mint a Kilencfarkú. Négykézláb ereszkedne és ahogy karokat, úgy egy rókafejet is csinálna chakrából és azzal "köpetné ki" a golyóbist. Nevet

Gaara és a Tsuchikage meg jól ellesznek a Mizukagéval. A viziárnyék eddigi műsorát elnézve én egy poénos fejezetre számítok, sok-sok oltással. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8425 Dátum: 11 szep 08, 07:39:23 »

Nem is értem Sorrow hsz-e mellé az enyém miért került bele az idézetedbe. Hiszen én nem foglalkoztam azzal hogy ő egy "moderátor" mert a legkevésbé sem érdekel. Az a mondatom egyáltalán nem a titulusára irányult. Hanem arra hogy leírhatja, Sasuke mennyire egy kis "görcs". És még örült is neki. Én meg egyszerűen csak olyan stílusban reagáltam rá, ahogy  
ő fogalmazott. Egy kicsit cinikusan/provokatívan. Nem a véleményét(egy kicsi talán), hanem az érveit támadtam.

A Manga azért volt számomra csalódás, mert előző Manga végében  be lett ígérve Sasuke, és a szemei.. Ehez képest meg látthattuk Naruto vs Raikage harc 2.0. Ugyan az mint A. ellen.
Inább néztem volna Itachit, Kabuto ellen mert szerintem ez jön majd, hogy leállítsa a jutsut. Vagy még Madarapapót is szívesen megnéztem volna.. A Mizukage harc is érdekelne, ha már Muu- elfelejtette rendesen kiríni Kisi. De előtte mindenképp mutassanak egy kis sharingant (mondjuk Sasuke Sharinganját  Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 07:39:58 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8426 Dátum: 11 szep 08, 09:23:03 »

Chakra sempai várj egy kicsit!   Gondolkozik  Szerintem  azért volt különbség Itachi és a  kicsit erőltetetten is túl erős sandaime Raikage között mert Itachi mind harcban mind szellemiségben más volt. Ok, személy szerint kicsit ömlengős volt, de akkor is sikerült megérteti Narutóval hogy nem kell arcoskodnia, mert attól nem lesz több, meg elismertebb.  smirksweat
Én a tegnapi Raikagés storyt ma olvastam el, és hiába a faterom írta a hülyeségét, abban igaza van hogy idő pocsékolás és idegtépő ahogy Kishimoto  saját csapdájába esik 1-1 bakival.  Lehánylak Azért az gáz hogy egy fuuton rasensurikent kibír az öreg és utána 1 bijuu bombával előállni mint végső aduász...hát az tényleg nevetséges volt. Nem mondom hogy teljesesn egyet értek az ősömmel de szerintem is azért az RFS a legpusztítóbb jutsu amit Konoha a magáénak tud jelenleg sőt, ha valakit telibe ver akkor annak tutira annyi akkor a bijuu bomba miért lenne hatásosabb a bádogember ellen akit telibe kapott  naruto új formájában alkotott FRS-e?  
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 09:24:08 írta picassopeter » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8427 Dátum: 11 szep 08, 12:41:52 »

Tökéletesen egyetértek chakrával.Én rühellem az érzelgős fejezeteket,vagyis,ez mindenidők legjobb időhuzó fejezete volt.A mizukage?Hát igen,kíváncsi vagyok hogy győzik le.(Így belegondolva,biztos hogy megnézem a raikage tombolását,amikor animében is adják,rendkívül izgalmas lehet.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 12:43:37 írta IndianA » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8428 Dátum: 11 szep 08, 12:54:16 »

Látod éppen ezért van az, hogy egy-egy rész kinek tetszik és kinek nem. Van akinek csak a harcos jelenetek jelentik a manga minden gyönyörűségét, másokat jobban érdeklik a háttérben megbúvó rejtélyek és megint másokat a történetekben lezajló párbeszédek és mondanivalók. A harcos részek alapjában véve azért nem érintenek meg, mivel annak eredménye alapvetően 90%-ban előre kikövetkeztethető, sőt sokszor a mangaka előre elárulja annak kimenetelét. Nézd meg a mostani fejezetet és a következőt is. Az ezelőtti mangában lehet, hogy volt érzelgős jelenet de volt benne hatalmas igazság is Itachi részéről, amire Narutot állandóan figyelmeztetni kell. Ezek miatt teljesen máshogy értékelünk egyes részeket, fejezeteket. Én inkább a párbeszédeket és rejtélyeket szeretem és eszerint is hozok véleményt egy fejezetről. Nagyon nem szeretem ha az adott történet/világ törvényszerűségeinek nagyon láthatóan ellentmond valahol a mangaka írása és ezt nem magyarázza meg.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 13:08:39 írta rini67 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8429 Dátum: 11 szep 08, 19:43:41 »

Amúgy:szerintem kishi most mutatott egy olyan karaktert,aki a jelenlegi,vagy akár a régi madarával is felvenné a versenyt.Végüis dodai így jellemezte:"úgy ismerték mint az egyetlen shinobi,aki szemtől-szembe kimert állni egy bijuu-val,,.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!